רמקול System Audio מדגם 1730

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה גודל החדר שלך?
מהי ההגברה שאליה תשדך את הרמקול?

היחידות של הרמקול הזה מפתיעות ברמה שגם אם הייתה יחידת 6.5 אינטש עדיין הייתי מופתע באותה מידה. ה-1750 יהיה טוב יותר בתחום הנמוך ואני משער שפנצ'י באותה מידה אך בעל נוכחות טובה יותר.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש מספר יצרנים ממקומות שונים בעולם שממשכים ליצר TL - אבל לדעתי זו לא סיבה לבחור רמקול, חשוב איך הוא נשמע בסטאפ שלך בחלל שלך והטכנולוגיה זה הדרך ולא המטרה.

bandler

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מה גודל החדר שלך?
מהי ההגברה שאליה תשדך את הרמקול?

היחידות של הרמקול הזה מפתיעות ברמה שגם אם הייתה יחידת 6.5 אינטש עדיין הייתי מופתע באותה מידה. ה-1750 יהיה טוב יותר בתחום הנמוך ואני משער שפנצ'י באותה מידה אך בעל נוכחות טובה יותר.

היי נמר,
החדר הוא סלון דירתי ממוצע.
כרגע יש לי מגבר integ של NAD. אני חייב להודות שאני לא אודיופיל ואין לי תקציב על למערכת. אני פשוט אוהב סאונד טוב, בריא , בולט. הייתי מעדיף לא להגגר למישחקי הגברה מוגזמים.
השאלה היא איך מתמודד TDL RTL3 מול ה SA לצרכים שלי?

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
שמעתי פעם את הרמקול הזה ה system audio 1730 . רמקול טוב ולא יותר מזה.
אם אתה שומע גאז ורוק למה שלא תלך על הרמקול שזכה במיבחן ה opera grand mezza שאמנם לא שמעתי אותו אבל לפי מה שכתב נמר הוא הרבה יותר טוב ממנו, וניצח 17 רמקולים , מה כל יום קונים רמקולים?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא בחנתי אותו על המגבר שלך כך שקשה לי להיות מדוייק, מה שכן כמו שהציע מאיר שמע בנוסף את האופרה, אמנם אין לו את הבס של הססטם אודיו אך יש לו יתרונות אחרים שקשה מאוד להיתעלם מהם.

bandler

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על ההמלצה , אני באמת אשמע את האופרה.
שמעתי לפני כשנה זוג אופרה מדפיים, הם נשמעו מדהים אבל לאחר כחצי שעה היה חסר לי באס
מיקום הנגנים היה מדהים והסאונד הצליח למלא את החדר, הרמקולים לא היו בהירים אבל בכל זאת היה חסר שם משהוא שמאד הפריע לי, חסר "בשר" אני מניח שהבעיה היתה בתחום הנמוכים.
אתם יודעים איפה אפשר לשמוע את האופרה ואת ה SA?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
את שני הרמקולים אתה יכול לשמוע בירושלים במרחק של מאה מטר אחד מהשני.

אמיר ארמה {ארמה אודיו} הוא היבואן של אופרה.
אייל פור {אודיו פידליטי} הוא היבואן של SA.

האזנה למוצר צריכה להעשות עם האלקטרוניקה שלך בלבד ולא נראה לי שלאחד מהם תהיה בעיה שתביא אותה אליהם.

bandler

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על המידע.
האם יש גם חנויות באזור ת"א שמחזיקות אותם?
נמר, האם אתה מכיר את ה TDL RTL3?
האם לדעתך הוא שווה האזנה בהשוואה לשניים האלה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אינני מכיר את הרמקול.

רצוי לשאול את היבואנים היכן ניתן להאזין להם.

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
מה הקטע עם הTDL העתיק, בשביל מה רמקול בן 10 , מה כל יום קונים?
אני מאמין שברמקולים החדשים שינו הרבה, והדריברים יותר טובים מבעבר.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני עם מאיר (Y)

bandler

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אתם מכירים את ההרגשה :
שמעתי רמקולים לפני הרבה שנים (כנער עם תקציב מוגבל), הוא נשמע לי מעולה אבל לא היה לי תקציב בזמנו, מאז עברו שנים , מגברים ורמקולים אבל ישנה פינה חמה בלב לסאונד ההוא (יתכן שזו נוסטלגיה בלבד).
הרמקול היה celestion 300 עם Audio analog 8000 (של פעם) - בקומת הגלריה הישנה של אמנון סאונד.
הרמקול כבר לא מיוצר, המגבר החדש כבר נשמע לי שונה לגמרי ממה שזכרתי אבל אני עדיין מחפש רמקול שיתן סאונד טוב כזה, חזק אבל מדוייק (כמו של ההוא).
חבר שיהיה בעלים של כזה רמקול אמר ש TDL ישן (אפשר להשיג יחסית בקלות משום מה) ו PMC יכולים להשמע דומה.
ולכן אני מתעניין ברמקול בן 10

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
עם תחושות נוסטלגיות אין סיכוי להתמודד

אתם מכירים את ההרגשה :
שמעתי רמקולים לפני הרבה שנים (כנער עם תקציב מוגבל), הוא נשמע לי מעולה אבל לא היה לי תקציב בזמנו, מאז עברו שנים , מגברים ורמקולים אבל ישנה פינה חמה בלב לסאונד ההוא (יתכן שזו נוסטלגיה בלבד).
הרמקול היה celestion 300 עם Audio analog 8000 (של פעם) - בקומת הגלריה הישנה של אמנון סאונד.
הרמקול כבר לא מיוצר, המגבר החדש כבר נשמע לי שונה לגמרי ממה שזכרתי אבל אני עדיין מחפש רמקול שיתן סאונד טוב כזה, חזק אבל מדוייק (כמו של ההוא).
חבר שיהיה בעלים של כזה רמקול אמר ש TDL ישן (אפשר להשיג יחסית בקלות משום מה) ו PMC יכולים להשמע דומה.
ולכן אני מתעניין ברמקול בן 10

אני מניח שאתה יודע איך זה. יש לנו נטייה להעצים ולהפוך את זכרונות הנעורים לדברים טובים יותר מה שהם באמת היו.....סביר שאת החוויה שעברת אז לא תוכל לשחזר, כי במוח שלך נחרט משהו שכנראה התעצם והשתפר מאז.
אני מציע לך להתחיל שוב את המסע ולשמוע הכל.
ומאחר ובנתיים אותו מאיר הסתמן כאן כנציג או "דובר מטעם" של יבואן מסויים, שמהלל ומשבח את מוצריו ויוצא באופן עקבי נגד מוצרים של יבואן אחר, הייתי מתייחס לכל אמירה שלו בחשדנות הראוייה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור