שאלה בנושא סטנד לסטאפ.

נועםמ

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
8
חבל מאד שכל דיון ענייני מגיע לוויכוחים עם ספקנים שמעלים טענות לא מבוססות. תאוריות שלא נבדקו לא תורמות כלום.
שיכוך הוא קריטי לתוצאה, וניתן לבחון את זה בקלות ע"י הוספת מדף שיכוך מתחת לכל רכיב.
נמר פתח פוסט על חשיבות השיכוך וכל מי שניסה יודע שיש לו משמעות מכרעת.

"משמעות מכרעת" לפי דעתי משמעות שולית.
חבל שקשה לך לקרוא דעות מנוגדות.
תבין/ינו אני לא נגד הדעה אלא לגבי העוצמה שאתם מתארים אותה.

אני התחלתי כבר לחפש מישהו שיוכל לטלטל לי 30 קילו. או שאולי יהיה יותר קל להשיג משטח שיכוך...
מה אתם יודעים אולי גם אני אראה את האור ( או את הסאונד במקרה הזה)

ey_sharon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
נועםמ,
מה שכתבתי זה מהתנסות אישית (בדיקה בפועל ולא דעה סוביקטיבית). זה שאתה חושב סובייקטיבית שהמשמעות שולית באמת לא תורמת כלום (ראיתי אין סוף טיעונים כאלה, שאין שום השפעה על הסאונד, בנוגע לכבילה, חשמל, ואפילו החלפת מגברים). לדעתי האישית, רוב חברי הפורום בדקו את ההשפעות בתחילת הדרך ומנסים להתקדם, ולא לחזור לוויכוחים מתישים חסרי תכלית.
השיכוך אצלי נבדק על מספר מגברים, רגנרטור, ונגני CD. אפילו משכך פשוט כמו vibrapod שעולה פחות מ 10 דולר ליחידה מורגש מיד מתחת למגבר או נגן (כולל במכשירים בסיסיים במערכות זולות).

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
בדבר אחד אתה בטח צודק, אין טעם לשכנע אדם שדבק באמונתו.
על דבר אחד נסכים :) (סביר להניח שלא) אין לאדם סיכוי לשמוע הבדל אם המגבר שלו עובר טילטולים ובטח לא ויברציות.
אני אוסיף שאולי למעט מגברי מנורות ו/או מגברים ממש ישנים.
חברה שמשחררת מוצר שרגיש לויברציות בעצם משחררת מוצר לא לגמרה תקין. הייתי מצפה מחברה שמוציאה מוצר בעשרות אלפי שקלים/דולרים לטפל בכזה דבר.

מישהו מוכן להתארגן לבדיקה כזאת? שמיעה עיוורת בין מגבר מוגן למגבר מטולטל.

יותר קל לרמות בן אדם, מלשכנע
שרימו אותו.

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
כנראה שאתה רגיל למערכות צעצוע שבקושי הממברנות של הרמקולים שלהן רועדות, או לאזניות.

מערכת רצינית בווליום גבוה מרעידה את הספה שאתה יושב עליה (שיחד אתך שוקלת יותר מרכיבי אלקטרוניקה), ורצפת פרקט, ואת החלונות, וחפצים אחרים בחדר.

עמיר
כאן לדעתי טמון העניין. אנשים ששומעים בווליום יותר נמוך - יושפעו פחות לטובה משימוש בשיכוך טוב

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
יווווו.... חפרתם.
2 סטנדים וזהו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בחיי כמה שטויות כותבים פה. ויברציות ועוד מגלי קול.
מישהו פה מבין קצת באלקטרוניקה?
גלי קול מהרמקולים שלכם לא ירעידו שום מכשיר ולא יזיזו לשום שבב או קבל.
לא מדובר על מעבורת חלל או מטוס קרב.
מה גם לרוב מגברים טובים שוקלים לא מעט, לאן את ירטטו?
וגם נגיד שיש איזה רעד, נראה לכם שזה ישפיע על הסאונד באיזשהי דרך?
מהכרות שלי מעוד תחומי עניין ,בכל תחום עניין יש את רמת הפלצנות והניואנסים שנהפכים כבר ללא היגוניים.
בנוסף השמת סטנד בין רמקולים גם לא ישפיע על הבמה היות וגלי הקול בכלל לא נבנים משם ובטח לא משפיעים על המאזין.

מתי אתה מגיע אלי?

ואגב. איזה סוגי שיכוך וסטנדים בדקת?

אגב ב׳. האם קראת את דברי הפתיח שלי בפתיחת הפורום הזה?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
יווווו.... חפרתם.
2 סטנדים וזהו.

בסוף הלכתי על אחד...

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
בוקר חמים ונעים תתחדש. ותהנה לך אני מאידך לאחר השיפוץ לבית שאני אטוטו עובר גם בקניית סטנד ב"ה . וזה יהיה סטנד אחד ממגבלת תקציב . כי שניים זה יקר והמחירים מטורפים . יש משהו בכייון REGOZO AUDIO מכירים? הדגם הזול .
תתחדש חבר לבריאות :שתוי::לב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תתחדש. אני בטוח שישמע מעולה. לפחות לפי הסטנד שרכשת.

קדימה. עוד חודש תמונות.

תמונות, קודם כל שג׳ובאני באיטליה יתחיל לחתוך, לנסר, לשייף ולארוז את המשלוח, עד שיגיע יש זמן.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בוקר חמים ונעים תתחדש. ותהנה לך אני מאידך לאחר השיפוץ לבית שאני אטוטו עובר גם בקניית סטנד ב"ה . וזה יהיה סטנד אחד ממגבלת תקציב . כי שניים זה יקר והמחירים מטורפים . יש משהו בכייון REGOZO AUDIO מכירים? הדגם הזול .
תתחדש חבר לבריאות :שתוי::לב:

תודה רבה.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,447
נקודות
113
גיאצ'וק תתחדש.
:שתוי:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
הסטנד הוזמן עם מדף שיכוח לטובת הפטיפון.
vinyl.jpg

תמונות מצורפות

• vinyl.jpg
    vinyl.jpg
    KB 34 · צפיות: 145

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור