פטיפון Michell TecnoDec במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: פטיפון Michell TecnoDec במבחן

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
הי נמר
שמחתי לקרוא שהאלבום של בריטן ששימש אותי בעבר ,משמש וישמש אותך בעתיד בבואך
לסקור פטיפונים ושאר ציוד אנלוגי,
יש עוד ערימות של קלאסי , רק לבוא ולבחור (מחירים 5-10 ש"ח)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תכין את עצמך לביקור.

האלבום הזה אכן ישמש אותי כרפרנס. יחד עם המוסיקה הנהדרת, איכות ההקלטה מעולה.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
נהניתי לקרוא את הביקורת.
היה לי מאד משמעותי לקרוא את מה שכתבת לגבי אפשרויות השדרוג השונות (הנכונות לכל פטפון) – וכן ההשוואה שלו לפטפון טוב יותר ויקר יותר.

מקריאת הביקורת שלך, ההתרשמות שלי היא שניתן להגדיר פטפון זה כרמת כניסה אודיופילית.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
נמר סקירה טובה ומאוזנת מאד(Y)
אני חייב לציין שבין כל הפטיפונים שבדקתי היה המישל.
ומצאתי (בדיוק כפי שציינת)היתרון הגדול שלו בנטראליות שלא קיימת בהרבה פטיפונים אחרים.
לאחר התלבטויות לא מעטות החלטתי לרכוש אחד מדגם גבוה יותר,
ערן כרגיל עם השקט המופתי שלו התקין וכיוון אותו במשך כ-30 דקות בלבד,
והתענוג לחזור לוויניל הפך למציאות יום יומית.(ורד)

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נהניתי לקרוא את הביקורת.
היה לי מאד משמעותי לקרוא את מה שכתבת לגבי אפשרויות השדרוג השונות (הנכונות לכל פטפון) – וכן ההשוואה שלו לפטפון טוב יותר ויקר יותר.

מקריאת הביקורת שלך, ההתרשמות שלי היא שניתן להגדיר פטפון זה כרמת כניסה אודיופילית.

הוא בהחלט רמת כניסה אודיופילית. הפטיפון הזה עם שדרוגים נכונים יכול ללוות את האודיופיל לא מעט שנים.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
והתענוג לחזור לוויניל הפך למציאות יום יומית.(ורד)

אני משתתף בשמחתך.
(לא שכחתי את דרגת הפונו ...)

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
במהרה בימינו, אמן. אם ירצה השם, טרם ביאת המשיח ... :)
זה זמן ארוך מאד (sad)
הגדר ימים :rolleyes:

ariegur

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כתוב יפה ומעניין.

בזמנו היה לי MICHELL FOCUS 1 ולדעתי היה פחות טוב מה THORENS TD 160 (עם זרוע של LINN - המקורית לא שווה כלום). הפטיפון הזה נראה שונה לגמרי מה FOCUS 1 אבל אני חושב ששיטת ה "תת גוף" שבה הגוף המרכזי של הפטיפון והמנוע מנותקים באמצעות מערכת קפיצית מהצלחת ומהזרוע, הם השיטה המנצחת בכל הקשור לבידוד הפטיפון מרעידות האויר והרצפה. כמי שמאזין בעוצמות גבוהות, הבידוד הזה מאוד קריטי. עובדה היא ש MICHELL בדגמים היקרים יותר עובד בשיטת ה"תת גוף" (sub chassis).

מה שעוד מעניין, האם החברה הזו מתפתחת או שהיא קופאת על שמריה לאחר מותו של MICHELL המייסד. האם משפחתו מצליחה לשמור על הייחודיות והרמה הטכנולוגגית הגבוהה של המייסד?

אריה

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
הדגרה מדעית, או הגדרה מתמטית, או הערכה מקורבת?
מתמטית מתמטית :)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כתוב יפה ומעניין.

בזמנו היה לי MICHELL FOCUS 1 ולדעתי היה פחות טוב מה THORENS TD 160 (עם זרוע של LINN - המקורית לא שווה כלום). הפטיפון הזה נראה שונה לגמרי מה FOCUS 1 אבל אני חושב ששיטת ה "תת גוף" שבה הגוף המרכזי של הפטיפון והמנוע מנותקים באמצעות מערכת קפיצית מהצלחת ומהזרוע, הם השיטה המנצחת בכל הקשור לבידוד הפטיפון מרעידות האויר והרצפה. כמי שמאזין בעוצמות גבוהות, הבידוד הזה מאוד קריטי. עובדה היא ש MICHELL בדגמים היקרים יותר עובד בשיטת ה"תת גוף" (sub chassis).

מה שעוד מעניין, האם החברה הזו מתפתחת או שהיא קופאת על שמריה לאחר מותו של MICHELL המייסד. האם משפחתו מצליחה לשמור על הייחודיות והרמה הטכנולוגגית הגבוהה של המייסד?

אריה

האמת שמישל אינה קופאת על המשמר. פשוט אין יותר מידי מה לשחק עם מוצר שהוא טוב מבסיסו.

אני מאוד אוהב את הכיוון של מישל באופן כללי.

לגבי האסכולה - משוכך קפיצים או מסה. הבאת אותי לפתוח שירשור בנושא. תודה.:)

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
הה, תאמין או לא, אני נהניתי לקרוא סקירה של פטיפון :O.

אולי כי היה מעניין לקרוא איך נקלעת למצבים שחסרון ברור מחד, הפך גם ליתרון במישור אחר.

אולי כי שמחתי לקרוא שהפטיפון הזה נותן כניסה ברמה שהיא לא בדיחה במחיר שפוי יחסית.

אבל כנראה שבעיקר, בגלל שנזכרתי בחוויה מימים עברו עם ה"אישה שאיתי" ו"סיגליות" מתנגן שוב ושוב בפטיפון הישן, אחד התקליטים הישראליים היחידים שאהבתי אי פעם.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר, למה אתה לא נותן קרדיטים לידידיך הדגולים?
להזכיר לך איפה שמעת בפעם הראשונה את התקליט של בריטן?
הביקורת תופסת נכון את הפטפון המתוק הזה של מישל, ואני חושב שזה אולי הפטפון הטוב ביותר שאפשר למצוא פה היום למי שלא רוצה להשתגע.

לגבי מה שאריה אומר על קפיצים או מסה, אני חושב שזה עניין של מחיר.
עד גבול מסוים, הקפיצים - אם בונים את זה נכון, כמו מישל - הם פתרון נהדר. האורב, למשל, הפטפון הכי טוב של מישל, הוא פטפון שביחס למחירו פשוט אי אפשר לחשוב על משהו טוב יותר.
אבל כשרוצים להתפרע עד הסוף, לא יעזור כלום - כאן המסה מדברת (ולאו דווקא של הפלטה).
צריך רק לבדוק קצת את הנושא כדי לראות שכמעט כל הפטפונים הרציניים נשענים על מסה (יש מעט מאוד מקרים חריגים, והם לא על קפיצים, אלא על טכניקות שונות ומשונות).

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
הי נמר
שמחתי לקרוא שהאלבום של בריטן ששימש אותי בעבר ,משמש וישמש אותך בעתיד בבואך
לסקור פטיפונים ושאר ציוד אנלוגי,
יש עוד ערימות של קלאסי , רק לבוא ולבחור (מחירים 5-10 ש"ח)

אהה katzofe... עוד המלצה קולעת שלך...
יפה מאוד, בעתיד צפה לעוד כמה פניות בעניין (Y).

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
ואם כבר בענייני בריטן אז ה-המלצה היא קטעי ביניים מהאופרה "פיטר גרימס"
(four sea interludes) בביצועו של אנדרה פרווין . זוהי יצירתו הטובה ביותר של בריטן
בביצוע עילאי וסאונד מהמם (התקליט וגם הדיסק) אגב קיים ביצוע של בריטן עצמו
ב-Decca-London שנופל משמעותית מהביצוע הנ"ל .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שמעון. קבל קרדיט, אתה הראשון שהשמיע לי את בריטן. לדעתי זו היצירה הנכונה ביותר עבור ביקורת למוסיקה קלאסית בזכות מיקוד הכלים שקיימים שם.

לגבי סוגי הפטיפונים, פתחתי פוסט על כך, יהיה נחמד לשמוע את דעתך שם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור