שאלה מקצועית

YosefH

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
מעוניין בהמלצה למגבר איכותי שישולב עם זוג רמקולים מדפיים איכותיים ואולי משומשים!? תקציב של 10 k בערך,
ובנוסף, מישהו שמכיר מונחים במגבר d.j - כגון, BDJD , HPF , HZ , db והכיוונון שלהם בהתאם לרמקולים, אשמח למידע .. תודה

תמונות מצורפות

• Screenshot_20230714_033053_Flashlight & Magnifying Glass.jpg
    Screenshot_20230714_033053_Flashlight & Magnifying Glass.jpg
    KB 106.9 · צפיות: 69

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
מעוניין בהמלצה למגבר איכותי שישולב עם זוג רמקולים מדפיים איכותיים ואולי משומשים!? תקציב של 10 k בערך,
ובנוסף, מישהו שמכיר מונחים במגבר d.j - כגון, BDJD , HPF , HZ , db והכיוונון שלהם בהתאם לרמקולים, אשמח למידע .. תודה
הייתי מחפש bmc cs2 מגבר משולב טרנזיסטורי ( integrated) נהדר וגמיש מאוד בהתאמה לקדם מגבר חיצוני אם תרצה לשנות מעט את אופיו בעתיד. מתומחר לדעתי בשוק יד2 מתחת לשוויו האמיתי ובסביבות התקציב שציינת. אופי הסאונד שלו הוא נייטרלי מאוד , אם אתה מחפש מגבר שנותן איזה תוספת משל עצמו הוא לא הכיוון. אבל יש לו רזרבות של כח, נקיון ופירוט שקשה למצוא בקטגוריית מחיר שלו. ואישית אני אוהב את העיצוב שלו. בהצלחה.

נ.ב גם זו אופציה אם בתקציב MF -6Si

נערך לאחרונה ב:

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
Hpf=high pass filter
Bdjd= bridged
Db = volume

YosefH

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
קיבלתי ממישהו לפני כמה ימים את המגבר (אפשר לראות בתמונה שמצורפת) ולא הבנתי:
בצד שמאל chanel A + B , שם כניסות הרמקולים ימין ושמאל × 2 ? ואם כן כמה וואט בדירוג מינימום/מקסימום אמור להיות כל רמקול ב- 4/8 אוהם?
ובצד ימין INPUT הבנתי שזה הזרמת המוזיקה, אני משתמש עם נגן/פלאפון, לאיזו כניסה בדיוק לחבר אותו? כי יש 4 (אגב, הבנתי שאני אמור לפתוח את הכבל 2 ל 1 (הרגיל שמוליך עם בננה קטנה מנגן המוזיקה לרסיבר) בצד של ה2 ולהכניס אדום שחור לאחת הכניסות, אבל לאיזו? ואיך לכוונון ב MODE , HZ, ו db? כדי לא "לשרוף" בטעות את המגבר או הרמקולים, כי אני לא מבין בזה כלום אז אשמח להכוונה מדוייקת לפי התמונה, תודה רבה..

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור