שאלה לגבי הגברה אשמח לעזרה

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
וכמו תמיד - הכי טוב לשמוע כמה מגברים ואז להחליט.
זה לא על הצליל שהוא מדבר ,זה משהו שניתן לבחור מראש,אז מה אתה דוחף מן מישפט שכזה ,שבת בבוקר עכשיו אולי תעיר את החיפאי ותבואו?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
זה לא על הצליל שהוא מדבר ,זה משהו שניתן לבחור מראש,אז מה אתה דוחף מן מישפט שכזה ,שבת בבוקר עכשיו אולי תעיר את החיפאי ותבואו?
תאמין לי שהשם שלך עולה כמעט כל יום (לא מגזים), וכל פעם צץ משהו אחר שמונע את הביקור שלנו אצלך.

SoundMaster

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מי מרים את הכפפה ונותן לי כמה מגברים שיעבדו איתם ?

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
מי מרים את הכפפה ונותן לי כמה מגברים שיעבדו איתם ?
בוקר טוב חג שמח הודעות פרטייות אתה קורא אולי??. שלחתי לך בפרטי

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
קודם כל תבהיר איזה רמקול יש לך
רשמת בפוסט שיש לך פולק אודיו ובלינק שצירפת מופיע קנטון ברמה מאד גבוהה

SoundMaster

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
זה לא משנה שניהם בטווח של 500 וואט

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
אתה מפספס את העסק. לפי היצרן, הרמקול הנ"ל הוא בעל נצילות בינונית, עכבה לא בעייתית והמגבר המומלץ עבור הוא בטווח הספק הנע בין 50 ל-500 וואט. כלומר: 50 זה המינימום הנדרש כדי שיזוז איכשהו, 500 זה השיא, והספק מעבר לכך יגרום לו נזק פיזי.
בהנחה שהרמקול אינו בעייתי להנעה, מגבר 200-300 וואט יספק מעל ומעבר. אם הוא כן, מה שצריך זה מגבר שיודע לייצר הספק כזה אבל גם עתיר זרם. איך יודעים? ככל שהנתון שלו ב-4 אוהם קרוב יותר לכפול מאשר זה שב-8 אוהם, כך הוא מוצלח יותר בתחום זה.
אם אין לך חדר ענק לא צריכה להיות בעיה, ואם אתה לא שומע בעוצמה מוזיקה בעייתית לרמקולים כמו רוק או מוזיקה קלסית רונמטית, גם לא צריכה להיות בעיה מיוחדת.

כך או כך, מה שאתה צריך הוא, לאחר שקבעת לעצמך תקציב, לפנות ליבואנים שחלקם מציעים גם מגברים ביד שנייה. בנוסף יש כאלה המוכרים רק ציוד כזה. רובם ישמחו להשאיל לך מגבר להתנסות.

או בקיצור: מגבר טרנזיסטורי של 200 וואט בתקציב X - מה יש לכם?

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
נערך לאחרונה ב:

SoundMaster

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מבין אתכם ותודה , אך לא ברור בקושי מצאתי מגבר שמגיע ליותר מ 120 וואט לערוץ ..
כלומר 240 לזוג..
והרמקולים הם 500..

ramkol

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אהלן,

עושה רושם שיש כאן קצר בתקשורת ונראה שלא הוסבר ברור.

רמקולים ומגבר זה לא התאמה של מספרים.

כשקונים מערכת אודיו התהליך מתחיל בקביעת החדר בו תושמע המערכת. לפי החדר בוחרים את הרמקולים. אין דרך אחרת ושני זוגות של רמקולים שונים עם אותם "מספרים" יתנהגו שונה באותו חדר.

אם אתה מחפש מערכת, ומבקש כאן עזרה, תנסה לכתוב כאן דברים כלליים לגבי התכניות שלך, כמו מה גודל החדר, מה בערך אתה שומע וכו'...

לפי הדברים האלו אנשים יוכלו להמליץ לך על רמקולים מתאימים וגם על הגברה מתאימה לרמקולים. מספרים לא יעזרו לך בשלב הזה.

SoundMaster

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רמקול על התשובה!
חדר רגיל 3.5 מטר על 4 ...
שומע בעיקר הרבה אלקטרוני הרבה באס הרבה טרבל

ramkol

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אהלן,

נראה לי שהחדר קטן על הרמקולים שציינת, או שהרמקולים גדולים על גודל החדר... :)
הכיוון של קנטון נראה לי מעולה עבורך, אבל אתה צריך דגם קטן יותר מהדגם שאליו קישרת.
כדאי לך להסתובב בחנויות ולשמוע כמה סוגים של רמקולים שיתאימו לגודל החדר שלך. גם של קנטון שהיא חברה מעולה!
תחזור לכאן עם רשמים ובטוח יהיה לאנשים מה להוסיף.
להתאים הגברה אחר כך יהיה ממש פשוט.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור