שידוך סאבוופר מתאים

ציון 2010

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם,

לאחרונה רכשתי זוג רמקולים Focal Sopra #2, וכן רסיבר NAD T 778.
שאלתי היא: איזה סאבוופר להתאים להם? (בעיקר למטרות מוסיקה)

בתודה מראש

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
בגדול, ל-REL Acoustics יש מבחר לכל תקציב וטעם.
הם ידידותיים ביותר למשתמש בעת מעבר בין מוזיקה לסרטים. בעוד סאב וופר אחרים דורשים מהמשתמשים להתאים כל הזמן את הגדרת עוצמת הקול בהתאם לאפליקציה, ניתן להגדיר מערכות REL סאב באס פעם אחת עבור כל היישומים. לכן, אין עוד צורך להגביר את עוצמת הקול של ה-REL לסרטים ולהנמיך אותו בחזרה למוזיקה כי הגדרת הסרט רועשת מדי.

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
ה-NAD 778 הוא רסיבר משובח מאוד. תפקידו העיקרי של סאב וופר הוא להשתלב ללא תפר בצליל של שני הרמקולים הקדמיים, כך שבעצם לא תשמע אותו כשהוא פועל ולא תוכל להפריד בינו לבין הרמקולים הקדמיים - כאילו כל השלישיה היא חטיבת צליל אחת. הצלחתו של שילוב כזה תלוייה בשני גורמים:

אחד - כיול אקוסטי כמה שיותר דקדקני בהתאמה לתנאי החדר. הרסיברים של NAD מסתמכים על מערכת הכיול המצויינת של דיראק בגירסת LIVE 2.0 - נדמה לי שצריך לרכוש מאתר DIRAC את תוכנת הכיול המורחבת המאפשרת טיפול מיטבי בבאסים. זה עולה כמה עשרות דולרים. אל תוותר בשום אופן על רכישת תוכנת הכיול המורחבת.

שניים - סאב וופר כמה שיותר מהיר. אין לי שום נסיון עם הסאבים של REL. יש לי נסיון מוצלח עם הסאבים של SVS (יבואן: פיוצ׳ר אודיו וידאו, צקלג 21 ת״א) ושל פרליסן (יבואן: סינמארט, התרופה 14 נתניה). הפרליסן לטעמי הוא ״הסאב הכי מהיר בעיר״. בסופו של תהליך כיול דקדקני הוא יכול להשתלב ללא שום תפר עם כל זוג של רמקולים קדמיים. רכישה של הפרליסן גם תבטיח לך את שירותי הכיול של המכייל המקצועי הטוב ביותר בישראל, דן נגר שמתמחה כבר שנים בכיול של ציוד המבוסס על מערכת הכיול של DIRAC. דן נגר הוא היבואן של פרליסן. הכיול המקצועי הוא בתשלום נוסף, ולא נמוך, אבל הוא שווה כל שקל.

נערך לאחרונה ב:

ציון 2010

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה למגיבים,

ומה לגבי סאבוופר של JL Audio ?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
תודה למגיבים,

ומה לגבי סאבוופר של JL Audio ?
חחחח אם יש לך כסף- אין מתחרים (בעניי).
תתחדש על הפוקאל - אחלה רמקול!
תבדוק לפני כמה סאבים, שלא יווצר מצב שזה ״דופק״ יותר מאשר עוזר למוזיקה.
לשלב סאב למוזיקה זה דורש הרבה סבלנות.
תיהנה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור