שעות קסומות וחוויה שמימית בהאזנה למוסיקה בביתו של אלי קשי היקר.

• פותח הנושא gor
  • פורסם בתאריך

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
גידי.

זה לא שמעון, בדוק!

לא הגיע הזמן שתרד ממנו? דחילק אחונה.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אח שלו-זה לא הוא
הוא לא יכתוב בשגיאות כתיב
זה אותו אחד שהתחזה בזמנו אליו בכל מיני שמות.:)
תבדקו

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
גשש בלש!
לקרוא לזק"א?

gor

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מאחר שהיתה התענינות רבה לגבי המקורות,מעשה המרכבה,כור ההיתוך במנהרת הזמן של אלי
ומאחר שהתמונה הישנה כבר עלתה על ידי חבר בשם עופר ולאחר שקיבלתי רשות להציגה בפורום,אז הנה התמונה הישנה מלפני שנים רבות בפעם נוספת.עלי רק לציין שמאז ועד היום, מנהרת הזמן על לווייניה,ממסריה,אטומיה,מולקוליה,מימניה,קוונטניה,קוורקיה,אופניה וכל מעשה המרכבה במנהרת הזמן, עברה טרנספורמציה מאוד יסודית ומאוד משמעותית,ממש מסע בנבכי הזמנים במרווחי הזמן השונים וכל זה נעשה באופן מודע לחלוטין וללא כל מאמץ מיותר,במסירות וביעילות אפקטיבית יוצאת דופן כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר האפשרית ואפשר לומר '' הבלתי אפשרית '' ואפשר גם לומר שתהליך היצירה כולה נובעת מעצמותו של אדם מיוחד ואצילי זה.

תמונות מצורפות

• אלי.jpg
    אלי.jpg
    KB 81.9 · צפיות: 319
נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
בנבכי הנפש

מנהרת הזמן על לווייניה,ממסריה,אטומיה,מולקוליה,מימניה,קוונטניה,קוורקיה,אופניה וכל מעשה המרכבה במנהרת הזמן, עברה טרנספורמציה מאוד יסודית ומאוד משמעותית,ממש מסע בנבכי הזמנים במרווחי הזמן השונים .

:מה??????????:

הלו...מה קורה איתך? למה שלא תנסה למצוא תחביר נכון/הגיוני יותר למילים? שימוש במילים
שאין להם שום קשר לנושא האודיו {ובכלל לא קשורים אחד בשני}} לא תורמים לנו מאומה.
נסה לכתוב בצורה מופשטת וברורה יותר למען יתייחסו אליך באופן ענייני. (ורד)

"בכל מקום אליו אני מגיע אני מגלה שמשורר כבר היה שם לפני" :)
זיגמונד פרויד

gor

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הנוכחות '' להיות שם ''

מה שרציתי בעצם לשתף כאן את חברי הפורום החשובים הוא הנוכחות '' להיות שם '' באופן הפשוט ביותר ולא יותר.להאזין לא רק דרך האוזן אלא בכל העצמות בכל הישות וללא שיפוט ואת זה עדיין כנראה אינכם יכולים לתפוס.
לא רציתי להשמע רציני מדי לכן כתבתי את ההודעה באופן יוצא דופן ובהומור מסויים שכפי הנראה אינכם מכירים ומבינים.
אתאר את דברי במילים אחרות כיאה לאנשים אשר מעולם לא חוו יצירת אומנות כל שהיא מבלי שיפוט ובאופן שהיצירה נגעה בהם בנבכי נשמתם,אם נשארו עדיין יחידים מביניכם אשר טיפחו את נשמתם והעלוה גבוה גבוה ויש ברשותם את הכלי המתאים כדי לחוות יצירה כלשהי.
השתמשתם בכל מיני ביטויים כגון הזוי ועוד רבים נוספים.הביטויים הללו אינם נוגעים בי כלל וכלל מאחר שהגעתי לרמה כזו שהפסקתי להזדהות וכיום שום רגש שלילי אינו יכול לחיות בסביבתי.
מאחר שהבנתי מהר מאוד שמדובר כאן בטכניות ומכניות מסובכת שלכם, כי לרוב אנשים מסוג זה אוהבים לסבך ולהסתבך בדברים הקטנים והפשוטים וחיים הם ללא מודעות כלל ושרויים בשינה עמוקה למשך דורות ,אני יכול רק להשתתף בצערכם.
לאלה אשר מתעוררים מדי פעם בפעם והשינה שלהם אינה די עמוקה,אנסה להסביר זאת בדרך אחרת ומבלי לנסות ולהעיר אותם יתר על המידה,כדי שיוכלו בכל זאת להרדם לאחר שינסו לעכל סוג כזה של כתיבה מודעת.
ובכן - יצירה קיימת כמעט בכל זמן ובכל מקום.בכל פרח שצומח בכל יוצר אמיתי בכל תחום ובכל דבר,מה שהופך אותו ליצירה הוא המתבונן בעצמו.
בעצם, היצירה כבר שם ללא חלל וזמן ודרוש מתבונן נבון כדי שהמטמון יתגלה וזה ממש בכל דבר,אם במוסיקה,ספרות,שירה, במעשה אדם, במעשה הבורא,בטבע,ביקום כולו,במאקרו ובמיקרו ממש בכל .כל יצירות האמנות פרוסות לרשות האדם (האדם השלם אשר אילף את סוסיו הפראיים,רתם אותם לקרקרתו, הצליח למשול באופן מוחלט ברכב לאחר שנים רבות והפך לבסוף לבעל הבית היחיד ללא עוררין.זהו האדם השלם)
בטוח תאמרו לגבי היצירה, הרי זה סוביקטיבי וזה מאוד נכון,בכל אופן בתוך הסוביקטיביות הזו יש ועוד איך יש מן האוביקטיביות ומה שהופך את הסוביקטיבי לאוביקטיבי
זה המתבונן הנבון בעצמו. האם יצרתם לעצמכם כלי משוכלל כזה ? אני מאוד בספק. לאלה שעדיין איתי האם אי פעם התבוננתם במתבונן עצמו כלומר במהותכם,בעצמותכם בנשמותיכם? זה הדרך אלו השבילים, האם יכולים אתם ללכת בדרך זו ? להולכים בדרך מופלאה זו אין כלל מטרה והדרך נשכחת מעצמה.הרי לכל אחד יש אוזניים ולרבים מכם יש גם מערכות שמע מפוארות ויקרות אפילו מאוד,תאמינו לי לא בזה מדובר,וכמה חבל שאין מתבונן ומאזין אמיתי בקרבכם.
תרשו לי לסיים בשירו של מתבונן אמיתי ואמיץ אשר עומד איתן מול תהפוכות הגורל -

פוסע לאורך המשעול באפלה
נתקף פתאום בחיל ורעדה
אך ממשיך לנוע על ציר הזמן
בחיפוס אחר העיתוי המושלם
להסיר את הלוט מנקודת המוצא
לעבור בזה הרגע אל מעבר לגדה

היא מיטיבה לעיניים העלטה
האישונים מתרחבים בחיקה
המבט ממוקד יותר בנסתר
אפשר להתבונן בעיקר
להעמיק אל תוך האין פנימה
לעבור את הגיא בין רגע

בין שבילי ההגות על דרך האמצע
איש זקן אחד אמר לפתע
השניות נעלמת והמרווח נוצר
התגברנו על זה כבר בעבר
המקום נראה בלתי מובן קבוע
ואתם עוברים בו מצד אל צד בכל רגע.

זהו סיימתי,עכשיו אתם יכולים להכנס שוב לתרדמת עמוקה ולאלה שגרמתי לקשיי עיכול וקשיי הרדמות איתכם הסליחה.וזה היה ממש קצר רק על קצה המזלג, כי הפורום אינו מאפשר טקסט ארוך יותר.

תמונות מצורפות

• gor1.jpg
    gor1.jpg
    KB 24.5 · צפיות: 370
  • gor.jpg
    gor.jpg
    KB 24.3 · צפיות: 356
נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני מאוד מעריך את עומק ההתלהבות שלך ממערכת אודיו, ובעיקר את עומקי הרגש והתבונה אליהם הגעת אחרי האזנה למארק קנופלר.
מהכרותי המאוד קטנה עם מר קאשי, אני בטוח שכל חובב מוסיקה היה נהנה לשמוע מוסיקה אצלו.
ברם, אולם, אני מעוניין לקרוא ביקורות של כאילו הידועים במומחיותם בתחום המבוקר.
היית קורא ביקורת של רן לוי על טיבה של מסעדה צרפתית ולחילופין, האם היית מתרגש מסקירה אקסטטית של אהרוני על מערכת אודיו? (ד"א, עופר שלח יכול לכתוב על הכל....).
יש לי מעט תמיהה על הביקורת שלך, כאשר אתה קובע ש - KRELL 400 הוא מגבר שעובד ב - CLAAS A ומתאר אותו כך: "המכשיר הגאוני ,האיכותי והנהדר הזה,"

http://www.hifimusic.co.il/Krell-KAV-400-xi-integrated-amplifier-,במצב-חדש-חדש-חדש.-t2054.html

אז בוא ספר לנו על ניסיונך, איזו מערכת יש לך, ועזוב את השאנטי לרגע - זה בפורום אחר.

gor

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני מאוד מעריך את עומק ההתלהבות שלך ממערכת אודיו, ובעיקר את עומקי הרגש והתבונה אליהם הגעת אחרי האזנה למארק קנופלר.
מהכרותי המאוד קטנה עם מר קאשי, אני בטוח שכל חובב מוסיקה היה נהנה לשמוע מוסיקה אצלו.
ברם, אולם, אני מעוניין לקרוא ביקורות של כאילו הידועים במומחיותם בתחום המבוקר.
היית קורא ביקורת של רן לוי על טיבה של מסעדה צרפתית ולחילופין, האם היית מתרגש מסקירה אקסטטית של אהרוני על מערכת אודיו? (ד"א, עופר שלח יכול לכתוב על הכל....).
יש לי מעט תמיהה על הביקורת שלך, כאשר אתה קובע ש - KRELL 400 הוא מגבר שעובד ב - CLAAS A ומתאר אותו כך: "המכשיר הגאוני ,האיכותי והנהדר הזה,"

http://www.hifimusic.co.il/Krell-KAV-400-xi-integrated-amplifier-,במצב-חדש-חדש-חדש.-t2054.html

אז בוא ספר לנו על ניסיונך, איזו מערכת יש לך, ועזוב את השאנטי לרגע - זה בפורום אחר.

כנראה שעדיין לא תפסת.לא מדובר כאן כלל במקור השמע אלא בנוכחות,במתבונן האמיץ,במאזין מתוך נוכחות ומודעות צרופה,בלהיות ברגע ללא מגבלות הזמן והמקום בחלל ריק.אפילו המאזין נעלם באירוע מסוג זה,אפילו המתבונן מיותר שם.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
בסוף גם הפוסט הזה יעלם.
או אולי הוא לא קים, ואנחנו האמיצים כותבים בשרשור חסר גבולות וחלל,
כולו דימיון פרוע ואדיר מימדים, כשרק צלילי הגיטרה של מארק הנפלא מלחלחים את שולי המידע הדיגיטאלי
המזהם את הנוכחות הזכה של הישות המפעמת במודעות האמורפית של GOR.

איך אני בשבילך?

אלוהיםאדירים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
וי ואבוי לנו.
יש כאן כנראה טרחנות מהסוג שמתעלה על AK למינהם.
איזה כשרון לכתוב המון המון, לייגע ולא לומר כלום.
ליבי על אלי קאשי. הוא בטח מתפלץ שזה מליץ היושר שלו.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
גשש בלש!
לקרוא לזק"א?

לא בלש ואפילו לא גשש

לבי מתפעם ממפיק העל (ברוס ספרינגסטיין?) והוגה הדעות מההימליה(עשה מדיטציות עם לאונרד כהן?),שלא כתב בפורמם\פורומים ופתאום דווקא היום אחר חוויה שמימית, בחר לכתוב בכול הפורמים את חוויותיו חסרות הפשר.
יש רק אדם אחד ואולי שניים, אם מחשיבים את הצל שלו –שכותב ככה, שמפרסם בכול הפורומים את אותו הדבר , בקופי ופייסט, כי זה מאוד חשוב . אהה, כן , הוא גם זורק בוטנים לקופים שכותבים "יבוא" ולא "אבוא".
בסוף יש תמיד "שמות" חדשים שכאילו כותבים כמותו (בכדי לבייש אותו) ואחר שנותנים להם בראש , אז זה לא הוא אלא מעתיקנים סודים שבאו להתקיף את הפורום מגלקסיות רחוקות.
מנהרת הזמן, עלק- אני מוטרד לאן העלמתם את דאג וטוני.

ואני, מולה נאסרין השני מטקבטו, אומר
חרטאה ברטאה
חג פורים שמח.

gor

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ברצוני לסיים את הפרק כי הסיבוך העלילתי עדיין לא נפתר

ברצוני לסיים את הפרק כי הסיבוך העלילתי עדיין לא נפתר ואינו יכול להפתר מעצמו.
אפתח בשאלה - מדוע עד עכשיו אף אחד מהחברים המכובדים לא הרים את הכפפה וכתב שאולי יש באמת משהו מהאמת במה
שנאמר והחוויה היא באמת יוצאת דופן ושמימית,לא רק בגלל מקור השמע, אלא המכלול השלם במפגש שיצר את המופלא בהתגלמותו.
יותר מכך מפתיע אותי תופעת העדר,שכאשר מתרחש עליהום קולקטיבי שמחים אתם להשתתף בחגיגה ואף חבר מכובד בפורום לא היה מוכן ללכת נגד הזרם גם כאשר מדובר בתופעה יוצאת דופן ואני בטוח שאינני היחיד המיוחד שעבר חוויה כלשהיא שקשה להגדיר במילים
ואחוזים בודדים מכם אכן חוו חוויה אודיופילית כלשהיא בחייהם והיו מאוד שמחים לשתף אחרים בחויותיהם והם נמנעים מלשתף את חברי הפורום מפחד ההחספות והפגיע בתדמית ומחשש שהזרקורים יופנו אליהם וזה בעצם אינו מפתיע ויכול להיות שבעתיד יוכלו אתם בודדים להתבטא ביתר קלות וללא חששות.
לעניין החוויה השמימית - אני חוזר שוב שלא מדובר במקור השמע בלבד.
מדובר במפגש בין מעצב על וארכיטקט לבין מתבונן אמיתי ומאזין שהתפתח והגיע להרמוניה ושקיפות מושלמת והמפגש בין שניהם יצר
תופעה שכינו אותה הקדמונים בשם '' על-כימיה '' ולכן היתה שם חוויה יוצאת דופן ומיוחדת במינה
יכול להיות שהיה מגיע לאותו מפגש אדם אחר עם דעות קדומות ושיפוט יתר ולא היתה מתרחשת חוויה,כי אותו אדם היה עסוק
במקור השמע וכל הוויתו היתה ממוקדת ברכיבי מערכת הסטריאו ואיזה רכיבים מורכבים בה.
בכל אופן מה שחשוב באמת והמסקנה הסופית בכל הסיפור הוא שאפשר בהחלט לשאוף לאיכות הצליל של אותה מערכת
וללא ספק להגיע אליה מבלי לבזבז המון מזומנים.מה שנדרש הוא '' ארכיטקט ומעצב על '' מקצועי אשר עוסק בתחום זה
ומהמערכת שברשותכם אפשר בסכומים לא גדולים להגיע לצליל איכותי ביותר וכדברי המשורר להוציא פנינים ואלמוגים מהמים
להביא אותם הביתה ולהאזין לשירת הים.
לגבי צורת הכתב אומר דבר אחד -מאחר וכל חיי ואבות אבותי התעסקנו בפילוסופיה ובתורות עתיקות ונדירות ובחקר תופעות
על טבעיות ייחודיות ההתבטאות היא כזאת ומאחר ששהיתי זמן ניכר בחו''ל אני מתנצל מראש באם ישנם שגיעות הגות וכתיב.
בכל אופן אני מרגיש שהעלתי את הפורום הנכבד לרמה אחרת של דיון ונוכחות,כי בכל זאת מדובר בפורום יצירתי שהחברים בו
אמורים להאזין ליצירות אומנות ולא להשאר בקבעון של התכניקה והמכניקה הרי שלא מדובר בתכנאים אלא באנשים אשר
שואפים להגיע למושלם ככל שניתן ולהאזין דרך שלמות זו ליצירות מוסיקה ולא להפוך את המכשירים הסטריאופונים עצמם
ליצירה שגם עניין זה פותח דיון נוסף,ראיתי שבשבוע האחרון חברים בפורום התחילו להתבטות באופן שונה ויותר יצירתי וזה נהדר ואני מרגיש שהפורום קיבל רמה אחרת,כן ירבו . מולה נסראדיו היה אומר על כך '' שגם דרך טרנזיסטור אפשר לשמוע את שירת המלאכים
אלא שדרך טרנזיסטור שירת המלאכים נשמעת כשירת רוחות הרפאים ''.
תודה לכל חברי הפורום על הסובלנות האיפוק והנדיבות.תודה מיוחדת למנהלים.

תמונות מצורפות

• gor9.jpg
    gor9.jpg
    KB 14.6 · צפיות: 442

אלוהיםאדירים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
גורי, נשמה,
יש לנו בעיה קשה של דיסונאנאס קוגנטיבי.

הפורום לא עלה רמה - הוא גם לא ממש ירד, כי החברים כאן היו סלחנים אליך באופן יחסי והסכימו לקבל רצף של הגיגים לא ברורים, כתובים בשפה עילגת, שלא אמרו כלום, ובין מילה גבוהה (עלאק) אחת לשנייה, אין שום תוכן ושום אמירה שראוי להתייחס אליה ברצינות. ובכל זאת, תראה איךעדיין קיבלו אותך והתייחסו אליך בסבלנות.

בניגוד אליך, אני מעיז לקבוע שיש כמה חברים שכבר חוו 'חוויות שמימיות' ואף חווים אותן כל יום בביתם הפרטי עם המערכות הפרטיות שלהם. תאמין לי לא צריך אוואנגרד ו MBL בשביל זה. יש מוצרים לא פחות ואף הרבה יותר טובים. חלקם גם הרבה יותר זולים ונותנים תמורה עדיפה לכסף. הכל באוזני המאזין. ברוך הבא לעולם. מקווה שמעתה תחשף ליותר ויותר מערכות איכותיות, תמשיך ליהנות כך וגם תקבל פרופורציות.

יכולתי להמשיך כאן ולהעמיד אותך על עוד כמה 'אי דיוקים' וחירטוטי לשון בהם אתה משום מה נהנה לנקוט, אבל מאחר ואני לא רוצה להטריח ולשעמם כמוך, ומאחר ואני חושב שיש לך איזו אג'נדה של הצקה טרולית, לא אמשיך לשתף עם זה פעולה.

אני מאחל לך מכל הלב שתתפנה מהשטויות האלה ותתרום לפורום הזה על בסיס של ידע וחוויות שניתן ללמוד מהן משהו, ולא על בסיס של בלה בלה בלה מצ'עמם כפי שעשית עד עכשיו.

פורים שמח, נשמה! (ורד) ;)

gor

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
גורי, נשמה,
יש לנו בעיה קשה של דיסונאנאס קוגנטיבי.

הפורום לא עלה רמה - הוא גם לא ממש ירד, כי החברים כאן היו סלחנים אליך באופן יחסי והסכימו לקבל רצף של הגיגים לא ברורים, כתובים בשפה עילגת, שלא אמרו כלום, ובין מילה גבוהה (עלאק) אחת לשנייה, אין שום תוכן ושום אמירה שראוי להתייחס אליה ברצינות. ובכל זאת, תראה איךעדיין קיבלו אותך והתייחסו אליך בסבלנות.

בניגוד אליך, אני מעיז לקבוע שיש כמה חברים שכבר חוו 'חוויות שמימיות' ואף חווים אותן כל יום בביתם הפרטי עם המערכות הפרטיות שלהם. תאמין לי לא צריך אוואנגרד ו MBL בשביל זה. יש מוצרים לא פחות ואף הרבה יותר טובים. חלקם גם הרבה יותר זולים ונותנים תמורה עדיפה לכסף. הכל באוזני המאזין. ברוך הבא לעולם. מקווה שמעתה תחשף ליותר ויותר מערכות איכותיות, תמשיך ליהנות כך וגם תקבל פרופורציות.

יכולתי להמשיך כאן ולהעמיד אותך על עוד כמה 'אי דיוקים' וחירטוטי לשון בהם אתה משום מה נהנה לנקוט, אבל מאחר ואני לא רוצה להטריח ולשעמם כמוך, ומאחר ואני חושב שיש לך איזו אג'נדה של הצקה טרולית, לא אמשיך לשתף עם זה פעולה.

אני מאחל לך מכל הלב שתתפנה מהשטויות האלה ותתרום לפורום הזה על בסיס של ידע וחוויות שניתן ללמוד מהן משהו, ולא על בסיס של בלה בלה בלה מצ'עמם כפי שעשית עד עכשיו.

פורים שמח, נשמה! (ורד) ;)
תודה לך ידידי היקר אכן כפי הנראה יש לך מהות מאוד גבוהה והגעת לרמת תובנה שאחרים
יכולים רק למות מקנאה ובכל זאת כנראה שעדיין לא הבנת את דברי נכונה,כי על זה בדיוק דיברתי על החוויה הצרופה שאדם יכול להגיע אליה ללא מיסוך.אתה מוזמן שוב לקרוא את מה שכתבתי
והפעם ביתר מודעות ביתר שקיפות וללא שיפוט מתוך ריקנות אמיתית.
בתודה מראש ובברכה בתקוה שבחג זה הורדת את התחפוסות והמסיכות של שנים רבות.:cool:(ורד)

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
את האמת...הזוי לגמרי...גם אני רוצה "תה צמחים" כזה...

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
פנייה אישית לגור

אני מכיר את אלי טוב, ובטוח שהוא לא אוהב את מה שאתה כותב. {ובטח לא את הדרך}
אז אנא ממך! חדל. (ורד)

{אתה מבייש אותו ועוד עושה קופי פייסט בכל הפורומים :rolleyes:}

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,506
נקודות
113
בתקוה שבחג זה הורדת את התחפוסות והמסיכות של שנים רבות.:cool:(ורד)

לא כותבים -תחפושות במקום -תחפוסות ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור