תקליט בחלל.

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
לאוהבי התקליטים.

על החללית או גששית וויאגר 1 שנשלחה לחלל ליפני 33 שנים, עכשיו היא באזור צדק (קרוב).
עדיין משדרת תמונות לכדור הארץ ופעילותה תופסק ב2025 !.

בקיצור יש עליה תקליט אמיתי עם חריצים(חריץ אחד ?) שבוא יש יצירות קלסיות של בטהובן ומידע על המין האנושי. התקליט בטלווזיה נראה בצבע זהב,כנראה מצופה כי זהב חומר כבד.
היה בערוץ 2 היום בשעה 6:30 בערב.כמו כן דובר על ישראלי שגילה חור שחור....

אם זה יגיע לידי חייזרים...האם יש להם פטיפון להאזין לנו ? ואם כן מה יחשבו עלינו ? תקליט ?

מ nasa נמסר שבגששיות הבאות תהיה מדיה דיגיטלית.

נערך לאחרונה ב:

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
מעניין לדעת אם החוצנים מעדיפים מדיה אנלוגית, או מדיה דיגיטאלית ... :)

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
הייתה פעם שמועה על איזה בחור, מבט על התקליט ורואה את המוזיקה כלומר יודע מה מתנגן.חייזר גם מסוגל.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
כשם שיש כל מיני אנשים, כך גם יש כל מיני חוצנים, לא כולם בעלי אותן תכונות.

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
סטיבן הוקינג משער, שאם וכאשר יבואו חייזרים, זה כדי לקחת את כל מקורות האנרגיה שלנו.סוף המין האנושי.
לבנתיים, בוא נעבור למשהו גשמי ונשמע קצת מוזיקה...בתקליט.סטיווי וונדר מנגן כרגע ברקע,הבחור פשוט לא מהעולם הזה.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
סטיבן הוקינג משער, שאם וכאשר יבואו חייזרים, זה כדי לקחת את כל מקורות האנרגיה שלנו.סוף המין האנושי.
לבנתיים, בוא נעבור למשהו גשמי ונשמע קצת מוזיקה...בתקליט.סטיווי וונדר מנגן כרגע ברקע,הבחור פשוט לא מהעולם הזה.

לאנשים שונים השערות שונות.
ללא כל ספק, עדיף לשמוע מוסיקה מאשר לעסוק בהשערות.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יהושע, אותי דווקא מה שמעניין זה התקליט עם המוזיקה של בטהובן.
אני מניח שכמה אנשים בנאסא אהבו מאוד את בטהובן או עשו סקר קטן בסביבתם. חבל.
יש משהו מקומי וזמני ברוב המוזיקה של בטהובן, והיא בוודאי לא משקפת את השיא המוזיקלי של האנושות.
נדמה לי שחייזר מביתא 2 שישמע את מיטב המוזיקה הזאת, נאמר, את הסונטה העשירית של בטהובן לכינור ולפסנתר,
יחשוב על תרבות עד תחילת המאה ה-19.
אולי בגלל זה החייזרים לא עונים לנו?...
לעומת זאת, סביר להניח שאותו חייזר, אם ישמע את המוזיקה של בך (על העיגול הקטן או הגדול) יחשוב בוודאי על תרבות שלידה הוא עצמו ירגיש בן המאה ה-19.

נערך לאחרונה ב:

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
עכשיו ברור לי מדוע החוצנים לא מדברים אתנו ...

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
http://he.wikipedia.org/wiki/תקליט_הזהב_של_וויאג'ר

שווה לקרוא...nasa גם צירפו ראש עם מחט כולל תרשימים איך להאזין...

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
רק בשביל זה

הם יטוסו שנות אור?

תאמין לי שבמידה ויש עולמות נוספים (ואני משער שיש) ותהיה להם טכנולוגיה לטוס במהירות האור
או כל אפשרות אחרת לנוע בחלל (באותה גלקסיה, לא בין גלקסיות שזה כבר באמת יותר מידי...)
הדבר האחרון שהיה חסר להם זה מקורות אנרגיה. (אם כל הכבוד להוקינג, ויש)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הוקינג קרא כנראה יותר מדיי ספרי מד"ב.
אדם כמו הוקינג, חכם וגאון כמו שהוא, וללא ספ ק הוא כזה, בשלב מסויים מתחיל לחטוא בבעיה.
הבעיה הוא שהוא מאמין שכולם לוקחים את מה שהוא אומר כמו תורה אמיתית מסיני.
ושכל הנפצה שלו היא בגדר אירוע אלהי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור