טושיבה – טלויזיות חדשות ומקושרות, לשתף את המחשב בקלות

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
מאחורי כל הבאז וורד האלה לא עדיף פשוט לחבר סטרימר לטלוויזה ולשדר משם את כל המדיה שנרצה ?? . נכון עדייו יש בעיה עם גלישה באינטרנט אבל כרטיס מסך כמו ה ATI 5450 שעולה 300 שח יפתור את הבעיה בחיבור HDMI מהמחשב לטלוויזה עם תמיכה מלאה ב HD . בשביל זה צריך להוציא סכומים לא מבוטלים על כל מיני נסיונות לשלב כמה מכשירים במקום אחד ??

ובקשר לניהול מרוכז של המדיה הביתית מניסיוני עד היום אין כמו רסיבר AV טוב שתומך ב HDMI : הכל מתנקז דרכו : המחשב , הבלו ריי , ה DVD , הממיר של יס וכל סוג אחר של מקור .

בקיצור לדעתי שוכחים כאן את היעוד הראשוני של טלוויזה וזה להוות מסך איכותי . את כל שאר הפיצ'רים , אופציות ניתן תמיד יהיה להשיג בשילוב רכיבים חיצוניים שיתנו הרבה יותר אפשרויות ותחכום מכל ניסוי לשלב אותם בתוך הטלוויזיה .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתה שוכח שכל ענין מחשבי מדיה סנטר וסטרימרים, זה משהו שעדיין לא הפך לנחלת הכלל, רוב המשתמשים לא מעוניינים "להתעסק" עם זה או להתקין מחשב HTPC בסלון.

אם הם יכולים לעשות הכל ישירות מהטלויזיה, זה כבר משהו אחר.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
סטרימר שזה ממש לא משוה מסובך ותאמין לי ליאור , אני לא רוצה לעשות פרסומת אבל לחבר לדוגמא את האקסטרימר לטלוויזה ולהפעיל אותו זה יותר קל מקל ( למי שיש מסך HD זה בסך הכל כבל HDMI ) ויתן לך פי מליון יכולות מכל דבר פונקציונליות שתיכנס לתוך הטלוויזיה במחיר מאוד נוח . יכול להיות שבאמת נקודת המבט שלי שונה קצת מאחרים בגלל שאני קצת יותר "טכנטלוגי" אבל לא נראה לי שצריך לפחד מסטרימרים .

הכי חשוב בשורה התחתונה זה הנתונים של המסך עצמו והאיכות שלו .

tete

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
האם יש אינדיקציה לגבי המחירים?
אם להתיחס רק לנתוני הצפיה במסך (אני בבית עם 2 סטרימרים של פופקורן) האם יש יתרון לדגמים החדשים על הדגם 55SV685 אותו אני מתכנן לקנות לפני המונדיאל הבא עלינו לטובה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כרגע, סדרת SV685 עדיין נשארת מובילה בהקשר של איכות תמונה על הסדרות שהוצגו (שהינן EDGE LED ולא LOCAL DIMMING).
הדגם היחיד שעולה עליה בענין זה, הוא ה- CELL TV, אבל המחיר שלו צפוי להיות הרבה הרבה יותר יקר (היא עולה ביפן 11,000$).

tete

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה ליאור
במקרה הזה הסבלנות משתלמת השבוע המחיר הגיע ל- 17 אלף ש"ח לדגם הנ"ל

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בוודאי, כתבנו על כך מאמר בעבר, מגמת המחירים נעה בד"כ לכיוון מטה.

R

ronhbj1

אורח
הסבלנות מרה,אך פירותיה מתוקים!
למי שיש מעט סבלנות , מומלץ להמתין , לסיום משחקי המונדיאל , כי אז בשוך הסערהצ , החברות המייצרות, והמשווקים,יורידו מחירים,כי אין מה לעשות , חוק מס' 1 בכלכלה הוא חוק ההיצע והביקוש.
ככל שהביקוש גובר המחירים עולים(במקרה שלנו נותרים במקומם),ווכל שהביקוש יורד,המחירים יורדים,ואף תנאי התשלום נוחים ומשופרים.

שורה תחתונה- להמתין בסבלנות,תוכלו לראות את המונדיאל,ע"ג הפלזמה או ה LCD, הקיימים אצלכם כיום בסלון.
נ.ב.- אל תשכחו שאת המסך שקיים אצלכם כיום , קניתם וחשבתם שזהו המסך האולטימטיבי,שעליו חלמתם...
רבותיי , דחיית סיפוק היא מתכון לעיסקה משלמת.

חג עצאות שמח לכל בית ישראל!!!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור