שמירת זכרונות...

מתרגל

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
במידה ולא רלוונטי לפורום, מתנצל - אנא מחקו את האשכול.

חיפשתי פתרון לסריקת כל אלבומי התמונות הישנות שיש לי, למדיה דיגיטלית.
לסרוק תמונה אחת אחרי השניה זה סיוט שלא בא בחשבון,
מצאתי חנות צילום שעושה זאת - המחיר יקר, וגם לא כ"כ פרקטי, מכיוון שאני מעוניין בפתרון קבוע אצלי בבית.
חשבתי לצלם עם המצלמה הדיגיטלית את התמונות (אחת אחרי השניה) - לא נשמע מלהיב במיוחד.

נתקלתי בהמלצה בנענע למוצר הבא : http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=555093&sid=127
(זו לא פרסומת, האתר בכלל בחו"ל)

מדובר בסורק שמקבל תמונות, ושומר אותם בקובץ תמונה (5 מגה פיקסל),
המגיבים טענו שזה לא באמת סורק, אלא בעצם יש בתוכו מצלמה...
רציתי לרכוש, אבל אז שמתי לב שלא ניתן להזין למכשיר חבילה של תמונות, ולתת לו להריץ את כולן,
אלא צריך להזין לו תמונה אחת אחרי השניה..

האם מישהו מכיר מוצר כזה, שניתן להזין אליו מחסנית של תמונות, והוא סורק/מצלם אותם באופן אוטומטי אחד אחרי השניה,
ושומר כל תמונה בקובץ נפרד ?

תודה !

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני מכיר מוצרים שעושים את זה עבור סרטי הפילם (סורקים אותם), לא שמעתי על משהו דומה לתמונות.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
למה להעביר את הכל למדיה דיגיטלית זו השאלה הראשונית?

זו מדיה הרבה פחות אמינה מהתמונות שלך. אם זה רק בתור סוג של גיבוי אז תקנה סורק טוב שסורק באיכות טובה והוא של A4 . תוכל להכניב בערך 3-4 תמונות בכל פעם . ואז תסרוק באיכות הכי גבוהה.

5עם 5 מגה לתמונה אין לך מה לעשות. הדבר היחיד שזה יתן לך זה שתוכל להדפיס את התמונה הזו על פוסטר ענק.

בקיצור,אם יש לך פילים מקוריים פשוט תיקח לחנות ותדפיס מחדש. ואם לא , פשוט תראה איזה אלבום במצב רע, ותקנה חדש וטוב. זה הכל.

התמונות ישמרו לך רוב הסיכויים יותר ממה שתחיה. על דיסק זה בכלל לא בטוח.

מתרגל

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אין לי פילם, רק את התמונות המקוריות.
להעביר למדיה דיגיטלית גם לגיבוי וגם להצגה במחשב/סלון.
לסרוק ידנית נשמע לי סיוט..

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור