חנויות
סטריאו סטאר פיוז רמקולים מוראל Morel Stereoscope סטריאוסקופ Soundquest מאסטרו אודיו אלגזי אניגמה קולנוע ביתי אודיו קלאב יורוקום פנסוניק אודיו פידליטי ערמונית מוגדלת אודיו שופ - Audio Shop USBID אודיופריק
הוסף ל::

Xtreamer - סטרימר קטן וממזר, ביקורת | טלויזיות & וידאו | ביקורות | ראשי

Xtreamer - סטרימר קטן וממזר, ביקורת

גודל אות: Decrease font Enlarge font
Xtreamer - נגן מדיה קטן וחכם Xtreamer - נגן מדיה קטן וחכם

Xtreamer הוא סטרימר קטן ומעוצב, שמאיים לשנות את כללי המשחק והתמחור בשוק נגני המדיה, האם, גם במחיר זול בהרבה מול המתחרים, יצליח ה- Xtreamer להרשים בביצועיו? בדקנו והופתענו. ביקורת בכורה ישראלית.

 

עולם הסטרימרים (נגני מדיה) עבר טלטלה בחודשים האחרונים, עקב כניסתו למשחק של שחקן חדש בשם Xtreamer, עם מכשיר קטן וממזרי שאיים לבצע כל מה שעושים המתחרים, רק בגוף קטן יותר, עם ממשק מעוצב והכי חשוב, במחיר נמוך באופן משמעותי מול כל סטרימר אחר.

ביקורות נוספות:
Xtreamer Pro - הדגם הבא
iXtreamer - סטרימר עם תחנת עגינה ל- אייפון / אייפד

המתחרה העיקרי, ה- פופקורן A-110, בהשוואה, עלה עד לא מזמן כ- 1,600 - 2,000 ש"ח בחנויות בישראל, עתה מחירו ירד לכ- 1,290 - 1,400 ש"ח, אבל גם הוא יקר בהרבה בהשוואה ל- Xtreamer שנכון להיום, ניתן לרכישה רק דרך הזמנה ישירה מאתר היצרן במחיר של פחות מ- 800 ש"ח, עד הבית, כולל משלוח ומיסים.


XTREAMER - איך הוא נראה

כפי שאשתי הגדירה אותו, הוא "קטנצ'יק וחמוד", המארז שחור ונאה מאוד לעין, עם דפנות חלקות וחזית מקומרת בחלקה העליון, ה- Xtreamer ישתלב ללא בעיה על המזנון, בסלון המודרני.
רק רצוי שלא לגעת במארז יותר מדי עם אצבעות חשופות, משום שמגען ישאיר טביעות אצבעות בולטות על הגימור השחור-מבריק.

XTREAMER


את גופו של ה- XTREAMER, מניחים על מעמד קטן שמגיע בחבילה, הצד השני – העליון מהווה למעשה מכסה, הסרתו מאפשרת להתקין דיסק קשיח 2.5" SATA, עד לנפח של 500GGB, מהסוג שנמצא בשימוש במחשבים ניידים.

הצצה פנימית, אל תוך חלל ה- אקסטרימר, מגלה לוח אם שנפרש על דופן אחת כאשר הרכיבים הבולטים (פיזית) מצויים בחלק התחתון, מתחת לדיסק הקשיח, על אותו לוח, ישנם מחברי מתח והעברת נתונים עבור הכונן הקשיח, כאשר מחליקים את הדיסק פנימה, הוא מתחבר אליהם ישירות, ללא הצורך בכבל נוסף.

להבדיל מנגני סטרימרים רבים אשר מבוססים על מעבד SIGMA 8635, כולל ה- Xtreamer מעבד 1283 מתוצרת החברה המתחרה - REALTEK, הוא מהווה אחת הסנוניות הראשונות המבוססות על מעבד מתוצרת חברה זו. גם סטרימרים אחרים, כמו למשל סדרת TVIX 6600 מציגים לראשונה מעבד דומה.

בתוך ה- XTREAMER הקטנטן, נמצא גם מאוורר שאמור לצנן את ערכת השבבים, לאחר הפעלה בת מספר שעות רצופות, הורגש חום בינוני פושר בחלק העליון של דופן שמאל, כאשר מתקרבים למכשיר, ניתן לשמוע את זימזום המאוורר, אולם ניתן לשלוט על מהירות פעולתו דרך התפריט.

כניסות ויציאות
מבחר החיבורים מאחור, כולל יציאת וידאו קומפוזיט + שני חיבורי אודיו RCA, יציאת HDMI 1.3 ויציאת אודיו אופטית.
בסעיף הקישוריות, נמצא שני חיבורי USB לחיבור התקנים / כוננים חיצוניים, חיבור USB PC למחשב, חיבור רשת חוטית 10/100 וכניסת מתח.

XTREAMER


עם המכשיר, מקבלים כבל וידאו קומפוזיט + אודיו וכבל USB לחיבור אל מחשב, אין כבל HDMI (שסביר להניח כי יהיה הנחוץ ביותר).

XTREAMER


תפעול זריז, תפריטים נוחים

הדלקת ה- XTREAMER מתבצעת באמצעות השלט, תהליך העליה מהיר יותר בהשוואה מול המתחרה מדגם פופקורן A110, כאשר לוגו Xtreamer מופיע בגדול ואדום ובוהק.

XTREAMER


במבט ראשון (וגם שני) עיצוב התפריטים נאה ואלגנטי, שימוש בצבעי אדום ולבן על רקע שחור מקנה תחושה של מכשיר חדיש ומעודכן.

XTREAMER


הגדרות וידאו
דבר ראשון, נכנס אל תפריטי ההגדרות, את אות הוידאו ניתן לקבוע החל מרמת אות של 480p ועד ל- 1080/60p או לקבוע העברה אוטומטית של סוג האות. מי שמחפש את מצב 24p, ימצא אותו במיקום נפרד, מספר שורות בתפריט מתחת להגדרת הרזולוציה.

XTREAMER


הגדרות אודיו
בסעיף האודיו, ניתן להגדיר העברת אות PCM דרך HDMI או SPDIF (יציאה אופטית) או, לחילופין, העברת אות RAW (לא מעובד) דרך שתי היציאות, אם כי, נכון לרגע כתיבת סקירה זו, המכשיר אינו תומך בפורמטי האודיו החדשים של כותרי Bluray כגון Dolby TrueHD או DTS Master Audio.

ממשק עברי
הצצה בתפריטי הגדרות נוספים, מגלה שניתן להציג את ממשק המכשיר גם בשפה העברית, באופן מלא, כמו גם להגדיר תמיכה בכתוביות עברית, זו בהחלט נקודת זכות חזקתה לזכות מכשיר שעדיין לא נמכר בארץ באופן סדיר.

XTREAMER


קישוריות: ניתן להגדיר רשת חוטית או אלחוטית, במקרה שלנו, הגדרת Client ברשת מול ראוטר התבצעה באופן מהיר וללא בעיה.

מקורות תוכן

הגיע הזמן לצפות בתוכן, לשם כך, נגיע אל תפריט המקורות:

תפריט המקורות מציג רשימה של התקנים מחוברים, ניתן לבחור בין התקן שמחובר ל- USB, כונן קשיח פנימי, ניגון קבצים מתוך מחשב ברשת, ניגון מתוך פלייליסט, שימוש בתוכנות מדיה תומכות UPNP, או שימוש בנגן DVD מחובר דרך USB.

במהלך תקופת הבדיקה, חובר דיסק חיצוני דרך USB ונבדקה גם עבודה מול מחשב מרוחק ברשת.

XTREAMER


כניסה לדיסק, מוצגת רשימת תיקיות, בצד העליון של המסך, ניתן לבחור בין הצגת כל התכנים, או תכני מוזיקה / תמונות או סרטים (וידאו) בלבד.

וידאו

כאשר משוטטים בתיקיות ה- XTREAMER המכילות קבצי וידאו, מעבר על כל פריט  (קובץ) ברשימה, מעלה בצד ימין תמונה מקדימה (Preview) של אותו הקובץ, כולל גם נתונים על אורך הסרט (והצגת פס הזמן) וגודלו של הקובץ.
יש לתכונה זו שני יתרונות: א) ניתן לראות באופן מיידי האם פורמט הוידאו של הקובץ נתמך במכשיר. ב) במקרה בו נכנסים אל תיקיית Blu-ray או DVD ומחפשים את הקובץ הגדול ביותר (שמכיל את הסרט עצמו), מעבר על כל קובץ, מראה באופן מיידי את גודלו.

מי שמעוניין במצב תצוגה פשוט יותר, יכול לוותר על תכונת ה- Preview ע"י לחיצה בודדת בשלט.

XTREAMER


ממשק הניווט בתיקיות מעוצב בסגנון יפה לעין, האותיות והספרות מוצגות בפונט נאה באדום ולא בספרות לבנות בכתב "מחשב" שמיועד בעיקר למתכנתים ביננו.

קדימה ואחור
איכות הוידאו, היא כאמור עד לרמת 1080p, כאשר איכות קובץ הוידאו טובה, גם התמונה מרשימה לעין, בדיוק כפי שהתרגלנו לצפות מנגן מדיה מודרני.
בזמן הצפיה בסט, ניתן להריץ את המהירות מרמה של X1.5, דרך מהירויות ביניים של 2,4,8,16 ועד לכפול 32, קדימה וגם לאחור, התהליך מתבצע באופן מהיר וחלק.
בנוסף, החל מגרסאות התוכנה (Firmware) האחרונות, ניתן להשתמש גם בחלצני החיצים שעל השלט, שימוש בחיצים ימינה ושמאלה, מקפיץ קדימה ואחור בפרקי זמן של 10-30 שניות, אם ברצונכם לדלג על פרקי זמן גדולים יותר, ניתן להשתמש בחיצים מעלה/מטה ולדלג בכל פעם 1-3 דקות.

XTREAMER


בנוסף, פונקצית GOTO, מאפשרת לקפוץ אל נקודת זמן ספציפית בסרט, בדיוק של שעה, דקות ושניות.
כאשר מפסיקים לצפות בסרט וחוזרים אליו מאוחר יותר, ניתן להמשיך לצפות מאותה נקודה בה צפינו מקודם, נוח מאוד.

פורמטים / קבצים נתמכים

"שפכנו" אל קרבי ה- Xtreamer ערב רב של קבצי וידאו, השאלה המסקרנת ביותר היא כמובן לגבי תמיכה בפורמט MKV שמשמש לרוב בתחום ה- HD.
ה- Xtreamer התברר כתומך נאמן של MKV וניגן את כל הקבצים, ללא בעיה מיוחדת (באיכות 720p/1080p וקצבי נתונים שונים), גם קבצי AVI שונים, MPEG, סרטי DVD וקבצי DivX / Xvid ברזולוציית SD ועוד נוגנו בהצלחה, למעט קובץ או שניים.

בדיקת קבצי H.264 של כותרי Bluray או קבצי AVCHD של מצלמות וידאו HD, עברה גם היא בהצלחה, כאשר ההפתעה הנעימה היא שגם קבצים בעלי שמות בעברית מוצגים באופן תקין לחלוטין (השם והסרט).

XTREAMER

כפי שהזכרנו בתחילת הביקורת, ה- Xtreamer לא תומך עדיין בהעברה של פורמטי אודיו HD החדשים (שמשמשים בפסקול סרטי בלוריי), כאשר נבחר פסקול בפורמט Dolby True HD, הוצגה ההודעה Unknown Audio Format.

בתחום ה- DTS, המצב טוב יותר, ראשית, הנגן מסוגל לבצע המרה של אות DTS לסטריאו וגם כאשר מדובר בפסקול DTS Master Audio, יוציא ה- Xtreamer אות DTS רגיל, או ימיר אותו לסטריאו (בתלוי בהגדרות).

כתוביות עברית
התמיכה מלאה בכתוביות SRT, האותיות מוצגות בפונט יפה לעין, ניתן לשנות פרמטרים כמו גודל, צבע ואף קוי מתאר. על השלט נמצא לחצני גישה ישירה לתזמון / סנכרון כתוביות עם השמע, החל מערך מינמלי של 100ms ועד לערך גבוה שהינו מעשית בלתי מוגבל (הגעתי עד ל+ 20,000ms ושם עצרתי).

XTREAMER

אודיו

ה- Xtreamer תומך בניגון של פורמטי אודיו מגוונים, כמו MP3 הדחוס, WAV או פורמט FLAC.
בדומה לוידאו, גם כאן מוצגת רשימת הקבצים (גם עם שמות בעברית) ובצד ימין מוצגת תמונה ומידע מפורט על הקובץ (בתלוי בתגית ID3), מצאנו את הממשק נוח ומוצלח מאוד לשימוש.

XTREAMER

תמונות

מהירות הטעינה של קבצי JPEG מהירה ובזמן הצגת התמונה על המסך, לחיצה על לחצן ה- info מראה את נתוני התמונה, כולל גם גודל צמצם f ומהירות תריס.
בזמן הצגת תמונות, ניתן לסובב אותן ע"י שימוש בלחצני החיצים ימינה ושמאלה, הסיבוב מתבצע באופן מיידי, ללא השהייה.

XTREAMER

מנהל קבצים
בתפריט זה, ניתן לבצע העברות קבצים בין מקורות שונים, לדוגמא בין דיסק USB חיצוני לבין הדיסק הפנימי וכו'.
ממשק זה דומה מאוד לזה של ה- Ellion HMR-600 אותו בדקנו בעבר, גם הוא מבוסס צ'יפסט של Realtek.

XTREAMER

שלט רחוק

השלט של ה- XTREAMER קטן יחסית, הוא אינו רחב וארוך כמו השלט של פופקורן למשל, אולם צורתו עגלגלה ומתאימה יותר ליד.
במרכז השלט, נמצא לחצן Enter וארבעה מקשי חיצים שמשמשים לפעולות שונות (בתלוי בסיטואציה), מתחתם, נמצא את לחצני השליטה (הפעלה, קדימה ואחור וכו') ולחצני גישה ישירה לפונקציות נדרשות כגון החלפת כתוביות, פסקול אודיו, זום וכדומה.
בראש השלט, בצד ימין, נמצא לחצן Home שמחזיר את המשתמש תמיד אל התפריט הראשי.

XTREAMER

XTREAMER ו- אינטרנט

ה- Xtreamer מגיע עם חיבור רשת חוטי, ניתן לחבר אליו גם רכיב WiFi חיצוני, בעלות של 20 אירו התומך בתקן 802.11n.

החיבור לרשת, מאפשר גלישה באינטרנט, תפריט הגלישה מציג רשימת אתרים נכבדת ביותר, ההיצע כולל אתרי חדשות, מוזיקה, סרטי וידאו, מדע ועוד.

XTREAMER

באופן כללי, ניתן לומר כי חווית הגלישה היתה נעימה למדי, לא מדובר כאן במחשב מלא, אלא ברשימת אתרים אשר הממשק שלהם מותאם לגלישה דרך סטרימר וצפיה בטלויזיה.
צפינו בסרטוני Youtube על מסך מלא, קדימוני סרטים ושלל קליפים של וידאו ממבחר אתרים, בדקנו מניות (אם כי יש מספר מצומצם של חברות לעת עתה), קראנו חדשות והתעדכנו בתחזית מזג אויר של מספר יעדים בעולם.

XTREAMER

סיכום

לאחר בדיקה מדוקדקת של סטרימר זה (בשם XTREAMER ולא XSTREAMER כפי שנדמה באופן מבלבל), נוכל לומר כי מדובר בשילוב מוצלח מאוד של מכשיר קטן וחכם, שיודע לעשות את העבודה החשובה והכי חשוב, מגיע במחיר זול.
אם נחפש נגן מדיה בעלות דומה ל- XTREAMER, נגלה כי ה- WD TV HD שנסקר באתר הוא הקרוב ביותר למחיר, אולם הוא מכשיר שאינו כולל חיבור רשת ותמיכה "טבעית" בעברית (כתוביות SRT).

העיצוב מתאים לסלון, הממשק נוח ואסטטי וגם הביצועים עומדים בסטנדט המצופה מסטרימר מודרני.

נכון להיום, המכשיר ניתן לרכישה ישירות מאתר היצרן, לפי מידע עדכני שקיבלנו, נראה כי המכשיר יגיע גם לחנויות בארץ, רשת באג הכריזה כי תמכור אותו בסניפיה ובנוסף, ניתן יהיה למצוא אותו בחנויות נוספות.

זה הסטרימר הזול ביותר (ובעל פונקציונליות מלאה) שניתן למצוא כיום, עבור הרוב הגדול של המשתמשים, הוא מתאים ועונה על כל הצרכים, חובבי הבלוריי שמורידים סרטים בנפחי 30GB-45GB יאלצו להמתין לגרסת קושחה שתכלול תמיכה בפורמטי אודיו HD, אולם, במחיר הזה, אני בטוח שגם הם יוכלו למצוא שימוש למכשיר.

ציון:


בעד: תמיכה מלאה בעברית (ממשק / כתוביות / הצגת שמות קבצים), ממשק מוצלח, עיצוב, תמיכה במגוון גדול של קבצי מדיה.
נגד: לא תומך בפורמטי אודיו HD של קבצי Blu-ray.

מחיר בהזמנה ישירה מאתר היצרן: 760-800 ש"ח, כולל משלוח ומיסים: 99 יורו + משלוח ומיסים.
הזמנה מאתר באג הישראלי: 750 ש"ח.

אתר היצרן: http://www.xtreamer.net
 
גרסת קושחה שנבדקה: 1.0.3.1

מפרט XTREAMER REVIEW

פורמטים וסוגי קבצים נתמכים

וידאו
MPEG1/2/4 Elementary (M1V, M2V, M4V),MPEG1/2 PS (M2P, MPG), MPEG2 Transport Stream (TS, TP, TRP, M2T, M2TS, MTS)
VOB, AVI, ASF, WMV ,Matroska (MKV),AVC HD,MOV (H.264), MP4, RMP4, FLV - Flash Video, WMV9, VC-1, H.264

אודיו
AAC, M4A, MPEG audio (MP1, MP2, MP3, MPA), WAV, WMA, FLAC, OGG, Dolby Digital, DTS (DTS DownMix Supported), LPCM, Vorbis 

תמונות
JPEG, BMP, PNG, GIF, HD JPEG
 
חיבורים
HDMI 1.3a, קומפוזיט, סטריאו RCA, חיבור אופטי S/PDIF, שני חיבורי USB 2 Host, חיבור USB 2 Slave, חיבור SATA עבור כונן קשיח 2.5 פנימי, חיבור רשת חוטית 10/100, אפשרות לחיבור WIFI USB עם אנטנה 802.11n (בתוספת תשלום).

מידות: רוחב 180 מ"מ, עומק 32 מ"מ, גובה 82 מ"מ
משקל: 334 גרם
  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (454 תגובות פורסמו):

eb73 on 02/10/09 07:39:15
הסטרימר אצלי שבוע וחצי ואני לא מפסיק להתפעל ממנו. בהתחלה חיברתי אותו אלחוטי וסרטי HD קירטעו - אני מניח שזה היה בגלל הרשת G שלי ולא N לכן העברתי כבל רשת ועכשיו הכל רץ פצצה. תענוג עוד משהו נוסף שהסטרימר יודע לקרוא קבצי ISO - ומציג אותם כאילו זה מכשיר DVD לכל דבר ועניין כולל תפריטים. פשוט להמיר את כותרי הDVD ל ISO ולזרוק את מכשיר הDVD לפח. מישהו אמר כמו שMP3 עשה לדיסקים ??? שאלה קצת טכנית - האם אפשר להשכיב את הXTREAMER במקום להעמיד אותו או שהמאוורר וכל יתר השבבים לא תוכננו לעבוד ב"תנוחה" כזאת?:)
liorkoren on 02/10/09 09:05:04
אין בעיה מבחינת השבבים / חלקים אחרים, אבל אם הכנסת לתוכו דיסק קשיח פנימי, אז עדיף כנראה שהחום ממנו יעלה לכיוון מעלה ולא אל עבר מעבד הוידאו.
יעקב ח on 02/10/09 09:22:45
כל הכבוד על ההשקעה !!! ושאלה לי- האם המכשיר כבר מגיע עם כונן קשיח ,או שצריך לרכוש אחד כזה בנפרד?
liorkoren on 02/10/09 09:29:51
תודה, הוא מגיע ללא כונן קשיח (קשה לצפות במחיר כזה...). אם השימוש בו הולך להיות ביתי בלבד (ואתה לא מתכוון להתנייד איתו באופן תכוף), אז עדיף, לדעתי, לרכוש דיסק קשיח חיצוני בנפח של 1TB לפחות, כונני 3.5" זולים יותר מ- 2.5", להבדל המשקל בינהם אין משמעות בשימוש בבית וגם פיזור החום של המכשיר יהיה יעיל יותר.
on 02/10/09 09:55:19
תוכל לפרט מעט על האפשרות לחיבור אלחוטי - איזה התקן זה ובמה זה כרוך? הייתי רוצה שאוכל לגשת בצורה אלחוטית לקבצים במחשב הראשי דרך הרשת האלחוטית, ובעזרת ממק ניהול הקבצים "להוריד" אותם אל הכונן הפנימי בסטרימר - כדי לחסוך את ההתרוצצויות עם כונן נייד או DOK בין המחשב לסטרימר. רשת קווית בעייתית במקרה שלי מפני שהראוטר מרוחק מהסלון ואין לי חשק לכער את כל הבית בכבל... תודה!
Roy on 02/10/09 12:03:32
אישית, לא כ"כ האמנתי עד כה בסטרימרים משום שלא מצאתי שום סיבה לשלם את עלותם כשפשוט אפשר למקם מחשב בסלון שעושה הכל (ממש לא מפריע עם טיפה עין עיצובית). אבל במחיר כזה? Screw it, שווה אפילו רק בשביל הממשק והשלט. מדהים מה אפשר לקבל כיום במחיר כזה.
ardenm1 on 02/10/09 13:34:12
שאלה? האם יש לרכוש בניפרד את השלט והמטען
liorkoren on 02/10/09 14:02:41
אין לי מושג... תוכל לברר בפורום של אתר היצרן Xtreamer. לגבי התקן אלחוטי (למי ששאל מקודם), ניתן לרכוש רכיב WIFI מחברת XTREAMER, הוא מתחבר מאחור, ל- USB ומאפשר להגדיר רשת אלחוטית, דרכה תוכל להעביר קבצים.
danistar on 02/10/09 14:35:49
תומך עברית מלא . נשמע לפי הביקורת בתור אופציה שתשבור את השוק. מה שנקרא TO GOOD TO BE TRUE . ואיפה ההוא שהתווכח איתי כשהעזתי ברוב חוצפתי להתלונן שבסטרימר של WD אין תמיכה עברית. אהבתי מאוד את הביקורת והדבר היחידי שבאמת חסר לי הוא התמיכה המלאה בניגון BR ( כולל הכונן ) אבל זה אוטוטוו מגיע לדעתי ואני באופן אישי עדיין מעדיף נגן BR טוב שיהיהי משוחרר אזורים , שיתמוך בכל התכונות הנדרשות בארץ כגון ניגון DIVX ו MKV עם כתוביות בעברית וכמובן יבצע UPSCALING איכותי שחשוב לי מאוד .
tzafrirs on 02/10/09 15:35:09
אחלה סקירה, אבל חסרים לי שני דברים:
  1. תמיכה ב- YJAM.
  2. תמיכה בכתוביות חיצוניות בריפים מלאים של בלו ריי.
on 02/10/09 15:58:44
כרגע ביצעתי את ההזמנה באתר שלהם. עכשיו הם גם מצרפים את האנטנה (שעולה עוד 20 יורו) בחינם. סה"כ יצא 668 ש"ח כולל האנטנה והמשלוח. מעניין עם המכס יחליט לגבות מיסים...
eb73 on 02/10/09 16:00:59
לגבי האנטנה ל WIFI - כשאני קניתי - לפני כחודש וחצי - החברה נתנה את זה ב"חינם". לפי מה שאני רואה באתר שלהם זה עדיין כלול ב 99 אירו. מנסיוני לא כ"כ מועיל בהזרמה של HD . אולי רק לצורך העברה לדיסק פנימי או ברשת בתקן N. על תקן G חבל לנסות.
liorkoren on 03/10/09 01:09:32
אכן HD עדיין לא עובר "כמובן מאליו" דרך האויר, זה תלוי בגורמים רבים כמו איכות הקליטה, העומס ברשת וכו'. לגבי כתוביות עם בלוריי, זה עובד בהצלחה חלקית, כלומר מציג עברית, אבל עם בעיה בסנכרון (שלא ממש הסתדרה) ובחלק מהמקרים זה לא הצליח. לגבי YJAM, ניתן להתקין אפליקציית Movie Jukebox, מכאן: [url=http://forum.xtreamer.net/viewtopic.php?f=45&t=2653][url]http://forum.xtreamer.net/viewtopic.php?f=45&t=2653
danistar on 03/10/09 09:04:31
מה יש לכם מהשידור האלחוטי ?? לא חסרים מקורות קרינה באוויר שיכולים לגרום סרטן ואתם רוצים עכשיו שידור בתוך הבית של אותות שצריכים להעברי הרבה מידע ( ראו ערך סלולארי דור 3 ). בתור מישהו שהיה בצבא טכנאי RF ומכיר את נושא השידור והקליטה , אני הייתי מעדיף עולם בלי שידור באוויר בכלל או לפחות כמה שפחות . נכון גם לכבלים יש עניין של קרינה אבל אין מה להשות . אני מעדיף תעלות בקיר וחוטים על פני שידור אלחוטי בתוך הבית ..
carmi on 03/10/09 11:19:58
דני אתה יכול להסביר איך טכנאי RF יודע מה קורה לרקמות בגוף האנושי מרקינה כזו או אחרת - לא שאני חושב שקרינה לא מסוכנת, אבל אם יש לך מידע בנושא אשמח לשמוע על כך.
on 03/10/09 11:58:13
לא לשכוח שיש גם הרבה חבר'ה שלא קיבלו עדיין את המשלוח אני למשל מחכה יותר מ60 יום והם טוענים שהיתה בעיה במשלוח אבל לא מוכנים לבטל עיסקה או לשלוח מכשיר חדש, אז מי שמתכוון להזמין שיקח את זה בחשבון!
sofivest on 03/10/09 12:24:11
ראשית, תודה על הסקירה. הזמנתי לי אחד כזה. יש לי את ה-WDTV שהוא לדעתי כלי נפלא, אולם החסרון הגדול ביותר שלו, חוסר יכולת לחבר אליו כונן DVD חיצוני באופן רשמי ולמרות כל עדכוני הקושחה הלא רשמיים, אצלי לא ניתן לחבר כונן חיצוני עדיין. בעניין הקרינה והשידור האלחוטי, גם אני אשמח לדעת יותר בנושא זה.
ardenm1 on 03/10/09 13:35:59
שאלה מה זה YJAM? ומה השימוש של Movie Jukebox בתודה מראש MIKE
itays on 03/10/09 14:45:04
יש לי שתי שאלות בנושא המזרימדיה הנ"ל: 1. באתר שלהם הם מציעים איזה מכשיר נוסף שיתלווה למזרימדיה מ 1.11.09 : http://forum.xtreamer.net/viewtopic.php?f=2&t=2403 הייתי מעוניין לדעת את פונקציונליות המכשיר הנ"ל 2. ליאור, אחד מחסרונות המכשיר הוא לא "תומך עדיין בפורמטי אודיו HD של קבצי Blu-ray." האם מזרימדיות אחרות כגון ELLION 600 / ISTAR / POPCORN תומכים בפונקציה זו ואם כן, האם עדיף להשקיע יותר כסף עבור תמיכה בפורמט HD זה או לחכות לשחרור גירסת קושחה מעודכנת שתתמוך. תודה, איתי
itays on 03/10/09 14:47:23
כרגע ביצעתי את ההזמנה באתר שלהם. עכשיו הם גם מצרפים את האנטנה (שעולה עוד 20 יורו) בחינם. סה"כ יצא 668 ש"ח כולל האנטנה והמשלוח. מעניין עם המכס יחליט לגבות מיסים... לא ברור לי כיצד יצא לך המחיר הנ"ל... עם שלט, ומשלוח המחיר יוצא קרוב ל1000 ש"ח
אורי_ו on 03/10/09 15:18:24
לא ברור לי כיצד יצא לך המחיר הנ"ל... עם שלט, ומשלוח המחיר יוצא קרוב ל1000 ש"ח 119 יורו = 652 ש"ח. ברוב הוויזות עוד 2% על ההמרה : 665 ש"ח. מס קניה אם אני זוכר נכון 17% : = 778 ש"ח. לא נראה לי שיקחו עוד מיסים, אם בכלל יקחו. אם זה מגיע עם UPS/FEDEX ודומיהם, יהיה עוד איזה 100 -120 ש"ח אגרות נתב"ג. מה שאומר: 900 ש"ח מקסימום לדעתי. שים לב, שכתוב בACCESSORIES שהשלט והספק : "** Its included inside Xtreamer package" כלומר תצטרך להזמין רק אם אבד לך/נשבר לך, וכו... זה כלול ב99 יורו.
itays on 03/10/09 15:53:46
119 יורו = 652 ש"ח. ברוב הוויזות עוד 2% על ההמרה : 665 ש"ח. מס קניה אם אני זוכר נכון 17% : = 778 ש"ח. לא נראה לי שיקחו עוד מיסים, אם בכלל יקחו. אם זה מגיע עם UPS/FEDEX ודומיהם, יהיה עוד איזה 100 -120 ש"ח אגרות נתב"ג. מה שאומר: 900 ש"ח מקסימום לדעתי. שים לב, שכתוב בACCESSORIES שהשלט והספק : "** Its included inside Xtreamer package" כלומר תצטרך להזמין רק אם אבד לך/נשבר לך, וכו... זה כלול ב99 יורו. תודה רבה על העזרה. לא ידעתי שהספק והשלט מצורפים למזרימדיה עצמו. כמו כן, האם ידוע לך דבר על הנושא הבא: באתר שלהם הם מציעים איזה מכשיר נוסף שיתלווה למזרימדיה מ 1.11.09 : http://forum.xtreamer.net/viewtopic.php?f=2&t=2403 הייתי מעוניין לדעת את פונקציונליות המכשיר הנ"ל והאם כדאי לרכוש את המכשיר?
אורי_ו on 03/10/09 16:02:01
לצערי, לא אוכל לענות כי לא מבין לעומק בזה. ליאור הוא האיש :)
eb73 on 03/10/09 16:24:05
לגבי המחיר שאני שילמתי - 119 אירו כולל משלוח. לשליח של DHL שילמתי 110 ש"ח שכולל בעיקר מע"מ ואגרות שחרור. סה"כ יצא לי כ 760 ש"ח וזה כלל את השלט והאנטנה. לגבי המכשיר הנוסף שהם מוכרים עד ה 1.11 במחיר מוזל (למי ששאל) זה משהו כמו מארז שאפשר לשים שם כמה דיסקים קשיחים - לא מבין בזה כ"כ אבל משהו שישמש כמו שרת
liorkoren on 03/10/09 22:24:36
בוודאי שהשלט כלול בחבילה... אי אפשר לתפעל את ה- XTREAMER ללא השלט, זה חלק בסיסי בעניין... itays, לגבי העברת פורמטי אודיו HD, פופוקרן ו"מרעיו" כגון HDX / ISTAR מסוגלים להוציא אותם, לגבי XTREAMER, במפרט שהם מציגים באתר החברה, כן מצויינת תמיכה (מה שלא קורה עדיין בפועל), אני מקווה שזה יגיע באחד מעדכוני התוכנה הבאים. לגבי ה- eTRAYz, מדובר על שרת NAS, כלומר, יחידת מחשוב, שכוללת מקום לכוננים קשיחים בנפח של עד 2x2TB וכל יעודה הוא לשמש שרת מדיה שנושא עליו את הקבצים עבור כל מזרימי המדיה / מחשבים בבית.
liorkoren on 03/10/09 23:10:29
למי ששאל מה זה YJAM, מדובר באפליקצייה שמשדרגת את אופן התצוגה של קבצי הסרטים: היא מציגה את העטיפות באופן אטרקטיבי ומאפשרת לך לקבל מידע / תקציר על הסרט אותו היא "מושכת" מתוך מגוון אתרי מידע ברשת.
אורי_ו on 04/10/09 00:47:26
ליאור האם האיכות נגינה שלו משתווה למשל ל SB של לוג'יטק?
ardenm1 on 04/10/09 00:49:35
לפי מה שרשום בפורום של החברה (בעברית) ישנה כמות לא מבוטלת של אנשים שהזמינו את המוצר ולא כיבלו אותו האים למי שהזמין ורושם בפורום היו בעיות דומות http://forum.xtreamer.net/viewforum.php?f=31
אורי_ו on 04/10/09 00:54:35
לפי מה שרשום בפורום של החברה (בעברית) ישנה כמות לא מבוטלת של אנשים שהזמינו את המוצר ולא כיבלו אותו האים למי שהזמין ורושם בפורום היו בעיות דומות [url=http://forum.xtreamer.net/viewforum.php?f=31][url]http://forum.xtreamer.net/viewforum.php?f=31 לאילו מדינות נשלחו? כמה זמן עבר? כאשר קוראים פורום/ידיעה, יש לרדת לכל רמותיה (נכון לכל דבר בחיים) ולהבין למה לא קיבלו. אם המשלוח הוא עם חברה כמו DHL/FEDEX אין סיכוי לא לקבל בלי לקבל זיכוי.
on 04/10/09 11:49:35
בנוגע למשלוח שלא הגיע אז גם אני הזמנתי ב-25.7 מכשיר וכמו עוד חבורה גדולה של ישראלים עדיין לא קיבלנו את המכשירים הסיבה לכך היא שהמשלוחים יצאו דרך DHL גרמניה כנראה במשלוח ימי כי מ-5.9 כתוב שנשלח רק אף אחד לא יודע איפה המשלוח נמצא מבירורים הם אומרים לנו לחכות עד 20.10 שעד אז יגיעו החבילות. בנוסף הם מפצים אותנו ב-eTRAYz המוצר החדש שלהם ונשלם עליו רק משלוח. אגב ישנם ישראלים שהזמינו אחרינו וכבר קיבלו את המשלוח היות והחברה החליטה לשלוח בשיטה שונה, לנו נשאר רק להמתין ולקוות...
אורי_ו on 04/10/09 13:43:04
נשמע הגיוני לגמרי, תקופת החגים מעכבת מאוד את המשלוחים לישראל. זה דבר ידוע ומקובל. כמו כן קורה שספינות, מטוסים מתעכבים. הבעיה שהישראלי הממוצע חיי את חייו ב "אני רוצה עכשיו, וכרגע ולא מעניין אותי , מי , מה , כמה , למה וכו.."
liorkoren on 04/10/09 14:02:40
לפי מה שקראתי בפורומים של היצרן, היתה כנראה בעיה ומשלוח שלם נעלם / נדחה (עוד לפני תקופת החגים אצלנו).
liat on 04/10/09 16:21:29
שלום ליאור, ברצוני לרכוש נגן מדיה ולחברו בכבל HDMI ישירות לטלויזיה (pioneer 4280) מאחר ואין ברשותי רסיבר קולנוע ביתי. התכוונתי לרכוש את ה WD HD TV עד שקראתי בתגובות שיתכן ותהיה לי בעיה של סרטים ללא סאונד כי הנגן לא תומך ב DTS Downmix. האם ב Xtreamer נפתרת בעיה זו ? תודה.
liorkoren on 04/10/09 16:32:41
אכן, ה- XTREAMER מבצע DTS DOWNMIX, כפי שפרטתי בביקורת.
shamoo on 05/10/09 11:57:00
חבק'ה, ביקורת מעולה! כל הכבוד על המיקצועיות. רק שאלה אחת: מה זה 24P? (בחלק של הגדרות וידאו) תודה
liorkoren on 05/10/09 12:37:24
24P מתייחס לקצב פריימים של 24 בשניה, כמו בסרטי קולנוע "פילם". זה ממומש בכותרי בלוריי שיכולים להגיע באיכות 1080/24p
shamoo on 05/10/09 13:02:19
האם לנתון הזה יש השלכה על צד ההקרנה? כלומר, האם לטלוויזיה יש מגבלה של הקרנה בקצב כזה? ובאופן יותר ספציפי, האם המסך שלי, LG ‎42LH70 יודע להציג זאת? תודה.
liorkoren on 05/10/09 13:15:11
לפי המפרט באתר היבואן, המסך שלך תומך בזה באופן מלא: http://www.hye.co.il/catalog/product_details.aspx?catid=2&subcatid=164&prodid=580&keySearch= זה מצויין כאן: תמיכה בשידורי 1080p HD HDMI 60p/50p/30p/24p,Component 60/p/50p
shamoo on 05/10/09 13:28:35
איזה מגניב... אין, אין על המסך הזה! מסך אלוף! השקעתי בו לא מעט ואני מבסוט מכל דקה של צפיה בו. לזה קוראים באנגלית; Money welll spent
vamos650 on 05/10/09 15:12:02
ביקורת מעולה ונחוצה מאוד! יש באזז רציני סביב המכשיר בעיקר כי הוא מבשר על עידן מחירים חדש. היו הרבה בעיות עם המשלוחים החדשים אבל נראה שמי שמבצע הזמנה עכשיו יקבל את המכשיר בזמן סביר. למרות שאם תהיה בעיה לא נראה לי ששרות הלקוחות שלהם מתאמץ מדי, יכול להיות עקב עומס בעקבות הביקוש. הבנתי שקבצי אינטרנט הם באיכות נמוכה למי שמתעניין, אותי אישית זה ממש לא מעניין לצפות בYOUYUBE בסלון. תמיכה מושלמת בעברית היא + רציני אך בכל מקרה באופן אישי אני מעדיף ממשק באנגלית (כוחו של הרגל כנראה). ממשק יפה ואיכותי! אני רכשתי PLAYON!HD (הבאתי מתאילנד בזול אבל גם מהאתר הבינלאומי באותו סדר גודל של מחיר ובקרוב יהיה גם דרך יבואן בארץ). מכשיר מעולה וFULLSIZE שזה מה שחיפשתי, תמיכה מלאה בעברית עדיין לא (אבל מדברים על אוקטובר) וממשק יותר דל (גם בעבודה). ותודה לליאור.
on 05/10/09 15:27:45
איפה אפשר לקנות באירופה? אני טס בקרוב לאמסטרדם. באתר היצרן רשום שיש להם משרדים באמסטרדם אבל אין כתובת. יש רק כתובת בעיר שמרוחקת משם 70 ק"מ. יש למישהו מושג אם אפשר לקנות את המוצר גם בחנויות באירופה? אולי המלצה על חנויות אלקטרוניקה באמסטרדם?
shamoo on 05/10/09 16:08:32
יש (עוד) משהו שאני לא מבין... לא כל סטרימר תומך בכתוביות בעברית? אני לא מתכוון לממשק - זה יכול להיות באנגלית מצדי, אבל איך אני יודע אם כתוביות בעברית נתמכות? ושמות של סרטים (כמו שהתייחסתם אליהם בסקירה)... האם אלה יוצגו בעברית תקנית? איך יודעים?
liorkoren on 05/10/09 17:20:10
כל סטרימר לגופו, זה תלוי במערכת ההפעלה שלו ובנכונות היצרן להטמיע עברית. לבחור שטס לאירופה, אולי כדאי להזמין מהאתר לכתובת שתשהה בה.
shamoo on 05/10/09 19:08:54
זה ברור שכל סטרימר לגופו... השאלה היא אם אין אפשרות לדעת לפי הספציפיקציות אם יש תמיכה בעברית או לא... משהו כמו Hebrew (Windows-1255) enabled... או משהו בסגנון?... איך לדוגמא ידעתם אם יש תמיכה בעברית לסטרימר שבדקתם? רק אחרי הבדיקה?
liorkoren on 05/10/09 23:03:36
לפעמים זה כתוב במפרט, לפעמים ניתן לוודא רק לאחר בדיקה בפועל. במקרה של XTREAMER, החברה הצהירה על כך בפומבי, אך בכל מקרה, תמיד נבדוק על מנת לוודא תמיכה מיטבית.
shamoo on 05/10/09 23:14:18
ליאור... תודה על התשובה! יחד עם זאת, אתה נשאר לקוני ולכן אניגמטי במידה מסוימת... קח בחשבון שאני לא מכיר את הנושא ולכן לא ברור לי, כשאתה כותב "זה כתוב במפרט" מה הוא "זה". ברשותך, אני אהיה קצת יותר נודניק ואשאל שאלות יותר ממוקדות. האם במפרט כתוב "יש תמיכה בעברית", או אולי "קידוד בעברית נתמך", או שמא "כתוביות SRT נתמכות" או כל וריאציה אחרת? כנראה שמה שאני לא מבין, בעצם, זה מה התנאי המספיק כדי לקיים תמיכה בעברית. האם זו תמיכה בצורת קידוד כלשהי (כלומר, אני צריך לחפש את מילות הקסם Windows-1255)? האם זו תמיכה בפורמט מסוים של כתוביות (כלומר, כל מכשיר שתומך בכתוביות SRT אוטומטית תומך בעברית)? האם זה פשוט כתוב שם (Hebrew Enabled)? מתי אני יודע שיש תמיכה בעברית אם אני קורא מפרטים של סטרימרים? תודה.
on 06/10/09 13:12:27
הקלטה האם יש אפשרות להקליט איתו מממיר של YES / HOT ?
usagi on 06/10/09 18:09:10
יש לי את האקסטרימר, ואני מרוצה ממנו עובד יופי הביקורת טובה ונהדרת
liorkoren on 06/10/09 20:03:13
תודה לכולם. למי ששאל, ה- אקסטרימר לא מסוגל להקליט.
kortez on 08/10/09 10:47:34
שלום האם יש דרך לחבר אותו (את הסטרימר) לרמקולים חיצוניים לדוגמא רמקולים של מחשב, כך שניתן יהיה לשמוע לא רק דרך הטלויזיה עצמה? תודה מראש KORTEZ
liorkoren on 08/10/09 12:09:52
יש ל- XTREAMER יציאת אודיו RCA OUT המיועדת לחיבור אל מגברים / רסיברים, בדיוק כמו יציאות בנגני DVD לדוגמא.
kortez on 08/10/09 12:13:42
תודה רק לחידוד השאלה ... אני לא מתכוון לחבר אותו לרסיבר אלה לזוג רמקולים של מחשב ..מתוצרת קראייטיב למשל אפשרי?
liorkoren on 08/10/09 12:33:05
הרמקולים שציינת כוללים מגבר פנימי, אני מניח שיש להם חיבר תקע 3.5 מ"מ, תוכל למצוא מתאם בין שני RCA אל 3.5 מ"מ, אבל תצטרך לבצע התאמות ווליום בין הסטרימר למגבר של הרמקולים.
kislevsk on 08/10/09 16:19:03
האם יש הבדל באיכות שרואים את אותו הסרט דרך הסטרימר או במקרה שלי המחשב מחובר לטלויזיה בכבל HD ואני יכול לראות הכל דרך המחשב בסלון ????
liorkoren on 08/10/09 16:38:38
אם המחשב שלך מתאים לניגון וידאו HD, אין כל מניעה.
kislevsk on 09/10/09 12:19:22
חג שמח
dsinvani on 10/10/09 19:43:05
האם המחיר יהיה גבוה בהרבה? (מנסיונך) נראה לי שיש יתרון באחריות של יבואן מקומי, אבל השאלה אם פער המחירים יצדיק את זה...
liorkoren on 10/10/09 20:29:03
קשה מאוד לדעת, כל יצרן מתמחר באופן שונה את העלות ליבואנים. אני מניח שבאג מודעים לכך שלקוחות רבים בארץ מודעים למחיר המוצר בחו"ל.
shamoo on 10/10/09 22:11:40
מכירה בלעדית של באג דווקא עלולה להיות בעיה... אם הם יגיעו להסכמי בלעדיות ליבוא של הסטרימר, החברה באירופה לא תמכור יותר לישראלים (לא תשלח יותר לישראל). ראו לדוגמא מה קורה עם אפל בארץ: אי אפשר לייבא יבוא אישי דרך הדאר, אלא רק ע"י קניה פיזית בחו"ל והבאה של המכשיר איתך ארצה. זה מצב לא בריא לצרכן הפרטי. אם באג יתמחרו את המוצר כמו שהם מתמחרים את יתר הדברים, מצבנו לא יהיה טוב... שוב, ראו לדוגמא את המצב עם אפל בארץ: מחירים יקרים ב-150% מהמחיר באירופה וב-200% עד 300% מהמחיר בארה"ב והמזרח.
liorkoren on 11/10/09 00:46:37
אני לא בטוח שזה המצב במקרה הזה, אם כי בעיות המשלוחים שקרו, אולי ישכנעו את חברת XTREAMER להעזר בגורם מקומי כאן.
itays on 11/10/09 09:33:10
ליאור שלום, אודה להתייחסותך האם ניתקלת בבאגים במכשיר אשר נתקלתי בהם בביקורת מתאריך 08/10/2009 באתר המקביל (www.hometheater.co.il): 1. "תחתית ה Xtreamer מכילה מאוורר קטן בגודל 25 מ"מ. כל המזרימי מדיה מבוססי Realtek שניתקלתי בהם מכילים קירור אקטיבי, אך בשל המידות הצנומות של ה Xtreamer, היה צורך להכליל כאן מאוורר קטן מהרגיל אשר לפיכך מסתובב במהירות גבוהה יותר ולכן יוצר יותר רעש. ניתן לכוון את מהירות המאוורר ב 50 דרגות. גם כאשר הוא על מהירות בינונית, ניתן לשמוע בנקל את המאוורר ממרחק של שלושה מטרים. ייתכן ואני רגיש מידי, אך זוהי נקודה שצריך לקחת בחשבון, הXtreamer איננו שקט." 2."הכתוביות בעברית על המסך מופיעות בצורה איטית, ממש ניתן לראות כיצד הן מרונדרות על המסך משמאל לימין. התופעה בולטת לעין כאשר שורות הכתוביות מכילה יותר משתי מילים. התופעה מתגברת ככל ששורת התרגום ארוכה יותר. יש לציין כי באג זה מופיע גם עם שפות כתוביות אחרות, לא רק בעברית. ניתן לתקן את הבאג הזה על ידי עדכון קושחה, בדיוק כפי שהיה בזמנו עם דור ה NMT הקודם לפני 18 חודשים, אך נכון להיום תופעת הרינדור האיטי של הכתוביות מעיקה למדי ומפריעה בחוויה. אז בסדר, הכתוביות מוצגות בצורה איטית, אפשר איכשהו להסתדר עם זה, אך יש עוד מספר באגים בכתוביות אשר צצים מידי פעם ומפריעים. לעיתים, מספרים מוצגים עם תוים משונים לידם. כמובן שבדיקה ויזואלית של קובץ התרגום לא גילתה שום תו כזה. כנראה שהבאג הזה מתקיים בשל צירוף מסויים של תוים באותה שורת כתוביות, אך הבעיה היא שהבאג הזה מתקיים כמעט בכל קובץ כתוביות שנבדק. מזרימי מדיה אחרים בהם ניסיתי אותן כתוביות היו חפים מבאג זה." 3."בעיה נוספת שמתקיימת הרבה הינה פיצול של שורת כתוביות. לעיתים, מילה אחת משורת כתוביות מפוצלת ועומדת לבדה, למרות שיש מקום למילה הזאת מאותה שורה ממנה היא נחתכה." ארצה לציין כי לאור המלצותיך על ביצועי המכשיר, החלטתי (וכנראה מספר לא מבוטל של לקוחות) לרכוש אותו בתאריך 06/10. אני מקווה שהבאגים הנ"ל אכן לא קיימים אחרת אאלץ להחזירו. "
liorkoren on 11/10/09 10:08:20
המכשיר מאפשר שינוי מהירות המאוורר, בבדיקה עם מאוורר במהירות בינונית, כאשר מתקרבים למכשיר, ניתן לשמוע את פעולתו, ממרחק 2.5 מטרים זה לא היה מורגש אצלי. בזמן הדלקתו, יש רעש מהמאורר למשך מספר שניות ואח"כ הוא דועך. לגבי הצגת תוים "משונים" ופיצול שורות, התופעה נדירה במידה כזו שהיא לא מפריעה לשימוש השוטף, אין לזה שום השפעה על ההתרשמות והציון הכללי של המכשיר.
on 11/10/09 15:17:32
אני שוקל לקנות את המכשיר. אשמח לקבל תשובות ממי שיודע על 3 שאלות: 1. כשאתם אומרים "עדיין" אינו תומך ב HD Audio. האם יש סיכוי שבעתיד המכשיר יתמוך באמצעות שינוי גירסא (Patch תכנה)? 2. במכשיר הטלויזיה שלי יש רק כניסת SVIDEO , וכניסת VIDEO אנלוגי עם מחבר RCA (הצהוב הישן של מכשירי הוידאו). האם אוכל להשתמש בסטרימר הזה? מה יהיה התשלום באיכות ביחס למכשיר אחר כמו ה-A110 שתומך ב SVIDEO? 3. האם אפשר להעביר קבצים מהמחשב הביתי, באמצעות הסטרימר, דרך הרשת הביתית, להתכן הזכרון שעליו (HD), כאילו ה HD הוא כונן רשת? תודה רבה לכל המשיבים.... שבוע טוב עופר
liorkoren on 11/10/09 15:49:07
1. החברה מצהירה שתמיכה באודיו HD תגיע בהמשך, זה אכן אמור להתבצע בעזרת עדכון Firmware (תוכנה). 2. אתה מתכוון לחיבור קומפוזיט שקיים ב- XTREAMER, אכן תוכל להשתמש בו, יהיה הבדל מסויים בהשוואה ל- S-VIDEO. 3. ברמת העיקרון, אם אתה מתקין דיסק קשיח פנימי בסטרימר, תוכל להעביר אליו קבצים דרך הרשת.
on 11/10/09 18:00:05
יש לו תמיכה ב-MTS ? מישהו יודע עם למכשיר יש תמיכה ב-MTS, פורמט ה-HD של המצלמות של SONY ?
on 11/10/09 20:01:09
האם אפשר לחבר את הסאונד דרך RCA והוידאו דרך HDMI? הרסיבר שברשותי לא מקבל HDMI ולא SPDIF, אז הדרך היחידה שחשבתי עליה היא להעביר את הסאונד לרסיבר, ואת הוידאו ישר לLCD. האם זה אפשרי? האם יש פתרון לזה? תודה רבה.
on 12/10/09 00:07:54
האם ניתן בסטרימר הזה לראות אתרים כגון אתרי רשת/קשת (ערוץ 2) באינטרנט: סדרות מוקלטות/חדשות? תודה מראש
liorkoren on 12/10/09 00:17:00
1. בדקתי קובץ MTS ממצלמת FULL HD של סוני (פורמט AVCHD) והוא נוגן בהצלחה. 2. אפשר להוציא אודיו במקביל דרך RCA 3. אפר להכנס לאתרים שברשימת המכשיר. אבדוק אם יש אפשרות נוספת.
shamoo on 12/10/09 01:07:39
שאלה כללית לגבי סטרימינג: יש לי בבית ראוטר שעובד על תקן N החדש. 300 מגה-ביט. האם הוא יכול להזרים מדיה HD? מישהו ניסה פעם לעשות את זה? זה עובד?
liorkoren on 12/10/09 14:18:48
זה יכול לעבוד, אבל... תלוי בעומס ברשת, בקליטה בבית, באיכות הראוטר וכרטיס הרשת וכו' וכו' בקיצור, עדיין לא PLUG AND WORK אמיתי ללא בעיות.
on 12/10/09 15:01:42
אני מחפש סטרימר במחיר ותכונות כאלו כבר הרבה זמן אבל יש לי טלויזיה רגילה בבית. איך אני יכול לחבר את הסטרימר שיש לו יציאת HDMI לטלויזית הפיילולט 29 אינץ שלי(מה לעשות לא לכולם יש פלזמה או LCD שטוח)
on 12/10/09 23:57:03
האם ניתן לחבר את המכשיר ישירות למחשב? אם אני לא מעוניין לחבר דרך רשת/אלחוטי - המכשיר יכול להתחבר עם USB ישירות למחשב?
Diego on 13/10/09 00:27:54
(מכיוון ואני רואה שבהודעה זו יש יותר התיחסות, והיא קשורה לסטרימר זה, הוספתי אותה גם כאן.) שלום! יש לי כבר כמה ימים התלבטות על האם לקנות את הסטרימר Xtreamer או לא. הפתרון היחיד שמצאתי היא לחבר את הסטרימר לסאונד סטריאו RCA של הרסיבר. הבעיה היא שבמקרה הזה, הסאונד שמועבר לרסיבר מהסטרימר הוא לא 5.1, ואני מאבד את אפקט הסראונד המלא.. האם יש לכם רעיון אחר? פתרון לבעיה שלי (בלי לקנות רסיבר חדש?)? אולי קיים ממיר S/PDIF ל5.1 אנלוגי? תודה רבה על תשובתכם! דיאגו לינק להודעה המלאה
liorkoren on 13/10/09 11:47:15
ממיר דיגיטל ל- 5.1 אנלוגי יהיה בלתי כלכלי, עדיף יהיה לרכוש רסיבר קולנוע ביתי חדש. אין יותר מדי מה לעשות, או לחבר בסטריאו ולבצע ברסיבר מניפולציה לסראונד (דולבי פרו לוג'יק).
אורי_ו on 13/10/09 12:07:46
ליאור תוכל לחוות דעה על איכות האודיו שיוצאת מהאקסטרימר?
liorkoren on 13/10/09 17:54:31
בחיבור אנלוגי RCA ?
on 13/10/09 20:09:00
2 שאלות על חיבור המכשיר - אנא ענו 1. האם ניתן לחבר את המכשיר ישירות דרך USB לPC? 2. האם ניתן לחבר את המכשיר לטלוויזיה רגילה (לא פלזמה או LCD) בחיבור רגיל כמו RCA וכו'? תודה!
liorkoren on 13/10/09 22:13:07
1. ניתן לחבר את ה- XTREAMER למחשב, אך רק למטרת העברת קבצים (הסטרימר יראה ככונן חיצוני במחשב). 2. יש חיבור קומפוזיט (RCA) לטלויזיה "רגילה" (CRT).
אורי_ו on 13/10/09 22:43:11
בחיבור אנלוגי RCA ? כן.
izucker on 13/10/09 23:28:25
לכל המתעניינים, המכשיר הוזמן ב 4/10 והגיע ב 12/10 עם שליח של DHL סה"כ עלויות נוספות (מע"מ, עמלת גבייה, אגרות מכס, חיובי ממ"ן) 113.25 ש"ח (שולם לDHL) דבר מה מעניין, בקבלה מצויין שהמכשיר עולה 85 דולר, שזה כאמור הרבה פחות מ 99 יורו המחיר האמיתי וגם לא מצויין מחיר משלוח (20 יורו) - כל זה דווקא טוב ליהודים מאחר שזה מוזיל את המע"מ ואת שאר העמלות
on 13/10/09 23:37:36
יפה ש"שיחקו" עם המחיר, אולי זו חברה של ישראלים "מביני ענין"? חחח... תתחדש!
arikel on 14/10/09 11:11:19
ניתן להזמין כבר באתר של באג מחיר 749ש"ח מועד אספקה משוער: סוף אוקטובר http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=7974&perur=1&t=40
shamoo on 14/10/09 11:43:03
ואפילו מחיר סביר.... לא להאמין!
odedl8 on 14/10/09 13:44:55
הזמנתי אתמול בבוקר שראיתי שבאג מוכרים אותו עוד 8 ימים ל ....... מקווה מאד לא להתאכזב.
on 14/10/09 19:20:20
לגבי מה שרשמת... לכל המתעניינים, המכשיר הוזמן ב 4/10 והגיע ב 12/10 עם שליח של DHL סה"כ עלויות נוספות (מע"מ, עמלת גבייה, אגרות מכס, חיובי ממ"ן) 113.25 ש"ח (שולם לDHL) דבר מה מעניין, בקבלה מצויין שהמכשיר עולה 85 דולר, שזה כאמור הרבה פחות מ 99 יורו המחיר האמיתי וגם לא מצויין מחיר משלוח (20 יורו) - כל זה דווקא טוב ליהודים מאחר שזה מוזיל את המע"מ ואת שאר העמלות 1. האם סה"כ עלה לך 120 יורו: הכל כולל הכל?(מכשיר,משלוח,מע"מ,מכס וכו') 2. ההפרש ממש לא רציני - בהנחה שבאג מספקים עד סוף אוקטובר, האם שווה בכל זאת להזמין מהאתר שלהם?(של XSTREAMER)
on 15/10/09 10:58:05
ראיתי שיש לו יציאות 2 USB אני מניח שניתן לחבר אליו כונן חיצוני נייד השאלה היא אם יש הגבלה לגודל מסוים או לחברות מסוימות שמתחברות אלי יש לי 1TB של SEAGATE וגם של WD עם חיבור לחשמל אני רוצה לדעת בוודאות שזה יעבוד לפני שאני קונה אז אשמח אם מישהו יידע לענות על זה תודה מראש....
liorkoren on 15/10/09 11:21:16
אין שום בעיה עם הדגמים שציינת, אני, בין השאר, מחבר אליו גם דיסק קשיח חיצוני 1TB של SEAGATE ("עם חיבור לחשמל").
on 15/10/09 18:28:13
אותי מטריד מה קורה אם דיסק קשיח בנפח גדול כמו 1 TB שאחבר יתקלקל וכל החומר שבו יאבד ... איך בעצם מונעים זאת ... ואיזה דיסק קשיח גדול מומלץ לחבר למכשיר ?!
izucker on 15/10/09 23:02:25
1. האם סה"כ עלה לך 120 יורו: הכל כולל הכל?(מכשיר,משלוח,מע"מ,מכס וכו') 119 יורו + 113 שח 2. ההפרש ממש לא רציני - בהנחה שבאג מספקים עד סוף אוקטובר, האם שווה בכל זאת להזמין מהאתר שלהם? במידה וזה נכון נראה לי שווה בהחלט לקנות בארץ במיוחד לאור זה שתהיה לך אחריות מקומית
liorkoren on 16/10/09 14:18:58
זו אכן העלות בהזמנה מחו"ל.
itays on 20/10/09 09:04:39
שלום רב, האם יש דרך לחבר את המעמד השולחני או שפשוט מניחים את הסטרימר עליו? תודה
liorkoren on 20/10/09 09:23:23
המעמד מתחבר בעזרת מסילה ו"קליק" שמקבע אותו למקומו.
itays on 20/10/09 09:39:28
המעמד מתחבר בעזרת מסילה ו"קליק" שמקבע אותו למקומו. היי ליאור, אני לא מצליח ל"החליק" אותו למסילה. (כאשר אני מחבר אותו למסילה, הסטרימר עדיין עומד לא יציב) האם צריך לשחרר את הבורג התחתון בשביל זה?
liorkoren on 20/10/09 10:11:13
לא צריך לשחרר שום בורג, יש להחליק את המסילה מכיוון צד אחורי אל הצד הקדמי. יש פין בחלק האמצעי של הבסיס, הוא צריך להכנס למגרעת שנמצאת בערך באמצע הבסיס התחתון של ה- XTREAMER.
anin_dani on 21/10/09 09:23:02
לא ממש הבנתי עד הסוף, הטכנולוגיה שהוא עובד בה,משמשת להזרמת נתונים רק לטלוויזיה ממקורות שונים? או שכמו ה-SlingBox הוא יודע גם להזרים אותם דרך הרשת למחשבים אחרים וגם לדוגמה, לטלפון סלולרי כמו נוקיה או אייפוד טאץ'/אייפון של אפל? או שבסופו של דבר אלה שני מכשירים שונים שכל אחד עושה משהו אחר? תודה רבה.
liorkoren on 21/10/09 12:49:13
הוא משמש CLIENT שמושך קבצים ממקורות שונים ומציג אותם בטלויזיה.
on 22/10/09 01:08:27
מה יותר טוב בגדול - הXTREAMER או POPCORN C200 ? הXTREAMER או POPCORN C200 ?
liorkoren on 22/10/09 14:40:35
ה- C200 יקר פי שניים וחצי מה- XTREAMER. יש לו אפשרות לכונן בלוריי פנימי (של מחשב), יותר חיבורים, שלט RF והתאמה גדולה יותר ליישומי בית חכם. גם הקושחה שלו נמצאת בשלב ראשוני למדי ולכן לא כל היכולות זמינות. בגדול, ניתן לומר כי ה- C200 מתאים למשתמשים "מתקדמים" יותר ולכאלו שירצו לנגן כותרי Blu-ray מדסקים אופטיים.
on 22/10/09 19:10:12
ניגון קבצים דרך חיבור הארד דיסק למכשיר שלום,ברצוני לרכוש את הסטרימר,ואני רוצה לדעת אם אין לו בעיות בניגון קבצי HD 1080p דרך חיבור הארד דיסק לסטרימר. מהירויות ההעברה של ההארד דיסק הם: 5400 RPM,לפי האתר של חברת ההארד דיסק. תודה רבה לכל העוזרים! 
liorkoren on 22/10/09 21:01:25
בדקתי קבצי 1080p רבים דרך דיסק קשיח חיצוני, אם כי אחד במהירות 7200.
on 25/10/09 08:10:21
שלום,האם ניתן בצורה כלשהי להזרים את שידורי הכבלים דרך ממיר מאחר והמכשיר מבצע UPSCALING? אולי אפילו דרך חיבור רשת שאני יודע שקיים בחלק מהממירים?
liorkoren on 25/10/09 10:45:34
אי אפשר להוציא וידאו דרך חיבור רשת בממירים של YES או HOT.
on 26/10/09 10:00:41
לפי מה שרשום בפורום של החברה (בעברית) ישנה כמות לא מבוטלת של אנשים שהזמינו את המוצר ולא כיבלו אותו האים למי שהזמין ורושם בפורום היו בעיות דומות http://forum.xtreamer.net/viewforum.php?f=31 יש עוד אופציה, אפשר לקנות את המכשיר ב EBAY במחיר לא רע, בעיקר לאור העובדה שהדולר עומד היום על משהו כמו 3.6 ש"ח לדולר. ראיתי במחירים של 180 - 220 דולר כולל משלוח לארץ, תחפשו בעצמכם.
liorkoren on 26/10/09 10:08:11
זה גם המחיר ברכישה בארץ...
on 28/10/09 10:28:30
היי, תודה על הסקירה המצויינת. תוכל להרחיב קצת יותר על העבודה עם דיסק חיצוני? איזה חיבור צריך? USB/Firewire? איזה מהם עדיף? האם אפשר להעתיק קבצים אל הדיסק הקשיח הזה גם דרך הרשת? האם עלולות להיות איזה שהן תקיעות או איטיות בהשמעה של מוסיקה או סרטים דרך דיסק חיצוני? תודה מראש, אמיר
liorkoren on 28/10/09 13:51:39
דיסק חיצוני מתחבר דרך USB, הכל עובד חלק בצורת העבודה הזאת: תמונות, שירים וקבצי וידאו 1080p. ניתן להעביר קבצים. [CENTER][/CENTER]
on 29/10/09 11:55:41
היי, למישהו יש מושג מתי סוף אוקטובר של באג יגיע? :) כי אצלי 29.10 זה כבר די סוף החודש...
on 30/10/09 17:06:00
יהי, יכול להיות שהשאלה נובעת מבורות בסיסית בסטרימרים, אבל האם ניתן להכנס דרך ה- PC לאתר כמו קשת, למשל, להפעיל סרט ולצפות בו באמצעות ה- STREAMER בטלוויזיה ? כלומר, הכוונה לא לקובץ המופעל מהסטרימר עצמו אלא ממדיה זורמת המופעלת מה- PC? תודה
liorkoren on 30/10/09 19:34:05
אתה יכול לראות סרטוני וידאו מתוך אתרי אינטרנט כמו Youtube, דרך רשימת האתרים שיש ב- XTREAMER עצמו (נדרש חיבור אינטרנט כמובן).
on 01/11/09 08:55:55
DHL מבקשים ממני 170 שח, 1. האם אתם יודעים למה יש כזה הבדל ? 2. האם אחד מימכם ששילם פחות יכול למסור לי מספר משלוח להתמקח מול DHL תודה
liorkoren on 01/11/09 14:10:40
לא נתנו לך פירוט על הסכום?
שחר. on 02/11/09 14:07:25
ביקורת מעולה! תודה רבה! עוד שאלות של בורות: 1. אפשר להוריד מדיה מהאינטרנט ישר למכשיר כדי לחסוך את ההורדה ללפטופ וההעברה כל פעם? 2. אם יש לי HDD פנימי/חיצוני, אין באמת סיבה לנגן מידה בצורה אלחוטית מהמחשב לא? אפשר פשוט להעביר לHDD נכון? (קבצי HD למניהם שיכולים לקרטע) 3. יש דרך פשוט להעביר את התצוגה של הלפטופ באלחוט דרך הסטרימר, ז"א לראות את מה שעל הלפטופ על הטלויזיה? 4. אפשר לנגן דרך הסטרימר משהו שנמצא על דיסק, בתוך הלפטופ?
liorkoren on 02/11/09 15:22:46
1. אפשר להפוך את ה- XTREAMER לכונן רשת, כך שאתה מפנה אליו הורדות. 2. בדיוק. 3. לא אפשרי. 4. בהחלט, דרך שיתוף ברשת.
שחר. on 02/11/09 17:03:07
תודה 1. גם אם מדובר בHDD חיצוני שאני מחבר ל-XTREAMER?
liorkoren on 02/11/09 21:03:58
כן, יש לו מצב NAS.
tom on 02/11/09 22:44:32
מס' שאלות: 1. ניסיתי במכשיר קבצי הוידאו שנוצרים ממצלמת - canon IXUS וקיבלתי הודעה שאין תמיכה בקובץ האודיו. כאשר ב- info מופיע שסוג הקובץ הוא pcm_audio. האם אתה מכיר בעיה כזאת ? 2. גם מס' קבצי FLV שבדקתי לא רצו אולם לא כולם, יש שוני בין קבצי FLV ? 3. הגרסה שמופיעה במכשיר (אותו קניתי ב- duty free לפני כשבוע) היא : 1.0.2 boot: 12 האם אתה ממליץ לשדרג, אם כן האם לגרסה 1.0.3.1 או שיש עוד גרסאות ביניים ? תודה
on 03/11/09 10:25:39
האם יש דרך להוסיף אתרים נוספים לרשימה המקורית של המכשיר? המטרה היא להיות מסוגל לראות שידורי VOD ישראליים באינטרנט כגון mako.co.il וכד'.... השאלה היא דחופה מכיוון שבעוד כמה שעות אני בדיוטי פרי ;-)
liorkoren on 03/11/09 11:46:38
אני לא מכיר כזו דרך, אני משער שצריך לפנות ליצרן, להעביר לו רשימת אתרים וכו' וגם אז לא בטוח.
liorkoren on 03/11/09 11:47:44
תשובות ל- tom: 1. האם מדובר בקובץ MOV? 2. יכול להיות שוני בין קבצים שונים. 3. מומלץ לשדרג לגרסה האחרונה 1.0.3.1
on 03/11/09 13:09:47
אז קיבלתי אותו לפני כמה ימים והוא עובד מצויין הנה כמה דברים חשובים שצריך לדעת 1. קודם כל להוריד גרסת firmware חדשה (בקרוב גרסה 2!!) אבל גם גרסה 1.0.3.1 נחמדה יותר מהגרסה שהוא מגיע איתה ההתקנה פשוטה - מורידים את הקובץ לUSB ומתוך התפריט במכשיר מריצים אותו - פשוט וקל 2. מאווררררררר מרררעייישששש - נכון שאפשר לכבות אבל ממש לא מומלץ (אני גם לא חושב שהאחריות בתוקף מאחר וכתוב בחוברת שאסור) הפתרון האידיאלי שמצאתי הוא מהאתר: http://www.tranquilpc-shop.co.uk/ - הם מפיצים מורשים - הוספת פלטת קירור כזו עולה לישראלים כ 110 ש"ח - ( ההזמנה שלי בדרך) - אבל אם שמים HD פנימי אז ישנו עדיין צורך במאוורר הקטן והמרעיש תהנו! - באמת שווה
liorkoren on 03/11/09 14:48:01
גם במהירות הנמוכה מרעיש לך? ניתן לבחור 5 מהירויות שונות.
on 04/11/09 10:58:38
איך מחברים לכונן חיצוני? אני יודע שעם חיבור usb אבל הבעיה שלי היא שאני משתמש בmac ומערכת הקבצים שונה מהי ההמלצה לגבי פירמוט של כונן חיצוני? לאיזו שיטת קבצים הכי כדאי לפרמט ושעדיין אוכל להעתיק לשם קבצים הגדולים מ4 גיג'ה?
liorkoren on 04/11/09 13:13:12
דיסק חיצוני דרך USB, פרמוט NTFS.
truejoker on 04/11/09 16:26:34
. לגבי ה- eTRAYz, מדובר על שרת NAS, כלומר, יחידת מחשוב, שכוללת מקום לכוננים קשיחים בנפח של עד 2x2TB וכל יעודה הוא לשמש שרת מדיה שנושא עליו את הקבצים עבור כל מזרימי המדיה / מחשבים בבית. ליאור , משום רק עכשיו יצא לי לעבור על השירשור , האם תוכל להרחיב טיפה למי שלא מבין , מה בדיוק היחידה הזון עושה ? בכמה כוננים היא תומכת ? ומה זה נותן לי ?
liorkoren on 04/11/09 16:55:42
היא מיועדת למי שצורך מדיה דרך מספר מחשבים / סטרימרים. היא STAND ALONE, כוללת מקום לשני כוננים קשיחים וכל תפקידה הוא לשמש "בית" לקבצים, בעוד המכשירים השונים "מושכים" אותם ממנה.
on 04/11/09 17:00:39
גם במהירות הנמוכה מרעיש לך? ניתן לבחור 5 מהירויות שונות. בגרסה 1.0.3 ניתן לקבוע ידנית את המהירות - גם במהירות 10 עדיין שומעים אותו (אמנם בתדר אחר P: ) אני עכשיו מזמין את ה XCS וחסל ההתרדה הזו. עדיין אני ממליץ על המכשיר - חבל שבאג לא מוכרים אותו עם הXCS כי אני מניח שהאחריות לא תהיה קיימת אחרי השינוי הזה.
tom on 04/11/09 18:58:42
תודה על התשובות. הקובץ אינו קובץ MOV אלא קובץ AVI שהאודיו שלו PCM אני מצליח לראות את הוידאו אבל מקבל הודעה שקובץ האודיו לא נתמך רעיונות ?
liorkoren on 04/11/09 19:50:51
הבעיה היא שהמצלמות הללו לא תמיד משתמשות בקודק סטנדרטי ולכן יש בעיות. תשתמש בתוכנת Media info לברר מה פורמט האודיו.
truejoker on 05/11/09 00:00:42
היא מיועדת למי שצורך מדיה דרך מספר מחשבים / סטרימרים. היא STAND ALONE, כוללת מקום לשני כוננים קשיחים וכל תפקידה הוא לשמש "בית" לקבצים, בעוד המכשירים השונים "מושכים" אותם ממנה. וזה אומר שלא משנה באיזה סטרימר משתמשים זה יעבוד עם כול אחד ? כמה עולה דבר כזה מתוצרת אחרת ? האם יש משהו מומלץ ? האם צריך לדעת משהו כדי להשתמש בזה ? וכמה CAPASITY יש לו ? כלומר שני דיסקים של עד כמה ? , והאם זה תצורה של רייד כלשהי שזה אומר שדיסק אחד הוא מראה לשני ?
אורי_ו on 05/11/09 00:10:49
ליאור אתה יכול לחוות דעה לגבי יכולות האודיו של המכשיר בתור סטרימר מוזיקה?
odedl8 on 06/11/09 13:17:53
היי ליאור וכולם טוב קיבלתי את המכשיר ובאמת רק תשבוחות מחובר באופטי ו HDMI הסאונד מטורף והתמונה סוף הדרך אבל יש בעיות כרגע אני עם גרסא 2.00 ושמנגנים אינטרנט טריילרים של APPLE הוא לא מצליח פשוט עוד מישהו נתקל בבעיה? תודה.
liorkoren on 06/11/09 13:48:37
זה לא קשור לסטרימר ספציפי. יש עולם שלם של NAS. יש כל מיני תצורות וטווח ענק של מחירים. הקיבולת תלויה בנפחים של הכוננים הקשיחים שתתקין.
on 06/11/09 19:10:14
שלום לכולם הזמנתי את Xtreamer הזה מבאג אמור להגיע אמצע נובמבר קניתי זכרון חיצוני של Western Digital My Book Essential Edition 1000GB WDH1U10000 האם Xtreamer יעבוד עם זה? ואת הסרטים שאני שם בזכרון אפשר לערבב עם DVIX ו-HD ביחד והXtreamer יפריד לי את זה במסך הטלוויזה או שאני אמור להרכיב תיקיות בזכרון קטגוריות של נושאים תודה לעונים
liorkoren on 06/11/09 20:57:31
ה- XTREAMER יעבוד איתו. לשם הנוחות, רצוי שתצור שתי תיקיות נפרדות בדיסק, האחת ל- DivX והשניה ל- HD. הסטרימר לא יודע להפריד בתצוגה סוגים שונים של קבצי וידאו אלא מציג אותם ברשימה אחת.
ds123 on 07/11/09 00:59:22
רכשתי את ה xtreamer וכעת אני מחפש דיסק קשיח חיצוני של 500GB שיתחבר ב USB. ראיתי ש ב WD יש שני דגמים, אחד MY BOOK ואחד MY PASSPORT. ל MY PASSPORT אין צורך בחיבור לחשמל ול MY BOOK יש חיבור לחשמל. האם יש הבדל ביניהם באיך שהם יעבדו עם ה xtreamer?
אורי_ו on 07/11/09 01:15:19
מציע לך לוותר על WD ולקחת סיגייט או IOMEGA.
ds123 on 07/11/09 11:37:14
למה? WD נחשבת חברה טובה ואמינה.
on 07/11/09 13:42:00
שאלה לאורי למה כתבת לוותר על WD יש איזה סיבה מיוחדת? כי אני כבר קניתי WD
אורי_ו on 07/11/09 14:36:51
שמעתי על יותר מדיי HD שלהם שמתו. ואם כבר נדבר על מחיר בסדר? My Book Essential Edition, 500GB USB 2.0 עולה בKSP (חנות זולה) 375 ש"ח ושנתיים אחריות. FreeAgent Desk 500GB 3.5'' External HDD USB 2.0‎ שך סיגייט עולה באותה חנות 325 ש"ח עם 5 שנות אחריות. אגב אפילו ה IOMEGA שנחשב טוב יותר משניהם אפילו כזכור לי עולה בבאג שהם יקרים יותר 399 ש"ח ועם 3 שנות אחריות.
ds123 on 07/11/09 15:39:14
לסיגייט שהצעת יש חיבור לחשמל?
אורי_ו on 07/11/09 16:12:22
ds123 on 07/11/09 16:38:35
אני מעדיף בלי חיבור לחשמל, יש דגם כזה לסיגייט?
אורי_ו on 07/11/09 16:44:53
בוודאי, אבל צריך לדעת שלא תמיד כל המכשירים שאינם מחשב תומכים בהתקן הזה, כיוון שהמתח שמגיע למכיר הוא מיציאת הUSB. לדגם קוראים freeagent go.
ds123 on 07/11/09 17:01:34
ה xtreamer תומך?
on 09/11/09 08:54:33
יש עדכון לגבי סרטי MKV עם תרגום עברי? שלום ליאור ראיתי באחת התגובות שאמרת שעדיין יש בעיה עם הסנכרון של התרגום עדיין קיימת הבעיה הזאת בסרטי MKV ?
liorkoren on 09/11/09 09:50:50
איו בעיה מיוחדת עם MKV ותרגום עברי.
on 09/11/09 18:50:18
ליאור ערב טוב הכנתי תקייה של HD ושם יש את כל הסרטים אבל אני לא יודע היכן לשים את הקבצים של הכתוביות האם לייצר עוד תיקייה עם כל הכתוביות? או כל סרט לשים עם הכתובית שלה בתקייה נפרדת ? תודה
liorkoren on 09/11/09 19:53:33
כתוביות שמים באותה התיקיה של הסרטים, אפשרי תיקיה גדולה של סרטים + כתוביות.
on 10/11/09 23:36:22
שלום ליאור, כתוב שה- XTremer אינו תומך בפורמטי האודיו החדשים של כותרי Bluray כגון Dolby TrueHD או DTS Master Audio. מה זה אומר? זה אומר שקיימים סרטים עם אודיו בפורמט החדש וה-XTremer לא מעביר את הקול? או שהוא פשוט לא מעביר 5 ארוצי קול? אני מתכוון לחבר אותו לרסיבר דרך יציאה האופטית. תודה.
liorkoren on 10/11/09 23:53:35
זה אומר שבמקרים הללו, לא יצא קול (בכלל). חוץ מזה, פורמטי אודיו HD כמו Dolby TrueHD / DTS Master Audio עוברים רק דרך HDMI, לא דרך יציאה אופטית או קואקסיאלית.
on 11/11/09 11:16:24
Dolby TrueHD / DTS Master זה אומר שבמקרים הללו, לא יצא קול (בכלל). חוץ מזה, פורמטי אודיו HD כמו Dolby TrueHD / DTS Master Audio עוברים רק דרך HDMI, לא דרך יציאה אופטית או קואקסיאלית. שלום, בהמשך לשאלה הקודמת. 1. כמה שכיחים הפורמטי אודיו האלה (הלא נתמכים) בסרטי 720p/1080p 2. אם הפורמטי אודיו האלה עוברים רק דרך HDMI וגם וידאו רוצים לחבר כמובן דרך HDMI אז צריך 2 יציאות HDMI בסטרימר. או שיש דרך אחרת לחבר את הכל בצורה הכי טובה? תודה
liorkoren on 11/11/09 11:32:41
הם קיימים בד"כ רק בקבצים מקוריים של סרטי בלוריי (ששוקלים בין 30GB-45GB בממוצע). בקבצי MKV מורידים אותם בד"כ ושם תמצא פסקול דולבי דיגיטל או DTS "רגיל". איך מחברים סטרימר דרך HDMI? כבל HDMI אל הרסיבר ומהרסיבר כבל HDMI אל המסך. כמובן, שהרסיבר צריך לתמוך בזה, הוא מפענח את אות האודיו ומעביר את הוידאו הלאה, אל המסך.
on 11/11/09 12:27:59
ליאור, תודה על התשובה המהירה. אז מה שהבנתי ממך, הסרטים "השכיחים" MKV שהגודלם 5-10 GB כן אפשר לחבר בכבל אופטי לרסיבר מדור הישן (אצלי ימהה 450) וזה יעביר 5 ערוצי אודיו בלי בעיה, כלומא אין צורך לרוץ ולקנות רסיבר התומך ב- TrueHD ב- 3000 ש"ח. אם הבנתי נכון, שמחת אותי מאוד! :-)
liorkoren on 11/11/09 12:46:01
אכן הבנת נכון ואתה יכול לשמוח :-)
on 11/11/09 19:46:14
שלום ליאור אני משנה את שם הסרט לעברית האם גם צריך לשנות את הכתוביות לעברית או אפשר להשאיר שם באנגלית? תודה
liorkoren on 11/11/09 21:46:42
שמות שני הקבצים חייבים להיות זהים (חוץ מסיומת הקובץ השונה).
vn16667 on 13/11/09 20:34:24
[RIGHT]אני שוקל לרכוש את ה Xtreamer ונתב אל חוטי LinkSys WRT120N. השאלה עם סרטים כבדים באיכות (MKV (High-definition יעבדו ויעברו טוב דרך הרשת האל חוטית WIFI מהמחשב ל Xtreamer? יש למישהו ניסיון עם זה? זה נתקע? זה מגמגם ? או עובד חלקקקק והכל דופק כמו שצריך ?! [/RIGHT]
on 14/11/09 00:39:14
קצב העברת נתונים אלחוטית על פי האתר של xtreamer קצב העברת הנתונים אלחוטית הוא 10mbps בלבד. האם זה מספיק???
liorkoren on 14/11/09 10:46:15
זה מספיק עד לסרט 720p בד"כ, יש גם קבצי 1080p שכוללים ביטרייט כזה. בכל מקרה, יכולת צפיה דרך אלחוט תלויה במשתנים רבים כגון קונפיגורציית הרשת אצלך, איכות הקליטה, העומס על הרשת וכו'.
ds123 on 14/11/09 12:40:47
ליאור, אשמח אם תסביר איך עובד העניין של ה movie juke box ב xtreamer. הבנתי שיש איזושהי תוכנה שאמורים להוריד למחשב.
liorkoren on 14/11/09 15:17:22
נתתי את הקישור לתוכנה בהודעה אחרת בשרשור הזה, אכן, מתקינים אותה על המחשב, יש את כל ההסבר בקישור.
vn16667 on 15/11/09 11:23:59
למישהו יש כבר ניסיון לצפות בסרטי MKV כבדים דרך הרשת האל חוטית (Wireless) תקן N עם ה Xtreamer ? האם האיכות טובה או שיש בעיות של זרימה וקצבים?
liorkoren on 15/11/09 11:56:40
זה כבר תלוי באיכות הרשת בבית שלך - עוצמת הקליטה, העומס על הראוטר ועוד. ככלל, האלחוט מתאים יותר לסרטים עד 720p ואם מצליחים 1080p אז זה כבר נחשב בונוס...
shamoo on 15/11/09 12:16:54
הוא שאל אם מישהו הצליח. אצלך בבית, ליאור, יש רשת אלחוטית תקן N? האם ניסית להזרים דרכה MKV? השאלה הזו מעניינת כמה אנשים כאן וחזרה כמה פעמים. אני עצמי מאוד רוצה לדעת את התשובה מחברי פורום שניסו. אם מישהו ניסה והצליח (או לא הצליח) שיגיד מה קונפיגורציית הרשת אצלו וכל אחד יסיק מסקנות בעצמו... תודה
liorkoren on 15/11/09 12:46:32
זאת לא התאוריה, זאת המציאות, אני מציין אחוזי הצלחה, כפי שתקרא בסקירה האחרונה שערכתי על ה- NOWCOM NC3500. בכל בית יש מרחקים ומכשולים שונים ועומס שונה ברשת.
אורי_ו on 15/11/09 12:51:59
זאת לא התאוריה, זאת המציאות, אני מציין אחוזי הצלחה, כפי שתקרא בסקירה האחרונה שערכתי על ה- NOWCOM NC3500. בכל בית יש מרחקים ומכשולים שונים ועומס שונה ברשת. +1 רשת WIFI תלויה מאוד האיכות הציוד הכולל ובנוסף במבנה הבית והמיקומים. כמו כן היא תלויה במכשירים הנוספים הנמצאים סביבה אשר משדרים באותו תדר עבודה שלה.
on 17/11/09 04:27:47
תודה על הביקורת מצויינת, שוקל לקנות.... שאלה קטנה, האם במקום אנטנה שלו אפשר לחבר דאנגל WIFI שמעביר במהירות עד 300Mbps (וכמובן שגם ראוטר יהיה באותה מהירות ובתקן N) והאם זה יכול לשפר את האיכות העברת הנתונים ברשת, כוונה לקבצי וידאו כבדים ? תודה
liorkoren on 17/11/09 08:53:52
יכול להיות שכן, צריך לחפש באתר היצרן.
on 17/11/09 13:20:14
תודה. עוד שאלה... אתה אישית מה היית מעדיף אקסטרימר או Nowcom NC3500 ולמה ?
on 18/11/09 17:48:25
האם הסרטים שמורידים מהינטרנט הם ינגנו באקסטרימר 720 או 1080 כי הבנתי שלא תומך בכמה אודיו למשל האם ינגן את הפורמטים AC-3 448kbps 6 channels 48.0khz AC3, 5.1Ch, 384kbps
liorkoren on 18/11/09 22:37:31
הפורמטים שציינת הם הסטנדרטיים ביותר, אין סיבה שלא לנגן אותם.
on 19/11/09 19:04:06
שלום ליאור אני מעוניין לשמוע את המוזיקה ממחשב ה מק דרך הרסיבר של הסלון ללא חיבור עם כבל. האם אני יכול לעשות זאת עם ה xtreamer ללא HDD, כלומר להזרים מוזיקה ישירות wireless תודה
liorkoren on 20/11/09 09:02:12
אם יש לך את דונגל ה- WIFI של ה- XTREAMER והוא "רואה" את מחשב המק דרך הרשת, אז זה אפשרי.
on 20/11/09 10:03:28
שלום ליאור. קיבלתי את האקסטרימר אתמול וחיברתי אליו HD חיצוני 320GB של סמסונג (NTFS). שמתי המון קבצי HD אבל הוא לא מנגן אף אחד (מסך שחור) העברתי מספר קבצים ל (DISK ON KEY (FAT32 והם כן מתנגנים (קבצים שלא התנגנו על הHD החיצוני). מה עלי לעשות? תודה ושבת שלום
liorkoren on 20/11/09 10:49:31
חבר את הכונן למחשב, תבדוק שזה עובד בסדר שם.
on 20/11/09 11:05:05
עובד שם. חיטטתי קצת בפורומים שלהם מסתבר שהם לא תומכים בSAMASUNG S2 ומישהו פרסם שם את אותה בעיה שיש לי. ממש חבל קניתי אותו השבוע במיוחד לזה. מצאתי גם רשימת דיסקים שהם תומכים בו: http://shop.xtreamer.net/Support/questions/49/Compatible+Accessories תודה בכל מקרה
אורי_ו on 20/11/09 18:30:06
ניסית לבדוק את הקושחה שלך: http://forum.xtreamer.net/viewtopic.php?f=3&t=3389
on 21/11/09 09:38:30
הזמנתי מבאג כבר יותר מחודש אמרו לי באמצע נובמבר התקשרתי יום חמישי אמרו לי נמצא במכון התקנים לצורך בדיקות הם לא עומדים במילה שלהם
on 22/11/09 09:28:53
עדיכנתי את הFIRMWARE האחרון. לא עוזר כלום SAMSUNG S2 לא מנגן סרטים. ניסיתי עם WD - עובד. DOK - עובד. SAMSUNG S2 - לא עובד. לידעתכם
on 23/11/09 20:08:02
רכשתי את הסטרימר אתמול 22.11.09 ובהפעלה עם דיסק און קי יש לי כתובית מרצדת למעלה "דיסק פגום/הוצא",הכתובית לא יורדת ,האם הבעיה ידועה?? אגב,לא התקנתי דיסק קשיח פנימי
liorkoren on 23/11/09 21:23:30
כשאתה מוציא את הדיסק, מנתק את המכשיר מהחשמל ומדליק אותו שוב, האם ההודעה נשארת?
on 24/11/09 18:08:57
בבקשה עזרה קיבלתי היום את האקסטרימר ואני לא יודע איך לעדכן את הגירסה החדשה בממיר מי יכול לעזור תודה
on 24/11/09 19:12:33
למה את התרגום בסרטים הוא כותב לי ביפנית אני חושב לא הצלחתי לשנות לעברית בבקשה עזרה
odedl8 on 24/11/09 21:02:01
היי ליאור שאלה לי אליך איך אני יכול לשתף את המחשב האישי שלי ברשת עם ה אקסטרימר? שניהם מחוברים לאותה רשת לאותו נתב. תודה.
liorkoren on 25/11/09 23:25:08
תגדיר את הספריות הרלוונטיות כשיתופיות ברשת.
on 26/11/09 18:00:50
שיתוף הספריות לא יביא לשיתוף גם עם השכנים או לסיכון בטחון המידע?
liorkoren on 26/11/09 18:13:05
אם מדובר על רשת חוטית, אז לא אמורה להיות בעיה. ברשת אלחוטית, יש להשתמש בפרוטוקול אבטחה.
dby on 26/11/09 23:17:06
האם קיימת אפשרות לביצוע זום אנכי ואופקי כל אחד בנפרד היות ולא כל הסרטים באותו פורמט (מתיחהת תצוגת הווידאו לאורך לרוחב בהתאם למסך הטלוויזיה) תודה.
on 01/12/09 16:37:51
הי ליאור ותודה רבה על ההשקעה. אני מעוניין לקנות מדיה סטרימר והביקורת שלך ממש עושה חשק... אבל הייתי שמח אם תוכל להתייחס להבדלים בינו ובין PS3. מבחינת מחיר ניתן קיום למצוא PS3 גם במחירים נמוכים (1400 ש"ח) האם עדיף PS3 במחיר זה או שה XSTREAMER עדיף ביכולות אחרות שאין ל PS3 ? תודה רבה.
liorkoren on 02/12/09 00:08:59
אם אתה מתייחס לשני המכשירים רק כנגני מדיה, אז ה- XTREAMER עולה על ה- PS3 בנוחות תפעול לקריאת פורמטים שונים באופן "טבעי". אבל אם אתה מחפש גם קונסולת משחקים, אז ה- XTREAMER לא יודע לתת מענה לכך... בנוסף, ה- PS3 כולל גם כונן Blu-ray פנימי, גם נקודה למחשבה.
dby on 02/12/09 11:22:51
שלום האם קיימת תכונה לבצע מתיחת הסרט בהתאם לטלוויזיה? ז"א זום אנכי וזום אופקי כל אחד בנפרד!? באם לא אוותר על קניית המכשיר תודה
liorkoren on 02/12/09 13:12:54
אכן ניתן לשנות זום בצורה נפרדת לאנכי ולאופקי. וגם לשנות מיקום.
on 03/12/09 07:26:33
שלום ליאור איך אני משנה את צבע הכתוביות שיהיה יותר כהה לא הצלחתי תודה
liorkoren on 03/12/09 09:54:57
בזמן צפיה בסרט, תלחץ על מקש SUBTITLE בשלט, יפתח לך התפריט הבא: [CENTER][/CENTER]
on 04/12/09 12:09:01
שאני לוחץ על הכפתור SUBTITLE בזמן הצפייה יש לי אופציה רק להגדיל ולהוזיז למטה או למעלה אין לי תפריט כזה יכול להיות שאני צריך לשדרג גירסא? תודה
on 04/12/09 18:05:42
ליאור שלום, יש לי NAS MYWORLD Edition (1TB) של WD שמחובר לראוטר ברשת הביתית. האם ה- XTREAMER יוכל להזרים מדיה ממנו ? שמעתי שיש בעיות ה- WD לגבי חלק מסוגי הקבצים. ממתין לתשובתך כדי לקנות ... :-) עדי
babayof on 04/12/09 18:17:23
ליאור שלום, יש לי NAS My Book World Edition 1TB, האם האקסטרימר יצליח לעבוד איתו ? עם כל סוגי הקבצים ? תודה
אורי_ו on 04/12/09 19:19:26
ליאור שלום, יש לי NAS MYWORLD Edition (1TB) של WD שמחובר לראוטר ברשת הביתית. האם ה- XTREAMER יוכל להזרים מדיה ממנו ? שמעתי שיש בעיות ה- WD לגבי חלק מסוגי הקבצים. ממתין לתשובתך כדי לקנות ... :-) עדי ליאור שלום, יש לי NAS My Book World Edition 1TB, האם האקסטרימר יצליח לעבוד איתו ? עם כל סוגי הקבצים ? תודה התשובות פה: [url=http://shop.xtreamer.net/Support/questions/49/Compatible+Accessories][url]http://shop.xtreamer.net/Support/questions/49/Compatible+Accessories
babayof on 04/12/09 21:31:34
שלום, תודה אבל זה לא עונה לשאלה שלי. הלינק שלך מוביל ל-HD שמחוברים ב- USB. אני מדבר על NAS HDD שמחובר דרך ראוטר לרשת.
liorkoren on 04/12/09 21:38:10
לא הבנתי מה הקשר בין הפירמה שמייצרת את הדיסק לבין סוגי קבצים ספציפיים? לגבי מי ששאל על נושא הכתוביות, אתה אכן צריך לעדכן גרסת קושחה במכשיר.
הוספת תגובה בפורום

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


תגיות
הצבע לכתבה
4.32
הרשם לעדכוני האתר
Email: