מגבר Sugden Masterclass - כמה חזקים יכולים להיות 30 וואט? ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
נמר כל הכבוד על הסקירה -סוף סוף גם CLASS A טרנזיסטוריים שאני מאוד אוהב אגב

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
סקירה יפה נמר (ורד)
מהכתבה אפשר להבין שה Sugden הצליח להתמודד טוב יותר עם הטריקים של venetian snares לעומת הקטע של מהאלר מסימפוניה ה-5 . ושאלתי היא האם לא הורגשה אותה ה"עייפות" בכח שלו כבר בטרייקים הטובעניים של venetian כמו שהרגשת במאלר?

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עידו.

המגבר עמד איתן מול מוסיקה אלקטרונית תובענית. יש להבין כי למוסיקה אלקטרונית ישנן דרישות אחרות מהמגבר מאשר מוסיקה קלאסית תובענית.

לכן, אם הוא עומד בקלאסי הוא לא בטוח יעמוד באלקטרוני והפוך.

בכל מקרה, כפי שכתבתי בסקירה, רמקול נציל יותר יביא את המגבר הזה לתוצאה מדהימה גם בקלאסי תובעני שכזה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
נמר סקירה יפה מאוד (ורד).

תומר

נערך לאחרונה ב:

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
עידו.

המגבר עמד איתן מול מוסיקה אלקטרונית תובענית. יש להבין כי למוסיקה אלקטרונית ישנן דרישות אחרות מהמגבר מאשר מוסיקה קלאסית תובענית.

לכן, אם הוא עומד בקלאסי הוא לא בטוח יעמוד באלקטרוני והפוך.

בכל מקרה, כפי שכתבתי בסקירה, רמקול נציל יותר יביא את המגבר הזה לתוצאה מדהימה גם בקלאסי תובעני שכזה.

עושה רושם שהמגבר הזה בנוי נכון לפי מה שעברת איתו.
בכלל עם הרמקול החדש יותר מגברים יכולים להוכיח עצמם ביחס לארום קנטוס "הקשה" יחסית לליטנינג הנוכחי, אתה לא מרגיש את זה?

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
נדמה לי שדווקא היתה פה כתבה על הסוגדן A21 - או שרק נדמה לי?
בכל אופן נראה מעניין מאד.
איך היית משווה אותו למגברים היברידיים - או לשילוב פרה מנורות + פאואר SS (כמו השילוב של שינדק שהיה לך עצמך פעם (וגם לי יש עכשיו)) ?
איך היית משווה אותו למגברים שהם קלאס A בוואטים הראשונים ואחר כך AB ?
האם לקחת בחשבון שהמתכננים האנגליים תכננו אותו קרוב לוודאי כדי שיתאים לרמקולים אנגליים, שחלקם הגדול קצת "רזה" עד "בהיר" ? איך הוא היה לדעתך בשידוך עם רמקולים אחרים ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עושה רושם שהמגבר הזה בנוי נכון לפי מה שעברת איתו.
בכלל עם הרמקול החדש יותר מגברים יכולים להוכיח עצמם ביחס לארום קנטוס "הקשה" יחסית לליטנינג הנוכחי, אתה לא מרגיש את זה?

הארום קנטוס הוא רמקול מעולה לבדיקות משום שהוא בהחלט מאוד מאתגר מגברים. גם הרמקול הנוכחי מאתגר בהחלט אך ברוב הפעמים לא "מפיל" מגברים אם כי חושף אותם בטוב וברע.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נדמה לי שדווקא היתה פה כתבה על הסוגדן A21 - או שרק נדמה לי?
בכל אופן נראה מעניין מאד.
איך היית משווה אותו למגברים היברידיים - או לשילוב פרה מנורות + פאואר SS (כמו השילוב של שינדק שהיה לך עצמך פעם (וגם לי יש עכשיו)) ?
איך היית משווה אותו למגברים שהם קלאס A בוואטים הראשונים ואחר כך AB ?
האם לקחת בחשבון שהמתכננים האנגליים תכננו אותו קרוב לוודאי כדי שיתאים לרמקולים אנגליים, שחלקם הגדול קצת "רזה" עד "בהיר" ? איך הוא היה לדעתך בשידוך עם רמקולים אחרים ?

1- את המגבר הזה בחנתי על כמה רמקולים ששכנו אצלי באופן זמני לסקירות שבניהם האודיו פיזיק הרצפתי, אפוס והרמקול האישי שלי. הוא מתאים לרוב הרמקולים אך מכניס את אופיו הדומינטי.

2 - יש מגברים קלאס AB מדהימים ויש לא טובים. יש מגברים קלאס A מעולים ויש רעים. כל מקרה לגופו.

3- השינדאק קדמגבר ומגבר הספק ובכלל השינדאקים הם מגברים מאוד חזקים ודינמים שמצליחים להניע רמקולים קשים יותר ממה שהסגדן הנסקר יניע. אך ברמת הרזולוציה, מהירות וטבעיות יש יתרון לסגדן. יש לציין כי הסגדן גם עולה יותר מפי 3 מהשינדק.

4 - רמקולים אנגלים הם אינם רזים ובהירים. זו סטיגמה ולא מעבר. שמע את הרמקולים של ניים אודיו וכאשר תקבל את מכת הבס הראשונה תבין שהם רחוקים מרזון, ויש עוד לא מעט דוגמאות.

5 - לגבי מגברים הייברידים - כמו קלאס A וקלאס AB - כל מקרה לגופו, תהיה יותר ספציפי.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113

לא ידעתי שרמקולים אנגליים רזים ובהירים?

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
כן - שכחתי שכבר "הסתבכתי" עם זה בעבר - או שיש לי בעייה של שמיעה קצת שונה מאחרים, או שזאת בעייה של טרמינולוגיה. פעם העזתי ואמרתי שלפוקאל, לפחות אלה ששמעתי, אין (לטעמי ! רק לטעמי !) באס, וקפצו עלי ותיקנו אותי שדווקא יש להם באס משמעותי וגדול. אז הבאס שלי כנראה לא הבאס של אחרים. כנ"ל עם המונח "רזה" או "בהיר" שאני כבר נזהר לשים במרכאות. כמובן שאסור אף פעם להכליל, וברור למשל ש"בהיר" של טריאנגל או דאלי אינו הבהיר של אפוס, קוואד, מישן, MS וכו' - אבל האסוציאציה הראשונה שלי עם ציוד אנגלי היא "יובש" מסויים, כמו תה חיוור עם צנימים. טוב - שוב הסתבכתי .....
בכל זאת סקרן - למרות שקשה לי לחשוב על דוגמאות ספציפיות - איך יישמע הבדל בין מגבר שהוא CLASS A ALL THE WAY לעומת מגבר שעובר מקלאס A לקלאס AB אחרי כמה וואטים. מה בעצם "קורה" שם בזמן המעבר ואיך זה אמור להישמע סונית ?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נמר, אחלה סיקרה, אבל פספסתי משהו.
יש שני כפתורים מקדימה עם מנורה, זה ההדלקה?
זה בנוי ב DUAL מונו? , אני שואל כי המגבר שהיום סאדגן מפרסמים הוא אחר וחדש, וזה הדגם הקודם לפי מה שהבנתי, ואין דרך להבין.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
צודק אורי.

הכפתור הימני לצד בורר העוצמה הוא REC הפעלה מדליקה את המנורה האדומה שלצידו. והכפתור השמאלי הוא מוניטור שהפעלתו מדליקה את הנורה שלצידו.

הוא לא דואל מונו.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מעניין.
תודה :)

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
ברק תיכנס לשירשור בהתחלה ותקרא את המאמר ששמתי שם בלינק -זה יספק לך הסברים

בנסון

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יופי של סקירה,נשמע אחלה מגבר

יכול להיות שבאנגליה הוא עולה 24000שקלים?:מבולבל:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יכול להיות שבאנגליה הוא עולה 24000שקלים?:מבולבל:

תודה בנסון.

לגבי השאלה שלך, גם לי יש כמה.

1- יכול להיות שיש יותר צרכנים באנגליה מאשר בישראל?
2- יכול להיות שבמידה ויש יותר צרכנים יש יותר מכירות?
3- יכול להיות שבגלל שהוא מיוצר באנגליה המשלוח זול יותר?
4- יכול להיות שבגלל שיש יותר מכירות היבואן האנגלי מקבל מחיר יותר טוב?
6- יכול להיות שהמיסים שם זולים יותר?
7- יכול להיות שלא שמת לב שדילגתי על 5?
9- עכשיו אתה מחייך ומבין שכן דילגתי על 5?
10- גם על 8 דילגתי.
11- אל תבדוק, לא דילגתי על 10.

יש המון פרמטרים לקביעת מחיר ועד שלא תהיה יבואן ותחיה את השוק לא תדע מהם ולא תבין מדוע מתמחרים כך או אחרת.

אחרי הכל, אם אמנון סאונד היה יודע שימכור עשרות כאלה בחודש לא הייתה לו בעיה להרוויח קצת פחות על כל אחד. כנראה שהשיקולים שלו הביאו אותו לתמחור הזה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור