שידורי ה- HD של "יס"

• פותח הנושא zek
  • פורסם בתאריך

zek

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
בפעם המי יודע כמה נוכחתי לדעת שאנחנו צרכנים פראיירים שמקבלים כל דבר כמובן מאליו. לעניות דעתי שידורי ה- HD של יס אולי יספקו את רוב הצופים אבל לא את כולם. לצערי הרב הערוץ היחיד שמשדר באופן קבוע סאונד היקפי בשיטת דולבי דיגיטל הוא ערוץ נשיונל ג'אוגרפיק וכל השאר משדרים בסטריאו (אם כי, וזה בטל בשישים, לעיתים מבליח פה ושם סרט המשודר בדולבי דיגיטל סראונד)התסכול שלי גבר לאחרונה עוד יותר כש"יס" הוסיפו לאחרונה עוד ערוץ סרטים וערוץ MTV HD המשדרים בסטריאו (הסרטים בסטריאו וה- MTV בדולבי סטריאו). מה שמדהים בסיפור הזה זו העובדה שסרטים, רובם ככולם מגיעים עם סאונד היקפי ואילו אנחנו כצרכנים מקבלים סאונד נחות מהמקור ובד"כ בסטריאו. ואני שואל, למה ?!? למה לתת מוצר שאינו שלם? ב"יס" מזיינים את השכל עם תשובות מעורפלות במקרה הטוב ושקריות במקרה הרע, כמו: מעולם לא הבטחנו סאונד היקיפי ואני עונה ששידורי HD כוללים גם סאונד היקפי ולא רק תמונה בהפרדה גבוהה. הם עונים לי: זה מה שאנחנו מקבלים מספקי התוכן. ואני שואל: מה זאת אומרת, אתם מקבלים חבילות נחותות יותר כי זה מוזיל לכם את העלות ע"ח ועל גב הלקוחות שלכם? הם עונים, נבדוק ונחזור אליך וכו'. לי יש תחושה שהחברה מסתירה מהלקוחות מידע וגובה כספים למסלול יעודי ולא נותנת תמורה בהתאם. אגב ואני עוד לא דיברתי על התמחור הנפרד, הלא מוצדק והשערורייתי שהם גובים עבור ערוצי הספורט HD.
מה דעתכם על כך?

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
וואלה אתה צודק אחי עוד משהו אם משדרים אז למה רק עד 1080I ולא פול hd המתחיל במצווה אומרים לו גמור מה יש אתם מתקמצנים יש את האפשרות תמיד אנחנו מאחרים בידבורים הכי טובים ומקצוענים אבל רק לאחרים מעצבן לא???!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
התקן בכל העולם לשידורי HD הוא 1080i.
מהבחינה הזו, ישראל אינה יוצאת דופן.

Croc

חבר משקיען
מעורבות
111
נקודות
43
רק אודיו מפריע?
אני ראיתי אצל 2 חברים שידורי HD והתאכזבתי מאיכות.
רק אירוספורט היה נראה טוב (אבל חוץ מאיזה אירוע פעם בשנה מי רואה אותו בכלל???) ונשיונל ג'יוגראפיק היה "פסדר".
השאר נראו לא ברמה אפילו של קבצי 720 שאאני רואה בבית.

בקיצור - אחרי שראיתי ירד לי החשק מחבילת HD.
ועוד לא דיברנו על בעיות מעצבונות בממירים..........

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור