MicroMega CD-10 - נגן דיסקים בגוון מנורתי, ביקורת

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לא מצליח לה בין את שיטת הציונים.
אמרת שהציון הוא יחסי ולא אבסולוטי.
אז לנגנים של 40,000 ש"ח ומעלה נתת 4.5 כוכבים (כלומר יחסית למחירם הם ממש ממש טובים)
ולנגן הזה שעולה רק 5,500 ש"ח אתה נותן 4 כוכבים, כלומר יחסית למחירו הוא פחות טוב מהנגנים היקרים יחסית למחירם.

אני מבולבל? או שבלבלת אותי?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בגדול, ארבעה כוכבים ומעלה אומרים ששווה לבדוק את המכשיר בין המועמדים לרכישה, ארבעה וחצי נותנים עוד "SPARKLE" למכשיר שאומר שהחבילה הכללית שלו עושה WOW.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כן,אבל קיבלתי תשובה בעבר שהציון הוא יחסי למחיר ולא אבסולוטי.

כלומר CARY 306 או מטרונום למשל שקיבלו 4.5 כוכבים במחירים של 40 אל"ש, הפירוש הוא שהם אטרקטיבים בתחומי המחיר שלהם יותר מהאטרקטיביות של מיקרומגה בתחום המחיר של 5500 ש"ח ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רוזי.

הנגן הזה ביחס לנגנים אחרים שנבחנו כאן בטווח המחיר הזה קיבל 4 כוכבים.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
וואו, עם תיאור כ"כ טוב ב- 4 כוכבים, מעניין מי טוב ממנו בתחומי המחיר של 5000 ש"ח.
שווה אולי לקנות אותו ולהשתמש בו בימי חול ועם המטרונום בשבתות וחגים (זו תרבות פולנית מוטמעת בי).

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רוזי.

לאחר שחשבתי על ההערה שלך יכול בהחלט להיות שיש משהו בדברייך.

נבדוק השבוע איזה שינוי לעשות.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תודה.
חוזר על הצעתי בעבר - ציון אבסולוטי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תוכל לרענן את זכרוני?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לא זוכר כרגע באיזה שרשור כתבתי את זה (אולי בסקירה של CARY), אבל לטעמי ציון אבסולוטי על אייכות המוצר בתחום השמע הוא מדיד ראשון ו"אובייקטיבי" לאייכותו.
בקיצור, איך שהמגזינים הגרמנים נוהגים.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
ברשותך, נמר, תיקון קטן שאני חייב לציין כי זאת לא הפעם הראשונה שאני נתקל בטעות הזאת.
BEBO & CIGALA זה לא זמר אחד. זה שני אנשים, כפי שמשתמע מהסימן האמפרסנד, הלוא הוא התחליף למילה AND.
לפיכך, BEBO ו- CIGALA מופיעים באלבום. BEBO הוא נגן פסנתר קובני למיטב זכרוני, ו- CIGALA, הלוא הוא דייגו אל סיגאלה, זמר פלמנקו ממוצא ספרדי המרבה להופיע בהרכבים דרום אמריקאיים דווקא.
בשבוע שעבר, אגב, הוא נתן הופעה בודדת בארץ. וזו היתה ללא BEBO, הנגן הקובני.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
ד"א, אני אישית מאוד אוהב את סגנון הסקירות באתר הזה:
http://www.highfidelity.pl/!ev/start.html
גם הניסוח והבדיקות מאוד מובנות וגם יש השוואות קונקרטיות וספציפיות לעומת מוצרים אחרים שנסקרו.
(זה לא אומר שטעמי זהה לזה של הסוקר הראשי שלהם)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה רוזי.

הצעות יעול זה תמיד טוב.

מקווה לפחות שנהנת מהסקירה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ברשותך, נמר, תיקון קטן שאני חייב לציין כי זאת לא הפעם הראשונה שאני נתקל בטעות הזאת.
BEBO & CIGALA זה לא זמר אחד. זה שני אנשים, כפי שמשתמע מהסימן האמפרסנד, הלוא הוא התחליף למילה AND.
לפיכך, BEBO ו- CIGALA מופיעים באלבום. BEBO הוא נגן פסנתר קובני למיטב זכרוני, ו- CIGALA, הלוא הוא דייגו אל סיגאלה, זמר פלמנקו ממוצא ספרדי המרבה להופיע בהרכבים דרום אמריקאיים דווקא.
בשבוע שעבר, אגב, הוא נתן הופעה בודדת בארץ. וזו היתה ללא BEBO, הנגן הקובני.

מכיר ידידי.

אפילו רכשתי כרטיסים להופעה ונבצר ממני להגיע {עבודה}.

אתקן את הטעות.

אלוהיםאדירים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה לנמר. תענוג לקרוא. (ורד)

שאלה והצעת ייעול:
איזה נגנים אחרים אפשר לקנות במחיר הזה ואיך הנגן זה עומד מולם? מי מתחרה מולו?
כדאי ליישם את זה בכל סקירה: בדיקת המכשיר ביחס למכשירים אחרים עם תג מחיר דומה.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
חן חן על הסקירה המעניינת.

אני דווקא מעדיף את שיטת הניקוד יחסית למחיר שכן היא נותנת רפרנס למי שמתעניין ברכישת פריט במחיר מוגדר.

האם לא ברור שנגן של 40,000 ש"ח אמור להיות הרבה יותר טוב מנגן של 5000 ש"ח?
השאלה אם הוא יהיה טוב פי 2 או פי 8 לא רלוונטית ויש לי תחושה שמי שמתעניין במטרונום לא יתעניין בנגן הזה וההיפך...

ארז

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
חן חן על הסקירה המעניינת.

אני דווקא מעדיף את שיטת הניקוד יחסית למחיר שכן היא נותנת רפרנס למי שמתעניין ברכישת פריט במחיר מוגדר.

האם לא ברור שנגן של 40,000 ש"ח אמור להיות הרבה יותר טוב מנגן של 5000 ש"ח?
השאלה אם הוא יהיה טוב פי 2 או פי 8 לא רלוונטית ויש לי תחושה שמי שמתעניין במטרונום לא יתעניין בנגן הזה וההיפך...

ארז
לא, זה לא ברור שנגן או מגבר יקר יהיה הרבה יותר טוב מנגן או מגבר אחר זול משמעותית.

בהנחה שאתה מסתמך על הביקורת כאחד השיקולים לרכישת מוצר, אתה רוצה לדעת בכמה הוא יותר טוב לעומת העלות הכספית הנדרשת.

כלומר אם נגן ב- 20000 ש"ח יקבל 4 כוכבים ונגן ב 5000 ש"ח יקבל 3.75 כוכבים, הערך המוסף באייכות אולי אינו מצדיק את התוספת של 15000 ש"ח.

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
אחלה כתבה ובאמת טוב לדעת שיש קומקטים זולים שעושים את העבודה כמו של היקרים אבל אני מכיר חברה שאני אפילו בדקתי הם הסכם שאני משלם מקבל את מלוא התמורה מדובר בסידי של jolida jd 100 שמתי מולו סידים עד 30K והוא עמד מולם כמו גדול אני נידהמתי !

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
איזה קומפקטים של 30 אל"ש?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור