רמקולים |רסיבר. אני צריך עזרה ממשהו שיודע להרכיב רמקול מאפס (:

yonatan1998_15

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
שלום לכולם :) <BR><BR>אני הכנתי רמקול תוצרת ביתית .. עכשיו . יש לי אנזיות שזה כאילו רק אזניה אחת ומיקרופון שהקרבתי&nbsp; למען המטרהה. חחח ויש לי שם 4 חוטים . הראשון זה קובץ חוטי נחושת שאני צריך לחבר לאחד הקצוות של החוט נחושל של הvoice coil&nbsp; ויש לי שם עוד 3 חוטים . אחד ירוק אחד שחור ואחד אדום ? איזה אני צריך לחבר לצד השני של החוט נחושת ? <BR><BR>ועוד משו ... מישהו יודע איך מכינים גם את הדבר הזה שאני מחבר אותו למחשב או לאייפון . וזה יודע לחלק את המוזיקה לסאבוופר. למידל ולטוויטר&nbsp; ? <BR><BR>תוווודה לעוזריםםם !!

jexy

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
16
W T F???

תלצם...

או עדיף תרכש רמקול נורמאלי... לא כל מה שרואים ביוטיוב ישים...

yonatan1998_15

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
אחי ... יש לי רמקול תותח בחדר ... הsolo 7c אני סתם רוצה להכין את זה בישביל שיעשה לי תעסוקה.... אבל השאלה שלי היא איזה חוטים בכבל שרשמתי בהודעה הראשונה אני צריך לחבר מבין כל הארבעה . אני יודע שאני צריך את הכבר הנחושת הגדול יותר . אבל יש גם עוד 3 כבלים של שחור אדום וירוק... ויש אחד בישביל המיקרופון .. איזה הוא ? בישביל שאני לא ישים אותו ואז אני יחבר רק את האחרים ..

ובתכלס הקונספט הוא : http://www.youtube.com/watch?v=EIbzQ_8-aaM

jexy

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
16
אתה לא יכול לחבר כל שטות שאתה רואה ביוטיוב ישירות לאיפון שלך...
כל רמקול צריך הגברה מסויימת, הרמקול שהכנת יכול להיות שעכבה שלו דורשת הגברה של איפוד ויכול להיות של מגבר פוואר...
אם אתה תעסוקה, לא לחנויות אלקטרוניקה ותקנה קיטים מוכנים "אלקטרונאי צעיר".. תתחיל לעסוק...

המשך ערב נעים

yonatan1998_15

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
אתה יכול אז לאמר לי איפה לקנות וכאלה כאילו עם משלוחים או שאני ילך לקחת ? אבל שיהיה קייט טוב ? תודהה :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור