שירות מוזיקה/אתר לאלבומים ישראלים

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
אהלן,

מישהו יודע היכן ניתן למצוא להאזנה את האלבומים הקלאסיים של הד ארצי/nmc?
דגש על אלבומי שנות ה80 של שלמה ארצי...

ממש הזוי שאי אפשר למצוא אותם בשום מקום בפורמט דיגיטלי

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
מצטרף לשאלה!
ואם למישהו יש קבצי פלאק של שלמה
ארצי אשמח מאד,אם ישלחו לי.

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
מחפש lossless

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
האם יש משמעות של שירי שלמה ארצי של שנות ה-80 ב-lossless? :מבולבל:
על טעם וריח וכו'- אבל לדעתי רצף האלבומים עם לואי להב - הם התקופה הכי טובה שלמה ארצי. הוא עשה אז מוזיקה אמיתית

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
על טעם וריח וכו'- אבל לדעתי רצף האלבומים עם לואי להב - הם התקופה הכי טובה שלמה ארצי. הוא עשה אז מוזיקה אמיתית

דיברתי על איכות הקלטה
אבל אין לי מושג

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
לדעתי שני האלבומים הכי טובים שלו הם דרכים וחצות, לואי להב התחיל לעבוד איתו קצת אח״כ...

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
לדעתי שני האלבומים הכי טובים שלו הם דרכים וחצות, לואי להב התחיל לעבוד איתו קצת אח״כ...
אני מאוד אוהב את חום יולי אוגוסט ואת כרטיס ללונה פארק.

בראיון עם בועז כהן פעם הוא אמר:

כרטיס ללונה פארק' היה תקליט שחשבתי שהוא גרוע כי הוא נכשל. הוא גם נעשה עם שני לבבות שבורים שלי ושל לואי, במריבות קשות הטבענו באמבטיה את התקליט. היחסים ביננו התחילו בקושי ב-'תרקוד' עברו לאהבה גדולה ב-'לילה לא שקט' עברו לחתונה 'בחום יולי אוגוסט', לשנאה ב-'כרטיס ללונה פארק' ובהיפרדות

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אני מאוד אוהב את חום יולי אוגוסט ואת כרטיס ללונה פארק.

בראיון עם בועז כהן פעם הוא אמר:

כרטיס ללונה פארק' היה תקליט שחשבתי שהוא גרוע כי הוא נכשל. הוא גם נעשה עם שני לבבות שבורים שלי ושל לואי, במריבות קשות הטבענו באמבטיה את התקליט. היחסים ביננו התחילו בקושי ב-'תרקוד' עברו לאהבה גדולה ב-'לילה לא שקט' עברו לחתונה 'בחום יולי אוגוסט', לשנאה ב-'כרטיס ללונה פארק' ובהיפרדות
לדעתי שלמה ארצי ממחזר את עצמו בלי סוף וזה מה שאני פחות אוהב בו אבל את ההופעה בצוותא אי שם לפני המון שנים בחיים לא אשכח ובגלל זה שני האלבומים האלה אני הכי אוהב. גרי אקשטיין ניגן שם ואני כל כך אוהב אותו יותר מסינגולדה, אם אני לא טועה גם משה לוי ניגן שם בקיצור היה שם צליל שונה מכל מה שהוא הקליט אח״כ וכל מה שהוא הקליט אח״כ נשמע יותר מדי דומה.

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
הוא היה מקורי עד ירח.
משם זה התדרדר בקצב מהיר....

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
שלמה ארצי הוא הנכס המוזיקלי
הכי טוב בישראל בכל הזמנים של
המוזיקה הישראלית.
מעבר לכישרון העצום שלו ולמוזיקה
שאף פעם לא נמאס לשמוע,איש
מיוחד בלי דאווין ופוזות,ללא סקנדלים
וחקירות.
בלי עדר של עבריינים סביבו.

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור