רמקולים שאלה בנוגע לרמקולים של Pure Acoustics.

roimos

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום,
אני מעוניין לקנות מערכת קולנוע ביתית חדשה.
אני אישית מאוד אוהב את הרמקולים של פיור אקוסטיקס, למרות שהספקתי לשמוע רק דגם אחד שלהם, עם רסיבר שלהם, ומאוד אהבתי.
אני יודע שהרבה טוענים שזוהי חברת מדבקה, אבל קראתי לא מעט באינטרנט ועם רוב הטוענים שזוהי חברת מדבקה היו גם כאלה שאמרו דברים חיוביים, חוות הדעת על הרמקולים שמצאתי בזאפ חיוביים מאוד וממה שאני שמעתי לא התאכזבתי.

אז לאחר חיפוש רמקולים בתקציב נמוך (עד 700 ש"ח) מצאתי 2 מערכות רמקולים בעלות 5 רמקולים וסאב של פיור אקוסטיקס.
אני מתכוון לקנות מתצוגה (אשמח גם לשמוע את ההשלכות של זה, למרות שאז מה אם השמיעו בהם הרבה? אני לא מתכוון להקים אולם קולנוע בבית, זה מיועד כמעט אך ורק לשירים).

המערכות שמצאתי:

Pure Acoustics Lord:
http://www.zap.co.il/fsbid.aspx?pid=828997717&sog=e-speaker&place=1

Pure Acoustics Solid 8:
http://www.zap.co.il/fs.aspx?pid=758572023&sog=e-speaker

מצד אחד, שניהם נראים טוב, הדגם השני ברשימה זול יותר, כך שאני לא יודע איך לשפוט מה מביניהם טוב יותר.
הבעיה השניה איתו, שהוא לא מתצוגה, הוא מחודש ונראה לי שעדיף רמקולים מתצוגה מאשר רמקולים מחודשים.

אני כמעט בטוח שאלך על הרמקולים הראשונים, מכיוון שיש עליהם חוות דעת טובות בזאפ והם גם יותר נראים לי.

אשמח לשמוע דעתכם.

תודה רבה לעוזרים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
פיור אקוסטיק היא אינה חברת מדבקה. מדובר בחברה קיימת ואמיתית לחלוטין.

הרמקולים של פיור אקוסטיק מהווים תמורה מעולה למחיר.

roimos

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה.

אגב, כשכתבתי שבחלק מהבירורים שלי היו תגובות חיוביות, אתה היית הבולט שבהם.

אשמח לשמוע תשובות לשאלותיי.

תודה רבה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אינני מכיר את הדגמים הללו ולכן לא אוכל לתת את חוות דעתי עליהם.

roimos

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אם בכללי אתה חושב שהם טובים, אז אני מאמין שלא תהיה בעיה עם הדגמים האלה, לא?

בנוסף, אני רוצה לציין ששניהם נמכרים ומוצגים ברשת חנויות חשמל ואלקטרוניקה "ליאור".

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
אם פיור אקוסטיק זה לא מוצר מדבקה,אז גם כל הזבל שנימכר ברשתות
לא מוצרי מדבקה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עמית.

מהו מוצר מדבקה?

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אם פיור אקוסטיק זה לא מוצר מדבקה,אז גם כל הזבל שנימכר ברשתות
לא מוצרי מדבקה.

מוצר מדבקה זה מוצר שמיוצר ע"י יצרן עלום שם שמדביק על המוצר מדבקה של פירמה מוכרת.
דוגמאות:
- יש מקרר בשם אלקטרה. מדובר במוצר טורקי ששמו עליו מדבקה עם השם "אלקטרה".אלקטרה מעולם לא ייצרה מקרר.
- מוצרי לנקו - לנקו הייתה חברה שוויצרית שייצרה בזמנו פטיפונים. היום היא לא קיימת והשם שלה מודבק על מוצרים שונים.
והדוגמא שכולם מכירים - רמקולים של פירלס - אם אני לא טועה, חברת פירלס הדנית עדיין קימת אבל היא לא מייצרת רמקולים. לא תמצא רמקולים של פירלס בשום מקום אחר. רק בישראל...

חברת פיור אקוסטיקס היא חברה סינית שמייצרת מוצרים זולים ומעוצבים. היא לא משווקת את מוצריה בשמות מותג אחרים ולכן זו לא חברת מדבקה.

ארז

roimos

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אוקי, ע"מ שאוכל לדעת תשובה מדויקת ביררתי את הנושא יותר לעומק.

אבא של גיסי הוא בעל רשתות הסאונד המוכרות "חלילית" ו"עולם הסאונד", למי שמכיר.

שאלתי אותו לגבי פיור אקוסטיקס, הוא אמר שזו ממש לא חברת מדבקה, זו חברה טובה אך לא מצוינת, היא נמכרת לא מעט ושרוב האנשים מאוד מרוצים ממנה.

אני מודה לכם וסומך על תשובותיכם, אבל כנראה שאסתפק בתשובה של בעל מקצוע ובעל רשתות סאונד ארציות גדולות.
תודה רבה לעוזרים, אולי כך הצלחתי גם לעזור לכם להכיר באמת את פיור אקוסטיקס אחרי מה שאנשים חושבים ואומרים עליהם, גם אני עכשיו יודע דברים חדשים וטוב לדעת.

תודה לכולם.

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
את הסכום הייתי משקיע בלמצוא מערכת סראונד יד שניה מחברות טובות יותר כמו קף, בוז או חברה אחרת שרמקולי הבסיס שלהם נמכרים במחירים נמוכים יותר

roimos

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני אישית לא מצאתי רמקולים סטאליסטים בעוצמה של 120W (לא פחות) כולל סאב עד 700 ש"ח ביד שניה.
אם מישהו יכול למצוא לי אני אשמח.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אין כזה דבר עוצמה של 120W.

באודיו כזה :you get what you pay for

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
אני לא מצליח להביא את הלינק אבל מערכת של בוז 2 רמקולים וסאב ב750 ש"ח (מחיפה)

roimos

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
זה לא מתאים לי, אני מחפש מערכת של 5 רמקולים וסאב.
אני מבין שאפשר להשיג רמקולים טובים יותר, אבל אני מחפש משהו לתקציב שלי.
ברוב האתרים שאנשים אחרים שאלו על חברת פיור אקוסטיקס ענו להם שהם רמקולים טובים שמתאימים למחירם.
אני לא רוצה להשקיע יותר מ- 700 ש"ח על רמקולים, לא אכפת לי יד שנייה.
רק חשוב לי שהם לא יהיו פשוטים מדי או כאלה שעלולים להתקלקל מהר, שיהיו בעוצמה של מינימום 100W-120W (כי הרסיבר שלי כזה) ושגם בעוצמות גבוהות הצליל יישאר טוב ונקי.
המערכת בעיקר מיועדת לשירים.

בגלל זה התמקדתי ברמקולים של פיור, כי אני שומע עליהם דברים לא רעים, הם נמכרים ברוב חנויות החשמל והאלקטרוניקה, הם מעוצבים יפה ומגיעים בעוצמות גבוהות ובעיקר - לא יקרים מדי.

נערך לאחרונה ב:

Rafiki

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
לשאלתך הראשונה מבין שני הדגמים עדיפה הסוליד 8 היא בהחלט נותנת תמורה טובה ולדעתי אתה תופתע מהסאונד שלה כמובן ביחס למחיר....לגבי רכישה מתצוגה זה מאוד תלוי בחנות שממנה אתה הולך לרכוש ...האחריות על מוצר חדש הינה 5 שנים תבדוק כמה שנים אחריות הוא נותן לך על המוצר מתצוגה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור