שלום לכולם - עזרה למשתמש החדש - רכישת מצלמה (נערך)

chongpong

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הי, שלום לכולם.

אני חדש כאן ובנושא המלצמות בכלל.

אני צריך עזרה לקראת רכישת מצלמה לאחותי. כיום היא משתמשת במצלמת כיס של nikon, היא נהנת ממנה אבל הגיעה השלב שהיא תשתדרג. אולי היא גם תלך לקורס צילום קצר בהמשך.
חשבתי לקנות מצלמת דמוי slr. משהו שיהיה מעניין לשחק איתו ואולי בעתיד להתקדם למצלמה יותר רצינית.

סכום הכסף הוא פחות הבעיה, כמובן שעדיף משהו זול אבל יותר חשוב לי זו האיכות גם אם צריך לשלם יותר. מבחינתי 2000 - 3000 ש"ח זה סבבה ואפשר גם יותר אם זה משתלם מבחינת האיכות.

קראתי את ההתכתבויות מהזמן האחרון ולא הצלחתי להבין כל כך איך לבחור אשמח אם תוכלו להמליץ לי על דגמים מסויימים ולהסביר בקצרה מה היתרונות והחסרונות.

אני יודע שאני נשמע קצת תלוש ולא מבין, אבל אני אוכל להתמצא בהסברים שלכם.

תודה לכולם והמשך יום נעים...

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
בסכום הזה לך כל DLSR אמיתית ברמת כניסה.
אם היא רוצה קומפקטית אז למשל ה G12 של קנון

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בסכום הזה לך כל DLSR אמיתית ברמת כניסה.
אם היא רוצה קומפקטית אז למשל ה G12 של קנון

מסכים עם אורי
כמו כן, מצלמת דמוית DSLR לא נותנת יתרון גדול מול מצלמה קומפקטית - פרט לכך שהן נראות יותר מרשימה.

chongpong

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אוקי היום באמת התעסקתי בהעמקת הידע שלי בנושא ומה שבאמת גיליתי להפתעתי, שלדמויות SLR אין יתרון על המצלמות הקומפקטיות, (אולי פעם באמת היה להם) - למעשה הבנתי שיש את אותה טכנולוגיה בשניהם...

אני אכתוב בקרוב את דגם המצלמה שיש לה היום, בכדי שתוכלו אולי לעזור לי להחליט מה צריכה להיות המדרגה הבאה שהיא עולה אליה...

אם תוכלו לרשום לי אולי אילו מצלמות כדאי לי לרכוש מהרמה של הקומפקטיות או דמויות SLR, ואילו מצלמות DSLR ברמה של מתחיל, אני אשמח מאוד.

אגב המון תודה על התגובה המהירה שלכם

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם היא הולכת לקורב צילום - אולי כדי להמתיו עם הרכישה לאחר תחילת הקורס שיהיה לה יותר ידע ויותר הבנה מה היא מחפשת - כך היא תוכל לרכוש מצלמה שיותר מתאימה לצרכים שלה.

כמו כן איפה היא מתכננת לקחת את הקורס צילום?

chongpong

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני עוד לא יודע זה משהו שהיא אמרה שהיא רוצה - יש לך קורס שאתה ממליץ?

כתבתי לך הודעה לגבי מצלמה canon sx 20 is, אשמח אם תוכל תחזור אלי לגבי זה, אני יכול לממש את ההצעה ביומיים הקרובים...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
קורס צילום טוב זה לא דבר זול ועולה כ 2000 ש"ח לדעתי
שמעתי דברים טובים על http://www.galitz.co.il/lectures.shtml

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור