מיוזיקל פידליטי M3CD – נגן עם חרך למוזיקה, ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: מיוזיקל פידליטי M3CD – נגן עם חרך למוזיקה

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
כמה מיושן היום לא להכניס כניסות SPDIF/TOSLINK לנגן ברמת מחיר זו.....

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
נדבקו מסיירוס עם הטרנספורט של נגן לרכב.
על פניו נראה שרמת הבנייה אינה מצדיקה את המחיר-ואם כבר אז ללכת על סידרת ה-X שלהם ברמת המחיר הזאת.
בעבר היו לי כמה מוצרים שלהם -תמיד היוו ערך פנומנלי לכסף גם בצליל וגם בבניה.
בעבר מיוזיקל פידליטי ידעה להציע המון באנטרי לבל -חבל שאינה ממשיכה כך.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
נדמה לי שבמחיר שלו הוא מתחרה כבר במכשירים במיצוב אחר , גבוה יותר. סתם עולים לי בראש הAUDIA FLIGHT וה MOON, ה RAYSONIC, יש נגן חדש של NUFORCE שנראה מעניין ובטח עוד המון ששכחתי. האם הMF החביב עומד מולם בכבוד , מבחינת פיצ'רים וסאונד ? האם גם בהשוואה כזאת הוא עדיין "מוצר מאד טוב למחירו " ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הנגן הזה, כפי שכתבתי, הוא נגן טוב מאוד למחירו. זה לא נגן מצויין למחירו, לא מדהים למחירו ולא מפיל לסתות. זה פשוט נגן טוב מאוד למחירו בזכות האיכויות הסוניות שלו.

פיצ'רים זה אחד מהפרמטרים הכל לא מעניינים כשבוחנים מוצר מהסוג הזה. הרי ל-sb3 יש כבר יותר פיצ'רים ואני מכיר כמה אנשים שנשבעים שהוא נשמע טוב. האודיאה פלייט הוא נגן מצויין, הרבה זמן לא הקשבתי לו אך אני משער שהוא יהיה טוב יותר מאשר המיוזיקל פידליטי הזה {הימור נטו} אך יש לו בעיה קלה {שאני חושב שפתרו אותה} בקריאה של דיסקים צרובים. את הניופורס לא שמעתי, הריי סוניק כבר לא מיובא ארצה אך הוא נגן מעולה ולדעתי הוא ברמה של המיוזיקל פידליטי הזה את ה-moon גם לא שמעתי.

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
":הנגן הזה, כפי שכתבתי, הוא נגן טוב מאוד למחירו. זה לא נגן מצויין למחירו, לא מדהים למחירו ולא מפיל לסתות. זה פשוט נגן טוב מאוד למחירו בזכות האיכויות הסוניות שלו". לפי החלוקה הזו , האם תוכל לציין בכלליות מספר נגנים המדהימים ומעלה למחירם ??

נערך לאחרונה ב:

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
הנגן הזה, כפי שכתבתי, הוא נגן טוב מאוד למחירו. זה לא נגן מצויין למחירו, לא מדהים למחירו ולא מפיל לסתות. זה פשוט נגן טוב מאוד למחירו בזכות האיכויות הסוניות שלו.

פיצ'רים זה אחד מהפרמטרים הכל לא מעניינים כשבוחנים מוצר מהסוג הזה. הרי ל-sb3 יש כבר יותר פיצ'רים ואני מכיר כמה אנשים שנשבעים שהוא נשמע טוב. האודיאה פלייט הוא נגן מצויין, הרבה זמן לא הקשבתי לו אך אני משער שהוא יהיה טוב יותר מאשר המיוזיקל פידליטי הזה {הימור נטו} אך יש לו בעיה קלה {שאני חושב שפתרו אותה} בקריאה של דיסקים צרובים. את הניופורס לא שמעתי, הריי סוניק כבר לא מיובא ארצה אך הוא נגן מעולה ולדעתי הוא ברמה של המיוזיקל פידליטי הזה את ה-moon גם לא שמעתי.
למה פיצ'רים לא מעניינים? אחד החלקים הכי חשובים בנגן זה הממיר. אם כבר יש ממיר טוב, אז יאללה - עולה כמה גרושים ליצרן להוסיף עוד כניסה דיגיטלית או שתיים. הרבה כבר עושים את זה, חושב שצריך להמנע מלקנות את אלה שלא עושים את זה - יש מספיק מוצרים טובים בשוק שנוכל לבצע גם "קנייה טובה" ולא רק קנייה שנשמעת טוב. יש נגנים עם כניסות דיגיטליות נוספות ברמות מחיר שונות מהרבה יצרנים:
Cambridge, Simaudio, Stello, Cary, Musical Fidelity, Quad, Audia Flight
ואני בטוח שיש עוד הרבה. כשעידן ה CD עומד בדעיכה, לקנות נגן ללא כניסות לממיר נשמע לי קצת התעקשות מיותרת....

yo-ss

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני מקווה שמנגנון הטעינה לא שורט דיסקים.
יש לי כמה דיסקים שרוטים ממנגנון כזה של מרידיאן (בשווי 15K ש"ח :כועס::כועס::כועס:)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
":הנגן הזה, כפי שכתבתי, הוא נגן טוב מאוד למחירו. זה לא נגן מצויין למחירו, לא מדהים למחירו ולא מפיל לסתות. זה פשוט נגן טוב מאוד למחירו בזכות האיכויות הסוניות שלו". לפי החלוקה הזו , האם תוכל לציין בכלליות מספר נגנים המדהימים ומעלה למחירם ??

בוודאי.

האיון cd7.
סגדן cd21
מיקרו מגה cd 132

ועוד כמה שלא עולים לי בראש עכשיו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
למה פיצ'רים לא מעניינים? אחד החלקים הכי חשובים בנגן זה הממיר. אם כבר יש ממיר טוב, אז יאללה - עולה כמה גרושים ליצרן להוסיף עוד כניסה דיגיטלית או שתיים. הרבה כבר עושים את זה, חושב שצריך להמנע מלקנות את אלה שלא עושים את זה - יש מספיק מוצרים טובים בשוק שנוכל לבצע גם "קנייה טובה" ולא רק קנייה שנשמעת טוב. יש נגנים עם כניסות דיגיטליות נוספות ברמות מחיר שונות מהרבה יצרנים:
Cambridge, Simaudio, Stello, Cary, Musical Fidelity, Quad, Audia Flight
ואני בטוח שיש עוד הרבה. כשעידן ה CD עומד בדעיכה, לקנות נגן ללא כניסות לממיר נשמע לי קצת התעקשות מיותרת....

אולי לא ניסחתי את זה נכון.
פיצ'רים אינם ערובה לאיכות. אם תביא לי נגן טכנולוגי ומשוכלל שנשמע בטיפה פחות טוב מנגן "מיושן" או לא משוכלל אני אבחר בזה שנשמע יותר טוב וההיפך.

הפיצ'רים במקרה הזה לא מעניינים כל עוד המוצר מנגן טוב.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אולי לא ניסחתי את זה נכון.
פיצ'רים אינם ערובה לאיכות. אם תביא לי נגן טכנולוגי ומשוכלל שנשמע בטיפה פחות טוב מנגן "מיושן" או לא משוכלל אני אבחר בזה שנשמע יותר טוב וההיפך.

הפיצ'רים במקרה הזה לא מעניינים כל עוד המוצר מנגן טוב.
אין ויכוח - לך על מה שנשמע טוב יותר. אני רק אומר שכמעט בכל רמת מחיר, בכל רמת איכות, יש נגנים משולבי ממירים שישמעו מעולה - או יותר נכון - לא פחות טובים. אני פשוט חושב שבימינו קניית נגן יקר זה לא המציאה הכי גדולה שיש.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
נמר - אתה חי בהכחשה לגבי העולם הדיגיטלי, ואולי אתה צודק כי זה עולם שעדיין לא "התבגר" ולא התייצב - אבל אין ברירה, זה העתיד, וצריך להיות מוכנים גם אליו. אני אישית, אפילו אם מישהו יוכיח לי שפטיפון טוב פי 4 מדיגיטלי (ועדיין לא שמעתי הוכחה כזאת לטעמי לפחות...) אני לא אהיה מוכן שוב להתעסק בתקליטים וכל הבוג'ראס הזה. סורי.

ברמת ההצהרה (בלי ששמעתי עדיין את המוצר) - קונספט כמו של האודיולאב 8200 שמדבר על הפרדת טרנספורט וממיר באותו המכשיר מדבר אלי ומרגיש לי יותר נכון.
דרך אגב מכל מה שציינת - המיקרומגה עולה חצי מהאחרים - האמנם מתחרה בהם ראש בראש (או שהוא טוב רק ל"מחירו" ) ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור