שתי חברות אודיו חדשות בארץ: Sac Thailand ו- Sun Union

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
בכותרת כתוב "שתי חברות חדשות בארץ"- קרי בהווה ולמטה מצויינת "יגיעו", קרי בעתיד.
יש תצוגה בארץ?

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
בכותרת כתוב "שתי חברות חדשות בארץ"- קרי בהווה ולמטה מצויינת "יגיעו", קרי בעתיד.
יש תצוגה בארץ?

אני אתנצל- הכותרת מקדימה את המאוחר, אכן כך (אומנם אני אחראי על תוכן ההודעה בלבד, אך אין לי ספק שהכותרת נערכה בתום לב).

לגבי העובדות- SUN UNION הדגם הראשון הוא על מכולה שתגיע לארץ בשבועות הקרובים, SAC Thailand יגיעו לקראת ספטמבר.

השבוע בחנו אולם תצוגה- בימים הבאים תוגש הצעת התקציב לשיפוץ המקום, להערכתנו תוך 3 עד 4 חודשים יהיה אולם תצוגה בין 2 חדרי תצוגה + שטחי תצוגה פתוחים נוספים.

כמו שציינתי מספר פעמים אנחנו מתקדמים לאט בגין מחוייבויות אחרות מחד גיסא, ורצון להציג בצורה איכותית ציוד שעשוי לעניין מאידך גיסא, קצת סבלנות ואני מקווה שלא נאכזב את הממתינים.

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
אני אתנצל- הכותרת מקדימה את המאוחר, אכן כך (אומנם אני אחראי על תוכן ההודעה בלבד, אך אין לי ספק שהכותרת נערכה בתום לב).

לגבי העובדות- SUN UNION הדגם הראשון הוא על מכולה שתגיע לארץ בשבועות הקרובים, SAC Thailand יגיעו לקראת ספטמבר.

השבוע בחנו אולם תצוגה- בימים הבאים תוגש הצעת התקציב לשיפוץ המקום, להערכתנו תוך 3 עד 4 חודשים יהיה אולם תצוגה בין 2 חדרי תצוגה + שטחי תצוגה פתוחים נוספים.

כמו שציינתי מספר פעמים אנחנו מתקדמים לאט בגין מחוייבויות אחרות מחד גיסא, ורצון להציג בצורה איכותית ציוד שעשוי לעניין מאידך גיסא, קצת סבלנות ואני מקווה שלא נאכזב את הממתינים.

אבל אתר לא זמין.....:מבולבל:

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
מאיר , כניראה עוד לא עלה רישמית לאויר , סבלנות.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
הדגם הראשון הוא על מכולה שתגיע לארץ בשבועות הקרובים, SAC Thailand יגיעו לקראת ספטמבר.

נראה לי לא לענין לפרסם משהוא שיגיע בעוד כמה חודשים, אם בכלל.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תומר.

כאשר יבואן מחליט ליבא מוצר אנחנו מפרסמים מיד. מדוע?
נניח שאתה באמת מעוניין במוצר ועכשיו אתה יודע שישנו יבואן רישמי בארץ אך עדיין המוצרים לא עוגנים בנמל, יצירת קשר עם היבואן לצורך האזנה, רכישה או כל סיבה שתראה ליבואן מספיק מוצדקת יעלה המוצר על מטוס ותוך 24 שעות {אל תתפוס אותי על הדקה} המוצר יגיע לארצינו ויחכה ללקוח הממתין.

אי לכך נראה לי שכאן חשוב מאוד לעדכן מוקדם.

mati

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0

איך זה בדיוק מתיישב עם הסטנדרטים הרגילים ביותר שלך בהקמת עסק?
לי הזמן נראה כאמור סביר, אבל אתה לא עומד בציפיות של עצמך.

http://www.dtown.co.il/forum/showpost.php?p=9921&postcount=45

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
איך זה בדיוק מתיישב עם הסטנדרטים הרגילים ביותר שלך בהקמת עסק?
לי הזמן נראה כאמור סביר, אבל אתה לא עומד בציפיות של עצמך.

http://www.dtown.co.il/forum/showpost.php?p=9921&postcount=45

אני משוכנע שקמת עסק בסטנדרטים רגילים, לפחות אצלי, לוקחת יותר זמן. במקרה הנדון האהבה לתחביב 'קיצרה' הרבה מתהליכי הבקרה ומנגנוני האיזון.

כדי לסבר את האוזן- אנחנו בהוצאה של 500% ולא של 100% שתיכננו בתחילת הדרך- והסיבה לכך היא הרצון לתת אפשרות לקהל להנות ממיגוון מוצרים וחברות, ובתצוגה ראויה.

אנחנו הולכים לייבא פי 3 יותר חברות ממה שתיכננו בהתחלה- והכפלנו את כמות הפריטים בתצוגה. בנוסף אנחנו בבדיקת אולם תצוגה גדול ששיפוצו יכפיל את ההוצאה המתוכננת לנושא התצוגה.

האם אני עומד בצפיות של עצמי ?

מהבחינה העיסקית- לא. אנחנו מוציאים הרבה יותר ממה שתיכננו, וללא שום פרופורציה להיקף פוטנציאל העסק.

מהבחינת התחביב- במגבלות היכולות, כן.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
נשמע מוזר

קודם כל שיהיה במזל והרבה הצלחה.
היבואן הדנדש טען בפוסט אחר שהוא בדק 250 חברות ליבא ונבחרו הטופ שבטופ.
אין ספק שלבדוק 250 חברות בצורה רצינית זה פרויקט של שנים.
אותי מסקרנת החברה התאילנדית שמזכירה לי דוכן שעונים מזוייפים בשוק הלילה בפטפונג (על יד הקווינס).
כ 40 סוגי מגברים בתצורות שונות? ואווווו....מדהים. חברות "רגילות" מתכננות תצורת הגברה במספר מצומצם עד בודד וכאן לחברה התארילנדית יש סופרמרקט.
אז או שיש גדודי מהנדסים תאילנדים (שבזמנם החופשי עובדים בחקלאות בארץ) שמתכננים ומתכננים ומתכננים כל רגע מגבר שפופרות חדש-או שיש כאן חברה שעושה העתקים של מגברים שראו בתמונות ואתרי אינטרנט, ממש כמו שעונים.
אין ספק שזו חברה מרתקת, ומעניין יהיה לראות אם הגם גילו משהו שאחרים אפילו לא חלמו עליו.
בכל אופן, הם התברכו במשווק ישראלי רציני. (Y)
בהצלחה ובשמחות(great)

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
(great)(lol)(lol)(lol)(lol)(lol)
אותי מסקרנת החברה התאילנדית שמזכירה לי דוכן שעונים מזוייפים בשוק הלילה בפטפונג (על יד הקווינס).
כ 40 סוגי מגברים בתצורות שונות? ואווווו....מדהים. חברות "רגילות" מתכננות תצורת הגברה במספר מצומצם עד בודד וכאן לחברה התארילנדית יש סופרמרקט.
אז או שיש גדודי מהנדסים תאילנדים (שבזמנם החופשי עובדים בחקלאות בארץ) שמתכננים ומתכננים ומתכננים כל רגע מגבר שפופרות חדש-או שיש כאן חברה שעושה העתקים של מגברים שראו בתמונות ואתרי אינטרנט, ממש כמו שעונים.
אין ספק שזו חברה מרתקת, ומעניין יהיה לראות אם הגם גילו משהו שאחרים אפילו לא חלמו עליו.
בהצלחה ובשמחות(great)

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
בהצלחה ובשמחות(great)

קודם וראשית לכל מי אמר שאני רציני- כבר סיכמנו שאני קונה ציוד אך ורק לפי תמונות, מה חדש?

כמה זמן כבר צריך בשביל לראות 250 קטלוגים מצולמים, שעה? שבוע? חודש ? בסוף בחרתי 6 חברות כי היו תמונות של בחורות בביקיני, ולכן זכרתי את שמות החברות.

האם אני יודע לבחור תמונות - זה בסדר כבר 'איימת' לבחון את חוש הראיה שלי, נחכה בסבלנות.

עכשיו בטיפה יותר רצינות, 'החברה התיילאנדית' עוסקת בשני דברים:

האחד, שיווק / בניה לפי הזמנה של קונפיגורציות מוכרות עם תוספת עבודתו בשיפור מעגלים ושנאים, וכל זאת במחיר סביר.

אני מכיר / שמעתי / ראיתי איזה חובב או שניים שהצליחו לבנות כמה עשרות מגברים כחלק מתהליך הלמידה שלהם (והם התחילו גם בניסיון להשביח קונפיגורציות קיימות), אני מניח שאצלו ההליך עבר גם 'לפסים מסחריים' בניגוד לאחרים.

האם זה שווה את 'הטוויסט' שלו כיצרן- לטענתו כן, לטענתי לא מעניין ולכן לא הזמנתי דוגמאות. יהיה לקוח שיחשוב שמעניין אותו- אשמח לנסות לשרתו, ולבחון איתו האם זו החלופה הנכונה.

השני, האיש מפתח קו מוצרים יחודי שבו הוא משקיע את ידיעותיו / כישוריו, וזה עניין אותי כיבואן. יגיעו המוצרים, ואשמח לשתף אותך האם ה lcd הכחול הוא סימן למכשיר ראוי, או שמה האור הכחול 'סינוור' אותי וגרם לי להתבלבל.

לגבי הספקי המתכננים- האם נדרשים 'גדודי מתכננים': אני עובד עם מספר חברות שהוציאו עשרות דגמים של מגברים ורמקולים כל אחת, ולכל אחת מהן מתכנן אחד בלבד.

מה שווים אותם מתכננים, מאחר ואין אישור פיפ"א למשחק כדורגל הולנדי/ צרפתי כנגד הסינו- תיילאנדים, לא נותר לנו אלא לחכות לחוות דעתך 'המטילה' אימה.

אני לפחות הייתי מצפה לאיזה הימור על קרב במשקל כבד- מה זה כל ההימורים על קרבות במשקל קל (כבלים???).

לפחות יהיה עניין ויצטרפו מהמרים 'מכורים' נוספים, כך לפחות הקבוצה המנצחת תוכל לצאת לשייט תענוגות- מי אמר שאי אפשר להרוויח מאדיופילים ?

תודה על האיחולים.

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בהצלחה

הגימור שלהם מרתיע משהו
עיצוב רובוטי כזה, היי טקי

טוב נו, על אחד וטעמו הוא

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור