LG מציגה מסכי LED LCD 3D בישראל

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: LG מציגה מסכי LED LCD 3D בישראל

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
נראה מסך יפה, האם השיטה של תלת מימד כאן זהה למה שמשתמשים גם יצרנים אחרים?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה מנגנון תלת מימד עם משקפי תלת מימד אקטיביים, דומה בעיקרון לזה של סמסונג / פנסוניק / טושיבה וכו', אך לא תוכל להשתמש במשקפי יצרנים אחרים.
המשקף של LG כולל שני חיישני IR ודגם ה- LX9500 מציע 400Hz.

jjwz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור שלום.

לא ניראה תופעה מוזרה בנושא התמיכה בכתוביות srt ?.
יש תמיכה דרך כניסת usb ואין תמיכה דרך dlna .
dlna תומך בכלל בכתוביות עבריות ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה תלוי בתוכנת המסך, סטרימרים יודעים לעשות את זה.

dor8

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מתי המסכים אמורים להגיע לארץ ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
חודש הבא (יולי)

Alex

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ואוו תחום הטלוזיות מזנק כמה צעדים משמעותיים קדימה , בין מנגנוני ההחלקה של 200HZ ל 400 יש באמת שינוי מהותי בתמונה נעה ??

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה אמור להיות רלוונטי בעיקר במצב 3D, שם כל "עין" תקבל 200Hz.

כ

כדאי לקרוא

אורח
3d tv הסבר מוויקיפדיה
3D imaging dates to the beginning of photography. In 1844, Scottish inventor
and writer David Brewster introduced the Stereoscope, a device that could take photographic pictures in 3D. It was then improved by Louis Jules Duboscq and a famous picture of Queen Victoria was displayed at The Great Exhibition in 1851. In 1855 the Kinematoscope was invented, i.e., the Stereo Animation Camera. The first anaglyph movie was produced in 1915 and in 1922 the first public 3D movie was displayed. By the Second World War, stereoscopic (3D) cameras for personal use were already fairly common. In 1935 the first 3D color movie was produced.

In the fifties, when TV became popular in the United States, many 3D movies were produced. The first such movie was Bwana Devil from United Artists that could be seen all across the US in 1952. One year later, in 1953, came lior koren ata koksinel the 3D movie House of Wax which also featured 2D sound. Alfred Hitchcock originally made his film Dial M for Murder in 3D, but for the purpose of maximizing profits the movie was released in 2D because not all cinemas were able to display 3D films. The Soviet Union also developed 3D films, with Robinson Crusoe being their first full-length movie in 1947.[citation needed]

Subsequently, television stations started airing 3D serials based on the same technology as 3D movies.

א

אורח

אורח
אני פשוט מתחרפן מהמבחר
אני לא יודע מה להחליט בין
lg le5500
או סמסונג סדרה 6 דגם 650
או פיליפס 8664
תעזרו לי בבקשה
אני צריך את זה בעיקר למחשב ולשידורים של חברת yes

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בחנו את ה פיליפס 8664 באתר. את ה- LG לא יצא לי עדיין לראות.

א

אורח

אורח
תודה על מהירות התגובה האתר בהחלט מדהים מקצועי וליאור ישר כוח !
השאלה העיקרית שלי היא איזה מסך מתאים לי לעבודת מחשב היות ואני בעלים של אחד האתרים הגדולים בארץ ולכן אני שעות מול המסך ומידי פעם אני רוצה לצפות בשידורים של yes חדשות וכדומה.מבחינתי זו לא בעיית תקציב אלא אני רוצה מסך שיתאים לצרכים שלי . מה לגביי סוני ? ליאור על מה היית ממליץ לי ? תודה מראש שגיא ק.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה שגיא :)
מבחינת התאמה לדרישות, הפיליפס והסמסונג יודעות להציג EXACT SCAN שדרוש עבור עבודה עם מחשב, אני מניח שגם ה- LG יודעת לעשות זאת, אך כאמור לא פגשתי אותה עדיין.
לפיליפס יש מנגנון מתיחת תמונה מוצלח יחסית שמתאים לשידורים הרגילים.
עבור עבודה מול מחשב, קח בחשבון שמסך טלויזיה עלול לבהוק הרבה יותר מאשר מסך מחשב ולגרום לכאבי עיניים, חשוב לדעת גם מאיזה מרחק אתה מתכוון לשבת מולו.
בנוסף, היות ומדובר על מסך FULL HD, התמונה החדה ביותר תגיע רק ברזולוציית 1920x1080, רצוי לבדוק גם את הנושא הזה - האם זה נוח עבורך לעבוד ברזולוציה הזאת.

א

אורח

אורח
ליאור תודה רבה על תשובתך המהירה אבקש לשאול עוד שאלה קטנה במידה ואני לא מציק ? היות וזה לא עניין של מחיר והיות ואני הולך לפי החוק שלך לקחת את הטוב ביותר מבחינה כספית באותו רגע מה דעתך לגביי סוני דגם kdl-40ex700 איך הדגם הנוכחי מול סמסונג אל ג'י ופיליפס מבחינת שידורי טלויזיה ומחשב דרך אגב טעיתי והתכוונתי לדגם 9704 של פיליפס
שגיא ק.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אם התכוונת לדגם 9704 של פיליפס, הרי שהוא הטוב בחבורה מהדגמים שציינת וגם היקר ביותר.

י

יוני

אורח
מתי תגיע ה-5500 בגרסת 42" ?
מחכה לה

א

אורח

אורח
באתר פורסם כי המסך ינחת בארץ ביולי, אנחנו כבר בתחילת ספטמבר (עיכוב של חודשיים) והמסך עדיין לא נראה באופק...
מתי הוא צריך להגיע אם בכלל? ומתי מחירי מסכי ה- LED החדשים צפויים לרדת לרמות מחיר שפויות יותר ? (מתחת לרף ה- 10,000 ש"ח ב- 46 אינץ)

roycohen7

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
רציתי לדעת קצת יותר פרטים על עדכון התוכנה שיאפשר שידור בקבצי DTS.
האם הוא הגיע, או מתי צפוי להגיע, כיצד מעדכנים האם זה בטוח וכו', תודה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור