שאלה למבינים בטכנולוגיית הקישוריות....

efishn

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הי
השאלה נוגעת לקישור אפליקציית הטיידל לאינטגרייד. באפליקציה של טיידל יש לי שתי אפשרויות חיבור. אחת, קישור האפליקציה לאינטגרייד באופן ישיר. השנייה, חיבור ביניהם דרך אפל פליי.
מה ההבדל באיכות המוסיקה ואספקטים אחרים, בין שתי האופציות ?
תודה

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
הי
אם אני מבין נכון - באופן ישיר המשמעות היא שהמעבד של המגבר מבצע את החיבור לטידל והטלפון הוא רק השלט.
דרך אפל פליי הכוונה שהטלפון שלך מזרים את הקבצים למגבר ?
אם זו הכוונה אז האופציה הראשונה עדיפה לטעמי .
ברגע שטידל קונקט ישתחרר , אז זה כבר לא ישנה , כי ההזרמה עובדת ברקע למגבר והטלפון הוא השלט בלבד .

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
באיזה מגבר מדובר?

efishn

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
Hegel

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
איזה הגל...

efishn

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
Hegel 120
יש הבדלים בין הדגמים לדעתך ?

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
עדיף דרך המגבר בחיבור ישיר

efishn

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אוקי, אז איך עובד ה Air Play ? הוא לא ישיר ?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הדרך הנכונה עד שטידאל קונקט יגיע היא להשתמש ב roon בשביל להזרים את זה.

efishn

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מה זה טידל קונקט ? ולאן הוא צריך להגיע ?

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
אתה בטח משתמש באיפון עם אפליקציית טידל.
כשאתה בוחר האפליקציה להזרים ישירות למגבר , אתה מזרים דרך פרוטוקול וויפי מהטלפון למגבר.

האייר פליי עובד באותה דרך רק שהוא משתמש בפרוטוקול תקשורת וויפי של אפל .
לא צריך להיות הבדל בצליל.

כשטידל קונקט ישתחרר , המידע לא יעבור דרך הטלפון אלא ישירות מהראוטר למגבר . הטלפון הנייד הוא רק שלט. אתה יכול לדבר בטלפון או לראות יו טיוב בזמן שהמוזיקה מטידל מנגנת בלי הפרעה .
איל

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
אתה בטח משתמש באיפון עם אפליקציית טידל.
כשאתה בוחר האפליקציה להזרים ישירות למגבר , אתה מזרים דרך פרוטוקול וויפי מהטלפון למגבר.

האייר פליי עובד באותה דרך רק שהוא משתמש בפרוטוקול תקשורת וויפי של אפל .
לא צריך להיות הבדל בצליל.

כשטידל קונקט ישתחרר , המידע לא יעבור דרך הטלפון אלא ישירות מהראוטר למגבר . הטלפון הנייד הוא רק שלט. אתה יכול לדבר בטלפון או לראות יו טיוב בזמן שהמוזיקה מטידל מנגנת בלי הפרעה .
איל
גם היום השימוש מטידל דרך הטלפון, תוך כדי התחברות למכשיר casting, מאפשר לשמוע יו טיוב בטלפון ולכן באותו הזמן להאזין למערכת.

efishn

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מתנצל, לא ממש מבין למה הכוונה טידל קונקט. יש לי אפליקציה של טידל על האייפון כבר חודש וחצי, אני מזרים שירים
ל Hegel בשתי צורות, או ישירות (בוחר את המגבר מרשימה של מכשירים שנמצאים על הרשת) או בחירה ב Hegel מתפריט של Air Play. נדמה לי שבשתי הצורות המוסיקה זורמת ואני יכול במקביל לראות יוטיוב באייפון בלי בעיה.
מה זה הקונקט הזה ?

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
נכון , אם המכשיר תומך בקסטינג אז זה דומה לטידל קונקט.
תבחר ישירות למגבר ותמשיך להינות ;)

efishn

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
על הכייפק, תודה.
אבל השאלה במקור הייתה מה ההבדל בין בחירה ישירה לבחירה דרך Air Play ?
האם הם עובדים אותו דבר, או שאמור להיות הבדל כלשהוא ?

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
הי
לא. איך להיות הבדל . האייר פליי הומצא כדי לתמוך בעולם החיבורים של סטיב ג׳ובס - עולם ללא כבלים למוזיקה סרטים וקישוריות אחרת . לא אמור להיות הבדל בצליל .
כדי שתנוח רוחך :

"); display: inline-block; height: 24px; width: 24px; transform: rotateZ(-180deg);">

Audio source data transmitted via AirPlay is also sent completely unprocessed with no deterioration in bit depth. Sound quality, as a result, is pristine. Since the original source is sent exactly as transmitted, AirPlay has the added benefit of using the destination devices to individually control the volume.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור