תמנות+סיקורת על הטלוזיה החדשה שלי LG LX6500 47

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
שלום לכולם לפני כמה ימים פ]רסמתי פה /שקבילתי טטלוזיה ולא התקינו לי אותה לכן לא נתתי רמים עליה אתמול באו עלי והתקינו לי טטלוזיה ולאחר צפייה שעות בו אני יכול לומר שמאוד התרשמתי מהנקדיות שלו ומיכולת השחור ש/לו שמתבטא בפירוט גם בחלקים כהים וחלקים מאותרי קונסטרט כמו עיר החטאים ושאר קטעים חשוכים במיוחד שמסכי LCD לא מצליחים לשחזר בהצלחה בגלל דליפה של אור מתי שהוא קולט אוביקט שוחור הוא חוסם תאור ומחכה את הנרות וזה יוצר שחור מציון אומנם לא אבסלןוטי כמו בטושיבה Z1 או סוני אבל מספיק טוב עבורי
עכשיו בSD: התמונה בSD בסדר יש חדות יש פירוט והוא מחליק הרבה בעיות שנוצרים משידורים נחותים לא הרגשתי פלקציה ממרחק 3 מטר או מריחות
HD: הHD זה חיווית עוצרת נשימה התמונה כול כך בהירה וחדה ןועומק מטורף שזה מדהים אני מרגיש בסרט אני צופה בעיקר בשידורי הHD של YES שבטלוזיה הקודמת שלי LG LH90 42
לא היתי כול כך נהנה ורק בלורי אמתי היה רואים טוב עליו ולעומת זאות גם בHDR במסך רואים מציון
בלורי: רואים מדהים בבלורי חדות ופירוט מציוניות וגם עומק ובהירות קיוצר מאוד נהנתי עכישיו לתמנות:
[/
פה אני ראיתי את הסרט אליס בארץ הפלאות התמונה היתה מדהימה החדות והבירות היו מושלמים וגם השחור לא אכזב הנקדיות היתה מציוניות והרגשתי פרטים רבים קיוצר היה מאוד כיף ומהנה
( דארך אגב צלמתי במצה 2 מגה פיסל ישנה ולכן התמנות לא יצאו משהוא מצטער האיכות באמת הרבה יותר טובה)
[URL=http://www.siz.co.il/] [/URL[URL=http://www.siz.co.il/]

עוד סרט שראיתי זה קופים בחלל 2 בYES HD 5
התמונה היתה מציוניות הנקדיות היתה טובה אבל היתי רוצה יותר פרטים בחלקים היותר כהים לא היתה נטעיה לזרחניות וגרעניות המסך הזה לפי מה שראיתי נקי לגמרי מבעיה הזאות.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אני רכשתי את הטלוזיה מאלקורה סטור מתל אביב השירות היה מציון קניתי אותו ב5850 שקל יביאון רששמי חי אלקטרוניקה 3 שנים + שני זוגות משקפים אני מרוצה מהתמונה ולפי דעתי זה הטלוזיה הטובה ביותר בתקציב שלי שמתאימה כמובן לי בהתחלה חשבתי על C7000
אבל התאכזבתי מאיכות שלו התמונה היתה קצת חלבית וחיוורית ורכה התלת מימיד היה מציון אבל השחוחורים היו לא הכי עמוקים לעומת LX6500 שמגיע לשחורים די עמוקים וגם ענין הזליגות ועננות פחות מרות בLG LX6500 יש לי זליגה קטנה בצד שמאל אבל זה לא מפריע לצפייה בסרטים רק כאשר יש פסים שחורים
קיוצר מקווה שנהנתם

integral

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תתחדש :)

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
תודה רבה אנטגירל לפי מה שאני יודע תגם עומד להתחדש במסך לא?

integral

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כן. אני עדיין מחפש ושוקל. כל עוד שהמסך הגוסס שלי חי אני יכול להרשות לעצמי :)

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
זה תמונה מה המרחק צפייה שלי מהמסך לכול אלו שמפחדים מגדול^^^
[/
אנטגרל עם מותר לי לשאול מי הן הטלוזיות שמשכו את עניך?

אלוו ב.

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
דבר ראשון תתחדש...
דבר שני הטלויזיה היא כמו בחורה, למה אתה הופך אותה לקוקסינלית ? :(
כשאתה רושם משהו שקשור לטלויזיה רושמים "היא" ולא "הוא"
לדוגמא : "הטלויזיה טובה" ולא "הטלויזיה טוב"
בכללי תעבור על האשכול שלך יש הרבה שגיאות וטעויות, הקריאה הופכת להיות מציקה.

בקשר לטלויזיה עצמה, שמעתי עליה רק דברים טובים (על ה 2D - לפי מה שהבנתי ה 3D לא ממש טוב) !
:)

דרך אגב, אישית היתי מוותר על התמונות שהוספת
בגלל שהתמונות באיכות נמוכה אי אפשר להבין איך התמונות נראות במציאות..

נערך לאחרונה ב:

integral

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הטלוויזיות שמשכו את עיני הן ה VT30, LG LW651Y והסדרה החדשה של פיליפס שאני עדיין מחכה לביקורות של ה 9606 וה 8606 וכמובן לראות אותן בעיניים.

ואיך שכחתי ה LX9500 :)

נערך לאחרונה ב:

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אני הוספתי רק כדי שתראו איך היא נראית לא כדי שתראו את האיכות שלה כמו שתיודע שום מצלמה לא יכולה להראות תאיכות המוקרית שלה תמיד היו שניום כמו בדיוק צבעים או בהירות ולכן התמנות הם להמחשה בלבד לא כדי להראות את איכות המסך התמונה ב2D היא תמונה מציוניות הטלוזיה היא טלוזיה שמתממודת היטיב עם HDR וגם עם FULL HD
בSD התמונה נעימה לעין וחדה ולא רכה מידי וחיוורית שוב בSD היא לא תצטיין כמו מסכים בעלי חיבורי סקרט או מסכים עם מתיחה חכמה מוצלחת כמו טושיבסה יש לה את הזום 1 והזום 2 שחותך את התמונה בצדדים וגם למטה ולעמלה ומותח את הרוחב והתמונה די טובה אבסל שוב המסך הזה לא ננעוד בכלל לSD אני צופה 95 אחוז זמן בHD
לאנטגרל אני חושב שתצריך גם להסתכל לכיוון D8000 לפי מה שראיתי מדובר במסך מציון בHD ובSD עם דיוק צבעים די טוב אבל סובל גם מעט מעננות אני צפיתי בדגם האופאי ולא היה בכלל עננות וזליגות אור לעומת זאות בדגם האסיתי יש הרבה עננות וזליגות אור VT30 הוא מסך מציון ואחד הפלזמות הטובות בעולםך אבל אני לא חושב שכדי להשקיע עוד 7 אלף שקל עליו כי VT20 נותן תצואה טובה לא כול כך פחות ב9 אלף שקל לגודל 50 אנטיש LG LW651Y מסך מציון וכמעת בחרתי בו אבל אני חושב שהבדלים בניו למסכים כמו LG LX6500 ברושתי לא כול כך גדולים יש לו יתרוןם בנקדיות ובשחורים בצבעים אני מעדיף את שלי ואני חושב שD8000 עולה עליו בכול פרמטר והוא עולה רק 16 אלף שקל לגודל 55 הפליפיזס 9606 מגיע בגודל 52 אנטיש ונכנראה שלות שלה תהיה בסביביות ה20-22 אלף שקל בסכום הזה תיכול לקבל כבר את סוני HX929 מDVD סנטר ב22 אלף שקל שלפי מה שאני יודע הוא מסך מציון ובעל איכות טובה מאוד לא יצא לי לפגוש את המסכים החדשים של פליפיסז לכן לא יכול לומר מי יותר טוב אבל לפי מה שראיתי סוני הוא מסך מציון LG LX9500 הואט מסך פמנולי והמסך הטוב ביותר שיש ברשימה שלך לפי דעתי השחור שלו לפי הבקרות מוחלא והנקדיות עצומה והדיוק צבעים מציון וגם הכוויול הוא בא עם THX שזה יתרון גדול על סמסונג D8000
LG LW651Y
אני חושב שהוא אפילו טוב יותר מVT30 והעדשפתי תתמונה היותר חיה ותוססות שלו על התמננה היותר טבעית וחמה של VT30
הבירות שלו לא מוצלחת לדעתי והתמוןנה לפעמים נראית ככה מידי
קיוצר בהצלחה אנטגרל

integral

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ה D8000 נראה טוב מאוד, אבל אני קצת פחות אוהב את הצבעים הפלסטיים משהו של הלדים של הסמסונגים ואוהב יותר את הצבעים המדוייקים של LG. ל LX9500 יש את הבעיות שלו למרות שאני אוהב אותו. מה שאהבתי ב 651 זה התלת הפאסיבי. השארפ 835 ב 60" מאוד מאוד מפתה, אבל עיבוד התמונה שלה לא מדהים לטעמי, וממה שצפיתי בה עדיין הם לא תמיד אוכלים נכון את הצהוב (אתה רואה דובי קוטב ופתאום מופיעים לך כל מיני כתמים צהובים על הדובים הלבנים :)). ה VT 30 נהדרת, אבל לא מת על פלזמות (באותו עניין גם ה PS59D6900 של סמסונג מעניינת). הסוני 929 יקרה מדי לטעמי ולא מצדיקה את המחיר.

קיצר, על משהו אני אצטרך להתפשר, אבל כל עוד שאני לא חייב אני מחכה ומסתכל.

jjwz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ה D8000 נראה טוב מאוד, אבל אני קצת פחות אוהב את הצבעים הפלסטיים משהו של הלדים של הסמסונגים ואוהב יותר את הצבעים המדוייקים של LG. ל LX9500 יש את הבעיות שלו למרות שאני אוהב אותו. מה שאהבתי ב 651 זה התלת הפאסיבי. השארפ 835 ב 60" מאוד מאוד מפתה, אבל עיבוד התמונה שלה לא מדהים לטעמי, וממה שצפיתי בה עדיין הם לא תמיד אוכלים נכון את הצהוב (אתה רואה דובי קוטב ופתאום מופיעים לך כל מיני כתמים צהובים על הדובים הלבנים :)). ה VT 30 נהדרת, אבל לא מת על פלזמות (באותו עניין גם ה PS59D6900 של סמסונג מעניינת). הסוני 929 יקרה מדי לטעמי ולא מצדיקה את המחיר.

קיצר, על משהו אני אצטרך להתפשר, אבל כל עוד שאני לא חייב אני מחכה ומסתכל.

אולי כדאי לך לחכות לדגמי 2012 ,שאמורים להתחיל להופיע עוד חצי שנה,ואולי יהיו דגמים מפתיעים מבחינת איכות הטלויזיות.

אלוו ב.

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אולי כדאי לך לחכות לדגמי 2012 ,שאמורים להתחיל להופיע עוד חצי שנה,ואולי יהיו דגמים מפתיעים מבחינת איכות הטלויזיות.

כן עם מחיר כפול...
עכשיו זה הזמן לקנות טלויזיה מתי שהמחירים יורדים ולא לחכות לדגמים חדשים ולשלם יותר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור