רעש גבוה מהפונו-נפתר

ששון

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
שלום,
אני די נואש, חודש לא היה לי פטיפון. עכשיו הגיע לי ראש חדש. חברתי והתאמתי הכל אתמול. עבד מצויין-הנאה צרופה. היום אני מפעיל את המערכת ויש רעש גבוה (HUM). אחרי בדיקה של חיבור וניתוק. אני רואה שהבעיה היא כנראה בחיווט מהראש לפונו וקשור לארקה. כשאני מנתק את הארקה מהפונו', הרעש נחלש בהרבה, אבל עדיין קיים. חיבור מחדש של הארקה מגביר את הרעש.
יש לי זרוע KUZMA STOGI עם חיווט ישיר. אודה אם אחד החברים ידריך אותי לפתרון הבעיה. מקווה שיש לזה פתרון פשוט ומהיר (לא רוצה להיות שוב בלי פטיפון).
תודה מראש!

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
לא חייבים לחבר ארקה.

אם הרעש נמוך יותר אז אל תחבר.

למרבית הפונואים יש רעש בגלל ההגבר העצום. השאלה באיזה עוצמה מופיע ואם שמיע כשמוזיקה מתנגנת.

ששון

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
לא חייבים לחבר ארקה.

אם הרעש נמוך יותר אז אל תחבר.

למרבית הפונואים יש רעש בגלל ההגבר העצום. השאלה באיזה עוצמה מופיע ואם שמיע כשמוזיקה מתנגנת.
תמיד היה רעש. אבל הוא היה מאוד מאוד חלש, ובזמן ניגון תקליט, הוא לא היה מורגש בכלל. כרגע, המצב הוא שעם חיבור הארקה, הרעש גבוה מאוד. בלי החיבור, עוצמת הרעש פוחתת, אבל עדיין גבוהה ומורגשת.

ששון

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
אוקיי, עכשיו גיליתי את מקור הבעיה לרעש. הספק של הפטיפון כנראה נדפק :בכי:. הוא היה קרוב לפנוסטייג' ברגע שהרחקתי אותו, הרעש נחלש, וברגע שניתקתי אותו מהחשמל לחלוטין, הרעש נעלם לחלוטין. בקיצור, מכשיר חשמלי קרוב יכול לגרום לרעש.
עכשיו אני מנסה להבין מה הבעיה עם הספק. מהידע המועט שלי בחשמל, נראה לי שהוא מקצר.

תודה.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
אם הפונו עובד הספק תקין. זו בסך הכל השראה של השנאי של הספק. נסה להרחיקו או לסובבו ב 90 מעלות כדי להוריד ההשראה.

נערך לאחרונה ב:

ששון

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
תודה רבה. כל המכשירים תקינים (תודה לאל). הבעיה היא שאני משתמש בחוט מאריך עם מפצל שקעים- הוא דפוק. עכשיו צריך למצוא מפצל ראוי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור