שרות מצוין של עופר שחורי (מאסטרו אודיו)

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אני לקוח של עופר שחורי, לא מה"כבדים" אבל זה לא אמור לשנות.
ביום חמישי האחרון בערב התגלתה תקלה במכשיר שקניתי מעופר לפני מספר חודשים, השארתי לעופר הודעה במשיבון והוא חזר אלי בבוקרו של יום שישי.
עופר הסביר לי כי הוא במהלך התארגנות לנסיעה לחו"ל אך יוכל לתת לי מכשיר זהה שיש לו בתצוגה עד שיחזור ויטפל בעניין.
הסברתי לעופר שאני סובל מבעיה אורטופדית שהחמירה (הוא מודע לה) ואין לי אפשרות לניידות או מי שיסחוב את המכשיר הכבד יחסית, אני גר במרכז תל אביב ועופר הציע לבוא אלי עם המכשיר החלופי ולקחת את התקול וכך היה.
לא עברו מספר שעות ועופר התקשר וסיפר לי כי פנה ליצרן וזה חזר אליו במהירות עם הצעות לטיפול בתקלה שזה גם דבר מיוחד והוא אכן הצליח לתקנה.
עופר הוא ציפור קצת מוזרה אך אם לא משגעים לו את השכל ורוכשים את אמונו הוא יעשה הרבה עבור הלקוח והוא גם בין הבודדים שמוכנים לתת ציוד הביתה לבדיקה.
כן ירבו אנשים כמו עופר בתחום.

rainbird

אוהב את התחום
מעורבות
32
נקודות
28
מסכים ומחזק!

omi

חבר משקיען
מעורבות
409
נקודות
63
כל הכבוד, ותרגיש טוב gds!

• Like
Reactions: gds

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
קודם כל תהיה בריא וגם אין על עופר והשרות שלו :בעד:

• Like
Reactions: gds

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
אחלה עופר! תהנה בטיול!

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
עופר טס לדולומיטים אתמול :שתוי:, קניתי ממנו כמה דברים למערכת הסטריאו שלי, מגיע לו מילה חמה על השירות והיחס.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
עופר טס לדולומיטים אתמול :שתוי:, קניתי ממנו כמה דברים למערכת הסטריאו שלי, מגיע לו מילה חמה על השירות והיחס.
מה מה קניתה?!:)
(תתחדש כן?:))

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
כל מילה!

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
דברתי היום עם עופר שחורי בוואטאפ, הם היום צרכיכים היום לעלות לפיסגת המרמולדה (פיסגה בדולומיטים)!
לדבריו, מתו באסון כ-20 הרוגים - איזה מזל...

robo7

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
הראו כרגע בחדשות את המפולת.
"והיה העקוב למישור"

אזור קשה לגישה לצוותי ההצלה.
אללה ירחמו.

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
חדשות מכתבנו באיטליה

גוש קרח ענק התנתק מראש ההר ודהר למטה במהירות של 300 קמ״ש.
מטיילים חסרי מזל שטיפסו במדרון קיבלו אותו על הראש.

הסיבה - טמפרטורה של 15 מעלות מעל הנורמה בראש ההר.

האיזור כולו סובל מגל חום. נשמע מוכר?
במילנו לדוגמה, עכשיו 39 מעלות.

הדיונים כאן ברשתות המקומיות עברו מיד מ “ההר הרג את המטיילים״
ל ״מעשי אדם הרגו את המטיילים״.

חוץ מזה, המקום כאן גן עדן עלי אדמות.

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
תבלה יפה. אומרים שמילאנו עיר יפהפיה.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
איזה מזל שהספקתי לחיות בעולם הזה כבר 55 שנים כי לדור הבא אין הרבה סיכוי להשלים חיים מלאים, הרסנו להם את העתיד, ביי ביי עולם…

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
חדשות מכתבנו באיטליה

גוש קרח ענק התנתק מראש ההר ודהר למטה במהירות של 300 קמ״ש.
מטיילים חסרי מזל שטיפסו במדרון קיבלו אותו על הראש.

הסיבה - טמפרטורה של 15 מעלות מעל הנורמה בראש ההר.

האיזור כולו סובל מגל חום. נשמע מוכר?
במילנו לדוגמה, עכשיו 39 מעלות.

הדיונים כאן ברשתות המקומיות עברו מיד מ “ההר הרג את המטיילים״
ל ״מעשי אדם הרגו את המטיילים״.

חוץ מזה, המקום כאן גן עדן עלי אדמות.

למישהו יש הוכחה שהשינויים בטמפ' על כד"א הם מעשי ידי אדם?
במהלך ההיסטוריה (גם זו האנושית) היו אין ספור תקופות בכדור הארץ בהן הטמפ' הייתה שונה (חמה או קרה) מהטמפ' הנוכחיות.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
איזה מזל שהספקתי לחיות בעולם הזה כבר 55 שנים כי לדור הבא אין הרבה סיכוי להשלים חיים מלאים, הרסנו להם את העתיד, ביי ביי עולם…

עזוב שטויות העולם נשאר יפה (ברובו), לפי אל גור כבר מזמן היינו צריכים להיות מתחת לפני הים, בינתיים אף עיר חוף לא צללה מתחת לים ומחירי הנדל"ן והאדמות באותן ערים מרקיע שחקים.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
עזוב שטויות העולם נשאר יפה (ברובו), לפי אל גור כבר מזמן היינו צריכים להיות מתחת לפני הים, בינתיים אף עיר חוף לא צללה מתחת לים ומחירי הנדל"ן והאדמות באותן ערים מרקיע שחקים.
סבבה, הלוואי! (יש כדור לחזור איזה 30 שנה בגיל?)

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
לא מבין גדול בתחום , זה מה שאני יודע ..
בכדור הארץ , מידיי כמה עשרות אלפי שנה , יש שינויים במזג האוויר , עקב שינוי של ציר ההטיה של כדה"א מול השמש

במאה ה20 , לא נצפה שינוי הטייה , מצד שני המין האנושי במסגרת המהפכה התעשייתית שינה את מבנה האטמוספירה עקב זיהום האוויר (יותר פחמן דו חמצני מאשר חמצן) , השינוי גרם לכך שהחום שנקלט גורם לאנרגיית השמש להיכלא ולטמפרטורות לעלות.

אנחנו גם יודעים שמאז שהתחילו למדוד טמפרטורה (1880) , 9 מתוך 10 השנים החמות ביותר היו ב15 שנה האחרונות , ויש היום הרבה מדענים שחושבים שזה הסיבה , ולכן קוראים לבני האדם להפחית את הפליטה , כדי שלא נהפוך להיות הצפרדע בסיר , שלא שם לב שהטמפרטורה עולה..

האם הקשר ודאי ויש הוכחה , אין הוכחה חד משמעית אבל יש תזה שמסבירה את זה , אני חושב שזה לא כל כל משנה , אם יש חלקים נרחבים בקהילה המדעית שחושבים שיש סיכוי סביר שאנחנו מחרבים את הפלנטה שלנו , חשוב לטפל בזה ..

מצד שני , הנושא הזה הפך להיות נושא שנוי במחלוקת , בגלל פוליטיקאים ..

האמת , עליית הטמפרטורה , יעילות חיסונים , והיעילות של טיפול אקטיבי באודיו , הם דוגמאות לנושאים מדעיים , שבהם אנשים עם דעות קדומות לא מסוגלים להכיל את העובדות , פשוט בגלל קבעון מחשבתי , לך תנסה להראות לטראמפ מחקרי אקלים , למתנגדי חיסונים להראות סטטיסטיקה של חיסונים , או להראות למתנגדי אקוסטיקה תוצאות של כיול אקטיבי , באנלוגיה זה כמו שתנסה להסביר לכלב תחש על טיפול אקוסטי

הוא יקשקש בזנב , יסתכל עלייך ינבח קצת ,אבל אין לזה שום משמעות , לכעוס על הכלב זה גם חסר משמעות
הוא לא אשם שהוא נולד כזה , לדבר איתו או לכעוס עליו זה סתם לבזבז אוויר חם לריק

מצד שני , ישנם אנשים פחות מקובעים , שיכולים להכיל אמיתות חדשות , אני יכול להעיד שקראתי בשקיקה את הסיפורים של רן מויאל על הדרך שעשה עם המערכת שלו , ועל האימפקט שהמערכת שלו עשתה עם הכיול של הטרינוב , גם נהניתי מאד ללמוד משניצל על המערכת שלו , על הדבקות שלו בשלמות האודיופילית , על הפרוייקטים שלו חדשות לבקרים , וגם על דן והניסיון שהוא מביא

אני חושב שאני דוגמה מייצגת לציבור גדול קל קוראים שרואים ערך גדול בפוסטים כאלה וקוראים אותם בעניין
תתעלמו מהמקובעים , החמוצים , המטרילים ,והחשוכים , הם כמו הכלב שנובח , אין באמת דרך לתקשר איתו ואיתם ..
תכתבו בשבילנו , קוראי דטאון , הרוב הדומם , השאר זה סתם רעש ..

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לא מבין גדול בתחום , זה מה שאני יודע ..
בכדור הארץ , מידיי כמה עשרות אלפי שנה , יש שינויים במזג האוויר , עקב שינוי של ציר ההטיה של כדה"א מול השמש

במאה ה20 , לא נצפה שינוי הטייה , מצד שני המין האנושי במסגרת המהפכה התעשייתית שינה את מבנה האטמוספירה עקב זיהום האוויר (יותר פחמן דו חמצני מאשר חמצן) , השינוי גרם לכך שהחום שנקלט גורם לאנרגיית השמש להיכלא ולטמפרטורות לעלות.

אנחנו גם יודעים שמאז שהתחילו למדוד טמפרטורה (1880) , 9 מתוך 10 השנים החמות ביותר היו ב15 שנה האחרונות , ויש היום הרבה מדענים שחושבים שזה הסיבה , ולכן קוראים לבני האדם להפחית את הפליטה , כדי שלא נהפוך להיות הצפרדע בסיר , שלא שם לב שהטמפרטורה עולה..

האם הקשר ודאי ויש הוכחה , אין הוכחה חד משמעית אבל יש תזה שמסבירה את זה , אני חושב שזה לא כל כל משנה , אם יש חלקים נרחבים בקהילה המדעית שחושבים שיש סיכוי סביר שאנחנו מחרבים את הפלנטה שלנו , חשוב לטפל בזה ..

מצד שני , הנושא הזה הפך להיות נושא שנוי במחלוקת , בגלל פוליטיקאים ..

האמת , עליית הטמפרטורה , יעילות חיסונים , והיעילות של טיפול אקטיבי באודיו , הם דוגמאות לנושאים מדעיים , שבהם אנשים עם דעות קדומות לא מסוגלים להכיל את העובדות , פשוט בגלל קבעון מחשבתי , לך תנסה להראות לטראמפ מחקרי אקלים , למתנגדי חיסונים להראות סטטיסטיקה של חיסונים , או להראות למתנגדי אקוסטיקה תוצאות של כיול אקטיבי , באנלוגיה זה כמו שתנסה להסביר לכלב תחש על טיפול אקוסטי

הוא יקשקש בזנב , יסתכל עלייך ינבח קצת ,אבל אין לזה שום משמעות , לכעוס על הכלב זה גם חסר משמעות

מצד שני , ישנם אנשים פחות מקובעים , שיכולים להכיל אמיתות חדשות , אני יכול להעיד שקראתי בשקיקה את הסיפורים של רן מויאל על הדרך שעשה עם המערכת שלו , ועל האימפקט שהמערכת שלו עשתה עם הכיול של הטרינוב , גם נהניתי מאד ללמוד משניצל על המערכת שלו , על הדבקות שלו בשלמות האודיופילית , על הפרוייקטים שלו חדשות לבקרים , וגם על דן והניסיון שהוא מביא

אני חושב שאני דוגמה מייצגת לציבור גדול קל קוראים שרואים ערך גדול בפוסטים כאלה וקוראים אותם בעניין
תתעלמו מהמקובעים , החמוצים , המטרילים ,והחשוכים , הם כמו הכלב שנובח , אין באמת דרך לתקשר איתו ואיתם ..

אין צורך בשינוי של זווית כדור הארץ, מספיק שינוי בפעילות הסולארית של השמש, לדוגמה: השנה "ניצלנו" מהתפרצות סולארית ענקית שלמזלנו התרחשה בצד המנוגד לכד"א (פעילות סולארית חריגה של השמש משפיעה ותשפיע על התחממות כד"א הרבה מעבר לפעילות האדם).

בערך בתקופת מצדה או קצת לאחר מכן, יש עדויות כתובות על כך שהלגיונות הרומים היו חוצים את לשון ים המלח ברגל בדרכם מעבר הירדן או לשם. הדבר התאפשר היות ולשון ים המלח הייתה מחוברת לגדה בשני הצדדים, דבר המעיד שבעבר היה חם יותר.
ע"פ גרפים של NASA, Hadly Center, NOAA ו Berkley בהם יש רשומות מדידת הטמ"פ החל מ1880, בין השנים 1942 - 1980 חלה ירידה של הטמ"פ הממוצעת בעולם - דווקא בשנים בהם חל זינוק עצום בזיהום כתוצאה מגידול בתעשייה.

לפי השיח בתקשורת, אירופה חווה גלי שיטפונות חסרי תקדים, בדיקת דו"ח EUropean Flood Fatalities מ 2019 מגלה שלא חל שינוי בכמות הכללית של השיטפונות באירופה, יש אזורים בהם אפילו נצפתה ירידה של מספר השיטפונות ואילו באזורים אחרים חלה עליה מסוימת של מספר השיטפונות.

אני כן מאמין שהאקלים משתנה בתקופתנו (אגב, לאקלים אין משבר, מקסימום לאנושות ולשאר בעלי החיים), תומך במאבק בזיהום ופסולת, ואף חושב שיש להגביל את כמות האוכלוסייה על כד"א, אבל בין זה ובין "התחממות גלובלית" כפי שנהוג להציג אותה בתקשורת או ע"י מי שעושים מהנושא רווחים הדרך ארוכה.

נערך לאחרונה ב:

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113

תודה רונן.

בהחלט מתכוון להמשיך.

רן

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
היי גיא
(דרך אגב , היי גיא , זה הכי קרוב שלי להיות סלב ..)

אני מסכים שאין תמימות דעים לגבי התזה שהתחממות כדור הארץ נובעת מהמהפכה התעשייתית , יש מידע שניתן לנתח ולהבין לכאן ולכאן
מצד שני , גם אם זה לא 100% ודאות , נניח שיש חמישים אחוז או אפילו עשר אחוז , שאנחנו הופכים את כדה"א ללא ראוי למגורים לנכדים ולנינים שלנו , זה משהו שלדעתי חייבים לקחת אותו בחשבון ולעשות משהו , גם אם יתברר לנו בעתיד שזה לא נכון , בלי קשר ננשום אוויר נקי יותר ..

אני מסכים גם שהפוליטיקאים הפכו את הויכוח המדעי לויכוח פוליטי וחבל שכך

דרך אגב , יפה לראות איך פוסט תודה לשירות של עופר שחורי הפך לדיון על עתיד כדור הארץ :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור