שוקל להחליף פטיפון

צבי.ק

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום
יש לי פטיפון tensay 861b מעל ל 30 שנה עם ראש אודיו טכניקה mlb120 ואני מאוד מרוצה ממנו, אינו מכניס רעשים מסתובב במהירות הנכונה וחצי אוטומטי (שזה נח), יש לי הזדמנות לרכוש טורנס td165 במצב טוב ובמחיר סביר,
שאלתי היא, האם לאחר ההחלפה באמת אשמע שיפור משמעותי בצליל, ואם כן באיזה אופן, תודה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תקנה באותו כסף פרוג׳קט חדש. גם בנוי מעולה ונשמע פשוט פנטסטי. טוב יותר מכל הוינטאג׳ים שכבר מזמן הפכו מפטיפון למחרשות.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
צבי.ק
קודם כל צריך לדעת מה המחיר. ורצוי גם לדעת מה מצבו של הטורנס ("טוב" זה הגדרה כללית מדי), ואיזה ראש יש עליו - אם יש. ומצב המחט כמובן, שכן זה יכול להביא להוצאה נוספת אם היא זקוקה להחלפה.
באופן כללי - הטנסאי שלך הוא פטיפון ג'נרי פשוט שלא נחשב למי-יודע-מה בזמנו (זה מותג של חברת סניו), והטורנס באופן ודאי טוב ממנו. אבל תלוי גם באיזה ראש משתמשים. לגבי מידת השיפור שתהיה - מאד תלוי גם בשמיעה שלך ובהעדפה שלך.

צבי.ק

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה,
האם יש פטיפון חדש ואיכותי מומלץ לקניה, חצי אוטומטי (שהמחט מתרוממת בסוף תקליט) ?, תודה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ככל שיש יותר אופציות בפטיפון כך זה פחות מעניין. קנה פרוג'קט דביוט, גש לאודיוזיפ, קנה מרים זרוע מכני נפרד ותקבל אחלה תוצאה.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
שלום
יש לי פטיפון tensay 861b מעל ל 30 שנה עם ראש אודיו טכניקה mlb120 ואני מאוד מרוצה ממנו, אינו מכניס רעשים מסתובב במהירות הנכונה וחצי אוטומטי (שזה נח), יש לי הזדמנות לרכוש טורנס td165 במצב טוב ובמחיר סביר,
שאלתי היא, האם לאחר ההחלפה באמת אשמע שיפור משמעותי בצליל, ואם כן באיזה אופן, תודה.
בהחלט תשמע שיפור אבל בפטיפון בן כמה עשרות שנים רצוי לוודא שהוא במצב תקין בעזרת איש מקצוע.
עדיף טורנס 150 או 160 ורצוי עם בסיס משופר וכבד וזרוע איכותית, מוזמן לכתוב איזו וגם ראש ברמה טובה.
בהצלחה

ששון

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
עד לא מזמן היה לי טורנס 150. הוא עבד באופן מושלם, ומאוד אהבתי את היכולת לשדרג אותו בעצמי. את הזרוע המקורית החלפתי בזרוע של SME. עם הבסיס החדש, הזרוע היתה כבדה יותר ולכן היה צורך להחליף את הקפיצים שיעמדו במשקל ולעשות את את כל ההתאמות הנחוצות. אני מאוד נהינתי מזה, אבל אני מעריך שיש כאלו שמעדפים "פלאג אנד פליי". ביחד עם כל השידרוגים והעבודה, המחיר הסופי היה מצחיק לעומת מחיר של פטיפון אכותי חדש.
לפני כשנה נמאס לי מהווינטאג' הזה, בייחוד כשראיתי את אפשרויות המדהימות שקיימות היום בשוק. בכל מקרה, אני לא ממליץ על פטיפון עם קפיצים, לאדם שיש לו לך ילדים, או כל דבר אחר עם נטייה לקפוץ\לרקוד באיזור הפטיפון.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור