רמקול קרמי במחיר טוב. הביקורת משבחת.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כנראה שסין מתחילה לכבוש גם את שוק הרמקולים הקרמים במענה זול שאמור להיות {על פי הביקורות} מאוד איכותי.

אני משער שרמקול זהה שמיוצר בגרמניה או אוסטריה יעלה לפחות כפליים.

http://www.6moons.com/audioreviews/jas/orior.html

תהנו!

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
נמר שאלתי את אילן סודרי והוא אמר שבדק ואלו אכן דרייברים של אקוטון--אך כפי שניחשת המחיר שלהם בארץ מופרז-2300 פאונד בחו"ל ובארץ בסביבות השלושים אלף.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תגיד רונן , יש מצב שיש לך פוסט אחד בלי להתלונן על מחירים?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אורי.

לעיתים הפוסטים והתלונות הללו מצד הצרכן מביאה את היבואנים להורדת מחירים. אנחנו כאן לטובת הצרכן, אנחנו רוצים שיקנה במחירים הוגנים ולכן אינני רואה בעיה עם הערות מהסוג הזה.

אחרי הכל אם מה שהוא טוען נכון והיבואן ייקח זאת לתשומת ליבו, נוכל לרכוש רמקולים טובים במחירים טובים יותר.

תסתכל על הצד הטוב שבהערה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כאשר זה פעם פעמיים סבבה.
הבעיה שאם תעבור על כל ההודעות שלו תראה שרובן רק על מחירים מופרזים. כמה אפשר?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא שאלתי את אילן עדיין,אבל להפוך 2300 פאונד ל30000 אלף שקל זו בטח חוכמה יותר גדולה מאשר באם יש לך 30000 שח שהצלחת בכשרונך להפוך ל2300 פאונד.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מחיר הרמקולים לא 30K אלא 20K ש"ח

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אני משער שרמקול זהה שמיוצר בגרמניה או אוסטריה יעלה לפחות כפליים.
תהנו!

אני לא מצליח להבין למה - אם הדרייברים הם אקיוטון אמיתיים אין סיבה לפער כזה גדול, מה גם שרמקול זה לא רק דרייברים, יש עוד כמה פרמטרים

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
נכון יש עוד כמה פרמטרים בשביל לבנות רמקול טוב מעבר ליחידות נוצצות/נחשבות
אבל כוח עבודה זול {ומי טוב יותר מהסינים} יכול להוזיל עלויות, ובסופו של דבר את המחיר הסופי לצרכן.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נכון יש עוד כמה פרמטרים בשביל לבנות רמקול טוב מעבר ליחידות נוצצות/נחשבות
אבל כוח עבודה זול {ומי טוב יותר מהסינים} יכול להוזיל עלויות, ובסופו של דבר את המחיר הסופי לצרכן.

(Y)(ורד)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני לא מצליח להבין למה - אם הדרייברים הם אקיוטון אמיתיים אין סיבה לפער כזה גדול, מה גם שרמקול זה לא רק דרייברים, יש עוד כמה פרמטרים

לדעתך {מתוך המילארד וחצי} יכול להיות סיני אחד קטן שמודע לפרמטרים הנוספים הללו?:)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
"רונן פרץ" כל הגבולות.

נמר שאלתי את אילן סודרי והוא אמר שבדק ואלו אכן דרייברים של אקוטון--אך כפי שניחשת המחיר שלהם בארץ מופרז-2300 פאונד בחו"ל ובארץ בסביבות השלושים אלף.
דיברתי אם אילן
הוא לא מכיר אותך ומעולם לא דיבר איתך רונן פרץ היקר.
מחיר הרמקולים האלו הוא 19500 שח,
אילן לא צריך לבדוק או לברר באם מדובר במוצר גרמני מקורי מכיוון שזה מה שהוא מיבא.(האלמנטים*)
JAS AUDIO לא מוכרים מוצרים עם אלמנטים מזויפים ואין כלל חברות כאלו בטווח המחירים הזה ,הרי זה אינו רמקול של 1580 שח,
תגיד איך הצלחת בשתי שורות גם לשקר פעמיים גם להשמיץ וגם לנסות לגרום נזק?
בגלל כאלו שכמוך זכיתי לתואר המפוקפק .
מה פשר המשפט "כפי שנחשת המחיר מופרז" האם נמר יודע משהו שאני אולי לא יודע בזכות חושיו המחודדים שירש מאבותיו,האם מדובר בנוכל סידרתי,אני אומר לך שלא, ואני מכיר אותו שנים רבות ,ואתה כמו שאתה כותב דווקא לא עושה רושם של בחור מי יודע כמה, אלא מצטרף בתור חתיכה שנידבקה לאחוריו של נמר,
תשאיר את הענינים האלה להם ,("כמו שניחשת" אלאק) .

נערך לאחרונה ב:

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
מר שניצל היקר,שוחחתי לפני כשנה עם אילן שהוא אדם יקר כשלעצמו על נושאים רבים-אך משום שזה היה לפני
שנה אני מתאר לעצמי שהוא לא זוכר,במקרה אני זוכר את המחיר של האוריור שהוא אמר לי ומאחר ואז לא היה לו אתר ברשת שבו הוא מפרסם את המוצרים אותם הוא מייבא וגם את המחירים התייחסתי למחיר שהוא מסר לי בטלפון ,ואכן טעיתי בכך שכתבתי "כפי שניחשת" משום שנמר לא ידע על כך דבר,אמרתי זאת משום שישנם יבואנים רבים בארץ שרמת התימחור שלהם בלשון עדינה לא אטרקטיבית ,אין לי כוונה לפגוע באף יבואן וכל כוונתי היא
שיבואנים יוזילו את המוצרים על מנת שאנו נוכל להינות מהם יותר וייהיו יותר נגישים לקהל גדול יותר של לקוחות בארץ. אם פגעתי באדם כזה או אחר אזי אני מבקש סליחה.
באשר למוצרים סינים ישנה בעיה עם יצרנים רבים -תשאל את הבעלים של פרימה לונה והוא כבר יגיד לך.
ישנם מוצרים רבים שהמקוריים הינם טובים כגון שינדאק דוסון ואאורום קאנטוס אך יש להם זייופים ברשת ובאי ביי
והזיופים הם ברמת העובדים במפעל המייצר את המוצר במקור וזאת הסיבה שבגללה שאלתי את אילן לגבי מקוריות.
וזה שאמרתי זאת רק אמור לעזור לאילן במכירת המוצר משום שרק העליתה משתמשת בדרייברים האלה ולא סתם.
אינני מצפה שכולם יבינו משום שאני כן מייצר בסין מוצרים במסגרת החברה בה אני עובד וגם אנו נתקלנו בתופעת הזיוף של רכיבים אלקטרוניים במוצרים שלנו.אתה יותר ממוזמן לשאול את אייל פור אם כדאי לך לרכוש שינדאק או אאורום קאנטוס בEBAY ותראה איזו תשובה תקבל ובאותה הזדמנות גם את אורק-והאינפורמציה שלהם מגיעה ישירות מן החברות המייצרות.

נערך לאחרונה ב:

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אינני מצפה שכולם יבינו משום שאני כן מייצר בסין מוצרים במסגרת החברה בה אני עובד וגם אנו נתקלנו בתופעת הזיוף של רכיבים אלקטרוניים במוצרים שלנו.אתה יותר ממוזמן לשאול את אייל פור אם כדאי לך לרכוש שינדאק או אאורום קאנטוס בEBAY ותראה איזו תשובה תקבל ובאותה הזדמנות גם את אורק-והאינפורמציה שלהם מגיעה ישירות מן החברות המייצרות.

האחרון שאתה צריך לשאול אותו אם כדאי לך ליקנות שינדאק או אאורום קאנטוס בEBAY הוא היבואן של אותם מוצרים בארץ!!! האינטרס שלו שונה משלך והוא מעוניין שתקנה ממנו, לכן גם אם מה שקורה ב EBAY הוא נכון או לא, תשובתו לעולם לא תהיה אוביקטיבית:O

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור