מצלמת וידאו עם זיכרון SSD - סמסונג HMX-H104, ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

avivm

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על הסיקור, הוא ענה לי על כמה שאלות...

יש סיכוי שתעשו סיקור למצלמה מהסדרה- sanyo xacti?

בתודה, אביב.

nirmv

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
אני קניתי Panasonic HDC-TM200

1080i באיכות תמונה הגבוהה ביותר שיש ברמת מחירים זו. למצלמה חישן 3CMOS בגודל 1/4 אינצ' (3 חיישנים אחד לכל צבע יסוד).
האיכות באמת פנטסטית. גם של הסטילס. אני ממליץ בחום. תקרא גם את הביקורות ברשת.

מי שרוצה להשקיע יותר יכול ללכת על ה-HDC-TM300 אותה איכות צילום עם יותר פיצ'רים (חיבור מקרופון חיצוני, חוגה לשליטה ידנית בזום ופוקוס ועוד).

nirmv

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
Panasonic HDC-SD200 זהה ל-HDC-TM200 רק ללא זכרון פנימי (SD בלבד), ויש עליו יותר ביקורות ברשת, כנראה בגלל שהוא נמכר יותר בארה"ב. על ה-TM ראיתי רק ביקורות של אתרים אוסטריים.

א

אורח

אורח
ל avivm

יש לי sanyo hd2000 שרכשתי לפני חודשיים בערך. מדובר על מצלמה מדהימה, עולה בכל פרמטר על המצלמה שכאן. הדבר הנוח ביותר זה האפשרות לצלם תמונות סטילס (ברזולוציה של 8 מ"פ) בלי לעבור ממצב וידאו.
לוקה רק בדבר אחד, מייצב אופטי.

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
ביקורת מעניינת, המחיר בחנויות יותר זול (2800) מהמחירון שצויין בכתבה אבל עדיין יקר מול ארהב, חבל.

א

אורח

אורח
TM700

קניתי את ה-TM700 של פנסוניק באמזון. מפלצת בעלת יכולת לצלם 60 פרמים בשניה פרוגרסיב.
איכות פנטסטית.

הרזולוציה הנמדדת היא 1000 TV LINES. (יכולת ההבחנה בפועל בניגוד ל-1080P שזהו החסם התיאורתי העליון)

הבעיה היא שצריך כרטיס מסך קיצוני כדי לנגן קובץ זה כיש תנועה מהירה. האקסטרימר גם הוא חסר אונים כך שרק חיבור המצלמה לטלוויזיה יכול לנגן את הווידאו.

אשמח לסקירה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נתקלתי כבר בבעיות ניגון קבצי 1080/60p במספר מחשבים וגם סטרימרים, זה כנראה עדיין לא טריויאלי כאשר מדובר בקובץ AVCHD.

א

אורח

אורח
ניגון קבצים

המצלמה מצלמת ב-H,264 HIGH PROFILE שזה לא AVCHD בקצב של 28mbps.
AVCHD על פי התקן מגדיר רק 60I ולא .60P

המצלמה יכולה גם לצלם 60i בתקן AVCHD כאשר הקצב הוא עד 24mbps

האקסטרימר מנגן את הAVCHD אבל מקרטע במוד העבודה של 60P.

מצפה לסטרימרים של הדור החדש בעלי שבבים שינגנו 60P.

אגב אחרי המכה לפנים שנתנו פנסוניק עם ה-60 פרוגרסיב נראה לי שבשנה הבאה גם קנון וסוני לא ישארו מאחור.

מקווים לסקירות נוספות של מצלמות ווידאו שמתקשרות כמובן גם לסטרימרים ולטלוויזיות.

אוריה

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הוספת כרטיס זכרון למצלמת הוידאו של סמסונג

היי ליאור,

יש ברשותי את המצלמה הנ"ל.קניתי לפני כמה ימים.

2 שאלות ברשותך:

1-באיזה איכות צילום מומלץ לי לצלם ? האם להישאר ב720P או לעבור ל 1080 ? אציין שברשותי פלזמה 50" ובה אני רואה את הסרטים.
2-קיבלתי הצעה לכרטיס זכרון 16GB שהוא אומנם HC אבל סדרה 4. האם יעבוד טוב ?

תודה

אוריה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תתחדש,
1. אם ברצונך לשמור על רזולוציה מקסימלית, שתשאר כמובן גם עבור טלויזיות או מקרנים באם תרכש בעתיד, אז יהיה מומלץ לצלם בה.
2. האם יש לך קישור למפרט של הכרטיס הספציפי? צריך לוודא שהוא עומד בביט רייט של 17Mbps

א

אורח

אורח
תתחדש,
1. אם ברצונך לשמור על רזולוציה מקסימלית, שתשאר כמובן גם עבור טלויזיות או מקרנים באם תרכש בעתיד, אז יהיה מומלץ לצלם בה.
2. האם יש לך קישור למפרט של הכרטיס הספציפי? צריך לוודא שהוא עומד בביט רייט של 17Mbps

היי ליאור,

חקרתי באתר היצרן וזה מה שמצאתי - http://www.kingston.com/ilroot/flash/SDHCVideo.asp
לא ראיתי אף כרטיס, אפילו לא class 10 שיעמוד בקצב העברת נתונים של 17MBPS

מה דעתך ?

אוריה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור