תיקון היציאה הדיגיטלית בDenon AVR-2802, היכן?

Paradigm

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום,

יש ברשותי את המגבר AVR-2802GE1 של חברת Denon,
לפני 3 חודשים עלתה בעיה ברסיבר, הוא לא מוכן להוציא סאונד החוצה, זה בזמן שנורת Digital מהבהבת.
שבוע לאחר מכן פניתי למעבדות ניופאן לצורך תיקון המגבר, הם הפנו אותי למומחה שלהם שמתמקם באזור התעשייה באשדוד, בחור בשם דוד, מאוד נחמד, הסביר לי שהבעיה היא בז'וק האחראי על היציאה הדיגיטלית ושישנם עוד 5 מגברים שמחכים מעל חודש לאספקת הג'וקים.
מעל חודשיים שאני מחכה לז'וק הזה וגם נראה לי ההמתנה לא הולכת להסתיים בקרוב.
חשבתי לברר ולהזמין בeBay או ישירות מDenon את הז'וק הזה אבל אין לי שמץ איך אני משיג מספר קטלוגי שלו או את שמו הטכני למען חיפוש. האם מישהו יכול לגאול ולעזור לי?
לחלופין חשבתי אולי ללכת למעבדה אחרת ללא חלקים מקוריים, יש למישהו המלצות למעבדה איכותית שתוכל לספק לי את החלק החלופי יחד עם התקנה מקצועית?

x033AVR2802-o_MT.jpeg

תודה מראש, עידן.

תמונות מצורפות

• x033AVR2802-o_MT.jpeg
    x033AVR2802-o_MT.jpeg
    KB 107.8 · צפיות: 414

רן צדקה

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נסה לברר במעבדות אחרות.
חנויות העוסקות בתחום יוכלו להפנות אותך אליהם.

miistr

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תנסה בחנות להלקטרוניקה תן להם את מיספר החלק .שם החנות "בלצר" או "סימטוב" בשדרות הר ציון תל אביב

yol

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
יש לך תמונה של הרכיב או

את המספר והיצרן שלו ?
כמו כן, תוכל לומר מה שם המעבדה באשדוד (מס' טלפון גם יעזור) אני חושב שאוכל לעזור לו עם הרכיבים האלה.

IDG

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יש לי שאלה אחרת ... למה ניופאן מפנים אותך למומחה מטעמם ולא מתקנים את הבעיה אצלם ? זה פעם ראשונה שאני נתקל במה שאתה מספר כאן o_O

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור