״מאותו היום לא יכולתי לחזור אחורה... ״ סיפור לשבת ופרגון לעופר

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
עופר, הייתי באחת מתערוכות מינכן, נדמה לי ב-2005 כאשר מרקוס דובל הציג לראשונה את הפלנטס בדור הראשון שלהם. אחרי שהתפעלתי מאוד מתוצאת השמע של הרמקולים סיפר לי דובל שבמהלך הפיתוח שלהם הוא השתמש ברסיבר קולנוע של דנון או ימאהה, וזה מספיק בהחלט. כיום שנינו מסכימים שהוא לא דייק בנקודה זו.

אני סומך על המגזינים הגרמנים במדידות שלהם ובהמלצות שלהם רק בכל הנוגע להתאמה מבחינת תת כח/כח מספיק בין מגברים לרמקולים. והנסיון שלי עם הפלנטס היה באמת עם CEC. אחרי שני תיקונים החליט הלקוח לזנוח את המגבר ולעבור לארקאם A39, שמתאים לפלנטס מבחינת כח כמו כפפה ליד. ונתוני ההתאמה של המגזין הגרמני אודיו הם כאלה - אותו מגבר של ארקאם עם ציון מספרי של התאמה להפעלת רמקולים של 71 ודובל פלנטס עם ציון מספרי של התאמה מול מגברים של 75. 71 מול 75 עובד מצויין מכיוון שהמספרים קרובים מאוד. אם היית שם לפלנטס מגבר שמקבל מהמגזין אודיו ציון מספרי בהתאמה לרמקולים של 65, זה לא היה עובד. זו דעתי, אני מסתמך על שני המגזינים הגרמניים בכל העניין הקריטי של התאמה בין הגברה לרמקולים. וכל הבעייתיות בנושא הזה אולי מוכיחה שכדאי למאזין להעדיף בשנת 2022 רמקולים אקטיביים בעלי יכולת הזרמה.

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
אני לא ממליץ על רסיברים לשמיעת מוזיקה אבל מבחינת כוח יש כאלה שיעיפו את הפלאנטס.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור