רמקול מוניטור børresen z1 cryo במבחן!

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: https://www.dtown.co.il/børresen-z1-cryo

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
במינכן ניתן היה להאזין ל Borresen הזה וגם לדגם גדול יותר בחלל זהה שנראה מראש מתאים לרמקול הגדול.
כשכנסתי להאזין ציפתה לי הפתעה, הסאונד הגדול והמאוד משכנע בקע מהרמקול הקטן הזה - יצירת מופת.

הגדולים כמובן לא הכזיבו, אבל Z1 Cryo פשוט הימם בגודל הסאונד האיכותי שייצר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לעניות דעתי רוב החובבים עם סלונים קטנים צריכים לשקול רמקולים במימדים הללו ובקליבר הזה. לזרוק רמקול ענק בסלון קטן זה אפשרי, אבל דורש המון עבודה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לעניות דעתי רוב החובבים עם סלונים קטנים צריכים לשקול רמקולים במימדים הללו ובקליבר הזה. לזרוק רמקול ענק בסלון קטן זה אפשרי, אבל דורש המון עבודה.

מסכים, התאמת רמקול לגודל חלל היא קריטית ומונעת מלחמות מיותרות בהמשך.
זו בדיוק הסיבה מדוע בזמנו רכשתי את הרמקול שלי ולא את הדגם מעליו שהיה עלול להכניס אותי לבעיות מיותרות בחלל הנוכחי.

• Like
Reactions: Rag

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,470
נקודות
113
במשך 4 שנים
חייתי עם זוג רמקולים "כמשאית" בסלון של 24 מר.
נכון עבודה קשה לאלף ולשלוט,
למי שיש את האפשרות/יכולת גם יכול להוציא תוצאות פנומנאליות גם עם רמקולים שפחות אידיאלים לסלונים ישראלים.

אך התוצאות אצלי דברו בעד עצמן, והייתה לי אחת התוצאות שהיו הכי מדוברות בשנים האחרונות ואני מאוד הייתי גאה במה שהשגתי.

כיום עם הסאטאפ הנוכחי, התוצאה טובה ומיוחדת עוד יותר,
והיום עם רמקולים בגובה נורמטיבי של 1.21 מ גובה, אשר נותנים תחושה של רמקול גדול (ענק) עוד יותר ממה שהיה לי, כל זאת בשמירה מוקפדת על אינטימיות, טבעיות, מוזיקליות והרבה קסם, פרופורציות נכונות לבמה ולאינסטרומנטים.

אז יש בהחלט הפתעות בכל נגזרת

ולכן הביקורת הזו, באופן אישי מאוד נהניתי לקרא.

בהצלחה ליבואן.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
אמנם לא יצא לי להאזין(שנת אבל) אני חושב שהרבה אנשים צריכים לבדוק את הרעיון הזה-רמקול מדף שיתאים לחלל אבל אסור לשכוח שאנחנו ישראלים ואני לא מכיר אף אחד מיושבי הפורום שישלם כמעט 60K על מדפי. בכל זאת מאחל הצלחה ליבואן.
בעצם יש מקדם WAF רציני לרמקול הזה:D

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
נמר היקר !
שמח מאוד שסוף סוף חזרת לכתוב , גם מאוד אוהב את סגנון הכתיבה !
הרמקול לא נראה לי יקר יחסית לאיכות שאתה מדבר עליה ונראה נפלא ,
נעים לקרוא וללמוד !

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר היקר !
שמח מאוד שסוף סוף חזרת לכתוב , גם מאוד אוהב את סגנון הכתיבה !
הרמקול לא נראה לי יקר יחסית לאיכות שאתה מדבר עליה ונראה נפלא ,
נעים לקרוא וללמוד !

תודה על המילים. ונכון. יחסית למוצרים שחלק מאיתנו רגילים/חיים איתם. אבל עדיין, זה להיפרד מכמעט 60k.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תודה על המילים. ונכון. יחסית למוצרים שחלק מאיתנו רגילים/חיים איתם. אבל עדיין, זה להיפרד מכמעט 60k.
יחסית כרטיס כניסה נוח לסאונד היי אנד במלוא מובן המילה - אומנם בגודל מדובר ברמקול קטן, אך כזה שיחזיק חלל מגורים ישראלי טיפוסי ללא קושי.
נקודה שחייבים לקחת בחשבון עבור רמקול כזה, הרמקול כזה מחייב מגבר טוב כדי להפיק ממנו את המיטב - כאן אין קיצורי דרך.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אך התוצאות אצלי דברו בעד עצמן, והייתה לי אחת התוצאות שהיו הכי מדוברות בשנים האחרונות ואני מאוד הייתי גאה במה שהשגתי.
איך פיספסתי..:confused:

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
לא האמנתי שיביאו את הנציגות הזאת לארץ.
גם המגברים שהם עושים מטורפים. Aavik
הבעיה שזה ציוד לעשירים והקטע הזה מאוד נפוץ כרגע בארץ שכל שני וחמישי מביאים לפה נציגויות במחירים יקרים להחריד.

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
נשמע מאוד מרשים ומעניין. ואני ממש מפרגן וסקרן להקשיב לו, אבל סורי - יש מצב שזה רק אני - ממש מעצבן אותי שהסטנד של הרמקול נראה כמו רמקול של מאוורר רצפתי ממחסני חשמל.

• Like
Reactions: web

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נשמע מאוד מרשים ומעניין. ואני ממש מפרגן וסקרן להקשיב לו, אבל סורי - יש מצב שזה רק אני - ממש מעצבן אותי שהסטנד של הרמקול נראה כמו רמקול של מאוורר רצפתי ממחסני חשמל.

זה כנראה יהיה מאוורר הרצפה היקר בעולם. הסטנד עשוי טיטניום, קל כנוצה עם תכונות אקוסטיות פנומינליות. שנית יש גישה כזו שסטנד גדול ועבה הוא חיסרון אקוסטי. הרי כל המטרה בסופו של דבר היא לצמצם רזוננס. ככל שיש יותר חומר, יש יותר רזוננס שצריך לטפל בו.

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
תודה על הכתבה, לא ידעתי שיש בארץ נציגות לבורסון.
שמעתי אותו במינכן השנה, הודגם עם Aavik, לטעמי הסאונד היה נוטה לבהירות עם סינטטיות קלה..
היה לי הרבה ציפיה לשמוע את החדר של בורסון, מיכאל בורסון הוא מתכן על, ואפשר גם לשמוע את זה ב"לואו קוסט" שלו, סקנסוניק hd, אבל מודה שמעט התאכזבתי, אני לא מאשים את הרמקול, המגבר שגם ציפיתי לשמוע, Aavik לדעתי לא מספיק למרות שהוא יקר רצח, חשבתי שאשמע פעם ראשונה בחיים class d משכנע, לא קרה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה על הכתבה, לא ידעתי שיש בארץ נציגות לבורסון.
שמעתי אותו במינכן השנה, הודגם עם Aavik, לטעמי הסאונד היה נוטה לבהירות עם סינטטיות קלה..
היה לי הרבה ציפיה לשמוע את החדר של בורסון, מיכאל בורסון הוא מתכן על, ואפשר גם לשמוע את זה ב"לואו קוסט" שלו, סקנסוניק hd, אבל מודה שמעט התאכזבתי, אני לא מאשים את הרמקול, המגבר שגם ציפיתי לשמוע, Aavik לדעתי לא מספיק למרות שהוא יקר רצח, חשבתי שאשמע פעם ראשונה בחיים class d משכנע, לא קרה.

אני יכול להעיד שלהקים מערכת בתערוכה זה שילוב בין מזל למקצועיות. ידוע שלאקלם מערכת בחלל נדרשים יותר מכמה ימים בודדים. לכן, בתערוכה מקבלים יותר מושג מאשר את התכלס.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור