מגבר אוזניות מיוזיקל פידליטי X-CAN V8 במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
סקירה טובה מאוד(Y).
אהבתי את הכנות "במחסור בכוח ושליטה בעוצמות גבוהות".

תומר

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
סקירה נחמדה, אני אישית לא מתחבר למוצרי ה-XCAN לדורותיהם ובנוסף המחיר הוא גבוהה מידי לדעתי.
רק שתי הערות יש לי.
בדרך כלל בביקורת שלך על ציוד סטריאו ביתי רוב הקוראים מכירים את המערכת שלך אפילו אם לא שמעו אותה אישית ויודעים על מה מדובר, במקרה של אוזניות בגלל שאפשר לנייד אותן די בקלות אני חושב שהיה מקום לתת פסקה או שתיים על איזה ציוד אתה בודק את המגבר ומה מיוחד בו. לדוגמה מישהו שבחיים לא התעסק אם אוזניות יכול לחשוב שההבדל היחיד בין 125 לבין ה-240 זה ההתנגדות שלהם וזה בלי להיכנס לזה שיש איזה 12 גרסאות של 240.

בנוגע למה שכתבתה על זה שאי אפשר לשבת באוזניות הרבה זמן, אז אני חושב שזו קצת הכללה גורפת מידי כי יש אוזניות נוחות מאוד שאתה לא מרגיש אותן על הראש כדוגמת 880 של בייר 701/2 של AKG או האוזניות של דנון או AT נקודתית אתה בהחלט צודק וה-240 הן לא מהאוזניות הנוחות ביותר שיש בטח שלא גראדו (הקשר בין נוחות לבין החברה הזו מיקרי בהחלט)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
היי סלבה.

שאלות טובות ועינייניות בהחלט.

כשטענתי שקשה להאזין לאוזניות במשך שעות היתה כוונה כפולה וכנראה שלא הייתי ברור בכתבה.
ראשית הניתוק הזה מהעולם בהאזנה לאוזניות הוא מעט בעייתי.

יחד עם זאת ה-AKG שלי שאיתם בחנתי הן הגרסא האחרונה אם כי יש לי כמה נוספות שאחת מהן בת 10 שנים ומציגה עכבה של 500 אוהם מה שהיה כנראה כבד על המגבר הזה.

ההבדלים בין האוזניות דרמטיים ברמה הטכנית וברמת המבנה. הגראדו היא אוזניה פתוחה וה-AKG סגורה.
הגראדו אוורירית יותר וה-AKG מעגלת קצת פינות בגבוהים.

אוטוטו אני מתחיל לשחרר מבחנים לאוזניות ושם תהיה ביקורת שלמה על האוזניות הללו ועוד. אני מניח שזה ישלים את התשובה לשאלתך.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
בקטנה:
למגבר הזה יש הספק, לא הגבר, של 1.3 וואט.

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
בקטנה עוד יותר: איזה וויברציות אמור לשכך ספייק במגבר אוזניות כששקט בחדר ולא שומעים עם רמקולים? ובקטנה עוד הרבה יותר, ספייק אמור לבצע צימוד (הידוק) ולא שיכוך, ויש לו משמעות ברמקולים במידה מסויימת ובמקרים כאלה ואחרים, אבל בציוד אלקטרוני BEATS ME מה שנקרא ביידיש.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ראשית אני שומע אוזניות יחד עם סאב. לכן במקרה שלי שיכוך מגבר אוזניות הוא דבר חשוב.
מעבר לכך קיימת השפעה על הצליל כאשר הוא משוכך היטב גם בלי שהסאב עובד, הרגשתי את ההשפעה וכפי שבוודאי ראית כתבתי על כך.

לפי הטענה שלך רכיב אלקטרוני זקוק להעמדה נכונה רק כאשר הוא מושפע מרמקול. מנסיוני, ותוכל לראות זאת גם אצל אודיופילים חובבי אוזניות בארץ ובחו"ל, כולם דואגים לשיכוך וויברציות.

ספייק מבצע שיכוך, מהדך מבצע הידוק. (-:

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
לשמוע אוזניות עם סאב הוא משהו שמעולם לא חשבתי עליו.
הרעיון של שיכוך אלקטרוניקה כלשהי (בעיקר SS) מרעידות מזעריות נשגב ממני אלא אם כן הוא בנוי ממש גרוע וסובל מבעיות מיקרופוניה, אך הטענות של אנשים שזה משפיע הוא לא משהו שאני יכול ורוצה להתווכח איתו.
הרעיון של ספייקים הוא אכן לבצע צימוד חזק של רמקולים לריצפה וכך למסה של המבנה על ידי יצירת לחץ גבוה בשטח מגע קטן עם הריצפה (הספייק האולטימטיבי הוא שימוש בברגי עיגון לריצפה) כך הרעידות עוברות למסה של המבנה. זהו הרעיון בתאוריה, למעשה ספייק יכול להיות יותר נזק מתועלת במקרה והרמקולים קלים ושומעים בעוצמה גבוהה כל העסק ירקוד וישמיע "תזמורת" משלו.
בפירוש ספייק לא מבצע שיכוך, לא מבודד רעידות (תעשה לך ניסיון במעבדה עם אקסלרומטר ותווכח בעצמך), אם הם היו עושים את זה קרוב לוודאי שבמכוניות היו לנו ספייקים ולא משככי זעזועים :)

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
אם כבר יש לו DAC - למה אין כניסת SPDIF ? כך אפשר היה לחבר לו כל טרנספורט שהוא, כולל שימוש בממיר USB לSPDIF שיש הטוענים שנותן תוצאות טובות יותר.
שאלה נוספת - מאחר ויש ברשת לא מעט DAC משולבים במגברי אוזניות, במחירים מ100$ וצפונה, איפה היית ממקם אותו מבחינת VFM ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יצא לי לשמוע עד עכשיו 3 כאלה {כתבות בקרוב}.

המיוזיקל הוא מכשיר מעולה שנשמע טוב, בנוי נהדר ונותן תמורה טובה מאוד למחיר. יש עוד מתחרים ואותם תגלה בהמשך כולל עניין התמורה למחיר.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
שוב אתה מאיים ולא מקיים ? מצטברים לך הרבה שיעורי בית - מבחן השוואתי למגברים, מבחן השוואתי למקורות, מבחן ל דאקים ...... מתי תספיק את הכל ? המורה חנה תתרגז ותשלח אותך למנהל להביא פתק.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כמו שכתבתי, זה לא מבחן לדאקים זה מבחן למגברי אוזניות. המבחן כבר בוצע והוא ישוחרר לאט לאט ולא כהשוואתי אם כי אינדבידואלי על כל מגבר ומגבר.

avielhen

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
המלצת שידרוג מרמקול אוקטב של מורל לרמקול טוב יותר במחיר שפוי

נמר שלום
כמאזין שאוהב את הצליל הנשמע מרמקול אוקטב של מורל
אשמח לשמוע המלצתך על איזה רמקול/ים היית ממליץ להשתדרג
ברמות מחיר של בין 4000-8000שח (שזהו למעשה טווח המחיר של האוקטב)
תודה
אביאל

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני מציע שתפתח פוסט ניפרד לכך.
אענה לך שם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור