תערוכת guangzhou בסין...

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אורי למקרה ולא קלטת עד היום תקיפה היא דבר שיש לו רייטינג גבוה מאוד , כי כולם רוצים לראות "דם" . אז אם לא יהיו תקיפות מידי פעם בפעם , הרייטינג עלול חלילה לרדת למפלס של ים המלח. יש כאן אנשים שמתהדרים ברייטינג של התקיפות שלהם

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
מכיון שקפצת לבריכה:

מכיון ששאלת על מוצרים עד 5000 ש"ח, להלן דוגמאות של מוצרים שאני מייבא:
<מידע פרסומי>

כל אלה חברות אירופאיות שמיצרות באירופה.

אם אתה רוצה חברות מערביות שמיצרות בסין, אז יש עוד, החל ברוטל, המשך בנ.א.ד., קיימברידג', רוטל, ועוד.

בקיצור, גם במחירים אלה יש אופציות. השוק פתוח לתחרות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
<מידע פרסומי גרידא>

לשני המיקרים האלה לפחות התמחור גרוע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לסונוס היקר

<מידע פרסומי>

מעבר לזה, הדיון פה הוא בנושא אחר לגמרי. אתה לא חייב, ואפילו לא רצוי - שתקנה ממני - במיוחד אם המחירים שלי לא מתאימים לך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

דג רקק

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לצערי עברנו מהתגוששות גלדיאטורים ילדותית חדורי אמונה בצידקת דרכם (ולכל הציניקנים, כן, יש לי ראייה רומנטית כדי גיחוך בצדקנות הטכנוכרטית שלי), להתערבות דוחה בפרנסה של אנשים.
זה וולגרי.
זה לא מתאים לי לצערי.
אני מודיע על פרישה מכובדת מהאתר, אגב הבעת צער על מי שמצאני בוטה מידי (ת'וריד ת'נרגילה, מדברים אליך ;) ).

אאחל לכולם המשך התדיינות פורייה,
והכי חשוב המשך הנאה ממוסיקה, טעם החיים :)

בכבוד רב
שלום (דג רקק)

נערך לאחרונה ב:

אלדר1

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לאן מוביל הזרם

1) חבל שאתה מזלזל בהרבה מאוד אנשים שכן קנו מוצרים של XINDAK, כן עשו השוואה שלהם מול מוצרים אחרים (גם יקרים יותר) וכן הקשיבו באוזניים שלהם.
התגובה שלך לדעתי מזלזלת בהם ובאה ממקום של "אני מבין יותר ממכם, יש לי שמיעת על". זה לא מנומס, ולא מכובד.
2) כנראה שאתה לא מכיר מוצרים סיניים טובים - וזה באמת טעות שאתה מכליל בצורה גסה וחסרת הבחנה. כמה מוצרים סיניים כבר שמעת שאתה מכליל על תעשיה של מאות חברות, חלקן בעלות רקורד מרשים ביותר?
3) קרא מה שכותבים בשרשור הזה אנשים לא מעטים, ותבין שאתה שוחה נגד הזרם. אתה אחד מנביאי הזעם האחרונים שצועקים "סין זה רע, סין זה לא כמו המערב". אתה פשוט לא מכיר מספיק את התעשיה.
4) גם אתה מייבא מוצרים סיניים - חבל שאתה לא מודע לעובדה ש: RAYSONIC היא חברה סינית למהדרין. זה שיש להם משרד בקנדה שמטפל ביחסי הציבור שלהם זה קוסמטיקה.
אז מה - מהיום אתה מתחיל למכור אותם בזול ולהשמיץ אותם כמו שאמיר ארמה משמיץ את הלאונרדו שלו?

ההודעה שלך יוצאת ממקום של יבואן בעל אינטרס, ולא מכובד (וגם בניגוד מוחלט לחוקי הפורום) שאתה מרשה לעצמך להשמיץ מוצרים של יבואנים אחרים - כי הרי ברור לחלוטין למה כוונה הודעתך.
במקומך הייתי מתנצל, ויוצא בעור שיניי.
הרגשנו שאנו נמצאים כאן בזרם עכור, הייתכן כי הזרם מוביל לאגני החימצון של האדיו? היתכן שמיטב התעשיה האירופאית והאמריקאית טועה בכוון ובעצם סתם קורעים לנו את התחת במחירים,האם לדעתך יש מתחרים מהמזרח למ.בי.אל מקינטוש,יצא לי לשמוע חיקויים סינים של סונוס פבר המראה דומה אבל האמת חבויה בצליל
האם באמת לדעתכם זו לא חוכמה גדולה להכניס כמה אלמנטים לתוך קופסא
ואני לדעתי לקנות ציוד אאודיו אינו דומה לרכישת משאית שרצוי שתהיה גדולה וזולה להובלת משאות ועדיף לפעמים משהו איכותי שהרכיבים בו וסוג המעגל תוכנן להתאים לצליל שאותו מתכונים להשיג ושהחברות שבונות את הציוד הנל נעזרות במוזיקאים וגולדן איר בכדי לעשות טונליטי נכון ומאוזן לציוד
ואילו הזרם כאן מוביל למוצרים בקופסאות כרום שהם מוצר שפותח ברוב המיקרים עי מהנדסים ואלו מוצרים שנועדו להדלק שלוחצים על הכפתור ולעשות קצת רעש ברמקולים, מעניין אם חברת גרייפון היתה מאשרת ולו למוצר אחד של אאודיו המיוצר בכל סין הגדולה לשאת את שם החברה,מה אתה אומר? ,י
לא שאני נגד המוצרים הנל ובודאי לא משהו אישי נגד יבואן זה או אחר אבל לראות שזה נהפך להיות הזרם המרכזי ניראה לי הכוון ההפוך, ורצוי שהצרכנים של ציוד זה ידעו שלמרות שהם משלמים טיפה פחות על ציוד הרבה יותר זול ,הם נופלים רחוק מאוד באיכות,י
ולא ברור לי מדוע אאודיופילים ותיקים ובעלי נסיון שחלקם כותבים פה בפורום ואשר לא היו מכניסים לביתם ולו קצה של ציוד סיני לא מציצים ולו ציוץ קטן בכדי להכניס טיפה בינה לכל אלו אשר מתי שהוא יבינו בעצמם.י
האם מר פלרמן מעונין אולי להחליף את הקווד הצנוע והמינורי שלו באיזה אאורום אימתני או שמא אלוני רוצה להחליף המגברים שלו בתוצרת המזרח אולי גידי יחליף את המיסתורי בן ה35 וואט בחיקוי של קונדו סיני ואולי תומר יסביר למה הדבר הסיני היחידי שיש לו בבית זה זוג נעלי נייקי, ואם לא אז למה שלא תכתבו זאת ולו רק כדי ליצור איזון נכון גם אם לא תהיו פוליטקלי קורקט

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
מסכים עם עופר שחורי ב 100% .

אלדר1

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
קטן

גם אתה וגם אמיר ארמה תוקפים את הציוד הסיני באופן בוטה מתוך כוונה ברורה שהיא מסחרית טהורה.

אנא אל תזלזל באינטליגנציה של הקוראים באתר הזה - אנשים פה לא תמימים.

ואגב, חוץ מ - RAYSONIC הסינית שאתה מייבא, גם חברת SINE שאתה מייבא - וכמובן מהלל - היא סינית.

והנה התיחכום שנראה כל שקוף ו......י

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
רובנו קונים מוצרי אודיו לפי שמיעה ברמת מחיר נתונה.
אם מוצר סיני נשמע לך יותר טוב מתוצרת אירופאית לא תקנה ?

כמו כן נכנסנו לנושא הסטיגמות...באודיו זה לא עובד.כל מקרה לגופו !

סין מייצרת בזול מסיבות שנאמרו כאן כבר (ארנונה זולה?)
אני בתור צרכן מרוויח מהתחרות.

אין לי שום אינטרס מסחרי...אבל שרשור זה הדרדר (שוב) לפסים אישים בין סוחרים שמייבאים מוצרים מארצות שונות - סין נגד שאר העולם.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לאלדר

אשמח לענות על חלק (אני מקווה הרוב) ממה שכתבת.

ברשותך אעשה זאת על פי סעיפים כדי לנסות ולהיות מסודר.

1) אני מודה: לי אישית אין נסיון עם היי-אנד סיני יקר מאוד, שיתחרה בקרלים ובמרק לוינסונים של עולמנו. (לא שאלה דווקא החברות שחביבות עלי - אלה דוגמאות).
אין לי מושג, לכן, אם יש מוצרים סיניים שיכולים להתחרות בתחומי המחיר הגבוהים האלה. למה אין לי מספיק ידע בנושא? פשוט מכיון שאין טעם להשקיע בו את המאמץ והכסף, כי לא יעזור כלום - מבחינת מיצוב אין לי כיבואן סיכוי למכירות ריאליות של מגברים תוצרת סין שיעלו עשרות אלפי דולרים.
אולי הם מתחרים - אולי לא - אני לא יודע ואני מסופק אם מישהוא מהכותבים כאן כן יודע.

2) יחד עם זאת, זכור לי שכמה אודיופילים ישראליים סיפרו לי בהפתעה על מוצרים סיניים יקרים מאוד שנשמעו להם מדהים בתערוכות, או שקיבלו ביקורות נהדרות מכתב אודיו או עיתון שהם מעריכים במיוחד.
נכון, זה לא אומר כלום על המוצר, אבל זה אומר שלא כל האודיופילים הישראליים נבהלים מהאפשרות להכניס היי-אנד סיני למערכת שלהם. עדיין, השיקול המסחרי שלי הוא שאין סיכוי לייבוא כזה.

3) בואו נזכור: לפני 4 עשורים דיברו על ציוד יפני בדיוק כמו שמדברים היום על ציוד סיני. על ציוד קוריאני (אין הרבה, נכון, זאת ארץ קטנה, אבל יש כמה וכמה חברות נחמדות) דיברו כך עד לפני עשור וקצת.

4) הדיון הזה, ככלל , לא היה על ציוד סיני ברמות מחיר פנומנליות, אלא על ציוד סיני בכלל. ציוד כזה אני מכיר כי אני משקיע מאמץ בלהכיר אותו - ומבחינתי המאמץ השתלם ואני מרוצה מהבחירות שלי. ברמות המחיר האלה, יש הרבה ציוד סיני רע שמיוצר ברמת איכות לא מספקת . ומנגד, יש גם חברות טובות.
הניסיון להציג את "כל הסינים" כלא טובים, נובע מאינטרס מסחרי, ואני חושב ששבשרשור זה ברור כי אין מאחוריו כלום.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
לאיל

אין לי ויכוח עם המילוי של הצורך על ידי מותגים מערביים לייצר בסין- אבל מרבית החברות שציינת הן 'גדולות' שמיוצגות למיטב הבנתי ע"י יבואנים 'גדולים' בישראל.

לעופר

למיטב שיפוטי CAYIN אינה חברה אירופאית- ומוצריה מדוגמים לעילא ברמה העליונה, וזוכים להערכה באירופה (והם לא היחידים).

נכון שמעט חברות במזרח מכוונות את עצמן לכך- אבל אלו שכן עושות עבודה לא רעה בכלל. אין שום דבר סטטי בעולם- וגמיאת המרחקים ע"י יצרנים ממזרח אסיה מרשימה, כולל בציוד סטריאו.

לגבי המכירות במזרח בקרב האדיופילים- נכון חלקית מאוד, בדיוק כפי שביפן לא רוב הציוד האדיופילי הנרכש הינו יפני. ובארה"ב אם רוכשים יותר ציוד אמריקאי מאירופאי- זו הוכחה לטיבו העליון ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אלדר.

אענה לך.

כנראה שהסיבה שלא ירכשו זאת היא בדיוק בגלל מה שאנשים כותבים עכשיו.

אני לדוגמא חוסך לרמקול הפנטזיות שלי מזה זמן רב והוא הטרינגל מגלן קונצ'רטו, אם הוא היה סיני היה הרמקול הזה הפנטזיה שלי באותה מידה. עם כל הכבוד לקוואד הממוקד ישנם דברים שגם רמקול סיני של 1000 שקל יעשה יותר טוב.

מה קורה עם כל חובבי הוינטאג' המבוגרים והמנוסים שמחפשים מגבר יפני משנות השבעים?? כן כן שנות השבעים! אותן שנים בהם סיפרו את סיפורי הזוועות על יפן הנחותה.

אולי אני נישמע לכם מגן הציוד הסיני אך לידעתכם.

המגבר שלי איטלקי, הפטיפון אנגלי, הקדם מגבר מדנמרק, הכבלים אמריקאים ובקרוב רמקול צרפתי.

וגם כאשר ארכוש את חלום חיי אני מבטיח לכם שדעתי על ציוד סיני לא ישתנה, דעתי תהיה תמיד טובה על ציוד שהוא טוב ללא קשר מהיכן הגיע.

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נמר,
איפה שמעת את המגלן קונצ'רטו ?
הייתי שמח לשמוע את הגרנד קונצרט :cool:

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אלדד,
אני לא מצאתי לנכון לרכוש מוצר סיני. זה עדיין לא אומר כלום. יש כאילו שילמו ממיטב כספם עבור שנאי מבדל מהונג קונג. הם כנראה בדקו את המוצר הזה מול מוצרים אחרים מערבים. ככה הם לפחות רומזים שעשו.
אני לא כל כך בעניין של מגברים זולים. לכן אין לי הבנה בנושא והאם מי שרוצה להוציא 5000 ש"ח עדיף לו שיקנה מגבר סיני או אינדונזי. כנ"ל המצב ברמקולים.
אני פשוט לא יודע.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ובזאת נגמרים ההתעסקות והדיון של יבואנים/עוסקים בתחום במוצרים ובעסק של יבואן אחר.
כל הודעה של עוסק הנוגעת למוצרים או עיסוקו של יבואן אחר, תמחק.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר,
איפה שמעת את המגלן קונצ'רטו ?
הייתי שמח לשמוע את הגרנד קונצרט :cool:

לא שמעתי אותו, יש דברים שלא צריך לשמוע. הרמקול הזה הוא משהו שהלב מבקש ולא רק האוזן.

דבר שני ירון קח בחשבון שאם אתה קונה את הגראנד קונצ'רטו אני עובר לגור אצלך.:D

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לעופר

<נמחק>

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
דיז

דווקא אלדר בדק את ההונקונגים למול אמריקאי, איטלקי, שווצרי וישראלי.

יצאו טובים יותר.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
לא שמעתי אותו, יש דברים שלא צריך לשמוע. הרמקול הזה הוא משהו שהלב מבקש ולא רק האוזן.

דבר שני ירון קח בחשבון שאם אתה קונה את הגראנד קונצ'רטו אני עובר לגור אצלך.:D

נמר,

למה להמר שוב? {אולי זה לא יצליח לך הפעם....?} ממליץ לך בחום לשמוע את הרמקולים לפני רכישה,גם אם
זה מצריך נסיעה לחו"ל{אני אבוא איתך} - ורק לאחר מכן להחליט.

בהצלחה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני אף פעם לא נופל ברכישה גם אם היא עיוורת, אני בוחן את הדגמים מתחתיו, אם אני מזהה עליה באיכות כאשר אני מתקדם בדגמים אז אני לוקח דגם אחד מעל {עדיף מהסדרה הגבוהה ביותר}.

כך עשיתי עם הרמקול האישי שלי וממש לא היתאכזבתי, אבל מה לעשות שהמגלן הוא לא לעכשיו. אני מתפנק על הרמקול שלי עד שאחסוך מספיק.

ואוסיף שלא בטוח שהמגלן יעשה לי את מה שהרמקול הזה עושה לי. אך עם הלב אני אף פעם לא מתווכח.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור