שאלה הקשורה למצלמות canon

איזה מצלמה יותר טובה? מצלמת canon 200d או מצלמת canon 200d mark iii ?

• canon 200d

Votes: 0 0.0%
  • canon 200d Mark iii

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    0

בננה

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
איזה מצלמה יותר טובה? מצלמת canon 200d או מצלמת canon 200d mark iii ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אישית לא ממליץ מתקרב לדגם הזה - חבל על הכסף
אבל MARK III חדש יותר MARK II שחדש מדגם ללא MARK

אשמח להמליץ למצלמה לפי תקציב וצרכים אם יש עניין בכך

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
@בננה

בפוסט אחר הזכרת את אותו דגם של קנון ובהקשר ל Vlog ולאתגרים....

מזה אני מסיק שתי מסקנות:
1. חשוב לך תחום הוידאו.
2. לא ברור מה הכוונה לאתגרים אבל אני מניח שמדובר שמשהו שמתחבר למינוח אקסטרים - לא כן?

אם אלה פני הדברים הקנון שהזכרת,ובכלל DSLR של קנון וגם של אחרים זה לא הכיוון.

אם מדברים על משהו שקשור באקסטרים/אתגרים הקנון הזו לא סובלת מים ואבק ובכלל אולי כדאי לך "לחשב מסלול מחדש" וללכת לכיוון של גו-פרו ודומיה,למרות שדומיה או שהן יקרות להחריד או שהן ברמת וידאו ירודה....מכל מקום,אם אלה התנאים - חשב מסלול מחדש וחפש בתחום הגו-פרו ודומיה ולא בתחום ה DSLR ו/או חסרות המראה.

ועדיין בתחום הניחוש (כי לא הגדרת צרכים):אם הכוונה לצילום של דברים מאתגרים ואני מנחש שמדובר בספורט אז: הקנון הזו,וגם הפוג'י שאלי הציע בפוסט הקודם שלך כל אלה לא בכיוון. לצילום ספורט נדרשת גישה לדגמים מתקדמים יותר,ויקרים יותר,גם בתחום ה DSLR וגם בחסרות המראה.

להבנתי,בחסרות המראה מצלמות ועדשות לצילומי אתגרים/ספורט רחוקים מאוד מהתדציב הנדרש לסט של ה 200D שהוזכרה בהקשר הזה. בצד ה DSLR והיצע העדשות המצב קצת יותר טוב אבל עדיין רחוק,בכמה מונים,מרמות המחיר של הקנון והפוג'י שדובר עליהן עד כה......

...אז חוזר על הצעתו של אלי (@carmi ): תגדיר צרכים ותקציב ואז תקבל הכוונה יותר טובה ולא כזו המבוססת על ניחושים.

ודבר אחרון: הדברים שלי,פה,לא נאמרים בנימה של כעס ו/או חלילה ביקורת. קשה לי,ולנו בכלל,לעזור בשאלות כאלה מבלי שנבין למה "התכוון המשורר" קרי למה נועד ציוד הצילום ומהו התקציב..

מנחם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור