שאלה| חיבור כרטיס מסך לטלוויזיה

dor_alt

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום..אני חדש פה ויש לי שאלה
יש לי מחשב עם כרטיס מסך של gigabyte gtx260 ואני רוצה לחבר אותו לLCD של LG32 80UR שאני רוצה לקנות.. נורא חשוב לי שיהיה סאונד טוב. עכשיו ניסיתי לחבר את המחשב כבר לLCD אחר וקיבלתי תמונה אבל בלי סאונד (חיברתי עם כבל HD משני הכיוונין, כאשר בכרטיס מסך יש DVI עם מתאם לHD שקיבלתי עם הכרטיס מסך) עכשיו הבנתי שרק כרטיסי ATI תומכים בסאונד בכרטיס מסך..אבל מצד שני באתר של gigabyte ראיתי שכתוב על הכרטיס מסך שהוא תומך בhd ready סאונד ווידאו, בנוסף ראיתי גם שיש על הכרטיס מסך חיבור שכתוב עליו אודיו, והבנתי לפי המדריך באתר שיש דרך לחבר כבל של סאונד מהלוח אם לכרטיס מסך. הבעיה שלי היא שאני לא יודע איזה סוג של כבל צריך.. החיבור בכרטיס מסך נראה די קטן עם 2 פינים קטנים כאלה אחד ליד השני. מישהו יודע גם אם אני אחבר כבל מתאים הכרטיס יעביר סאונד או לא? ואיזה בדיוק כבל צריך כדי לחבר בין הלוח אם לכרטיס מסך כי נראה לי שיש אפשרות להעביר סאונד.. ואם בכל זאת אי אפשר אז האם בטלוויזיות של LG יש חיבור סאונד אופטי כי רק חיבור כזה מעביר סאונד דיגיטלי כמו שאני רוצה ובלוח אם יש לי יציאה של כבל אופטי אבל אני לא יודע אם ישנה כניסה כזאת גם בטלווזייה.במפרט של הטלוויזיה כתוב חיבור audio in אבל לא כתוב איזה סוג חיבור..
*הדגם של הכרטיס מסך מקביל לgeforce 9800 אם אני לא טועה
**הנה הדף של המפרט של הכרטיס מסך באתר ג'יגהבייט http://www.gigabyte.com.tw/Products/VGA/Products_Overview.aspx?ProductID=3080
סליחה על החפירה ותודה לכל מי שיכול לעזור

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור