תערוכת האודיו הקרובה בהאנוי

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
237
נקודות
43
בשבוע הבא, בין ה-16 ל-17 בספטמבר, תיערך בהאנוי, בירת וייטנם, תערוכת האודיו המרכזית השנתית, ו-THIVAN LABS, והמותג שלה MAVIS, יציגו את המוצרים החדשים שלהם.

תערוכה האנוי.jpg

הרמקולים בתמונה הם ה-GRAND OPEN – SPECIAL EDITION: רמקולים Open-Baffle ברמת קצה. בזכות העובדה שהם ללא תיבה, הצליל ניטרלי בצורה מרעננת ביותר, והבס נטול כל "בומיות" קופסתית והכי קרוב למה ששומעים במציאות. העובדה שהם Dipole מאפשרת להם לייצר במה ענקית לרוחב, לעומק ולגובה.
תשכחו מכל התפיסות המוקדמות שלכם על Open-Baffle - הרמקולים האלה מפריכים בשיטתיות כל אחת ואחת מהן: בס עמוק ומגרגר, אבל כאמור, לא "בומי", ודרייברים ענקיים סופר-מהירים. לא מאמינים? בואו לשמוע!
ה-GRAND OPEN – SPECIAL EDITION הם הרמקולים האמצעיים בסדרת ה-Open-Baffle של החברה, הם נצילים מאוד - תענוג למי שנמאס לו מרמקולים שמצריכים גנרטורים כדי להתחיל לנגן - ומחירם 52,000 ש"ח. מבחינת רוב היכולות שלהם, ניתן למקם אותם בלי למצמץ באזורים של רמקולים בין 150 ל-250 אלף ש"ח, ומבחינת הניטרליות והטבעיות של הבס, הם בליגה משל עצמם! כמה וכמה אודיופילים כבר נוכחו בזה, והזמינו אותם לפני שב-THIVAN LABS יתחרטו על תג המחיר...

Grand Open MK2 Rose Special Edition.jpg

בין שני הרמקולים מוצגים ארבעה מכשירים שונים:
מימין, EAGLE 845 - מגבר משולב Single Ended Triode, השוקל 55 ק"ג שמתרכזים בשנאים האדירים, ובנוי באופן כללי בקיצוניות האובססיבית האופיינית לחברה. המגבר היפהפה הזה מפיק 22W טהורים, צלולים, עמוסי גוונים ובני-גוונים שפשוט לא ניתן לשמוע בשום טופולוגיה אחרת. חלום! הוא דוחף בקלות כל אחד מהרמקולים של החברה, וכל זוג רמקולים בעלי נצילות גבוהה. מחירו 34,000 ש"ח.

845 1.jpg

דרך אגב, THIVAN LABS הוציאו למגבר הזה גרסה הנקראת Eagle 845 H&S, הזהה לגמרי למגבר האמור, והוסיפה לו את מגבר האוזניות הטוב ביותר ששמעתי אי-פעם, ואחד משניים או שלושה מגברי האוזניות הבודדים בעולם המתבססים על שפופרות 845. הואיל ותוספת המחיר על מגבר האוזניות היא 2,000 ש"ח בלבד, נדמה לי שלא צריך לחשוב פעמיים במה כדאי לבחור.

845 3.jpg

המכשיר הבא הוא ה-TMS-9 PREMIUM - מכשיר מופלא שעדיין לא מופיע באתר החברה. בינתיים רק אספר שמדובר באולר שוויצרי - או שמא ווייטנמי? - המשלב בגוף אחד קדם-מגבר שפופרתי אנלוגי המבוסס על שפופרות 300B, ממיר R2R 32 BIT, שרת מוזיקה וסטרימר, מגבר אוזניות, ופונוסטייג'. כל אחת מהפונקציות האלה ברמת על!
למרות שלא רואים אותו בתמונה, גם אחיו הצעיר של המכשיר הזה, ה-TMS-3, יוצג בתערוכה. Vivaldi Audio גאה להיות הראשונה במערב שקיבלה אותו לתצוגה. כל מי ששמע אותו וחיפש (או לא) שרת מוזיקה מצוין - הזמין אותו! בקרוב אכתוב עליו בהרחבה.

TMS9.jpg

המכשיר הבא בתור הוא ה-MAVIS M-100: מגבר משולב היברידי בשני חלקים - יחידת הגברה וספק כוח - הבנוי בטכנולוגיות קיצוניות, שמביאות אותו לביצועים קיצוניים. אחד המגברים הטובים בעולם! מחיר: החל מ-41,000 ש"ח.

m100 1.jpg

המכשיר האחרון הוא ה-MAVIS M-60, שתוך זמן קצר נמכרו ממנו בארץ הרבה - ואני מתכוון, הרבה - יחידות, וזה לא מפליא: מדובר במגבר משולב היברידי ברמת ביצועים, טונליות, ובנייה שאין לה שום קשר, אפילו קלוש, לתג המחיר שלו: 20,500 ש"ח.
המגבר הזה העמיד אותי במצב המאוד לא רגיל, שבו לא יכולתי להציע כמעט שום עסקת טרייד-אין ללקוחות הרבים שקנו אותו, כי איזו עסקת טרייד-אין ניתן להציע ללקוחות שחלק לא מבוטל מהם בעלי הגברות במחירים 40,000 עד 70,000 ש"ח, ושהעדיפו אותו על פני ההגברה שלהם?

4.1 - MAVIS - Master Series - M60P-S.jpg

לסיום, אני נרגש להודיע שבאמצע אוקטובר יגיעו לארץ המהנדס הראשי של החברה עם מנהלת עיצוב המוצרים. אתם מוזמנים למפגש איתם, במקום שלי, שבו תוכלו לשמוע את אחד המוחות הכי מבריקים וחסרי מנוח בתחום שלנו, לשאול, להתייעץ, ללמוד, וכמובן - להתרשם מקרוב ממוצרי החברה. תאריך מדויק יימסר בשבוע הקרוב.

האזנה עריבה
שמעון
054-2901166

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
וואאאאו - שמע בוזגלו , כל הכבוד, נראה שאתמ יודע להוציא את המוץ מן התבן , המאביס הללו שורפים המוח , כשתהייה תצוגה אני בא לשמוע ואולי לקנות , שא ברכה (ורד)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לקנות לא יקר ומצויין זה מוטו נכון ביותר .

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
אחלה ציוד
בהצלחה

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
237
נקודות
43
וואאאאו - שמע בוזגלו , כל הכבוד, נראה שאתמ יודע להוציא את המוץ מן התבן , המאביס הללו שורפים המוח , כשתהייה תצוגה אני בא לשמוע ואולי לקנות , שא ברכה (ורד)

תודה רבה, אלדר. שימחת אותי.

כרגע בתצוגה יש את ה-MAVIS M-60.
הזמנתי לתצוגה גם את המגבר MAVIS M-100,
את שרת המוזיקה TMS-9 PREMIUM, שמוזכר למעלה,
את קדם המגבר X10,
ואת הרמקולים EROS-7.

כל זה יצטרף למה שכבר קיים בתצוגה:
* SUN 833-X - מגבר בשלושה חלקים שרק בשבילו שווה לבקר.
לטעמי, זה המגבר הכי טוב ששמעתי אי-פעם. אם יש למישהו שמץ ספק על החשיבות של מגברים ו/או על ההבדלים ביניהם,
המגבר הזה מבהיר אחת ולתמיד כמה כמויות מידע, צבע וניואנסים נעלמות ו/או מתעוותות בדרך מהמקור או מהקדם עד לרמקולים.
לי אישית, ועם כל האזנה, הוא פשוט עושה בית ספר!

ThivanLabs-EROS-12-and-SUN-833X-used-for-recording-live-and-amplifying-at-Spring-classical-con...jpg

* Eagle 845 H&S - מגבר SET משולב, כולל מגבר אוזניות קטלני.
* MAVIS M-60 - המגבר ההיברידי שהוזכר למעלה.
* TMS-3 - שרת המוזיקה שגם הוא הוזכר למעלה, ושבקרוב ארחיב עליו קצת.

והרמקולים:
* MAVIS Master 15 - רמקולים כלבויניקיים שיודעים לעשות הכול - ונפלא! נצילים ביותר, וקל בצורה לא רגילה למצוא להם מיקום טוב בחלל.
* GRAND OPEN – MARK 2: רמקולים Open-baffle - ראו למעלה.
* EROS-12 - רמקולים למי שלא מתפשר על פחות מגודל, דינמיקה ועוצמה כמו במציאות. השילוב שלהם עם המגבר SUN 833-X זה הדבר האמיתי!

ThivanLabs-EROS-12-and-SUN-833X-used-for-recording-live-and-amplifying-at-Spring-classical-con...jpg

אם להודות בפשטות, המוצרים של שתי החברות האלה - THIVAN LABS, והמותג שלה MAVIS - טובים יותר, ומכל בחינה, מכל מה שהבאתי עד כה, ועומדים באותה מדרגה, אם לא יותר, עם כמה מהשמות הכי מפומפמים בתחום : מבחינת איכות סאונד, איכות בנייה, אסתטיקה, ובוודאי מבחינת המחירים, שנמוכים, יחסית, במידה כמעט מגוחכת.
לכן המטרה שלי היא להביא בסופו של דבר לתצוגה כמעט את כל המוצרים שלהן, כדי שסופסוף תהיה הזדמנות ללקוחות להגיע אל סוכנות אמיתית של יבואן, ולא סתם אל עוד סוכנות וירטואלית.

בקיצור, יש כבר מספיק מוצרים כדי לקפוץ לבקר.

שנה טובה לכולם
שמעון

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
237
נקודות
43
לקנות לא יקר ומצויין זה מוטו נכון ביותר .
זה בדיוק הרעיון!
מערכת עילאית במחיר, שכל מי שעובד בעבודה עם שכר ממוצע, ואפילו קצת פחות מכך, ושהקשבה למוזיקה נמצאת גבוה בסדר העדיפויות שלו - כמו כולנו כאן - יכול להרשות לעצמו.

נערך לאחרונה ב:

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
237
נקודות
43
אחלה ציוד
בהצלחה
תודה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
זה בדיוק הרעיון!
מערכת עילאית במחיר, שכל מי שעובד בעבודה עם שכר ממוצע, ואפילו קצת פחות מכך, ושהקשבה למוזיקה נמצאת גבוה בסדר העדיפויות שלו - כמו כולנו כאן - יכול להרשות לעצמו.

אתה מדגיש ולא בפעם הראשונה את המחיר הנגיש יחסית והערך לצרכן.

בעמוד האינסטגרם של החברה, מופיעים מחירים עבור אירופה של חלק מהמוצרים שהחברה מייצרת, צירפתי תמונה.
לכאורה נראה שיש הפרש לא זניח במחיר אותו מקבל האירופאי לבין המחיר בארץ, למה ככה ?

תמונות מצורפות

• Screenshot_20230909_113030_Instagram.jpg
    Screenshot_20230909_113030_Instagram.jpg
    KB 197.6 · צפיות: 54

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
237
נקודות
43
לא בא עד שלא תעבור לאום אל פחם:D
זה הסניף הבא...

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
237
נקודות
43
אתה מדגיש ולא בפעם הראשונה את המחיר הנגיש יחסית והערך לצרכן.

בעמוד האינסטגרם של החברה, מופיעים מחירים עבור אירופה של חלק מהמוצרים שהחברה מייצרת, צירפתי תמונה.
לכאורה נראה שיש הפרש לא זניח במחיר אותו מקבל האירופאי לבין המחיר בארץ, למה ככה ?
שאלה מצוינת.

א. אין לחברה מדיניות מחירים אחידה. היא עובדת לפי שווקים ולפי כמויות קנייה, וההפרשים יכולים להיות גדולים מאוד!
דרך אגב, מבחינת החברה, אני למעשה המפיץ שלה במזרח התיכון, והיא עדיין לא מעכלת במלואו מה הקשר בין כמות המכירות שלי לגודל העצום של האזור הזה...
ב. כל אזור והתמחור שלו בהתאם להוצאות היבוא והמיסוי המקומיים המלאים השונים.

מכאן ברור למה בהזמנה המסחרית הראשונה שהוצאתי השבוע יכולתי להעניק הנחה של 15 אחוזים, ויותר, ולספוג מעבר לזה גם טרייד-אין (בשוק לא קל, בלשון המעטה, מהבחינה הזאת) - זו הייתה פשוט הזמנה בסדר גודל שאיפשר את זה.

ודרך אגב, לגבי יוון, מדובר, אם אינני טועה, במחירים ללא מע''מ, שמגיע שם ל-24 אחוזים.

מוזמן להגיע ולהתרשם ממוצרי החברה: כשהכסף מושקע במחקר ופיתוח ולא במיתוג, באיכות חומרים ועבודה ולא במערכות פרסום ושיווק, מתברר שניתן להגיע להרבה יותר טוב בהרבה יותר זול.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
שאלה מצוינת.

א. אין לחברה מדיניות מחירים אחידה. היא עובדת לפי שווקים ולפי כמויות קנייה, וההפרשים יכולים להיות גדולים מאוד!
דרך אגב, מבחינת החברה, אני למעשה המפיץ שלה במזרח התיכון, והיא עדיין לא מעכלת במלואו מה הקשר בין כמות המכירות שלי לגודל העצום של האזור הזה...
ב. כל אזור והתמחור שלו בהתאם להוצאות היבוא והמיסוי המקומיים המלאים השונים.

מכאן ברור למה בהזמנה המסחרית הראשונה שהוצאתי השבוע יכולתי להעניק הנחה של 15 אחוזים, ויותר, ולספוג מעבר לזה גם טרייד-אין (בשוק לא קל, בלשון המעטה, מהבחינה הזאת) - זו הייתה פשוט הזמנה בסדר גודל שאיפשר את זה.

ודרך אגב, לגבי יוון, מדובר, אם אינני טועה, במחירים ללא מע''מ, שמגיע שם ל-24 אחוזים.

מוזמן להגיע ולהתרשם ממוצרי החברה: כשהכסף מושקע במחקר ופיתוח ולא במיתוג, באיכות חומרים ועבודה ולא במערכות פרסום ושיווק, מתברר שניתן להגיע להרבה יותר טוב בהרבה יותר זול.

ראשית תודה על המענה.
המע"מ הנהוג ביוון למעט החרגות עומד על 24%.
לגבי הצגתו בפרסום ולפי הנהוג במדינה, במידה ונכלל או לא נכלל במחיר מציינים inclusive או none-inclusive בהתאמה.

בהצלחה והמשך יום טוב.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור