M2TECH hiFace מול סטרימר אודיו - השוואה, תגובות לכתבה

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: M2TECH hiFace מול סטרימר אודיו

rberkner

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
האם ניתן לחבר את המכשיר במקביל לכרטיס הקול ולשמוע משני ההתקנים במקביל.
הכוונה שלי - המחשב שלי מחובר למערכת עם כבל HDMI בעיקר לשימושי קולנוע ביתי.
אני מבקש לדעת האם אני יכול לחבר את המכשיר לכניסה שונה ברסיבר ולשמוע דרכו מוזיקה באיכות גבוהה יותר.
במידה ואני משתמש ביציאות האנלוגיות של כרטיס הקול שלי במחשב, בחירה בהן דורשת שינוי קינפוג קל בווינדוס וכאשר אני רוצה לחזור לקולנוע ביתי, שוב נדרש שינוי.

תודה
רוני

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
כן, אפשר.
אתה מחבר ל-USB את hiFace ויש לך כרטיס קול נוסף מבחינת מערכת הפעלה
אתה מחבר את המכשיר עם כבל COAX לאחת הכניסות ברסיבר או DAC

בתוכנה שאיתה אתה מנגן מוזיקה, עליך להגדיר כי hiFace הוא זה שינגן.
שים לב להתקנה של הדרייברים, זה קריטי

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כתבה יפה. למרות שאני חושב שהמכשיר המדובר הוא יותר גימיק מאשר משהו שבאמת צריך.

dansany

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
(Y)

גם אני מתרשם שמדובר בגימיק נחמד

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
(Y)

גם אני מתרשם שמדובר בגימיק נחמד

וזה למה?
את נמר אני מבין, ומה איתך?

הרי תדי פרדו (כמו רבים אחרים) משתמשים בו

תומר צין כתב:

המחשב נשמע מעט מרוח, שטוח, סינטטי ולא מפורט. כאשר הוספנו את הרכיב של ה-,"Hiface" הורגש מעט שיפור

וגם נמר הרגיש אותו דבר, אז למה גימיק?

אם תמצא אינטרפייס דיגיטלי מחשב אחר בכפול מחיר, אני אוריד את הכובע

קראת את הכתבה בכלל?

נערך לאחרונה ב:

dansany

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כי "מעט שיפור" הוא גימיק קטן , כמו שאמר נמר , והרי לפי הבנתי מנמר ומתומר הרי שלא מדובר
במהפכה בגרוש . בוודאי שקראתי את הכתבה , אך כתבה זו וההתרשמות שלך , היא דיעה אישית שלך בלבד
שאגב אני מכבד מן הנימוס.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מיכאל.

רד מעניין ההשמצה מפני שזה אינו המצב. {לפחות מבחינתי}.

זה לא משנה איזה לינקים תשים ושל מי. ההתרשמות של הכותבים אינן תואמות את ההתרשמות שלי. ושל אבנר 126, ושל יהושוע גומא, ושל תומרצין, ושל עופר שחורי. או במילים אחרות של כל מי שנכח בחדר ההוא מלבדך. וכולם טענו שעדיין מה ששמענו מהמחשב היה סנטטי. אגב, גם ליאור טען שהתחום התחתון היה נשמע לא טבעי, וכנראה שהתחושה שהבס הדוק יותר עם הפלאג היא עצם העובדה שחסר לו המשקל וגוף והכלי.

קיצור. באותה מידה שאתה יכול לטעון שאני "משמיץ" אני יכול לטעון שאתה "מתלהב" ממנו מידי.

dansany

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מדוע אתה לוקח את זה אישית ולמחוזות יותר ממה שזה , ממש לא השמצתי .תלמד גם לקבל בקורת
ולהגיב בנמוס כלפי חברים שמגיבים לכתבות פתוחות לדיון דמוקרטי שזו הרי מהות הפורום.
עובדה שנבחרת לא קטנה של חברים כולל כתב האודיו של האתר חשבו אחרת ממך .

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מדוע אתה לוקח את זה אישית ולמחוזות יותר ממה שזה , ממש לא השמצתי .תלמד גם לקבל בקורת
ולהגיב בנמוס כלפי חברים שמגיבים לכתבות פתוחות לדיון דמוקרטי שזו הרי מהות הפורום.

אין כאן דמוקרטיה.
לך תשמע את הממיר קודם.
קרא את הביקורות שנתתי.
תנסה (הרבה) ממירים אחרים, עם מקורות שונים

ואז תחזור
בינתיים אתה משמיץ חסר ביסוס

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מיכאל.

רד מעניין ההשמצה מפני שזה אינו המצב. {לפחות מבחינתי}.

זה לא משנה איזה לינקים תשים ושל מי. ההתרשמות של הכותבים אינן תואמות את ההתרשמות שלי. ושל אבנר 126, ושל יהושוע גומא, ושל תומרצין, ושל עופר שחורי. או במילים אחרות של כל מי שנכח בחדר ההוא מלבדך. וכולם טענו שעדיין מה ששמענו מהמחשב היה סנטטי. אגב, גם ליאור טען שהתחום התחתון היה נשמע לא טבעי, וכנראה שהתחושה שהבס הדוק יותר עם הפלאג היא עצם העובדה שחסר לו המשקל וגוף והכלי.

קיצור. באותה מידה שאתה יכול לטעון שאני "משמיץ" אני יכול לטעון שאתה "מתלהב" ממנו מידי.

נמר,
ממיר זה מיועד לסטאפ מחשב.
אתה רוצה להשתמש בטרנספורט של CEC - תבורך.
להכניס בכל משפט שמחשב זה גרוע בפורום של אודיו דיגיטלי זה לא לעניין.

תעשה השוואה עם דברים דומים בתחום של עד 200$

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
לא הבנתי משהו
הכנסתם כתבה לאתר על מנת לקטול אותה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר,
ממיר זה מיועד לסטאפ מחשב.
אתה רוצה להשתמש בטרנספורט של CEC - תבורך.
להכניס בכל משפט שמחשב זה גרוע בפורום של אודיו דיגיטלי זה לא לעניין.

תעשה השוואה עם דברים דומים בתחום של עד 200$

מיכאל.

ביום שאשמע מחשב כמקור שאוכל לחיות איתו אני הראשון שיקפוץ על המציאה ואפנה המון מקום יקר בבית שהדיסקים תופסים.

אין דברים דומים, כנראה. אבל הזה שעלה כאן בכתבה הוא הפתרון הנורמלי היחיד וגם הוא {לדעתי} לא מביא את המחשב לתוצאה מוסיקלית שמתחרה בטרנספורט.

אפרופו דיגיטלי.
דיגיטלי הוא קומפקט, ממיר, כבלים דיגיטלים, טרנספורט CD ועוד שלל מוצרים. מחשב הוא חלק מהתחום הדיגיטלי ולא העיקר ובטח לא היחיד. וכיום, אני חושב שזה עדיין לא זה.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
תודה על כתבה מענינת, מוצר מעניין.
יש לי איזה לפטופ זרוק בבית, אולי אבדוק את העניין מתישהו.
יש לי כמה כותרי היי רז שאשמח לשמוע את הפוטנציאל המלא שלהם.
מה שסיקרן אותי מיכאל ויאיר, זה מזה השדרוג אופאמפ הזה.
אפשר להרחיב קצת?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא הבנתי משהו
הכנסתם כתבה לאתר על מנת לקטול אותה?

נפתח דיון, בדיון עולות דיעות, הדיעות עלולות להיות מנוגדות, לעיתים תומכות וזה לא משנה היכן עלה המאמר. זה נקרא מבחינתי דיון. אם מיכאל לוקח את דעתי על המוצר באופן אישי {אין שום סיבה לכך} אני מתנצל.

אני חושב שמגיע למיכאל את כל הכבוד הראוי על הכנת הכתבה, אני חושב שברמה הטכנית מדובר בכתבה פנומינלית ומלמדת מאוד אבל אני לא חושב שזו הסיבה שדעתי אינה צריכה להשמע {אחרי ששמעתי את המוצר כמובן}.

לכן.
העובדה שהעלינו סקירה לאתר {וזה לא תלוי בי, זה תלוי רק בליאור} היא אינה ערובה להגנה על איכות המוצר הנסקר. אם אני הייתי כותב את הסקירה הייתי מתייחס לסאונד ביחס למחיר ומה אני יכול להשיג שישפר באותו מחיר את התוצאה.

gilk

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בתור מישהו שלא שמע את הממיר, נשמע שהדבר ההגיוני עבור מי שלא שמע אותו, הוא לא לכתוב תגובה- לא חיובית ולא שלילית על מוצר שלא בחנת,
אבל כיוון שנראה שמותר להגיב כאן בלהיטות גם בלי לשמוע אותו, אגיב גם אני ואומר שאין תחליף לסקירה רצינית, כפי שנעשתה כאן וכפי שנעשתה במקורות אחרים, ואפילו משפט כגון:"שמענו אותו (קבוצה של אנשים, ברגע מסויים בחדר מסויים) והוא לא היה נשמע משהו", אינו תחליף לביקורת רצינית (והאמת שמשפט כזה גם איננו תחליף לביקורת לא רצינית), ובוודאי שאיננו תחליף לשמיעה של מספר שבועות במספר סטאפים כפי שנעשתה בביקורות המצורפות.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
תודה על כתבה מענינת, מוצר מעניין.
יש לי איזה לפטופ זרוק בבית, אולי אבדוק את העניין מתישהו.
יש לי כמה כותרי היי רז שאשמח לשמוע את הפוטנציאל המלא שלהם.
מה שסיקרן אותי מיכאל ויאיר, זה מזה השדרוג אופאמפ הזה.
אפשר להרחיב קצת?

א. תודה (ורד)
ב. http://www.pinkfishmedia.net/forum/showthread.php?t=77460

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
מיכאל,
נהניתי מאד לקרוא את הכתבה. כתוב ברור, בהיר, לעניין וללא משוא פנים. בפרט חשובות לי ההשוואות בין מכשירים שונים על אותו Setup – דבר שלא נעשה הרבה בכתבות דומות – וחבל.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מיכאל,
נהניתי מאד לקרוא את הכתבה. כתוב ברור, בהיר, לעניין וללא משוא פנים. בפרט חשובות לי ההשוואות בין מכשירים שונים על אותו Setup – דבר שלא נעשה הרבה בכתבות דומות – וחבל.

תודה(ורד)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור