סוני אריקסון X10 - נאחזים באנדרואיד

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: סוני אריקסון X10 - נאחזים באנדרואיד

א

אורח

אורח
קפסטיבי זה כמו במסך של האייפון?

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
אכן כמו המסך של האייפון.

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
רק שיגיעו המכשירים החדשים עם המערכת הפעלה דור 2.0 של אנדרויאד יהיה שווה לקנות לדעתי.

אז באמת יהיה מדובר במהפכה שכרגע שום חברה בכלל לא מתקרבת לזה, מערכת הפעלה מדהימה שמשלבת את כל האפליקציות רשת בצורה מאוד טובה ובנוסף מאוד מהירה ונוחה.

אני בהחלט שמח שאייפון הולך להכשל בארץ, היחס של אפל לישראלים הוא מזעזע ומאחל להם כישלון צורב ונעים :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
רק שיגיעו המכשירים החדשים עם המערכת הפעלה דור 2.0 של אנדרויאד יהיה שווה לקנות לדעתי.

אז באמת יהיה מדובר במהפכה שכרגע שום חברה בכלל לא מתקרבת לזה, מערכת הפעלה מדהימה שמשלבת את כל האפליקציות רשת בצורה מאוד טובה ובנוסף מאוד מהירה ונוחה.

אני בהחלט שמח שאייפון הולך להכשל בארץ, היחס של אפל לישראלים הוא מזעזע ומאחל להם כישלון צורב ונעים :)

היחס של אפל לכולם הוא לא משהוא (ויש לי איפון ומק - אז מה הקשר)

מצד שני היום בעולם אנחנו צריכם להגיד תודה שלא זורקים עלינו ביצים :)

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
תראה, אני אפילו לא אדבר על מה שאפל עושה בעולם והיחס שלה ללקוחות (ראה ערך מכשירים שמתחממים או מתפוצצים או מה לא והסירוב של אפל להודות בבעיה), אבל פה בארץ זה בכלל תת רמה.

אני לא אתפלא (ובלי פוליטיקה) אם אפל תתן לאירנים, לחמאס, לחיזבאללה ומי לא מכשירים בחינם לפני שהם יסכימו לתת לנו מכשירים.
חוץ מזה שלשלם 5-6 אלף למכשיר אייפון זה משהו ש "לא נראה לי" בלשון המעטה.

אני מאחל שאפל יכשלו ובגדול!

מי יתן ועד שהם יביאו את ה G3 שלהם לארץ, כבר יהיה מכשירים פי כמה וכמה יותר מתקדמים ואף אחד לא ירק לכיוון שלהם בכלל.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תראה, אני אפילו לא אדבר על מה שאפל עושה בעולם והיחס שלה ללקוחות (ראה ערך מכשירים שמתחממים או מתפוצצים או מה לא והסירוב של אפל להודות בבעיה), אבל פה בארץ זה בכלל תת רמה.

אני לא אתפלא (ובלי פוליטיקה) אם אפל תתן לאירנים, לחמאס, לחיזבאללה ומי לא מכשירים בחינם לפני שהם יסכימו לתת לנו מכשירים.
חוץ מזה שלשלם 5-6 אלף למכשיר אייפון זה משהו ש "לא נראה לי" בלשון המעטה.

אני מאחל שאפל יכשלו ובגדול!

מי יתן ועד שהם יביאו את ה G3 שלהם לארץ, כבר יהיה מכשירים פי כמה וכמה יותר מתקדמים ואף אחד לא ירק לכיוון שלהם בכלל.

אתה ממש לא מגזים :)

אתה לא מצפה ממני להתיחס ברצינות לתגובה שלך

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
למה לא?
למה שמישהו שאוהב את אפל לא באמת יתייחס ברצינות לטענות של אין ספור הלקוחות או אנשים ש"נפלו" ???

אבל זה בסדר, אם אתה עובד באפל או משהו וזה הגישה בחברה של לא לענות לצורכי הלקוח או לנסות לפתור לו את הבעיות, אני לחלוטין מבין.

מזמין אותך להכנס ל COSTUMER CARE של אפל, או לחפש ברשת, תראה אין ספור תלונות ואפס מענה!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני לא מבין, עשית מחקר על אפל וגילית שיש עליהם יותר תלונות מאשר על חברות אחרות?

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
זה לא, אני לא מתיימר להיות איזה חוקר של שוק לקוחות או משהו.

אבל, תחפש ברשת ותראה.

ממש לא חסר תלונות, ולדעתי חבר בגודל של אפל שתיימרת להוציא הרבה מוצרים ולתת תמיכה, ומוכרת במחירים לא זולים כלל וכלל, צריכה שתהיה לה תמיכה ברמה של A+.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור