שדרוג סאונד

רויטל

אוהב את התחום
מעורבות
28
נקודות
18
שלום,
מה שיש לי היום b&w 803 רצפתיים
מגבר nu vista 800
לא מצליחה להעלות תמונת jpeg
יש גם טלויזיה בקושי בשימוש
שאלתי היא מה הדרך הכי נכונה לחבר אחוריים מדפיים מסדרת ה 800 b&w לצורכי שמיעת מוסיקה ולא לצורך קולנוע ביתי אני מרגישה שחסר לי סאונד היקפי?
תודה לעונים

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
לדעתי האישית סטריאו אמור להשמע מ2 ערוצים, ככה התכוונו המשוררים ואפשר להשיג תוצאות מדהימות מ2 ערוצים. יכול להיות שהבעיה היא במקור שיש לך.

רויטל

אוהב את התחום
מעורבות
28
נקודות
18
אני יודעת שכך התכוונו אבל זו האוזן שלי וזה מה שהיא רוצה
מה כוונתך בעיה במקור?

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
לא ככ מבין באודיו רב ערוצי...
מה שכן מייעץ לך, אם את רוצה חוויה של סאונד עוטף שגורם לך להרגיש כאילו את שם גם בדו ערוצי, זה לשחק הרבה עם המיקום של הרמקולים - לקרב/להרחיק אחד מהשני, להרחיק מהקיר האחורי, לשחק עם הזווית שלהם כלפייך וכו' - וקצת עם האקוסטיקה של החדר (שטיח וכו').

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
אני יודעת שכך התכוונו אבל זו האוזן שלי וזה מה שהיא רוצה
מה כוונתך בעיה במקור?
האוזן שלך זה הכי חשוב :בעד:. אולי תשאלי בפורום "אודיו רב ערוצי"?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
לשמוע סטראו שמוקלט בשני ערוצים, על מערכת עם סאונד היקפי, זה כמו לשדרג פיאט אונו לשתי פיאט אונו, במקום לרכב טוב יותר וחדש יותר (ויסלחו לי המבינים ברכבים - אין לי מושג ירוק איזה רכב עדיף על פיאט אונו והולם את האנלוגיה שלי).
או בקיצור, רויטל, ממליץ לך בחום לפני שאתה מוסיפה למערכת סבירה+ עוד זוג רמקולים סבירים+, תשקלי לשדרג אותם לרמקולים טובים.

החסרונות:
1. לא תקבלי סאונד היקפי.
2. השטח שבו הצליל יישמע אופטימלי יהיה קטן יותר. יענו, ה- sweet spot יהיה בדיוק בין שניהם, במרחק שקול פחות או יותר למרחק שלהם אחד מהשני (משולש שווה שוקיים / צלעות)

היתרונות:
1. תהני מיותר פירוט.
2. תהני מבמה מדוייקת יותר.
3. תהני מתחום דינמי גדול יותר, בשאיפה.
4. לא תצטרכי לקנות עוד מגבר.
5. לא תצטרכי לסלול כבלים ארוכים.
6. לא תצרכי לכייל את הרמקולים (האמת, גם לא תוכלי בלי פרוססור, אבל ניחא) כדי שיהיו מיושרי פאזה אחד עם השני.

בקיצור, רויטל, עזבי אותך, נו. זאת לא הדרך לשדרג חווית סאונד למוסיקה דו ערוצית.

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
לא מבין מה רע ברמקולים שיש לה עכשיו, לדעתי הם רמקולים טובים מאוד, סליחה על חוסר ההבנה,

רויטל

אוהב את התחום
מעורבות
28
נקודות
18
תודה!
גם אני לא מבינה מה סביר ברמקולים שלי
הם נהדרים בשבילי

dlux

אוהב את התחום
מעורבות
17
נקודות
8
היתרונות:
1. תהני מיותר פירוט.
2. תהני מבמה מדוייקת יותר.
3. תהני מתחום דינמי גדול יותר, בשאיפה.
4. לא תצטרכי לקנות עוד מגבר.
5. לא תצטרכי לסלול כבלים ארוכים.
6. לא תצרכי לכייל את הרמקולים (האמת, גם לא תוכלי בלי פרוססור, אבל ניחא) כדי שיהיו מיושרי פאזה אחד עם השני..

הרגת אותה בטח עם כל המושגים האודיופילים האלו

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה רמקול נהדר.

לגבי היתר. מתנוש הסביר היטב.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
תודה!
גם אני לא מבינה מה סביר ברמקולים שלי
הם נהדרים בשבילי
לא מבין מה רע ברמקולים שיש לה עכשיו, לדעתי הם רמקולים טובים מאוד, סליחה על חוסר ההבנה,
הרמקולים מצויינים. למי שלא הבין ומעדיף להתעסק בריגשי נחיתות, בוא נעשה שיעור בהבנת הנקרא:
1. רויטל רוצה להוסיף זוג רמקולים כדי לשדרג לעצמה את המוסיקה. לא קולנוע ביתי. מוסיקה.
2. יש לרויטל כסף לשידרוג, מין הסתם לזוג נוסף+. ה"סביר" וה"טוב" הם יחסיים. גם שלי "סביר" אם ארצה לשדרג את שלי ל"טוב". וגם רמקולים של מחשב ב-200 שקל. בסדר?
3. בכסף הזה, מציעים לרויטל אנשים שעברו כברת דרך, ואם יורשה לי קצת לתפוס תחת, מנוסים קצת יותר (!!!), ואומרים לה באהבה ובאכפתיות: "לא ככה עושים את זה".
4. מה רויטל עושה? נכנסת למגננה ועוד נכנסת בי בפרטי בחוצפה לא מבוטלת.
5. רויטל עקשנית. רויטל יודעת יותר מכולנו שזוג נוסף זהה ישדרג לה את הסאונד וזאת הדרך הנכונה.
6. קיבלת תשובה גם לזה: לכי קני מגבר נוסף, חברי את המקור שלך לשני המגברים וסעי. המפתחות בפנים.

אין הנחתום עאלק. חוצפה.

רויטל

אוהב את התחום
מעורבות
28
נקודות
18
אולי יש לך קילומטראז' ארוך משלי בנושא סאונד, אבל רק אתה יכול לראות בהודעה הפרטית שלי חצופה כי אתה וודאי מבין יותר ובזהירות מוסיפה מתנשא יותר ,מעדיפה לא להמשיך....
ולהלן חוצפתי
"אתה הנחתום שמעיד על עיסתו
אבל בהינתן תנאי הדירה השכורה שלי אני יודעת מה אני רוצה! אם זה אפשרי ונכון מבחינה מעשית כמו שאמרת כן ולא
ומעבר לזה יש פה פתח להמצאות בתחום
אני חושבת שהמערכת שלי טובה +
בכל אופן תודה"

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
רויטל, מתנוש צודק.
נסי לשחק עם המיקום של הרמקולים ומיקום הישיבה שלך ביחס לרמקולים. את אמורה לקבל סאונד תלת מימדי בדומה למה ששמעת כאשר הדגימו לך את הציוד ובחרת לרכוש אותו. שווה לך להתיעץ עם בעל החנות שמכר לך את הציוד בנוגע להעמדה נכונה, את אמורה לקבל תמונת סטיריאו ותלת מימד עם שני רמקולים בלבד.
אם את רוצה סאונד הקפי, שחררי את המגבר ותעברי לרסיבר, תקבלי סאונד הקפי אבל שטוח וללא משקל (כן, יש דבר כזה). בקיצור תקבלי סאונד הקפי אבל מעפאן.

רויטל

אוהב את התחום
מעורבות
28
נקודות
18
קודם כל תודה
השמיעו לי כמובן בחדר ייעודי וזה לא ריאלי לדירה שלי
אני אנסה לעשות העמדה מעט שונה ואז אני מקווה שיהיה לי סאונד עוטף יותר
רוב תודות לכולם

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
סאונד היקפי לא רק שלא ישדרג אלא ישנמך.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
קודם כל תודה
השמיעו לי כמובן בחדר ייעודי וזה לא ריאלי לדירה שלי
אני אנסה לעשות העמדה מעט שונה ואז אני מקווה שיהיה לי סאונד עוטף יותר
רוב תודות לכולם
ההמלצה היא בד"כ להעביר את הרמקולים לחדר השינה ושם לראות מה היכולות שלהם.

האקוסטיקה שם עדיפה מהסלון, ברוב גדול מהמקרים.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
רויטל, נסי להעלות שוב תמונות של חלל ההאזנה שלך ואולי אפשר יהיה לתת טיפים למיקום נכון.
אם יש בעיות עם התמונות, דברי עם נמר, אני בטוח שהוא יעזור בשמחה.
ואם את עדין רוצה לשדרג את חווית ההאזנה ורוצה להמשיך לדון בזה (לא איתי כי אני מתנשא), אני מציע שתספרי עוד קצת על המקור, התקציב, ומה את מנסה לשפר.

נערך לאחרונה ב:

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
הרמקולים מצויינים. למי שלא הבין ומעדיף להתעסק בריגשי נחיתות, בוא נעשה שיעור בהבנת הנקרא:
1. רויטל רוצה להוסיף זוג רמקולים כדי לשדרג לעצמה את המוסיקה. לא קולנוע ביתי. מוסיקה.
2. יש לרויטל כסף לשידרוג, מין הסתם לזוג נוסף+. ה"סביר" וה"טוב" הם יחסיים. גם שלי "סביר" אם ארצה לשדרג את שלי ל"טוב". וגם רמקולים של מחשב ב-200 שקל. בסדר?
3. בכסף הזה, מציעים לרויטל אנשים שעברו כברת דרך, ואם יורשה לי קצת לתפוס תחת, מנוסים קצת יותר (!!!), ואומרים לה באהבה ובאכפתיות: "לא ככה עושים את זה".
4. מה רויטל עושה? נכנסת למגננה ועוד נכנסת בי בפרטי בחוצפה לא מבוטלת.
5. רויטל עקשנית. רויטל יודעת יותר מכולנו שזוג נוסף זהה ישדרג לה את הסאונד וזאת הדרך הנכונה.
6. קיבלת תשובה גם לזה: לכי קני מגבר נוסף, חברי את המקור שלך לשני המגברים וסעי. המפתחות בפנים.

אין הנחתום עאלק. חוצפה.
לא רגשי נחיתות אני מבקש, נאיבי כן, :D

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
לא ציינת מה המקור.האם הוא ברמה של שאר הרכיבים.

robo7

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
.....ומעבר לזה יש פה פתח להמצאות בתחום....
ב 40 השנים האחרונות אין המצאות בתחום.

ולא פונים למנתח לב אם יש בעיה בברך.

נסי העמדה שונה :בעד:

R
(ורד).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור