תערוכת מונטריאול מרץ 2013

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
בקרוב בהדגמה כאן בישראל, השילוב שהציג JOHN DEVORE בתערוכת מונטריאול החודש:

רמקולים: ORANGUTAN 0/93 - בדרך לארץ.

מגבר: LINE MAGNETIC LM218IA - כבר עכשיו בתצוגה.

בקרוב אתם מוזמנים לשמוע מדוע ה - 0/93 עם ההגברה של LINE MAGNETIC הם השילוב ה"חם" ביותר בין האודיופילים בארה"ב בחודשים האחרונים.

מתוך הביקורות על התצוגה של מערכת זו בתערוכה:

The speakers put forth a vibrant, warm, intimate sound that's long on musical meaning and immediacy and short on edge and grit.Jason Thorpe
Contributor, The SoundStage! Network

One could suggest that, having reviewed—and admired—the DeVore O/96 loudspeaker, I am predisposed to enjoying the newest model in that product line, the less expensive but similarly sensitive O/93 ($8400/pair). But even that wouldn’t explain my gut-level positive response to Tsege Mariam Gebru’s solo piano work The Homeless Wanderer (LP, Mississippi Records MRP-025) on the DeVore-fronted system..... This was just my kind of system, and I could have easily stayed and listened all day long.
Art Dudley, Stereophile

This was a rig for people who care more about enjoying the music than the brand names on the components or playing the game of endless upgrades. If your listening sessions come at the end of a long hard day, this is a rig you would love. Highly recommended again this year.
John Becker, Enjoy The Music

devore_img_9253_800w.jpg

נערך לאחרונה ב:

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
באמת כל הכבוד להם על הרמקולים, כיעור כזה לא ראיתי המון זמן...

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
תתפלא, אבל יש אנשים שחשוב להם איך המערכת נשמעת, לא איך היא מתאימה למזנון בסלון או באיזה קומבינה מ - EBAY השיגו אותה.

נערך לאחרונה ב:

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
תתפלא, אבל יש אנשים שחשוב להם איך המערכת נשמעת, לא איך היא מתאימה למזנון בסלון או באיזה קומבינה מ - EBAY השיגו אותה.

נפגעתי קשות (lol)

עדיין, נראים מזעזע.
כזה דבר לא יתאים לשום מזנון ושום קומבינה לא תעזור.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
שכנעת אותי - לא יתאים לך.

אי לכך, ההודעה שלי לא מיועדת אליך, וההזמנה להאזנה לא תקפה עבורך.

נערך לאחרונה ב:

brandilan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בעיני הם דווקא נראים נחמד.

HOBEZA

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
18
לדעתי רמקולים יפים ! וחברה מעולה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
דווקא אני מאוד אוהב את המראה הקלאסי הזה. ואם בעיצוב עסקינן. מעטים הרמקולים המודרנים שיעשו טוב לבית בעיצוב כפרי חם.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
אוי אוי אוי קירוז.
אתה עדיין כניראה לא בענינים.
מי צריך מזנון? למה זה טוב מיזנון?
הלואי היה לי כזה מכוער.-
http://www.uptownaudio.com/tannoy/prestige.htm

תודה רבה, אני אוותר

במידה והציוד לא בסלון אז מן הסתם שאין צורך במזנון, לחלק מהאנשים כאן יש נשים שגם להן יש דיעה,
אין יותר מדיי נשים עם זיקה לעיצוב שירשו לעצמם להכניס 2 אורנג-אוטנים מזעזעים שכאלה, ועוד שיהיו בריאים הם והגימור שלהם, כאילו ניסו בכוח לכער.

נמר - ישנן המון חברות שישתלבו בעיצוב כפרי חם. זה שהבית מעוצב באופן כפרי לא אומר שמבחינה עיצובית ישתלבו רק תיבות מנגנות. לדוגמא הכי קלאסית - ה800\802 של B&W ישתלבו בכמעט כל סביבה.
חוץ מזה - בית שמעוצב כפרי לרוב יוכנסו טוויסטים מודרניים על-מנת שזה לא יראה כמו בית מהפלינסטונס.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לטעמי רמקולים בעיצוב שמרני כזה (כמו אודיונוט, טנוי, הרברס וספנדור) עושים לי חם בלב.
יש בפשטות הזו המון.

ולגבי העובדה שאתה לא אוהב את העיצוב אין זה אומר שהם מכוערים. הם מכוערים לדעתך. לדעתי הם יפים מאוד, קלאסים. יחד עם זאת, העיסוק שלך במראה והתיאור של "כיעור" לקופסא כל כך פשוטה וקלה לעיכול מאוד תמוה בעיני. הרי ביננו, הוא לא רמקול יפה אבל מכאן ועד להגעל ממנו כל כך? וואלה, מוזר מאוד.

ראית פעם איך נראה הקדמגבר שלי? אודיו ריסרצ' רפרנס 3. מכוער בכל קנה מידה עיצובי - נשמע חלום!

במילים אחרות. עזוב ת'עיצוב, תתמקד בצליל. ראיתי הרבה רמקולים יפים שנשמעו כמו מקדחות וראיתי המון רמקולים לא יפים שנשמעו כמו מלאכים.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
אתה יודע מה,
אולי קיימים רמקולי תיבה עם עיצוב קלאסי - הרמקולים הנ"ל לא, הפרופורציות מזעזעות והם יותר נראים כמו ארונות קבורה עומדים או כשמם - קופים.

כל ה"עיסוק" שלי בעיצוב הגיוני מאוד, אני מעולם לא קיבלתי את ה"עזוב איך הם נראים, העיקר נשמעים"... סלח לי, עם כל הטכנולוגיות והמחקרים של היום, לייצר כזה דבר מזעזע ועוד לקרוא לו קלאסי.... שלא נדע.
מה גם שבסופו של דבר, ברוב הבתים הנורמליים -
הרמקולים מנגנים שעות ספורות, בכל שאר היום הם 'עומדים' בסלון... אז צריך אסתטיקה ופרופורציה מינימלית כדי שלא יראו כמו אורחים מהחלל (או מהספארי) בסלון.

* מן הסתם שהם מכוערים לדעתי כל דבר שנאמר או נעשה בתחום הזה הוא בגדר דיעה וכמעט ואין עובדות מוחלטות מלבד העובדה שיש המון צדקנות.
(האמרה נאמרה ללא קשר לשרשור הנ"ל ולא מכוונת אליך כרמיזה - דווקא בנוגע אליך דעתי הפוכה לחלוטין)

נערך לאחרונה ב:

HOBEZA

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
18
קריוז נדמה שנורא משעמם לך ביום יום . העניין שלך הוא שאתה מנסה להתנגח ביבואן .

Devore

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
על טעם וריח , כפי שנאמר , אין מה להתווכח....אחד אוהב , השני לא....

MOAR

אוהב את התחום
מעורבות
51
נקודות
28
אחלה לוק לרמקול . כבעלי ספנדור קלאסי אני חושב שהרטרו זה הלוק שכובש את השווקים בכל תחום.
ולמגיב שמצא לנכון להשמיץ כנראה שחשוב לו מראה עינים יותר מימשמע אוזנים מה גם שטעמו בעיניי לא משהו.

MOAR

אוהב את התחום
מעורבות
51
נקודות
28

תמונות מצורפות

• CT6A3017a.jpg
    CT6A3017a.jpg
    KB 157.2 · צפיות: 464

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
הלוואי אלינו
איך אפשר להשוות את זה ללוק המצועצע של B&W .
שתגדל תבין!

התכוונת "כשתגדל"

עכשיו אני מבין מדוע החברה בוחרת לקרוא לרמקולים שלה בשמות של קופים.
מזעזע.

אפשר לומר על B&W המון דברים, אבל העיצובים שלהם "מצועצעים"?
מצועצע זה DALI, פולק אודיו, פרדיים (שלא נדע) וכד'.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
התכוונת "כשתגדל"

עכשיו אני מבין מדוע החברה בוחרת לקרוא לרמקולים שלה בשמות של קופים.
מזעזע.

אפשר לומר על B&W המון דברים, אבל העיצובים שלהם "מצועצעים"?
מצועצע זה DALI, פולק אודיו, פרדיים (שלא נדע) וכד'.

לכשתגדלו

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור