רסיבר לרמקולים

pillOw

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום,
אני חדש בפורום ואשמח לייעוץ בנוגע לזוג הרמקולים שלי.
אני ממש לא מבין בתחום ואשמח לקבל את עזרתכם.
אני מצרף תמונה של הרמקולים ושל הרסיבר שיש ברשותי.
לפי מה שהבנתי הרסיבר ממש לא איכותי. את הרמקולים קיבלתי ואני לא מכיר את החברה ולא יודע מה האיכות שלהם.
רציתי לשאול איזה רסיבר מתאים לרמקולים ומומלץ עבורם, עדיף כמה שיותר בזול.
בנוסף, במידה ואחליט לנסות את הרסיבר הקיים בכל זאת, אילו כבלים אני צריך לרכוש כדי לחבר את הרמקולים לרסיבר?
אשמח להסבר קצר כיצד לעשות זאת.
תודה רבה לעוזרים.
אחת התמונות מצורפת בקישור:
http://www.interload.co.il/upload/9595955.JPG

תמונות מצורפות

• IMG_6314.JPG
    IMG_6314.JPG
    KB 106.6 · צפיות: 511
  • IMG_6323.JPG
    IMG_6323.JPG
    KB 69.3 · צפיות: 542
  • IMG_6710.JPG
    IMG_6710.JPG
    KB 41.6 · צפיות: 523

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אוקי. הרסיבר שברשותך הוא רסיבר ישן, מיושן ואיך נאמר, לא משהו - בלשון המעטה.
בוא תגדיר לנו תקציב וצרכים (תמיכה בפורמטים וכ״ו).

נשמח להמליץ.

pillOw

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אוקי. הרסיבר שברשותך הוא רסיבר ישן, מיושן ואיך נאמר, לא משהו - בלשון המעטה.
בוא תגדיר לנו תקציב וצרכים (תמיכה בפורמטים וכ״ו).

נשמח להמליץ.
אז זהו, שאני בעצמי לא סגור על הצרכים שלי ברמקולים משום שלא אני קניתי אותם ולכן גם אין לי צורך ספציפי בהם. מניח שלשמיעת מוזיקה או חיבור לטלוויזיה.
מלבד ההתלבטות שלי אם אני מעוניין להשקיע כסף ברסיבר (כי ראיתי שזה עסק יקר ואין לי צורך משמעותי ברמקולים), אני לא יודע האם הרמקולים איכותיים לכשלעצמם והאם שווה להשקיע כסף ברסיבר עבורם.
יש לי אפשרות לרכוש רסיבר באמזון כך שזה יצא יותר זול.
מה אתה אומר על אלו? https://www.amazon.com/dp/B0141JVEHS/ref=cm_sw_r_cp_api_5ejEzbBET0Q71
https://www.amazon.com/dp/B00EE18O7W/ref=cm_sw_r_cp_api_igjEzbHVT4SHD
על אף שהריסבר הנוכחי מיושן, מה הכבל שצריך לרכוש כדי לחבר בין הרסיבר לרמקולים? אני רוצה לנסות לשמוע את הרמקולים.
האם ככל שהרסיבר יותר חדיש ואיכותי, כך גם ניתן להפיק מהרמקולים יותר?
האם אתה יודע להעריך את השווי הכספי של הרמקולים?
סליחה על אורך ההודעה ותודה רבה.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
לא הייתי משקיע ברסיבר מבלי להחליף את הרמקולים שתמיד יהיו צוואר בקבוק אפילו אם תחבר אותם לרסיבר הכי טוב בעולם. מה התקציב שלך?

pillOw

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לא הייתי משקיע ברסיבר מבלי להחליף את הרמקולים שתמיד יהיו צוואר בקבוק אפילו אם תחבר אותם לרסיבר הכי טוב בעולם. מה התקציב שלך?
תודה על התגובה.
שוב, אם תקרא את מה שרשמתי בתגובה הקודמת- אני לא רכשתי את הרמקולים האלו כך שאין לי בהם אפילו צורך מסוים שבשבילו הייתי רוכש אותם בעצמי מלכתחילה.
לכן זה יהיה טיפשי לרכוש רמקולים חדשים בנוסף לרסיבר שאפילו אותו אני מתלבט האם לרכוש.
השאלה שלי היא קודם כל איזה כבל אני אמור לרכוש בשביל לחבר את הרמקולים לרסיבר הנוכחי? למרות שהאיכות של הרסיבר לא טובה.
אתה יודע אולי מה השווי הכספי של הרמקולים?
ומה אתה אומר על הרסיברים שצירפתי בתגובה הקודמת?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אז ככה.

הרמקולים הללו שוים אולי 400 ש״ח, מהרסיברים שהעלת הפיוניר עדיף, וכל כבל 2.5 מילימטר יהיה מספק.

pillOw

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אז ככה.

הרמקולים הללו שוים אולי 400 ש״ח, מהרסיברים שהעלת הפיוניר עדיף, וכל כבל 2.5 מילימטר יהיה מספק.
אתה יכול בבקשה לשלוח לי קישור לכבל כזה ואולי למדריך שמסביר איך לחבר ביניהם?
מצטער על החפירה והבורות ותודה.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
תודה על התגובה.
שוב, אם תקרא את מה שרשמתי בתגובה הקודמת- אני לא רכשתי את הרמקולים האלו כך שאין לי בהם אפילו צורך מסוים שבשבילו הייתי רוכש אותם בעצמי מלכתחילה.
לכן זה יהיה טיפשי לרכוש רמקולים חדשים בנוסף לרסיבר שאפילו אותו אני מתלבט האם לרכוש.
השאלה שלי היא קודם כל איזה כבל אני אמור לרכוש בשביל לחבר את הרמקולים לרסיבר הנוכחי? למרות שהאיכות של הרסיבר לא טובה.
אתה יודע אולי מה השווי הכספי של הרמקולים?
ומה אתה אומר על הרסיברים שצירפתי בתגובה הקודמת?

1) אם אין לך צורך בהם אז מדוע להכנס להשקעה ברסיבר? תשאר עם מה שיש.
2) רכישה של משהו שמשפר לך את האיכות חיים לדעתי אינה טיפשית אבל זו שאלה של השקפת עולם, סדר עדיפויות ותקציב. אני לא הייתי קונה כלום עד שהיה לי מספיק כסף לקנות משהו סביר.
3ׂ) מצטרף להמלצה של נמר לגבי השאר.

pillOw

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
1) אם אין לך צורך בהם אז מדוע להכנס להשקעה ברסיבר? תשאר עם מה שיש.
2) רכישה של משהו שמשפר לך את האיכות חיים לדעתי אינה טיפשית אבל זו שאלה של השקפת עולם, סדר עדיפויות ותקציב. אני לא הייתי קונה כלום עד שהיה לי מספיק כסף לקנות משהו סביר.
3ׂ) מצטרף להמלצה של נמר לגבי השאר.
נכון, לא התכוונתי לומר שלהשקיע ברסיבר זה טפשי. פשוט לי אין צורך ברמקולים וזה לא בראש סדר העדיפויות שלי.
אני אודה לך אם תוכל בבקשה לשלוח קישור לכבל 2.5 מילימטר מתאים ואולי למדריך שמסביר כיצד לחבר בין הרמקולים לרסיבר.
תודה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מאיפה אתה בארץ?

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
מחברים כל רמקול למקום המתאים ברסיבר, במקרה שלך אם יש לך רק זוג קידמיים אתה מחבר לחיבור שנקרא FRONT ברסיבר בהתאם למה שמוצג בתמונה: https://diy.stackexchange.com/questions/40211/connect-3-pair-of-speakers-to-receiver

תגש להום סנטר ותבקש מהנציג שיתן לך כבלים לרמקולים בעובי 2.5 מ"מ.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור