רסיבר פיוניר SC-LX89 עומד למבחן

facebook

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
3
איציק

מניסיונך העשיר בתחום והידע האדיר שצברת במרוצת השנים והסטאפים ששמעת - הרסיבר הנ''ל

יוציא גם גם סאונד איכותי או רק ידחף רמקולים קשים? כי כמו שאני יודע ה 802 הוא קשה מאוד , לא חשבתי

בכלל שרסיבר יזיז אותו , אבל אם אני מבין נכון מדובר ברסיבר עם כח אדיר וסאונד טוב.

בקיצור בסט אפים ששמעת היתה הצדקה למגבר כח ? {בעבור דחיפה או איכות סאונד} או שאתה והם הייתם מרוצים

מהתוצאה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איציק

מניסיונך העשיר בתחום והידע האדיר שצברת במרוצת השנים והסטאפים ששמעת - הרסיבר הנ''ל

יוציא גם גם סאונד איכותי או רק ידחף רמקולים קשים? כי כמו שאני יודע ה 802 הוא קשה מאוד , לא חשבתי

בכלל שרסיבר יזיז אותו , אבל אם אני מבין נכון מדובר ברסיבר עם כח אדיר וסאונד טוב.

בקיצור בסט אפים ששמעת היתה הצדקה למגבר כח ? {בעבור דחיפה או איכות סאונד} או שאתה והם הייתם מרוצים

מהתוצאה

היי

מהכרות עם הרסיברים מבית פיוניר שכוללים הגברת דיירקט אנרג'י3 (86-87-88-89)
הרסיברים הללו לא זקוקים לשום תוספת של הגברה חיצונית בכול הקשור לשמע רב ערוצי הם מדהימים!
גם במצב סטריאו הם מתמודדים מעולה מול רמקולים קשים להנעה.

בזמנו נמר בחן את ה 87 .וכך הוא מתאר את היכולת שלו בדו ערוצי.

אם הרסיבר הצליח להניע את זוג רמקולי ה-"טידל" שברשותי, אז קשה לי להעלות על הדעת רמקול אחר שהוא יתקשה להניע. זהו מגבר גיבור, פשוט חברו לו רמקול והוא כבר יסדר לו סט פקודות שהסיכוי שיופרו נמוך ביותר.

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
כמו שאמרתי
תלוי איזו אוזן שומעת ומה היא מצפה מהתוצאה.

ניסיוני אומר לחלוטין אחרת...o_O

וכמו כן
צריך להתרגל למה ששומעים
קודם מנסים בלי...
ושומעים עם הזמן אם יש חוסרים...

מגבר זה הרבה מעבר ממכונת דחיפה. ..

chayu333

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
3
איציק, יופי של סקירה... יישר כוח!!! כבעלים של הרסיבר, נשוא הסקירה, אני מתחבר לכל מילה שכתבת. אכן רסיבר מדהים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור