אחת, שתיים, איקס: ביקורת על X8 ו- X10 של סוני-אריקסון

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

א

אורח

אורח
ה-X8 אמור להיות גם משווק בסלקום?
כרגע יש להם רק את ה-X10 MINI ,
הוא אמור לצאת גם בסלקום?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

פסח

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
רחמנות...

"הסיבה לעיכוב בהשקת המכשירים בישראל לדברי מיקי ברקן, מנכ"ל ברס - אלקטרה, היא כתוצאה מפיתוח ממושך של העברית ..."
אני מקווה שהוא לא מצפה שמישהו יאמין לתירוץ העלוב הזה...
הכתבה ככול הכתבות, מעולה, אך שוב אנו נתקלים בשיקולים עסקיים/כלכליים טהורים לטובת חברות/יבואני/חברות הסלולר. בעוד ששאר העולם זוכה ל"מבול" של דגמים סופר מתקדמים, וכמובן והחשוב מכול, הצרכן הוא הנהנה העיקרי, זוכה הלקוח הישראלי באיחורים אופנתיים ולא אופנתיים בדגמי הסלולר...חבל ועצוב

מ

מישלמה

אורח
העברית לא מגיעה כבר במערכת הפעלה?

L

lior frenkel

אורח
יש לי את האיקס 10
אחלה מכשיר, אני ממש מרוצה, התוכנות של סוני יושבות עליו בכלל לא רע לדעתי.

א

אורח

אורח
mcvm

מתי המכשיר החדש יגיעה לישראל?????

א

אורח

אורח
איקס 10 פעולות
הבאגים האלו היו בגירסה 2.1 עכשוו יש 2.3.3 ואין יותר את התקיעות , המכשיר לא קורס בכלל. ויש תצוגת תלת מימד יציבה והמכשיר פשוט רץ... אין תקלות עיקריות אולי מדי פעם שלוקח לאפליקציות לרוץ טיפה לאט אבל יותר מהיר וקודם כל אין לו ראם נמוך הראם שלו 1GB כמו המעבד. ... ולא יודע מאיפה הבן אדם השיג את המידע המיושן הזה שיש לו רם נמוך.

1

10 8

אורח
10

תכניות ה10 מיני חמוד יפה וקטן הפנלה מאחור מיחלפת לדגמים חמודים ויפים מצלמה טובה של 5 פיקסלים הארת לד טובה וגם הוא נוח מאד ביד וגם כשה הוא נופל לא קורה לו כלום אולי הפנלה האחורית נופלת אבל גם זה קורה והוא גם סורד
יחסית מים אבל זה לא אומר שצריך ליבדוק את זה אבל אני מציעה אותו למישה מיתלבת בין 8 ל 10 מיני לשמונה אין תאורת
לד אבל ה8 מסך יותר גדול למיתבגרים וילדים באזור בין 8 ל 18 זה היה מענין כי הוא מענין ו יש לו מסך מגע רמקול חזק
אינטרנט ופייסבוק כדומה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור