שאלה לגבי מעמד

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
מחירו בחו"ל?
עזוב אותך. אתה לא בכיוון. מעמד בודד של CM מתחיל בכ-$8,000.
לך על פיניט שציינת בהתחלה. מוצר מהשורה הראשונה, יש יבואן פצצה, תקבל שירות וכל מה שצריך.
עזוב אותך מהרפתקאות מיותרות עופר. להביא לבד זאת התעסקות לא פשוטה, שמע לאחד שמכיר ויודע.

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
עזוב אותך. אתה לא בכיוון. מעמד בודד של CM מתחיל בכ-$8,000.
לך על פיניט שציינת בהתחלה. מוצר מהשורה הראשונה, יש יבואן פצצה, תקבל שירות וכל מה שצריך.
עזוב אותך מהרפתקאות מיותרות עופר. להביא לבד זאת התעסקות לא פשוטה, שמע לאחד שמכיר ויודע.
תודה

gayle

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
דעתי היא שפיניט אלמנט יקר למה שהם באמת נותנים (בתחום השיכוך). אם מה שמעניין אותך זה עיצוב, זה כבר משהו אחר.
יש חברות עם פתרונות בכמה רמות מעל אלה של פיניט (ע"ע SRA, HRS, Artesania, Critical Mass, Stacore).

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
שאלת המשך ברשותכם.
האם אפשר להתייחס לרסיבר קולנוע כמו אל ציוד הסטריאו מבחינת שיכוך?
תודה

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
שאלה באמת מעניינת... גם אני ניסיתי להבין את השפעת כבל חשמל על תוצאה של רסיבר שלי ו... לא ממש הצלחתי, החלפתי כבלים אך לא הרגשתי שוני. למען האמת לדעתי זה בגלל שק״ב מהוסס על אפקטים וטקסט, סאונדטראק גם פחות דומיננטי ולא ב״שורה ראשונה״.
לכן גם עם יש איזה השפעה - זה פחות חשוב.
עניין אחר אם משתמשים לרסיבר גם לסטריאו באופן רציני.
אם כן, ניסיונות ואוזן יכולים להגיד

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
שאלה באמת מעניינת... גם אני ניסיתי להבין את השפעת כבל חשמל על תוצאה של רסיבר שלי ו... לא ממש הצלחתי, החלפתי כבלים אך לא הרגשתי שוני. למען האמת לדעתי זה בגלל שק״ב מהוסס על אפקטים וטקסט, סאונדטראק גם פחות דומיננטי ולא ב״שורה ראשונה״.

לניסיוני, כחלק מהחלפת כבלי החשמל והאינטרקונקטים שעשיתי הוחלפו גם אלו של סטאפ הק"ב (פרוססור ומגבר של מרנץ) ב Cardas Clear שחוברו לבלוק חשמל של Nordost - השיפור מוחשי.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
784
נקודות
113

לכבל החשמל יש השפעה מכרעת על התוצאה של הרסיבר. בלעדיו לא תשמע כלום :)

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
לכבל החשמל יש השפעה מכרעת על התוצאה של הרסיבר. בלעדיו לא תשמע כלום :)
עכשיו אני מבין איפה הקטע, תמיד עניינה אותי תופעה שכשמפסק לאור כבוי איך יש אור במקרר?!
חחחחחחחחחחחח

נערך לאחרונה ב:

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
השאלה היתה בהקשר לסטנד לא כבל

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
שאלת המשך ברשותכם.
האם אפשר להתייחס לרסיבר קולנוע כמו אל ציוד הסטריאו מבחינת שיכוך?
תודה
נושא השיכוך קשור לפיזיקה - השפעת תנודות האויר שיוצרים הרמקולים על הרכיבים האלקטרוניים בציוד השמע. נוצרת תופעה של ״מיקרופניות״, הרכיבים האלקטרוניים קולטים את תנודות האויר כמו מיקרופון וזה כמובן משפיע על איכות הצליל.
השפעת המיקרופניות על המעגלים לא יודעת להבחין אם המעגלים נמצאים ברסיבר קולנוע ביתי או שהם נמצאים באיזה מגבר סטריאו.
ככל שהציוד יקר יותר מושקעת בו יותר מחשבה לביטול מיקרופוניות. למשל - המעגל האלקטרוני ב Supernait 3 יושב על משכך זעזועים שנמצא בתוך קופסת המגבר.
אין מנוס משיכוך ואני מופתע לא פעם לראות תמונות של ציוד יקר מאוד שעומד על מעמדים עלובים.
ההשפעה של מעמדים שונים על איכות הצליל מורגשת היטב.

אריה

נערך לאחרונה ב:

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
פשוט לא נראה לי להשקיע במדף שיותר יקר מהרכיב עצמו

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,433
נקודות
113
פשוט לא נראה לי להשקיע במדף שיותר יקר מהרכיב עצמו

במקרה שלך ככל הנראה
marantz סדרה 5 נכון...?

בכל אופן
שיכוך לקדם/מגבר/נגן לא שונה משיכוך לרסיבר/פרוססור/נגן אוניברסלי.

המילה "אוניברסלי/קולנוע ביתי" לא אמורה להראות איזו "נחיתות", כן...

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
רכיבי הסטריאו שלי הרבה יותר יקרים אז הגיוני להשקיע את בסטנד איכותי ויקר.
את הרסיבר אניי יכול כרגע להניח על מדף לא משוכך ואולי בהמשך לתת לו קצת יותר אבל בטח לא פיניט וכאלה

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,433
נקודות
113
רכיבי הסטריאו שלי הרבה יותר יקרים אז הגיוני להשקיע את בסטנד איכותי ויקר.
את הרסיבר אניי יכול כרגע להניח על מדף לא משוכך ואולי בהמשך לתת לו קצת יותר אבל בטח לא פיניט וכאלה

מסכים לגמרי.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מה בקשר לפלטות שיכוך , הרי בפלטות נמצאת התמצית של השיכוך , לדעתי לא פחות טוב להעמיד המכשיר על פלטה מושקעת בתוך ארונית ביתית יפה ומסיבית ,
כך הבית לא נראה כמו מסגריה או חנות יבואן , ועדיין מקבלים איכות בהרבה מקרים טובה יותר מאשר סטנדים סופר יקרים , אצלי הציוד עומד בתוך מזנון נגרות חזק כחול לבן עם פלטות sra , כל המזנון עומד על רגלי פיניט אלמנט , לא זול הפטנט , לא אוהב סטנדים אודיו פילים בכלל!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור