‏‏סדרת רמקולים סיגנצ'ור חדשה של EgglestonWorks

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
תודה על העדכון תומר(ורד)
נקווה שהשנה נוכל לשמוע אותם בתערוכה של dtown וכל הסיכסוכים המטופשים שאינם קשורים לתחביב יהיו בגדר הסטוריה.:בעד:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
panter,

אתה פותח פצע פתוח :שתוי:.

תומר

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
panter,

אתה פותח פצע פתוח :שתוי:.

תומר

כל פצע סופו להתאחות.. בוא נקווה שהפעם לא תשאר צלקת.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
"סיכסוכים מטופשים שאינם קשורים לתחום", מאיפה הבאת את ההגדרה הזו?

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
"סיכסוכים מטופשים שאינם קשורים לתחום", מאיפה הבאת את ההגדרה הזו?
קודם כל כתבתי לתחביב ולא לתחום כמו שאתה ציינת. הכוונה הייתה לתחביב נטו בלי ביזנס מסביב.

דבר שני, את ציבור האודיופילים בארץ לא מעניינות הסיבות למריבות בינכם ולא משנה כרגע מי צודק ומי לא. מעניין אותם לשמוע מוזיקה באיכות הכי גבוהה שאפשר, כשהם משלמים על כניסה לתערוכת אודיו שהלוגו שלה זה "hi end"

מצד אחד אני מבין שהתערוכה בשבילך זה ביזנס נטו ואם יש לך סיכסוך אם יבואן מסויים תמיד יבוא אחר שימלא את החלל, אבל תחשוב גם על הצד השני שהוא ציבור האודיופילים בארץ שמצפה ממך להביא את התערוכה לרמה הגבוהה ביותר שניתן במסגרת מה שקיים בארץ.
אם דברי לא הובנו כהלכה אז אומר בשנית שאני לא מאשים אף אחד מהצדדים אלה פשוט מנסה לגשר כדי שכולנו נרוויח.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אל תציג את זה כמריבה או סכסוך עסקי כי זה לא, אם יבואן דורש מאיתנו להסיר כתבה על ציוד שלו משום שהיא לא מחמיאה מספיק לטעמו, אז זו לא "מריבה" אלא התנהלות שאיתה אנחנו לא מסכימים ולא משתפים פעולה.
לא חושב שיש מה לדון בזה עוד.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אל תציג את זה כמריבה או סכסוך עסקי כי זה לא, אם יבואן דורש מאיתנו להסיר כתבה על ציוד שלו משום שהיא לא מחמיאה מספיק לטעמו, אז זו לא "מריבה" אלא התנהלות שאיתה אנחנו לא מסכימים ולא משתפים פעולה.
לא חושב שיש מה לדון בזה עוד.

אני לא רואה איך הדברים הללו קשורים עם התערוכה, עניין סקירת מכשירים של אותו יבואן כבר לא רלוונתי כאן כמה שנים.
טוב חבל(ורד נבול)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
גם אני לא רואה איך הדברים הללו קשורים עם התערוכה... הפרטים עליה פורסמו והיא פתוחה לכולם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור