שידרוג מדפיים

Avshoosh

אוהב את התחום
מעורבות
10
נקודות
8
אהלן מחפש לשדרג את הרמקולים הקיימים אצלי b&w 685 מחוברים למגבר nad 326bee
וסאב svs sb1000

אני אוהב את הסאונד אבל מחפש להשתדרג מבחינת במה ועוצמה ללא דיסטורשן בעיקר במוזיקה מרובה באינסטרומנטים
בג'אז פסנתר ואינדי רוק קל השילוב מנצח
ברוק ופופ הסיפור כבר אחר..

שמעתי בחנות טריינגל ולא אהבתי(בהיר לא חם), שמעתי את ה-606 נמצאים על אותה פונקציה כמו אצלי אולי יותר מלוטשים ואני מחפש שינוי... כמו כן שמעתי rp600 לא בשבילי
כנראה אני נמשך יותר לאנגליים..

שמעתי את ה-q350 ודי התלהבתי המון במה באסים טובים אהבתי את המירכוז של הסאונד והפירוט, למרות שהתיבה קצת חלולה והפורט מאחורה, אצלי המדפיים יושבים על מזנון(לא סופר קריטי, יש סאב).

מה דעתכם בתקציב של עד 3,000₪
ישנה אופציה יותר טובה לשידרוג חוץ מ-q350 ?

תודה מראש✌️

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה גודל החלל? ה-3000 ש״ח זה תוספת על הרמקולים שלך או כולל הרמקולים כטרייד אין?

Avshoosh

אוהב את התחום
מעורבות
10
נקודות
8
מדובר על סלון שגודלו 20 מ"ר
לא תוספת לרמקולים הקיימים אלא החלפתם באחרים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
טוב. התקציב קצת מגבל.

האם יד שניה בא בחשבון?

Avshoosh

אוהב את התחום
מעורבות
10
נקודות
8
בטח
אבל ה-q350 בתקציב, תן דעתך בבקשה עליהם.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
הרמקולים שיש לך גם עלו בערך 2500 שח, אז אין טעם "לשדרג" אותם ברמקולים חדשים שעולים 3000 שח..
מי אמר שמה שתקנה יהיה שדרוג ? יכול להיות גם להיפך
אם אתה מוכר את מה שיש לך ומשתמש בכסף שתקבל עליהם ומוסיף עוד 3000 שח ומשתמש בתקציב הזה ביד 2 (כלומר נניח 4000+ שח אז אתה יכול באמת לשדרג קצת..

Avshoosh

אוהב את התחום
מעורבות
10
נקודות
8
הרמקולים שיש לך גם עלו בערך 2500 שח, אז אין טעם "לשדרג" אותם ברמקולים חדשים שעולים 3000 שח..
מי אמר שמה שתקנה יהיה שדרוג ? יכול להיות גם להיפך
אם אתה מוכר את מה שיש לך ומשתמש בכסף שתקבל עליהם ומוסיף עוד 3000 שח ומשתמש בתקציב הזה ביד 2 (כלומר נניח 4000+ שח אז אתה יכול באמת לשדרג קצת..

הבנתי אותך, באוזן שלי הq350 נשמעו יותר חזקים ויותר פתוחים, אני מבין שאני כביכול נשאר באותה ליגה עם שחקנים שונים, אבל אין לי אופציה להוסיף סכומים גבוהים אולי טיפונת אני מוגבל לשלוש אלף בהנחה שאני גם מוכר את הנוכחיים שלי, המטרה היא להחליף את המדפיים הנוכחים במדפיים אחרים, שיתנו יותר במה ויותר כוח אני לא סובל מהסט הקיים פשוט רוצה להגדיל נפח ואיכות במעט.
אם יש לך כיוון אשמח לשמוע.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
הבנתי אותך, באוזן שלי הq350 נשמעו יותר חזקים ויותר פתוחים, אני מבין שאני כביכול נשאר באותה ליגה עם שחקנים שונים, אבל אין לי אופציה להוסיף סכומים גבוהים אולי טיפונת אני מוגבל לשלוש אלף בהנחה שאני גם מוכר את הנוכחיים שלי, המטרה היא להחליף את המדפיים הנוכחים במדפיים אחרים, שיתנו יותר במה ויותר כוח אני לא סובל מהסט הקיים פשוט רוצה להגדיל נפח ואיכות במעט.
אם יש לך כיוון אשמח לשמוע.
הם אכן יותר פתוחים, לפי הנתונים הם לא אמורים להישמע חזק יותר מה b&w הם טיפה פחות נצילים.
לגיטימי לרצות לשנות צליל..פשוט זה לא שדרוג..
תסתכל בלוחות אם יש משהו בתקציב שלך ותגיע עם המגבר שלך למי שמסכים, יש סיכוי טוב שתוכל לקבל מעבר למה שהרמקולים הנחמדים אך הבסיסיים האלו מציעים (ה q350).

Avshoosh

אוהב את התחום
מעורבות
10
נקודות
8
הם אכן יותר פתוחים, לפי הנתונים הם לא אמורים להישמע חזק יותר מה b&w הם טיפה פחות נצילים.
לגיטימי לרצות לשנות צליל..פשוט זה לא שדרוג..
תסתכל בלוחות אם יש משהו בתקציב שלך ותגיע עם המגבר שלך למי שמסכים, יש סיכוי טוב שתוכל לקבל מעבר למה שהרמקולים הנחמדים אך הבסיסיים האלו מציעים (ה q350).
תודה רבה !
יש לך אולי כיוון לדגם וחברה ?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ב 3000 ש״ח אני בספק שתקבל מה שאתה רוצה.
דווקא במקרה שלך אני חושב שהבעיה היא במגבר ולא הרמקול.

הייתי מחפש quad 909 פאוור ומחבר אותו למגבר שלך למשל.

Avshoosh

אוהב את התחום
מעורבות
10
נקודות
8
ב 3000 ש״ח אני בספק שתקבל מה שאתה רוצה.
דווקא במקרה שלך אני חושב שהבעיה היא במגבר ולא הרמקול.

הייתי מחפש quad 909 פאוור ומחבר אותו למגבר שלך למשל.
רחמנא פעם ראשונה שאני שומע משהו שלילי על המתוק הזה

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ה 685 הוא רמקול שבעוצמות גבוהות ובבאס נמוך יורד עד 3 אוהם. המגבר הזה הוא לא עתיר זרם.
אתה רוצה עוד כח ופחות דיסטורשן.

את הדברים האלו מקבלים עם מגבר ששולט יותר טוב ברמקול. דיסטורשן ברמקול מגיע ממגבר חלש מדיי. רמקול שנשלט ביד רמה לא אמור להכנס לדיסטורשן גם בווליום גבוהה (כמובן שבשלב מסויים הכל מתעוות)

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
המגבר הזה יודע לרדת עד 2 אוהם, הוא אכן לא חזק כל כך, אבל יכול לדחוף את הרמקולים האלו שממילא לא יורדים ממש נמוך, באופן סביר.
ברור שאם תחובר אליהם איזו מפלצת זרם של קרל, הרמקול יתחיל לזמר כאילו לופתים לו את הביצים, אבל אני לא חושב שהיצרן בנה על זה שישדכו לו מפלצות.
בכל אופן כרגע מדובר בחיבור בין שני אנגלים working class
שאמורים להשתלב טוב ביחד אבל ייתכן שהדו שיח שלהם קצת משעמם.. מזג אוויר כדורגל וכולי בטון מנומס.
סה״כ די ברור מה אתה רוצה, יותר פתוח, אולי יותר פירוט, על הדרך כדאי שהרמקול יהיה קצת יותר קל להנעה עם נצילות לכיוון ה 90db ועכבה יותר יציבה ועדיף שלא ירד עד 3 אוהם למרות שזה די סטנדרט ברמקולים מודרניים.
תכתוב מודעה כאן בלוח
מחפש רמקולים מדפיים עד 3000 שח, מעל 88db ותראה מה מציעים לך, מה שאתה יכול לך. תשמע.
וכן גם להחליף מגבר זו אופציה כדי לצבוט להם בביצים

Avshoosh

אוהב את התחום
מעורבות
10
נקודות
8
המגבר הזה יודע לרדת עד 2 אוהם, הוא אכן לא חזק כל כך, אבל יכול לדחוף את הרמקולים האלו שממילא לא יורדים ממש נמוך, באופן סביר.
ברור שאם תחובר אליהם איזו מפלצת זרם של קרל, הרמקול יתחיל לזמר כאילו לופתים לו את הביצים, אבל אני לא חושב שהיצרן בנה על זה שישדכו לו מפלצות.
שאמורים להשתלב טוב ביחד אבל ייתכן שהדו שיח שלהם קצת משעמם.. מזג אוויר כדורגל וכולי בטון מנומס.
סה״כ די ברור מה אתה רוצה, יותר פתוח, אולי יותר פירוט, על הדרך כדאי שהרמקול יהיה קצת יותר קל להנעה עם נצילות לכיוון ה 90db ועכבה יותר יציבה ועדיף שלא ירד עד 3 אוהם למרות שזה די סטנדרט ברמקולים מודרניים.
תכתוב מודעה כאן בלוח
מחפש רמקולים מדפיים עד 3000 שח, מעל 88db ותראה מה מציעים לך, מה שאתה יכול לך. תשמע.

וואו הגדרת את זה בידיוק מה שזה
שיח שיגרתי ונעים שלא יכול להיות מעבר לזה
אני יודע בידיוק במה הם טובים ובמה לא
נתת לי כיוון בנתונים שאני מחפש בידיוק ועזרת לי לאפס את עצמי מבחינת מה שאני מחפש כסאונד שיתאים לי יותר היום.

צריך עכשיו רק לבחור למי מהילדים אני פותח את הקופת חיסכון

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תכתוב מודעה כאן בלוח
אתה טועה.
את הרמקול הזה גם ה s1 וגם הs2 שמעתי עם כמה מגברים. ממגברי סראונד למגברים דיי איכותיים.

היצרן הזה בהחלט מכוון לשימוש במגברים איכותיים. אחת הטעויות הגדולות ביותר שנעשות עם מוצרים כאלו היא המחשבה שהרמקול מיועד למגברים ברמה מסויימת.

זה שהמגבר הזה מגיע ל 2 אוהם זה לא עוזר בכלום כי ממגבר שבשיא שלו צורך 290 וואט לא תוכל להוציא שליטה בכזה רמקול בווליום גבוהה. כזכור לי זה לא class D.

זה מגבר מאוד ״נחמד״ וזהו. לא מעבר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור