נגן שיפור המקור

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
המקור העיקרי שלי הוא SB3 המחובר למחשב באמצעות הרשת הביתית
אני רוצה להמשיך ולהתמקד במקור זה כמקור עיקרי.
אני מבין שהמקור הזה רחוק מלהיות אידאלי, אולם יש שיטות להשביח אותו. הבנתי ששתי השיטות העיקריות הן:
1. החלפת הספק לספק מיוצב כדוגמת זו של תדי פרדו
2. הוספת DAC

האם מומלץ לבצע את שתי הפעולות האלו במקביל או שהוספת DAC בלבד?
השאלה באה מכיוון, שכאשר ה-DAC בתמונה אזי כל פעולת הפענוח מוטל על ה-DAC ואילו ה-SB3 הוא רק הטרנספורמר.
כמו כן האם יש עוד פעולות שניתן לבצע ע"מ להשביח את המקור הזה?

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
מישהו, משהו?!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לטדי פרדו יש ספק כוח עבור המכשיר הזה. הוא הופך אותו מזוועה לפחות זוועה.
dac יעזור קצת לפחות זוועה להישמע עוד פחות זוועה.

מצטער שאני "מגעיל" אבל קח את זה כרמז שהשיפור הטוב ביותר עבור המוצר הזה הוא למכור אותו ולקנות נגן איכותי.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
נמר, שאתה אומר נגן איכותי אתה מתכוון ל-CDP?
העניין הוא שלמרות שאני רוכש דיסקים אני עדיין מת על הנוחות של כל המוזיקה מרוכזת במקום אחד
יש פתרון אחר שיציג תוצאה ברמה קצת יותר טובה מזוועה? :)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
נמר, שאתה אומר נגן איכותי אתה מתכוון ל-CDP?
העניין הוא שלמרות שאני רוכש דיסקים אני עדיין מת על הנוחות של כל המוזיקה מרוכזת במקום אחד
יש פתרון אחר שיציג תוצאה ברמה קצת יותר טובה מזוועה? :)
כן. מחשב.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

הכוונה שלך היא כמובן מחשב שהיעוד שלו יהיה מוסיקה.

זה אומר כרטיס קול איכותי, כבל חשמל ראוי, מערכת קירור שקטה במיוחד {מה שאומר מארז מתאים}, פלגים טובים וכ"ו.

סליחה שאני מוסיף עלייך אני פשוט לא רוצה שתהיינה אי הבנות ויחשבו שאם יחברו את המחשב שקנו לילד {כן, זה שמפוצץ בווירוסים} יתאים למשימה כפי שהו.

יחד עם זאת אם כבר מחשב אז תפוח.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
עם הקונפיגורציה שרשמת, אני כבר מתחיל להתגעגע ל-SB3 החביב שלי
אגב, ראית שבתערוכה האחרונה, טדי הימר בגדול על squeexbox כמקור, ורובנו התרשמנו עמוקות

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
עם הקונפיגורציה שרשמת, אני כבר מתחיל להתגעגע ל-SB3 החביב שלי
אגב, ראית שבתערוכה האחרונה, טדי הימר בגדול על squeexbox כמקור, ורובנו התרשמנו עמוקות
רוצה להזכיר לכם שהממיר של טדי טוב מאוד לכסף שהוא עולה , יש דברים הרבה יותר טובים, רק מה עולים הרבה כסף, ובודאי לא מיועדים לחיבור לכרטיס קול שקונים ב-"באג".

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
התשובה פשוטה.
U get waht you pay for
רוצה מקור איכותי? זה יעלה לך. אם מדובר במערכת מבוססת קבצים או cd טוב.
כמה אתה רוצה להשקיע?
כמן כן תזכיר מה שאר החלקיקים.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
בכל מקרה הייתי שוקל את המכשיר של. Olive שמייבא ניל מ. Livesound.

http://www.olive.us/home.html
כידוע לי הם נמכרים במחירי חו"ל בארץ.
הMUSIC SERVER ה 3HD שאמור להיות מכשיר כניסה אמור להיות אחלה של מכשיר, יחסוך לך את כל הניסויים, ויעלה לך בארץ באזור ה 4.
היקר יותר שזה ה 4HD שכבר בא גם עם דיסק של 2 TB, ואמור להיות איכותי יותר, עולה 2500 מה שאומר שלפי הדולר בפחות מ 10K יש לך אותו.
שוב זה רק רעיון, יכול להיות שליבואן יש את הדגמים הקודמים עוד במלאי שהם זולים יותר וטובים, וכמו כן אין זו המלצה כי אם רעיון לפתרון.
וזאת רק בגלל שאתה מנגן את המוזיקה שלך מקבצים.

נערך לאחרונה ב:

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
כבר הבנתי מזמן ש-U get waht you pay for
יחד עם זאת, אני חושב שיש שלב מסוים בו התפוקה השולית פוחתת באגרסיביות, רוצה לומר שבשלב מסוים כל תוספת של אלפי שקלים תיתן עוד אחוזים בודדים באיכות, שלא בטוח ששווים את זה.
חשוב לי לציין שבשונה מהרבה חברים באתר, אני לא מחפש את הטיב האבסולוטי אלא את פתרון הפארטו

שאר "החלקיקים" :) דאלי מנטור 6 ופרה ופאוור של וינסנט

אגב, מבחינתי הכי קל למצוא דיל טוב על CDP איכותי מאד, אבל לא יפתור לי את בעיית הכיף שמאפיין גישה לאלפי שירים בכל נקודת זמן

Aviados

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
A lot of the "Modern" CDPs come with digital inputs, allowing you to use them as a standalone DAC.
Most mid-level CDP+ M2TECH hiFace will offer a very nice improvement over your SB3 without costing an arm and a leg.

O' and sorry for going a bit off-topic but I'll have to disagree with Namer about Apple(ורד), I can agree when it comes to Laptops they're great (tho both Alienware and the higher-end XPS are just as good if not better) but when it comes to a desktop machine you can't beat a well built PC.
The simple fact is the PSU's Apple uses just pales in comparison to a top of the line Corsair and don't even get me started about the cases and cooling systems...

Hope it helps
Aviad

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
אביעד, אם כבר לקחת DAC למה לא מכשיר standalone ו- Best of bread וללכת על DAC של CDP?

Aviados

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
It's true you can get much better results with a dedicated DAC but I noticed you mentioned you still buy CD's and in the end it's gonna be much cheaper then DAC/Transport especially if you don't mind buying used stuff ou can find some really nice deals on CDP's.

On the flip side if you'd rather stick with Loseless audio go for a good DAC and M2TECH hiFace, for around 6k you can get REALLY nice sound from your PC

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
להם יש אביעד - לנו יש אביעדוס, יעני קצת יותר ספרדימוס.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
אורי
במה שונה ה- Olive מה-SB3?
אומנם האחד כולל את הכל במכשיר אחד ואילו השני דורש מחשב, אבל האם יש הבדל ביכולות הסוניות?
האם לא צריך DAC עבור החבר Olive ?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא.
האוליב הוא סרוור מוזיקה. חפש פשוט ביקורות, עניינים, והכי חשוב תתאם עם ניל הדגמה.
הוא לדעתי יכול לבוא אלייך הביתה עם אחד כזה ולהדגים לך.
זה אמור להיות מכשיר בעל יכולות מעולות.
הוא פתרון טוב בשבילך כיוון שאתה מנגן בעיקר קבצים.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
תודה, אדבר עם ניל

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אם כבר עדיף ללכת על PS Audio PWD עדיף על האוליב

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור