כונן Blu-ray למחשב מדיה סנטר - סמסונג SH-B083, ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
האם הפורמטים של אודיו HD תלוים בכונן?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתה צריך "להוציא אותם" מהמחשב אל רסיבר מתאים, בעזרת כרטיס מסך עם HDMI 1.3 שתומך בפורמטים או כרטיס קול HDMI.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
טוב מניסיוני בשבועיים האחרונים אני ממליץ בחום לא לקנות נגן בלו ריי בתקופה הקרובה . אני לצערי רכשתי אחד כזה והבנתי שאולי ניגון הבלו ריי והDVD מצויין אבל לא חסרים חסרונות והמחיר בשמיים .. בקרוב אכתוב את חוויותי מהשבועיים האחרונים מול אחת מהיצרנייות הטובות בתחום ותבינו בעצמכם שממש כדאי לחכות עדיין על הגדר . כונן כזה בהחלט יכול להיות פיתרון לא רע בינתיים ( גם לי שי אחד אגב אבל לא של סמסונג ) .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אין ספק שנגן בלוריי למחשב אוצר בתוכו גמישות רבה יותר מזו של מקבילו הסלוני.
אבל, זה לא מתאים כמובן לכל אחד.

nat5050

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כונן בלו ריי למחשב - סמסונג או Sony BR-5100S DVD

הי,

אני רוכש עכשיו מחשב חדש ורציתי להוסיף כונן בלו ריי - קורא בלבד.

2 שאלות קצרות:

1. סמסונג או סוני? האם יש הבדל מהותי או ששנהם טובים?

2. יש לי כרטיס מסך ATI 5450 תומך בלו ריי. האם הכוננים של המחשב הנ"ל הינם תומכים בסרטים בלו ריי מההשכרה? והאם הם מתמודדים באותה איכות ניגון כמו כונן בלו ריי רגיל?

אשמח לשמוע את דעתכם,
:)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הכוננים מנגנים סרטי בלוריי מקוריים, רק שכדאי לדעת שיש להם מגבלת איזורים, בד"כ מדובר על 5 צפיות ללא הגבלה, עד שהכונן "ננעל" על איזור ספציפי (יש תוכנות שמיועדות לעקוף את המגבלה).

nat5050

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הי ליאור,

תודה על תשובתך....:)

שאלה קטנה אחרונה: האם יש הבדל בין כונן של סמנסונג לבין הכונן של סוני, או ששנהם טובים. הכונן של סוני יותר זול היום.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא בדקתי את זה של סוני, חפש אולי REVIEWS מחו"ל או ביקורות משתמשים.

nat5050

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הבנתי - תודה! :)

אגב ליאור, איפה אני יכול לקרוא על כרטיסי קול איכותיים למחשב? חיפשתי וחיפשתי, ולא מצאתי כתבה אחת בעברית על הנ"ל. הבנתי שזה משהו שמאוד יכול לשפר ולשמש כ-DAC חיצוני לרסיבר.

....

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור