שידרוג המחשב הנייד..

hammer_

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם..
אני נמצא כרגע בארה"ב והבנתי שחלקי מחשב פה נורא זולים יחסית לארץ..
החלטתי שאני רוצה לשדרג את המחשב הנייד שלי..
אני רוצה לשחק איתו משחקי מחשב מטורפים ולצפות בסרטים באיכות HD (אני מחבר את המחשב הנייד לרסיבר ול-LCD וככה המחשב משמש לי בתור נגן בלו ריי עם הקודקים המתאימים).
נראה לי שהדבר היחיד (אלא אם כן אני טועה ואז אני אשמח שתתקנו אותי) שאני צריך לשדרג זה הכרטיס מסך והזכרון הפנימי..

להלן המפרט הטכני :

LG R510-225 "15.4"
מעבד - IIntel® Pentium Dual Core Processor מהירות 2GHz זכרון מטמון cache : 1MB
סדרה T3200.
כרטיס מסך - Mobile Intel GMA 4500MHD זכרון כרטיס מסך - 256 MB
כרטיס קול - SRS WOW HD, SRS TruSurround HD, 24bit HD
זכרון - 1024MB X 2 (2048) DDR2 אפשרות להרחבה עד 4096
מערכת הפעלה - Windows VISTA HOME BASIC
כוננים - צורב DVD Super Multi Dual Layer נפח אחסון דיסק קשיח 250GB 5400RPM חיבור S.ATA

Intel(R) High Definition Audio HDMI
Realtek High Definition Audio

כרגע אין הגבלת מחיר... אבל כמובן שיהיה בגבול הטעם הטוב..
אני רוצה מחשב סוס למשחקים וסרטי HD

תודה

maorle

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
אתה באמת חושב להחליף כרטיס מסך בתוך מחשב נייד?. תקרא את זה:
ב-99% מהמחשבים ניידים, בניגוד לשולחניים, אין שום אפשרות לשדרג כרטיס מסך (למעט החלפה של לוח האם, קרי המחשב כולו). גם בדגמים הבודדים שבהם החלפה כזו אפשרית, האפשרויות לשדרוג הן מצומצמות ביותר, והרכיבים יקרים מאוד. מתוקף הנ"ל, בחירת כרטיס המסך המתאים הופכת לעניין קריטי בעת הרכישה.

KingRyu

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לדעתי מראש היית צריכה לחשוב על כך,

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ויותר מכך, חוץ מלקנות מחשבים ניידים כגון DELL , לנובו, או APPLE ,מוצרי מחשבים כמעט כולם זולים בארץ ישראל מאשר בארה"ב.

UzerName

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני רוצה מחשב סוס למשחקים וסרטי HD
אם נתייחס למשפט הנ"ל ברצינות וניקח בחשבון את מפרט המחשב שברשותך
זה יגרום לגיחוך . אני אסביר גם למה
המעבד שקיים בנייד שלך חלש ברמה כזו שמשחק סטנדרטי בעל דרישות בסיסיות ולא טובעניות מידי יגרמו לקריסת מערכות טוטאלית וגמגום בלתי פוסק . מערכת ההפעלה שמותקנת אצלך רק תגרום למוות מהיר יותר (הויסטה כבדה עד מוות בפלטפורמות כאלו)
כרטיס מסך לא ניתן להחליף אצלך , וה HD (הכונן הקשיח) הוא כונן סטנדרטי שמהירות הסיבוב שלו היא נמוכה מידי . בשורה התחתונה עדיף לרכוש נייד חדש מאשר להשקיע בנוכחי
ביחס לדרישות שלך אתה צריך להתייחס לכמה פרמטרים חשובים :
מעבד - P8600 ומעלה
כרטיס מסך - אני אישית ממליץ על Nvidia , כדי להריץ משחקים עדכניים תצטרך את דגם 8600GT לפחות
זכרונות - 3 ג'יגה בתדירות 800 , מומלץ שיהיה 4 למרות שאקס פי פיזית יודעת לנצל רק 2 בפועל.
כונן קשיח - 7200RPM

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור