פיליפס 8664 - מתחרה חדש בעולם ה- LCD LED, ביקורת

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

dedor

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור תודה רבה על הסקירה.
באיזה גדלים הטלוויזיה הזאת תשווק בארץ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
על פי מה שאני רואה באתר העולמי של פיליפס, רק דגם ה- 40" מבוסס תאורת LED בסדרה 8000.

א

אורח חיים

אורח
חיבור הdtt

שלום

קודם כל אתר מהמם

האירוע של ניופאן שישי מהסרטים היה מאלף

ממש כייף כאן ויש מה ללמוד תודה לליאור ולכל העושה במלאכה

השאלה שלי : אני בעל lcd 8404 ואני רוצה לראות ב dtt שיש מובנה על הטלויזיה אשמח אם תריחבו על הנושא

איך עושים זאת

תודה מראש

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה...
אתה צריך לחבר אנטנה לכניסת RF במסך, לבצע סריקת תחנות דרך תפריט INSTALLATION וזהו... יש לך חמישה ערוצים של DTT.

ע

ערן25

אורח
תודה

ליאור תודה רבה על הביקורת! אני מבעליו של מסך זה באמת מסך מדהים! יש לי שימושים רבים למסך כמו PS3,XBOX 360,WII,YES HD ומחשב. בכל זאת רציתי לשאול איך הוא בהשווה לפיוניר ופנסוניק מבחינת איכות תמונה. בתודה ערן. אגב הייתי באירוע של ניופאן באמת היה מדהים!

א

אורח

אורח
חבל שאין כמעט תחרות בדגמי ה-LED מעל 46 אינצ' (52, 55)

א

אורח ירון

אורח
השוואה לדגם אחר של פיליפס

שלום ליאור ותודה על הסקירה הבהירה.

אודה לך אם תוכל להדגיש מה ההבדלים העיקריים בין הדגם הנ"ל לבין הדגם 9704 של פיליפס.
האם ההבדלים משמעותייםבהתייחס לפער המחירים (דגם 9704 יקר יותר בכ-5000 ש"ח)

תודה מראש

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
דגם 9704 כולל מנגנון LOCAL DIMMING שנחשב למתקדם ביותר בעולם ה- LED, מאפשר לשלוט על איזורים שונים במסך ולעמעם באופן ספציפי חלקים בתמונה בהתאם להתרחשות.
כך שהניגודיות טובה יותר.
האם זה שווה את ההפרש? תצטרך לראות בעין להחליט עבור עצמך...

ערן, להשוות מול פנסוניק ופיוניר? לכל מסך יתרונות וחסרונות משלו, עדיין לא מצאנו את המסך המושלם.

א

אורח

אורח
היכן ניתן לראות?

ליאור שלום ותודה על הסקירה!
היכן ניתן לראות את המסך בצורה מקצועית על מנת לראות את ההבדלים בין ה-8404 ל-8664?
אתמול ראיתי את המסך בשתי רשתות שונות והאמת היא שלא הבחנתי בשיפור משמעותי (לעומת מסכי ה-LED הקוריאנים בעלי הציפוי המבריק ששם יש הבדל בולט לעין).
באחת הרשתות אפילו ראו ב-8664 גרוע יותר(!), ממש רע. לטענת המוכר היא לא מכויילת וכמובן שאין לו את השלט, והוא לא יודע איך....

האם ל-PHILIPS יש אולם תצוגה מרכזי בו ניתן להתרשם מכל הדגמים?
(משהו בסגנון האולם של סוני בהרצליה?)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לרוב, ניתן לראות בסניפי שקם אלקטריק. לא ידוע לי על אולם תצוגה יעודי של פיליפס.
ציינתי בסקירה, כי השיפור יהיה בעיקר בניגודיות ושחור, מה ראו פחות טוב בדגם 8664 ?

א

אורח

אורח
לרוב, ניתן לראות בסניפי שקם אלקטריק. לא ידוע לי על אולם תצוגה יעודי של פיליפס.
ציינתי בסקירה, כי השיפור יהיה בעיקר בניגודיות ושחור, מה ראו פחות טוב בדגם 8664 ?

1. התמונה הייתה גרעינית ביותר.
2. זיגזוגים בקונטור של אותיות תרגום.
3. מדובר בששידורי SD.

כנראה שבאותה חנות המסך לא היה מכויל. אני אנסה להתרשם במקום אחר.

א

אורח

אורח
שאלה לגבי 5604 פיליפס

אני צפוי לקבל מחר את הדגם הזה ורציתי לדעת:
איזה כיול מתאים בממיר הוט דיגיטלי?
איזה גובה מומלץ לתליה בצפיה ממרחק 3.5 מ'?
האם ההבדל בין חיבור הסקארט לחיבור HDMI שווה שדרוג של הממיר?

תודה רבה

א

אורח

אורח
שווה את ההפרש?

ליאור,

האם השיפור באיכות התמונה בין ה-8664 בגודל 40" לבין ה-8404 בגודל 42" שווה תוספת של כ-40% למחיר וקיצוץ שני אינצ'ים מגודל המסך?
האם גודל מסך של 40" לעומת 42" שפיליפס מכרו עד היום אומר שהם עובדים עם ספק פאנלים אחר (כמו סוני לדוגמא שמשתמשים בגודל הזה)?
האם אתה יודע להגיד משהו על איכות הפאנל ביחס לדורות הקודמים של פיליפס?

אין ספק ששני הדגמים האלו מספקים חבילה אטרקטיבית ביותר של פיצ'רים ביחס למתחרים ולכן מבחינתי ברור לי שאני קונה אחד משניהם.
השאלה נותרה מי מהשניים...

א

אורח

אורח
זקוק להמלצתכם

קראתי את הביקורות (שהיו מעולות ומלמדות!!!) באתר וכרגע אני מתלבט בין שני מסכים:

פיליפס 8664, והטושיבה SV865. יש למה לשקול את ה - LG SL90? מה יתן לי את התמורה הטובה ביותר עבור ההשקעה, כאשר הכוונה היא להוסיף בעתיד הקרוב סטרימר ומערכת קולנוע בהשקעה סבירה.

בתודה מראש וחג שמח!
אסף.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שלום אסף,
מה חשוב לך בעיקר במסך?

א

אורח

אורח
מצטרף לשאלה
ליאור,

האם השיפור באיכות התמונה בין ה-8664 בגודל 40" לבין ה-8404 בגודל 42" שווה תוספת של כ-40% למחיר וקיצוץ שני אינצ'ים מגודל המסך?
האם גודל מסך של 40" לעומת 42" שפיליפס מכרו עד היום אומר שהם עובדים עם ספק פאנלים אחר (כמו סוני לדוגמא שמשתמשים בגודל הזה)?
האם אתה יודע להגיד משהו על איכות הפאנל ביחס לדורות הקודמים של פיליפס?

אין ספק ששני הדגמים האלו מספקים חבילה אטרקטיבית ביותר של פיצ'רים ביחס למתחרים ולכן מבחינתי ברור לי שאני קונה אחד משניהם.
השאלה נותרה מי מהשניים...

גם אני מתלבט מאוד בין שני המסכים הללו - האם לדעתכם שווה להוסיף עוד 2,000 ש"ח בערך עבור ה-LED או שההבדל (בשחור) לא מצדיק את המחיר ?

א

אורח

אורח
האם מישהו יודע איפה אפשר לראות אותה בפעולה?
בכל המקומות שראיתי מדובר בקיר טלוויזיות עם איכות לא איכות ותאורת פח=לורסנטים בוהקת.
אין לפיליפס איזה אולם תצוגה נורמלי?

ד

דוד34

אורח
מדגימים אותם תמיד בחנויות שקם אלקטריק

alexvai

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
DLNA - DIVX movies

האם סרטי AVI רגילים משודרים היטב?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור